Opinie o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne w Falenty

ZORRO

Bardzo kiepska płaca.Atmosfera sztuczna .Wszystko bardzo naciągane.(usunięte przez administratora)

Falenty podnoszą się i pną w górę. Remont znacznie poprawił standard. CZYSTOŚĆ W OŚRODKU ZNACZNIE SIĘ POPRAWIŁA!!!! JEDZENIE, TAKŻE!!!!Klienci chcą przyjeżdżać a pracownicy chcą pracować.Z nieoficjanlnych żródeł wiem, że planują ciąg dalszy remontu.

alex

Falenty wracają do poziomu z przed lat, miła atmosfera, dostalismy nowe stroje, nowy sprzęt. Jest bardzo duzo pracy bo obecna dyrekcja strasznie kontroluje czystośc i porządek w ośrodku. Codzinne kontrole nie pozwolaja nam na niedociagnięcia w pracy, ale nie mam do nich pretencji. Płaą i wymagają.

luise

Zgadzam się z Tobą, że atmosfera znacznie się poprawiła. Jest duzo pracy, ale w miłej atmosferze to, aż chce się pracować. W kuchni jest cały nowy zespół,pracujemy, żartujemy i dostajemy pochwały od klientów za bardzo dobrą kuchnie. Mamy nowy sprzęt, nowe ubrania i jest wszystko cacy.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
leo

tak masz rację bardzo fajny zespól pracuje obecnie w Falentach. Aż miło jest przychodzić do pracy. Trzymam kciuki za dyrekcję, żeby spełniły się im marzenia, a i przy okazji i my żebyśmy coś mieli. Mam na mysli podwyżki

bardzo fajna atmosfera, dyrekcja bardzo dba o ludzi, organizują imprezy dla pracowników poza ośrodkiem - w fajnych knajpkach. Pracują teraz bardzo fajni ludzie - nie ma zawisci i afer jak kiedyś, aż miło przyjść do pracy. Cieszę sie i jestem dumny, że pracuje w Falentach

Od wakacji poprawiło się, dyrekcja dba o pracujących tu ludzi. Odnosi się do nas żartobliwie co nie oznacza, że nie jest wymagająca. obecnie atmosfera jest bardzo miła, aż chce się przychodzić do pracy.

era

Z opini pracujących tam osób, wiem że dostali podwyżki. Moją umowy o pracę, system prowizyjny i motywacyjny. Zależy im na pracy w tym Ośrodku.

Słuchajcie, pracownicy, którzy pracują bardzo sobie chwalą. Większośc osób,pracuje od wielu lat. Jak dostaniecie zatrudnienie to z cała pewnoscią będziecie chcieli tu pracować jak najdłużej.

Słuchajcie byłam na rozmowie w sprawie pracy, rozmowa kwalifikacyjna przebiegała bardzo konkretnie. Pani Prezes znakomicie zna rynek hotelarski, więc pytania zadawała bardzo profesjonalnie. Ponieważ nie miałam doświadczenia dostałam telefon zwrotny, że bardzo mi dziękują, ale nie spełniam ich oczekiwań na dane stanowisko. Rozmowa była bardzo miła, dlatego o tym pisze bo większośc firm po prostu się nie odzywa.

edee

Pracuję w tym ośrodku od kilku lat i jestem bardzo zadowolony!!! Bardzo dobre warunki pracy i płacy - jeżeli komuś chce się pracować - jeśli nie to nie ma tu co szukać. Nowa dyekcja wprowadziła system Fidelio, co jest bardzo duzym ułatwieniem w pracy. Jest system motywacyjny, który zadawala nas pracowników. Atmosfera jest bardzo przyjazdna - brak zawiści itp. W sytuacjach losowych firma bardzo wspiera pracowników. Organizuje paczki dla rodzin, które straciły członka rodziny. Pani Prezes to kobieta o wielkim sercu, która udziela się charytatywnie zarówno we własnej firmie jak i poza nią. Gratulację!!!

fajny ośrodek, świeżo po remoncie. Widać,że coś zaczeło się tu dziać.Bardzo fajna dyrekcja,kobieta eleastyczna, konkretna,a przy tym bardzo inteligentna. O urodzie nie wspomnę:-)

?

Praca wygląda dobrze, Ci co chcą pracować pracują zarabiają dobre pieniądze. Dyrekcja nie drze się jak poprzednia, nie traktuje ludzi jak [usunięte przez moderatora] Szanuje ludzi, mówi dzień dobry, dziękuję, miłego dnia. Nie toleruje leni i złodziei.

?

Polecam ten ośrodek. Mozna z nimi wynegocjować dobre ceny. Są mili, pomocni, usmiechnięci. Zaświeciło tam słońce ,, dyrekcja, żartuje i uśmiecha się do ludzi. Chyba pani wyszła z biura bo wcześniej nie było jej widać.

?

Polecam ten ośrodek! Mają ciągle pełne obłożenie! Co świadczy, ze klienci są zadowoleni. Byłem teraz na szkoleniu i miałem trudności z zaparkowaniem. Młyn jak zawsze! Jaką mają dyrekcję:-) chyba podpisze z nimi umowę na współpracę

gość

Nie polecam tego miejsca, atmosfera beznadziejna, a nowa Dyrekcja ( ten temat lepiej zostawić bez komentarza, bo szkoda słów )

hmm. a kto jest teraz dyrektorem zarzadzajacym?

miki

Mam pytanie odnośnie działu sprzedaży? Jakie tam są relacje? Czy nie ma problemów z wypłacaniem pensji??

bryy

syf,brud,i nie ma komptentnej obsługi..tak działa obecna dyrekcja...o jedzeniu nie wspomnę

gość

niby tak, ale teraz obecna dyrekcja przynajmniej cos robi wiec jest nadzieja ze bedzie lepiej. widac ze kobieta ma doswiadczenie.............

Zostaw merytoryczną opinię o Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne - Falenty

• Jak się pracuje w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Zobacz opinie na temat firmy Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne?

Falenty Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne