TDEC

Skawina

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 15 ocen.

TDEC
3 15 6 1

Opinie o TDEC

Iza

@anonymous Z jakiego powodu nie polecasz pracy w firmie TDEC? Dobrze by było jakbyś napisał konkretne powodu, przez które masz własnie taką opinię. Będę Ci za to wdzięczna. Nie pojawiła się do tej pory żadna merytoryczna opinia, więc masz szansę być pierwszy, zapraszam do wypowiedzi.

anonymous

nie polecam

Poszukujacy

Szukaja kogos innego?

Szukasz pracy?

Iza

Nikt jeszcze nie wypowiedział się na temat firmy TDEC. Mam zatem nadzieję, że współpraca z firmą przebiega pomyślnie każdemu pracownikowi, dlatego zachęcam każdego do wypowiedzenia się na temat firmy TDEC. Firma aktualnie poszukuje pracowników, więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie firmy, tutaj podaję link - http://www.tdecgroup.pl/category/career-pl/ Czy któryś z aktualnych bądź byłych pracowników, mógłby wypowiedzieć się na temat samej pracy oraz tego, co oferuje pracodawca, jak i samej atmosfery panującej wewnątrz firmy? Dla każdego zainteresowanego będzie to bardzo cenna informacja.

Zostaw opinię o TDEC - Skawina

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TDEC