Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.

Były pracownik (całeszczęscie)

Całkowicie zgadzam się z @niko, dodatkowo ludzie albo sami odchodzą albo są zwalniani bez konkretnego powodu. Praca: jedna wielka ściana, wszystkie pomysły które wymagały by jakiegoś minimalnego wysiłku ze strony innych działów czy nawet samego zarządu były hamowane albo wogle odrzucane. Czas tam jakby się zatrzymał kilkanaście lat temu, wszystko ręcznie klepane - robota dla samej idei pracy chyba... Dodatkowo kompletny brak szacunku ze strony zarządu jak i części pracowników, jesteś kimś kogo można w każdej chwili wyp... Można by tu wiele wymieniać ale po co, generalnie z czystym sumieniem nie polecam i odradzam nawet jako pierwszej pracy bo niepotrzebnie może spaczyć poglądy młodego człowieka na to, jak powinna wyglądać dzienna współpraca.

BedDream
@Były pracownik (całeszczęscie) 25.11.2016 14:40

Nic dodac, nic ujac

BadDream

Odradzam tym, ktorzy szukaja stabilnej i satysfakcjonujacej pracy, a nie krotkiej i burzliwej przygody. To moze byc najwieksza porazka w calej karierze zawodowej. Zgadzam sie z przedmowcami w kwestii niepowaznego podejscia do pracownikow, braku szacunku dla ich pracy i poswiecenia, wyrzucania ludzi z pracy bez obiektywnego powodu, celowego utrudniania sprawnego wykonywania obowiazkow, bo kazdy pomysl, czy wykonanie zwyklego obowiazku wymaga obszernego opisu, ktory nastepnie podlega akceptacji Zarzadu, a proces decyzyjny moze trwac w nieskonczonosc i wychodzi na to, ze nic nie robisz... Nie warto

Zuzanna

@Merkury a pracowałeś w tej firmie, a może nadal pracujesz? Powiedz o co chodzi z tymi zwolnieniami? Czym są spowodowane rotacje w Geo, Mieszkanie i Dom? Widzę, że cały czas można składać aplikację do firmy http://geogrupa.pl/pl/grupa-geo/kariera. Czyli nie polecasz? Ktoś jeszcze ma jakieś z tym doświadczenia? Przyda się ta informacja dla osób zainteresowanych pracą.

Zuzanna

@były wspominasz o dużej rotacji. Czy to znaczy, że łatwiej jest niż wcześniej dostać się do firmy? Na pewno będzie to ważna wiadomość dla kandydujących.

Merkury
@Zuzanna 02.03.2017 09:31

Łatwiej bo w każdej chwili można dostać kopa. Albo powiesz coś szczerze i lecisz albo spotkasz kilka razy starego psychopatę i sama odchodzisz.

kasia

To najważniejsze @marta' mi zalezy równiez na zdobyciu doswiadczenia.

@marta

Chyba zależy dokładnie gdzie się pracuje i z kim. Ja nie narzekałam ani na pensję, ani współpracowników.

były

Zanim zacznie tam ktokolwiek pracować - zapytajcie ilu przed wami na tym stanowisku pracowało w przeciągu ostatniego pół roku. Rotacja tam jest masakryczna - nie bez powodu!!!! Podzielam zdanie @niko i nie polecam tam pracy nawet największemu wrogowi.

niko

Pracowałem tam prawie rok i stanowczo nie polecam tego pracodawcy. Moim zdaniem zarobki bardzo średnie, a atmosfera fatalna. Im niższe stanowisko tym gorzej, wyczywalny brak szacunku dla pracownika, ludzie sfrustrowani, zestresowani. Choć oczywiście można tam trafić na kilka fajnych osób np. dziewczyny z księgowości czy z sekretariatu zawsze uśmiechnięte i pomocne:)

Życie zawodowe wielu osób może zależeć od Ciebie. Opowiedz o firmie Geo Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. na naszym forum.

Zostaw opinię o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.