Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A.

Kraków

Opinie o Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A.

Mack

z nostalgią wspominam lata pracy w Efekcie! Piękny czas, wiele możliwości rozwoju, wspaniały zespół! Korporacja na podwalinach spółdzielczości to coś diametralnie innego, lepszego niż obecnie działające "nowoczesne", zachodnie korpo...

mol
użytkownik zarejestrowany

no tez to odczulem Didi jako pierwsze wrazenie, ale jak widac nie ma co oceniac po wygladzie tylko po warunkach jakie tam sa ;) wiec ja takze polecam pracodawce ;)

Didi

Pierwsze wrażenie - postkomunistyczny moloch, ale to naprawdę dobry Pracodawca. "Kokosów" może nie zarobisz ale pensja w terminie na koncie, bony na święta, "wczasy pod gruszą", krzywdy Ci nie zrobią. Bardzo fajni współpracownicy. I chociaż nasze drogi się rozeszły szczerze polecam Pracodawcę.

Znacie dobrze firmę Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. lub mieliście z nią kontakt? Czekamy na Wasze opinie odnośnie warunków zatrudnienia, a także waszych przemyśleń na temat pracy!

Zostaw opinię o Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A.