Opinie o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. w Toruń

Ciekawa Nowy wpis

Hej czy Karolina nadal gnębi ludzi czy już odeszła z firmy i można wracać?

Były Nowy wpis
@Ciekawa

odeszła, ale wracać nie warto, szefunio został. Na pewno znajdziesz coś lepszego, tam praca jest pozbawiona sensu

werterowski

Geo z Krakowa ma realny problem w funkcjonowaniu na linii pracodawca-pracownik. Stąd stałe aplikacje. Jako pracownik mogę powiedzieć, ze: 1) w firmie panuje duży chaos w aspektach zarządzania, brakuje strategii długofalowej, ciągle zmiany w KRS zarządu i niestety zanikająca działalność deweloperska. 2) większość stanowisk ma taką ilość obowiązków, że nie jest możliwym ich rzetelne i normalne realizowanie w ramach etatu. Najgorzej jest w controllingu, inwestycjach i nieruchomościach. ‚Święte krowy’ w zarządzie, księgowości i dziale prawnym. 3) nieustanne, tworzenie nadmiernej presji "wszystko na już", „na cito”, „na teraz", "na wczoraj" prowadzi do spadku morali, przemęczenia fizycznego i psychicznego pracowników. Ciągle pretensje i brak szacunku do pracowników, fatalna atmosfera. najgorzej mają nowe osoby. 5) Ogromna rotacja pracowników, co utrudnia prowadzenie płynności poszczególnych obowiązków. Przykład: 2020 pracowało ok. 35 osób, odeszło kilkanaście, większość została zwolniona, a kto się szanuje odchodzi sam. Brak benefitów i kawy :) Ale żeby było merytorycznie to warto wspomnieć na koniec o pewnym fakcie - pensja w terminie ????

@werterowski

WItam, czy dobrze rozumiem Pana wypowiedź, że są problemy z wypłacaniem pensji w terminie? Czy pracował Pan w tej firmie? Pytam bo sama aplikuje i zastanawiam się dość mocno nad tym pracodawcą.

werterowski
@Karolina

Pensja jest zawsze wypłacana na czas. Pytajniki to zmienione emotki.

ZNUDZONY
@werterowski

Jestem byłym pracownikiem. Zapomniałeś dodać o okresowych "obiektywnych ocenach" pracowników, na podstawie których wiesz troszkę wcześniej że cię zwolnią. A ja zostałem zwolniony bo przyszła pandemia i oferty pracy poznikały i nie zdążyłem się ewakuować. W sumie widziałem cash flow i wątpliwości nie miałem. Dawano mi też do zrozumienia że minie tam nie chcą, chodź przychodzili żebym robił wyceny dla księgowości. Teraz jest mi lepiej :-) duuuuużo lepiej :-)

ZNUDZONY
@werterowski

I pensja musi być teraz na czas bo to jeden z numerów, który wycieli w Katowicach w szpitalu. I drugi raz już im nie poprzechodzi więc się starają :-) (usunięte przez administratora)

Aga
@ZNUDZONY

Dokładnie, zgadzam się z opinia również zostałam tak salo potraktowana, nigdy się nie spóźniłam do pracy a w ocenie dostałam 2/5 jeśli chodzi o dyspozycyjność, to miejsce jest bardzo toksyczne i złe.

Gabriela
@Aga

2/5? Przecież to nawet połowa nie jest, skoro nigdy się nie spóźniłaś to za co jeszcze oni mogli to uciąć tak właściwie? Co jeszcze do oceny dyspozycyjności oni pod uwagę biorą?

Aga Nowy wpis
@Gabriela

Biora chyba pod uwage fakt, zeby wyplacic jak najmniej pieniedzy w premii wiec zaznaczaja na czuja, szczegolnie jak wiedza ze kogos niebawem zwolnia to obnizaja oceny celowo zeby zniszczyc poczucie wartosci pracownika

Na jakie benefity można liczyć w firmie Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.?

Aga Nowy wpis

Na żadne

Karol

Rekrutacja polega na rozwiązaniu testów (pseudo)psychologicznych. Współpraca między działami beznadziejna: wszystko robione z łaski, ciągłe szukanie winnych, niska efektywność działań. Każda błaha decyzja musi przejść przez zarząd, co znacznie wydłuża czas załatwiania spraw (słaba decyzyjność). Ciągłe problemy w komunikacji (brak przepływu informacji, ciągłe pretensje, kłótnie, energia tracona na konflikty, a nie budowanie relacji czy podnoszenie jakości w firmie, nagminne nieodbieranie telefonów). Skostniała struktura i feudalny sposób traktowania ludzi (na szczycie towarzystwo wzajemnej adoracji, które patrzy z góry na podwładnych i z radością zrzuca ich w przepaść, gdy potrzeba ofiar za błędne decyzje na szczycie). Brak kreatywności. Brak innowacyjności. Biurokracja. Brak zaufania między współpracownikami. Niekompetencja kadry zarządzającej i jej lekceważący stosunek do pracy. To nie jest firma, która się rozwija, a prywatny folwark szefa i przechowalnia członków jego rodziny, w którym zjedzenie ciastka na spotkaniu z prezesem ma większy wpływ na postrzeganie pracownika, niż jakość jego pracy. Ciągłe szukanie oszczędności tam, gdzie ich nie ma (z czego wynikają potem fatalne skutki dla klientów tej firmy). Poza tym jako deweloper firma ta buduje brzydkie budynki tkwiące architektonicznie w latach 90. ubiegłego wieku. Nie polecam.

Magda
@Karol

Komentarz w punkt. W 100% oddaje to co się dzieje w Geo. Jeszcze dodam o licznych procesach(usunięte przez administratora)

Czy po rozmowie w Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Beata

Poczytałam sobie wpisy na forum dotyczące pracy w Geo w Toruniu i widzę, że opinie są bardzo mieszane, plus nie za bardzo można dowiedzieć się niczego nowego, bo opublikowane wpisy są raczej sprzed kilku lat. Jak teraz oceniacie firmę? Pytanie oczywiście kieruję do aktualnych pracowników.

Wiadomo
@Beata

Przede wszystkim firma znajduje się w Krakowie, a nie w Toruniu. Prawdopodobnie na Gowork została przeniesiona do Torunia ze względu na opinie (wystarczy sprawdzić NIP lub REGON w KRS). W związku z powyższym reszta komentarza jest zbędna.

Grzegorz

Myślę, że bardzo dużo zależy od operatywności pracowników więc nie przerzucajcie wszystkiego na firmę!!!

Tomasz
@Grzegorz

To ciekawe... Czyżby tylu nieoperatywnych pracowników sobie sami zrekrutowali?

@Grzegorz

Jakie jest zatem Twoje zdanie na temat pracy w firmie Geo, Mieszkanie i Dom? Na atmosferę w pracy ma oczywiście wpływ wiele czynników. Na co Twoim zdaniem mają wpływ pracownicy, a co leży po stronie pracodawcy?

Gregor, żart roku! Gratulacje.

Grzegorz

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!! Zawsze można odejść!

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?

SZOK
@Zainteresowany

kilka osób tutaj na tej stronie odradza ta firmę, a Ty "Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy, warto aplikować?", serio ??

Zuzanna

@Boby X zbyt wiele informacji nie ma zawartych w Twojej wypowiedzi o firmie Geo, Mieszkanie i Dom. Czemu uważasz, że praca w tej firmie była pomyłką? Możesz to jakoś uargumentować, żeby inni użytkownicy mogli posiadać takie informacje? Wtedy Twoja wypowiedź będzie bardziej wiarygodna.

....
@Zuzanna

Zuzanna jest chyba krypto pracownikiem firmy geo, hahaha... Zmień nick jak chcesz odpowiadać

Boby X

Pracowałem 6 miesięcy w biurze w Krakowie na stanowisku kierowniczym. Podlegałem bezpośrednio pod prezesa/właściciela. Praca w tej firmie to była największa pomyłka w mojej karierze zawodowej.

Nie polecam, chociaż wiem, że trudno jest znaleźć pracę w Krakowie z ludźmi dojrzałymi emocjonalnie i życzliwymi. W tej firmie wyjątkowe jest nagromadzenie się, jak bym to ujęła: wampirów energetycznych ;) Wszyscy, którzy odchodzą, czują chyba to samo: ogromną ulgę.

Były pracownik (całeszczęscie)

Całkowicie zgadzam się z @niko, dodatkowo ludzie albo sami odchodzą albo są zwalniani bez konkretnego powodu. Praca: jedna wielka ściana, wszystkie pomysły które wymagały by jakiegoś minimalnego wysiłku ze strony innych działów czy nawet samego zarządu były hamowane albo wogle odrzucane. Czas tam jakby się zatrzymał kilkanaście lat temu, wszystko ręcznie klepane - robota dla samej idei pracy chyba... Dodatkowo kompletny brak szacunku ze strony zarządu jak i części pracowników, jesteś kimś kogo można w każdej chwili wyp... Można by tu wiele wymieniać ale po co, generalnie z czystym sumieniem nie polecam i odradzam nawet jako pierwszej pracy bo niepotrzebnie może spaczyć poglądy młodego człowieka na to, jak powinna wyglądać dzienna współpraca.

BedDream
@Były pracownik (całeszczęscie)

Nic dodac, nic ujac

BadDream

Odradzam tym, ktorzy szukaja stabilnej i satysfakcjonujacej pracy, a nie krotkiej i burzliwej przygody. To moze byc najwieksza porazka w calej karierze zawodowej. Zgadzam sie z przedmowcami w kwestii niepowaznego podejscia do pracownikow, braku szacunku dla ich pracy i poswiecenia, wyrzucania ludzi z pracy bez obiektywnego powodu, celowego utrudniania sprawnego wykonywania obowiazkow, bo kazdy pomysl, czy wykonanie zwyklego obowiazku wymaga obszernego opisu, ktory nastepnie podlega akceptacji Zarzadu, a proces decyzyjny moze trwac w nieskonczonosc i wychodzi na to, ze nic nie robisz... Nie warto

Zuzanna

@Merkury a pracowałeś w tej firmie, a może nadal pracujesz? Powiedz o co chodzi z tymi zwolnieniami? Czym są spowodowane rotacje w Geo, Mieszkanie i Dom? Widzę, że cały czas można składać aplikację do firmy http://geogrupa.pl/pl/grupa-geo/kariera. Czyli nie polecasz? Ktoś jeszcze ma jakieś z tym doświadczenia? Przyda się ta informacja dla osób zainteresowanych pracą.

Zuzanna

@były wspominasz o dużej rotacji. Czy to znaczy, że łatwiej jest niż wcześniej dostać się do firmy? Na pewno będzie to ważna wiadomość dla kandydujących.

Merkury
@Zuzanna

Łatwiej bo w każdej chwili można dostać kopa. Albo powiesz coś szczerze i lecisz albo spotkasz kilka razy starego psychopatę i sama odchodzisz.

kasia

To najważniejsze @marta' mi zalezy równiez na zdobyciu doswiadczenia.

@marta

Chyba zależy dokładnie gdzie się pracuje i z kim. Ja nie narzekałam ani na pensję, ani współpracowników.

były

Zanim zacznie tam ktokolwiek pracować - zapytajcie ilu przed wami na tym stanowisku pracowało w przeciągu ostatniego pół roku. Rotacja tam jest masakryczna - nie bez powodu!!!! Podzielam zdanie @niko i nie polecam tam pracy nawet największemu wrogowi.

niko

Pracowałem tam prawie rok i stanowczo nie polecam tego pracodawcy. Moim zdaniem zarobki bardzo średnie, a atmosfera fatalna. Im niższe stanowisko tym gorzej, wyczywalny brak szacunku dla pracownika, ludzie sfrustrowani, zestresowani. Choć oczywiście można tam trafić na kilka fajnych osób np. dziewczyny z księgowości czy z sekretariatu zawsze uśmiechnięte i pomocne:)

Zostaw merytoryczną opinię o Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.?

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 17 ocen.

Geo, Mieszkanie i Dom Sp. z o.o.