Acclaim Dawid Stasiak

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Acclaim Dawid Stasiak

Developer Nowy wpis

Bardzo fajny team, miła atmosfera, płatności zawsze na czas. Mam same miłe wspomnienia w pracy z Acclaim. Dawid (właściciel) zawsze był dla mnie miły i wyrozumiały. Nie mam naprawdę na co narzekać. Nasze drogi się rozeszły w bardzo miłej atmosferze wzajemnej życzliwości i szacunku. Doświadczenie zdobyte w acclaim jest dla mnie bezcenne i pracowałem przy naprawdę świetnych projektach. Szczerze polecam.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Dawid Stasiak

Pracownik firmy - Właściciel

16.06.2023 09:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Dawid Stasiakikona wywiad

Działamy w dziedzinie projektowania i budowania profesjonalnych stron internetowych. Nasze strony internetowe są budowane w oparciu o Wordpressa. Korzystamy z Wordpressa oraz z własnych rozwiązań i najlepszych praktyk aby tworzyć szybkie i wysokiej jakości strony. Naszą główną usługą jest wspieranie klientów, którzy mają już swoje strony oparte o Wordpressa. Naszym celem jest optymalizacja, zwiększanie zabezpieczenia i podniesienie jakości tych stron. Ponadto przeprowadzamy cykliczne aktualizacje i konserwację stron WordPressowych, aby zapewnić długotrwałe i niezawodne działanie. Poza tym budujemy też strony internetowe od podstaw pod wymagania klienta.

W jakim mieście Państwo działają?

Dawid Stasiakikona wywiad

Działamy zdalnie, nie posiadamy biura. Zależy nam na kameralnym gronie i przyjaznej atmosferze. Nasi pracownicy mogą pracować z dowolnego miejsca na ziemi.

Jak wyglądały początki firmy? Skąd pomysł na działalność w tej branży?

Dawid Stasiakikona wywiad

Od szkolnych lat fascynowałem się kodowaniem i rozwijałem w tej dziedzinie. Po jakimś czasie, rozpocząłem pracę w zawodzie, jako freelancer. Początkowo obsługiwałem wyłącznie klientów z Polski, później również z zagranicy. Naturalną koleją losu był mój rozwój, zwiększenie liczby klientów i zapotrzebowanie na dodatkowe ręce do pracy. W ten sposób powstało Acclaim.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Dawid Stasiakikona wywiad

Głównie współpracujemy z dużymi firmami - ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, oraz Niemiec - posiadającymi własny dział marketingu. To właśnie z przedstawicielami tego działu bezpośrednio współpracujemy.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Dawid Stasiakikona wywiad

Zależy mi na jak najbardziej płaskiej strukturze. Nie planuję pomnażania kolejnych działów, czy zatrudniania wielu osób. Moim celem jest posiadanie kameralnej firmy, z dobrą atmosferą i sprawną komunikacją. Na ten moment mamy kilku deweloperów i chciałbym by ten dział nie przekraczał około dziesięciu osób. Stawiam na wysoce wykwalifikowanych specjalistów, którzy czują się dobrze w tematach support & maintenance. Poza tym mamy jednoosobowe działy: Project Manager, QA Engineer, Marketing, HR.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Dawid Stasiakikona wywiad

W pierwszym etapie rekrutacji osoba odpowiedzialna za HR wysyła kandydatom dedykowany formularz. Następnie zapraszamy wybrane osoby na spotkanie online. Przed spotkaniem kandydaci otrzymują od nas niezbędne materiały video - wszystko po to by mogli zrozumieć specyfikę naszej pracy i oferowanego stanowiska. Następnie umawiamy się z wybranymi osobami na zdalne spotkanie, podczas którego ustalamy wszelkie szczegóły zatrudnienia i wówczas rozpoczynamy współpracę. Do rekrutacji naszych deweloperów dochodzi też ‘skills test’, czyli sprawdzenie umiejętności kodowania danego projektu. Ten dodatkowy etap może być w formie zadania do domu lub jako test podczas wideorozmowy. Po tym etapie umawiamy się na dalsze spotkanie, podczas którego ustalamy szczegóły zatrudnienia oraz współpracy.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Dawid Stasiakikona wywiad

Mamy specjalne procedury i wewnętrzny portal, który umożliwia nam wdrożenie nowego pracownika - krok po kroku. Jest to bardzo klarowny system, który umożliwia pracownikowi zdobycie niezbędnej wiedzy o specyfice branży, kulturze organizacyjnej firmy oraz poszczególnych zadaniach na danym stanowisku. Co więcej, pracownik zawsze może wrócić do naszego wewnętrznego portalu podczas swojej pracy, jeśli coś jest niejasne lub o czymś zapomniał. Dodatkowo nasz zespół jest zawsze otwarty i chętny do pomocy, kiedy jest taka potrzeba. Podczas procesu wdrożenia nowy pracownik też jest objęty opieką HR, dzięki czemu może zadawać wszystkie pytania, które mogą mu się pojawić w trakcie onboardingu.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Dawid Stasiakikona wywiad

Mamy nielimitowany budżet na rozwój pracowników. Budujemy też wewnątrz firmy społeczność gotową do pomocy i współpracy. Dodatkowo dofinansowujemy sprzęt komputerowy dla deweloperów, który później staje się własnością pracownika.

Daws Nowy wpis

Wszystko w porządku, bardzo dobra atmosfera w pracy. Ludzie zawsze pomocni i uśmiechnięci, projekty ambitne i ciekawe.

T()ck Nowy wpis

Miałem okazję pracować dla Acclaim przez pewien okres czasu i jedyne co mogę powiedzieć to to, że jest to firma godna polecenia. Atmosfera w pracy jest idealna. Godziny pracy bardzo elastyczne. Wszyscy służą pomocą i przez czas, który tam spędziłem nauczyłem się bardzo dużo w kwestiach front-endowych. Szczerze polecam firmę.

Bardzo przyjemne miejsce pracy, miła atmosfera, otwarta i bezproblemowa komunikacja - o wszystkim można porozmawiać i wszystko na bieżąco wyjaśnić. Szczerze polecam Dawida jako pracodawcę.

Zostaw merytoryczną opinię o Acclaim Dawid Stasiak - Łódź

• Jak się pracuje w Acclaim Dawid Stasiak?

Zobacz opinie na temat firmy Acclaim Dawid Stasiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Acclaim Dawid Stasiak?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Acclaim Dawid Stasiak?

Kandydaci do pracy w Acclaim Dawid Stasiak napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Acclaim Dawid Stasiak