Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Mirko/

Co wy gadacie z dyrka to sie idzie jeszcze dogadać ale ten wice dyrektor hrabia monte kristo co ma dwa nazwiska to dopiero jest. Jak była Gosia to jeszcze jego i ta druga czarna miała w garści i nie fikali ale jego tez zwolnią jak to czarna. Co on sobie myśli ze my jestesmy maszyny, chodzi tylko i opieprza wszystko sprawdza niech siedzi w pokoju swoim i da ludziom żyć. Gada tylko ze gość jest najważniejszy drugiego mariota z falent chce nam zrobic a my przecież mamy inny hotel dla normalnych ludzi. Kiedyś to spokojnie było świetna atmosfera bo ludzie spokojnie pracowali nikt ich nie sprawdzał jak coś było nie tak to sie kryliśmy i zawsze to jakoś szło. Ale jego tez wysadza i będzie dobrze i bedzie mozna spokojnie pracowac

Mirko/

Co wy gadacie z dyrka to sie idzie jeszcze dogadać ale ten wice dyrektor hrabia monte kristo co ma dwa nazwiska to dopiero jest. Jak była Gosia to jeszcze jego i ta druga czarna miała w garści i nie fikali ale jego tez zwolnią jak to czarna. Co on sobie myśli ze my jestesmy maszyny, chodzi tylko i opieprza wszystko sprawdza niech siedzi w pokoju swoim i da ludziom żyć. Gada tylko ze gość jest najważniejszy drugiego mariota z falent chce nam zrobic a my przecież mamy inny hotel dla normalnych ludzi. Kiedyś to spokojnie było świetna atmosfera bo ludzie spokojnie pracowali nikt ich nie sprawdzał jak coś było nie tak to sie kryliśmy i zawsze to jakoś szło. Ale jego tez wysadza i będzie dobrze bedzie mozna spokojnie pracowac

rozczarowana

ja niestety nie byłam zadowolona za czasów rodziny i nie jestem nadal... szkoda bo miejsce z potencjałem ale zmarnowane przez nieodpowiednie osoby zarządzające. ktoś może uznać że tylko nieroby narzekają, ale ja już nawet nie narzekam, po prostu nie mogę uwierzyć że można było takie fajne miejsce tak zmarnować

mika

rozumiem, że niektórzy są niezadowoleni, ale pracują tu tacy jak ja i nie ukrywam, iż jestem bardzo zadowolona. Fakt, że dużo się zmieniło, ale tylko na lepsze. Wreszcie nie muszę pracować za kogoś - bo wcześniej byli tu tacy, co rodziną się nazywali i wszystko im było wolno.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
prorok

hahahahahahahahahhaahha no teraz to już żenada do kwadratu podszywać się pod proroka żeby niby odwołać to co napisałem pod koniec września..... tak się składa że w żaden sposób nie cofam tego co napisałem poprzednio. teraz jeszcze bardziej się utwierdzam w przekonaniu że Pani Dyr chwyta się desperackich metod dbania o swój wizerunek. Jedna Pani W. głupotą za daleko nie zaszła i druga też nie zajdzie...

mini
@prorok

tak i pod tym Nickiem razem z mrówką i jeszcze na innych hotelach robią zamęt i oczerniają pracowników którzy odeszli z Falent. Ale dokumenty się pięknie uzupełniają i tworzą całość do..., przecież tak łatwo odtworzyć ip komputera z którego to ścierwo wypisuje wyssane z palca głupoty...już niedługo, ehh nie mogę się doczekać..

prorok

Hej mrowka, nie zgadzam sie z Toba! Ja pisalem pod wplywem emocji, popatrz na to trzeźwo i przypomnij sobie jak było jak rządziła nami "gruba". Wtedy panowała całkowita anarchia. Kasy nie było, zarząd się bawił i kładł laske na wszystko.

mrówka

zgadzam się, że pracować trzeba, ale swoją godność też trzeba mieć. Falenty to wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk i z całym szacunkiem winę za to ponosi dyrekcja... nie da się wykonywać 100 rzeczy naraz i przy tym robić to dobrze. poprzedni zarząd doprowadził to miejsce do ruiny ale obecny niestety lepszy nie jest, a najgorsze ze cierpią na tym właśnie pracownicy. pora się obudzić i zmienić dyrektorkę. wtedy przestaną stąd znikać PRAWDZIWE posty dotyczące tego miejsca pracy

piotr

Wszędzie trzeba pracować, aby być docenionym i zauważonym. W przypadku Centrum Szkoleniowego Falenty, tak jest. Oczywiście, że zawsze znajdzie się osoba niezadowolona, ale cóż granice są otwarte.

Kazik

Pracuje w Falentach kilka lat i obiektywnie moge Wam powiedziec , ze nie wszystkim mozna dogodzic. Ale sa pracownicy, ktorzy sa zodowoleni i z warunkow pracy i z atmosfery, ktora tu panuje. Ale nic na sile zawsze mozna sie zwolnic i poszukac szczescia gdzie indziej. Nie rozumiem ludzi, ktorzy pracuja i ciagle narzekaja. A co do dyr..... To zbyt duzo wymaga

prorok

bardzo dobrze że skończyło się panowanie Państwa W ale atmosfera nie oczyści się dopóki nie zostanie zwolniona jedyna osoba, która w dalszym ciągu tę atmosferę psuje i wprowadza niezdrowe relacje, a jest nią Pani Dyrektor... Wpis Maro-kimkolwiek jest doprowadził mnie śmiechu...mam nadzieję, że żaden pracownik nie zniżyłby się do tego poziomu. To jest strona dla ludzi, których można ustrzec przed podjęciem pracy w niewłaściwym miejscu a nie portal do wybielania siebie i swoich błedów w zarządzaniu....

Maro

Prorok jak wywalila Cie za alkohol to teraz jedziesz po niej! Ale na szczescie ja wiem, ze to Ty!

Dani

Zupelnie si e nie zgadzam z opinia powyzej. Faktycznie, oczekuje bardzo duzo, ale potrafi za to wynagrodzic. Jezeli komus zalezy na pracy i wykonuje ja bez zarzutu to uwierzcie, ze jest mega zadowolony i z warunkow pracy i z atmosfery. Sam widze jak olewaja prace moi koledzy i nic dziwnego, ze maja z nia problem. Skonczyly sie czasy ukladow Panstwa W i zaczela sie praca. Najwieksze leniuchy zostaly zwolnione i wreszcie sie oczyscila atmosfera.

prorok

zdecydowanie odradzam pracę w tym miejscu-problemy z wypłatą pensji, nerwówka, kompletny brak organizacji pracy - obejmując dane stanowisko zajmujesz się dosłownie wszystkim - tylko pensje dostajesz za jedną czynność, o ile w ogóle się ją dostanie.... a Pani Dyrektor-owszem czarować potrafi bo to prawdziwa czarownica, wciska ludziom kity, zero szacunku do pracownika i ogólnego pojęcia w jakich warunkach pracują ludzie-oczekuje 300% normy przy jak najmniejszym wynagrodzeniu. jest tu mnóstwo pozytywnych opinii ale napisanych najprawdopodobniej właśnie przez nią, co jest żałosne, bo każdy kto tam pracował zna prawdę. Omijajcie to miejsce szerokim łukiem

Pawel

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej i przyznam szczerze, ze chcialbym aby mnie zatrudnili. Pani Dyrektor oczarowla mnie swoja osoba. Profesjonalna, stanowcza z twarza aniola.

kafar

uwaga wtopa - po zmianie własciciela i zarządu nie regulują zobowiązań. ostrzegam podwykonawców i pracowników bo będziecie czekać na pieniążki w nieskończoność

V9aD

dziwne co piszesz. Nie zalegają z płatnościami!!!!! Chyba nie jesteś stałym pracownikiem!!!

?
@V9aD

A co to ma do rzeczy? to jak ktoś pracuje na zlecenie to mu si e nie należą pieniądze w terminie????

mati

fajna praca, miła atmosfera. pracuje 8 lat i wreszcie pracuje się a nie kręci afery. Polecam

kate

pracownicy ogólnie są zadowoleni, chce się przychodzić do pracy. Miła atmosfera fajni ludzie. Polecam!

krisss

potwierdzam, fajna atmosfera. Wymagają oj bardzo wymagają ale jest w porządku bo chce się tu pracować. Szacunek do przełożonych.

Miro

Sa tacy co nam zazdroszcza pracy w falentach. No i coz to potwierdza wszystkie powyzsze opinie. Atmosfera super, placa taka jak we wszystkich hotelach. Kto sie nie leni temu trawnik sie zieleni. Polecam prace w Centrum szkoleniowym falenty.

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne