Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Toruń

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Opinie o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Gregor, żart roku! Gratulacje.

Grzegorz

Myślę, że bardzo dużo zależy od operatywności pracowników więc nie przerzucajcie wszystkiego na firmę!!!

Tomasz
@Grzegorz 12.07.2018 17:01

To ciekawe... Czyżby tylu nieoperatywnych pracowników sobie sami zrekrutowali?

Karol

Rekrutacja polega na rozwiązaniu testów (pseudo)psychologicznych. Współpraca między działami beznadziejna: wszystko robione z łaski, ciągłe szukanie winnych, niska efektywność działań. Każda błaha decyzja musi przejść przez zarząd, co znacznie wydłuża czas załatwiania spraw (słaba decyzyjność). Ciągłe problemy w komunikacji (brak przepływu informacji, ciągłe pretensje, kłótnie, energia tracona na konflikty, a nie budowanie relacji czy podnoszenie jakości w firmie, nagminne nieodbieranie telefonów). Skostniała struktura i feudalny sposób traktowania ludzi (na szczycie towarzystwo wzajemnej adoracji, które patrzy z góry na podwładnych i z radością zrzuca ich w przepaść, gdy potrzeba ofiar za błędne decyzje na szczycie). Brak kreatywności. Brak innowacyjności. Biurokracja. Brak zaufania między współpracownikami. Niekompetencja kadry zarządzającej i jej lekceważący stosunek do pracy. To nie jest firma, która się rozwija, a prywatny folwark szefa i przechowalnia członków jego rodziny, w którym zjedzenie ciastka na spotkaniu z prezesem ma większy wpływ na postrzeganie pracownika, niż jakość jego pracy. Ciągłe szukanie oszczędności tam, gdzie ich nie ma (z czego wynikają potem fatalne skutki dla klientów tej firmy). Poza tym jako deweloper firma ta buduje brzydkie budynki tkwiące architektonicznie w latach 90. ubiegłego wieku. Nie polecam.

Szukasz pracy?

Grzegorz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!! Zawsze można odejść!

Zainteresowany

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

SZOK
@Zainteresowany 15.06.2018 17:32

kilka osób tutaj na tej stronie odradza ta firmę, a Ty "Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?", serio ??

Zuzanna

@Boby X zbyt wiele informacji nie ma zawartych w Twojej wypowiedzi o firmie Geo, Mieszkanie i Dom. Czemu uważasz, że praca w tej firmie była pomyłką? Możesz to jakoś uargumentować, żeby inni użytkownicy mogli posiadać takie informacje? Wtedy Twoja wypowiedź będzie bardziej wiarygodna.

....
@Zuzanna 22.03.2018 16:06

Zuzanna jest chyba krypto pracownikiem firmy geo, hahaha... Zmień nick jak chcesz odpowiadać

Boby X

Pracowałem 6 miesięcy w biurze w Krakowie na stanowisku kierowniczym. Podlegałem bezpośrednio pod prezesa/właściciela. Praca w tej firmie to była największa pomyłka w mojej karierze zawodowej.

Co powinny wiedzieć osoby, które właśnie poszukują nowego miejsca zatrudnienia? Jakieś rady odnośnie rekrutacji w firmie Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.?

Nick

Nie polecam, chociaż wiem, że trudno jest znaleźć pracę w Krakowie z ludźmi dojrzałymi emocjonalnie i życzliwymi. W tej firmie wyjątkowe jest nagromadzenie się, jak bym to ujęła: wampirów energetycznych ;) Wszyscy, którzy odchodzą, czują chyba to samo: ogromną ulgę.

Były pracownik (całeszczęscie)

Całkowicie zgadzam się z @niko, dodatkowo ludzie albo sami odchodzą albo są zwalniani bez konkretnego powodu. Praca: jedna wielka ściana, wszystkie pomysły które wymagały by jakiegoś minimalnego wysiłku ze strony innych działów czy nawet samego zarządu były hamowane albo wogle odrzucane. Czas tam jakby się zatrzymał kilkanaście lat temu, wszystko ręcznie klepane - robota dla samej idei pracy chyba... Dodatkowo kompletny brak szacunku ze strony zarządu jak i części pracowników, jesteś kimś kogo można w każdej chwili wyp... Można by tu wiele wymieniać ale po co, generalnie z czystym sumieniem nie polecam i odradzam nawet jako pierwszej pracy bo niepotrzebnie może spaczyć poglądy młodego człowieka na to, jak powinna wyglądać dzienna współpraca.

BedDream
@Były pracownik (całeszczęscie) 25.11.2016 14:40

Nic dodac, nic ujac

BadDream

Odradzam tym, ktorzy szukaja stabilnej i satysfakcjonujacej pracy, a nie krotkiej i burzliwej przygody. To moze byc najwieksza porazka w calej karierze zawodowej. Zgadzam sie z przedmowcami w kwestii niepowaznego podejscia do pracownikow, braku szacunku dla ich pracy i poswiecenia, wyrzucania ludzi z pracy bez obiektywnego powodu, celowego utrudniania sprawnego wykonywania obowiazkow, bo kazdy pomysl, czy wykonanie zwyklego obowiazku wymaga obszernego opisu, ktory nastepnie podlega akceptacji Zarzadu, a proces decyzyjny moze trwac w nieskonczonosc i wychodzi na to, ze nic nie robisz... Nie warto

Zuzanna

@Merkury a pracowałeś w tej firmie, a może nadal pracujesz? Powiedz o co chodzi z tymi zwolnieniami? Czym są spowodowane rotacje w Geo, Mieszkanie i Dom? Widzę, że cały czas można składać aplikację do firmy http://geogrupa.pl/pl/grupa-geo/kariera. Czyli nie polecasz? Ktoś jeszcze ma jakieś z tym doświadczenia? Przyda się ta informacja dla osób zainteresowanych pracą.

Zuzanna

@były wspominasz o dużej rotacji. Czy to znaczy, że łatwiej jest niż wcześniej dostać się do firmy? Na pewno będzie to ważna wiadomość dla kandydujących.

Merkury
@Zuzanna 02.03.2017 09:31

Łatwiej bo w każdej chwili można dostać kopa. Albo powiesz coś szczerze i lecisz albo spotkasz kilka razy starego psychopatę i sama odchodzisz.

kasia

To najważniejsze @marta' mi zalezy równiez na zdobyciu doswiadczenia.

@marta

Chyba zależy dokładnie gdzie się pracuje i z kim. Ja nie narzekałam ani na pensję, ani współpracowników.

były

Zanim zacznie tam ktokolwiek pracować - zapytajcie ilu przed wami na tym stanowisku pracowało w przeciągu ostatniego pół roku. Rotacja tam jest masakryczna - nie bez powodu!!!! Podzielam zdanie @niko i nie polecam tam pracy nawet największemu wrogowi.

niko

Pracowałem tam prawie rok i stanowczo nie polecam tego pracodawcy. Moim zdaniem zarobki bardzo średnie, a atmosfera fatalna. Im niższe stanowisko tym gorzej, wyczywalny brak szacunku dla pracownika, ludzie sfrustrowani, zestresowani. Choć oczywiście można tam trafić na kilka fajnych osób np. dziewczyny z księgowości czy z sekretariatu zawsze uśmiechnięte i pomocne:)

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.