Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Kazio

Wchodząc do pracy telefony powinny być zdeponowane u portierów w bramie będą mieć przynajmniej tyle do roboty.

Miecio
@Kazio

Oczywiście że telefony powinny być deponowane na portierniach.

@Kazio

Na szczęście biurowi nie mają takiego prawa :) Gadać se mogą

Żart?

Jest zagrożenie epidemiologiczne, zakład pracuje ok. Ale żeby mydła nie było na drugiej zmianie w ubikacjach? No ludzie to jest żart.

Gf
@Żart?

Mydło też kosztuje, postaw sie na ich miejscu czy kupowałbys też tak mydlo caly czas

!

Biurowi , którzy będą wykonywac prace z domu dostali przykaz, żeby tutaj prowokowac !!

Tadzik
@!

Mogą mnie w pompkę cmoknąć. Niech prowokują, tyle mogą tylko zrobić.

Meuczek

W biurach się pozamykali a ty rób w grupie 100 osób. Już nie wspomnę ile ludzi korzysta z jednej ubikacji.

Korona

I dobrze ze zakład pracuje, niema postoju bravo dla Dyrekcji, bo prędzej się ludzie zarażą w markecie niż w TC, przynajmniej firma ma ciągłość finansową jak również pracownicy, a wy zamiast panikować i ubolewać że pandemi weźcie się do rzetelnej pracy a nie podpieranie barierek i patrzenia w telefon, w szczególności ci młodzi co mają niby tak (usunięte przez administratora), już dawno powinni telefonów zakazać na produkcji to automatycznie jakość by się poprawiła.

@Korona

Apeluje żeby takich biurowych troli banować, pozdrawiam

Jerry@Brighis

Wielki ukłon i szacunek dla firmy Darco To jest właśnie troska o pracownika a nie udawanie, że problem nie dotyczy naszej firmy. Tekst pięknego oświadczenia poniżej: "Kierując się odpowiedzialnością i troską o naszych pracowników, ich rodziny i lokalną społeczność, w związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem oraz wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego, podjęliśmy decyzję o ograniczeniu działalności Firmy DARCO na najbliższe dwa tygodnie (18. 03. – 31. 03. 2020 r.) do niezbędnego minimum".

1908

Jak komuś pracować się niechce lub jest chory to urlop albo chorobowe,proste, a nie rządać i siać ferment o postoju, w szegolnosci ci starzy i ze wsi na szatniach i palarniach gadają, nie pasuje to wypad,dość że wszystko trzeba po nich poprawiać i doglądać to jeszcze postoju wymagają, chcieli by bimber chlać i odpoczywać a do tego ludzi obgadywać, porażka.

Słyszeliście o tym, że po tylu naradach doszli do wiosku, że my pracownicy będziemy chodzić normalnie do pracy ale za to z biurowców i kierownicy będą pracowac w domu.

jego

Nie jest to do końca prawda. Tylko niewielka ilość pracowników dostanie zgodę na zdalną pracę właśnie ze względu na równość w prawach.

No t ok już jest w Dębicy 4 potwierdzone przypadki i co tc zrobi kwestia dni jak ktoś przyjdzie chory

Kazio
@Nowy

Zesrane nie potwierdzone panikarzu....

@Nowy

Tak, czterech kierowników , bt2 :(

Wkurzony

Dlaczego firma TC nie zrobi porządku z tymi co ciągle jest im źle , ludzi do pracy jest dosyć na rynku. To mu sobota nie pasuje to niedziela to za ciężko jest to mało płacą ale żaden się nie zastanowił co on z siebie dał!!!!!

zenada
@Wkurzony

bo wolnosc wypowiedzi i posiadania wlasnego zdania to przywilej demokracji a ty pewnie jestes zapilzniokiem albo mieszczem bez podstawowki ze cie tak wszystkoo obraza.

@Wkurzony

Od siebie daje każdy coś co jest najcenniejsze -ZDROWIE, które traci fizycznie i psychicznie

@Andrzej

Sam przyszedłeś do zakładu żebrać o robotę nikt cię o to nie prosił a podpisując umowę akceptujesz warunki.

pooiiuy

ja jedynie mam nadzieje ze tak ogromny i tak bogaty zaklad nie zostawi pracownikow na lodzie bo nie kazdy ma po 50 100 tys oszczednosci a nie ktorzy nie maja nawet tysiaca oszczednosci i tyle mi z nadzieji zostalo

@pooiiuy

Przestańcie biadolić wiecznie wam krzywda i źle , niejeden by chciał zarobić tyle co wy.

@pooiiuy

Już widzę jak w razie ewentualnej recesji zakład o nas zadba. Związki będą miały okazję się wykazać jak nigdy dotąd.

Endrju
@Wkurzony

Nie jeden też popierniczył taką robotę bo nie będzie dym.ał do roboty piątek Sobota niedziela, jak inni mają weekend i można grilla odpalać albo na imprezę iść. Także argument do kitu. Prawda jest taka że w systemie czterobrygadowym i z taką odpowiedzialnością i presją nie zarabiamy kokosów. Wystarczy zobaczyć na zarobki konkurencji z branży ogumienia z Polski-oni tam dwa lata temu zarabiali tyle co my teraz. Jeśli firma nie chce płacić w stawce godzinowej i od tego odprowadzać ZUS to niech dadzą prawdziwą premię kwartalną, a nie śmieszne 250-300 zł brutto. A co do koronawirusa To jest to co najmniej śmieszne że firma nic z tym nie robi. Przepraszam, robi. Rozwieszają kartki gdzie się da żeby myć ręce. Problem w tym, że nie wiem czym. Skoro mydła brak w łazience. Często też brakuje papieru żeby ręce wytrzeć. Czemu nie wprowadzą dezynfekcji osobistej przy wejściu na zakład, przed stołówkami, i po wyjściu z zakładu. Dałoby to bardzo dużo gwarancji że nie zaraził by się nikt. Skoro wszyscy mają zakaz zgromadzeń powyżej 50 osób, a teraz i sklepy do 30, to czemu TC gdzie na WORze znajduje się pewnie przy końcu zmiany tyle osób co ma mała miejscowość, może obejść takie prawo. Jak wszyscy to wszyscy

Panie dyrektorze, proszę jutro wyjść z biura, odwiedzić wszystkie hale i porozmawiać z pracownikami, z każdym się przywitać. Przecież każecie nam pracować więc musicie mieć pewność że jesteśmy zdrowi i jeden drugiemu nie zagraza a czy sami nie uciekniecie w pracę zdalną? Zyski się firmie muszą zgadzać? Gdzie jest audit marcowy? Strach was rządzących ta firmą obleciał ale każecie nam pracować? Ja jako zwykły robol z wieloletnim stażem w tej firmie na kruppach obiecuje pracować jak najsłabiej się da. Utrudnię firmie wypracowanie zysków jeśli Pan jutro na halę nie przyjdzie i nie będzie Pana "widać". Jeśli Pan przyjdzie to będzie znaczyć że jest Pan z nami zsolidaryzowany. PiS spóźnił się o tydzień z dobrymi decyzjami. Firma spóźnia się z dobrymi decyzjami następne dni i nie widać końca. Należy postawić zakład na 2 tygodnie bo opanowywana jest pandemia wirusa na świecie.

Bogdan
@pracownik

Podobno ma być jutro spotkanie dyrekcji w tej sprawie, więc pewnie jakieś decyzje zapadną. Na pewno nie będzie zgody pracowników by spędzali czas na przymusowym urlopie, to nie nasza wina że jest korona wirus, firma powinna wypłacać postojowe pracownikom albo nawet pełne wynagrodzenie.

@Bogdan

Spotkanie ma być na temat profilaktyki jaka ma stosować zakład.. Więcej informacji jest na mailu firmowym

Tadzik

Fabryka Samochodów w Tychach zamyka zakład do 27 marca.

Do( TAKI - NICK) to zeTy jestes madry nie znaczy ze w tym zakladzie każdy musi taki byc. Jakie wyksztalcenie maja kierownicy, i kom sa pracownicy. Nie zrobisz nic z ta band... idiot.....

Darek

Weź poczytaj komentarze ale minim przewiń 10 stron do tyłu bo teraz to tylko 1-2 osoby piszą o balkoniarzach i zapilźniokach o nic się nie dowiesz tylko same inwektywy lecą.

b0rny

Początkowe zarobki mocno średnie biorąc pod uwagę 4 brygadowke. Kierownicy mają premie od wykonania, stosują mobbing,walkę psychiczną o metry/sztuki. Mam nadzieję że pomogłem Zapilzno ❤

Rumbas

Panie Maziarka najwyższy czas zamknąć ten (usunięte przez administratora) na chwile. Chociaż do końca miesiąca. Na co wam te opony jak na placu leży parę tysięcy opon do wyrzucenia. Jak się ktoś zarazi i zrobią kwarantannę to dopiero będziecie mieć problem.

@Rumbas

Szkoda mu, najważniejsze że sztuka idzie

Bhp

Gdzie teraz jest Pan od bhp ktory goni za okulary?? Zadnych dozownikow do dezynfekcji, ludzie kaszla na siebie tragedia. Jutro telefon do sanepidu.

@Bhp

Dobrze, niech zamykają tę budę

Taki
@Bhp

Sam zadzwonię , to się w głowie nie mieści , jacy Ci ludzie są głupi i żarty sobie stroją z poważnej sprawy . Powinno już dawno być pismo że zakaz podawania ręki pod droga karą grzywny. Ludzie nie są świadomi wogole niebezpieczeństwa , ignorują tak jak we Włoszech , myślą że ich to nie dotyczy . Gdy ktoś podaje rękę a ja mu nie podaje to spotykam się z pośmiewiskiem w moją stronę . Nawet kierownicy strefy mają gdzieś chodzi taki i się wita z każdym , jest potencjalnym roznosicielem tego gówna .

@Taki

Masz racje, a choy wie czy taki śmieszny "majster" nie był na nartach w Alpach w weekend. Dlatego ja nigdy nie ściągam rękawiczek witając się z nimi

@b0rny

Nie zasługuje na podanie ręki przez ciebie, jesteś zbyt wartościowy

Majster
@Bhp

O czym wy piszecie o BHP?

Obiektywny subiektywny
@Majster

Majster wiesz co oznacz skrót bhp? Gogusiu

Rdd

Są przyjęcia? Lub będą jakieś w najbliższym czasie??

Janusz
@Rdd

Nie ma i w najbliższym czasie nie będzie.

borny
@Rdd

Podstawa to mieć szkole typu burocornia w kleciach. Wtedy kierownicy rozumieją o czym do nich mówisz No i wyglądasz podobnie

@borny

6 klas podstawówki wystarczy i żeby był robotny i najlepsi glupi

Rdd
@borny

Widzisz o co ja pytam? O przyjęcia nie od szkoły człowieku.

MK
@Rdd

Rekrutacja w tej firmie trwa praktycznie cały czas. Na dzień dzisiejszy [marzec 2020] poszukują min.Specjalisty ds. P.Poż, Elektroników, Mecha-troników, Investment Managera, Specjalisty ds. Inwestycji oraz pracowników na stanowiska robotnicze. Dodatkowo pracę można podjąć poprzez firmy zewnętrzne które świadczą usługi na terenie firmy np. Seito, Serwis Techniczny MIS Polska, Z.M.RUFUS.sp.zoo w Dębica, Astem Sp. z o.o. i jeszcze pewnie kilka mniejszych by się znalazło. A ogłoszenia łatwo można znaleźć np. w google wpisz sobie praca tc debica i wujek podpowie, Olx praca okręg dębica, Punkt Obsługi Pracownika tc dębica - [obok bramy osobowej od strony parku Imienia Włodzimierza Skarbka-Borowskiego 1 Maja 1, 39-200 Dębica]. Warunki pracy na podstawie tej strony internetowej i innych: Wynagrodzenie: dobre warunki (w ostatnich latach się poprawiają), jest zróżnicowanie w wynagrodzeniu w zależności od stanowiska pracy od tego czy to praca fizyczna czy umysłowa oraz od stażu pracy. Możliwości rozwoju: słabe (praktycznie brak możliwości rozwoju i nauki poza przyuczeniem do wykonywanych zadań i samokontrolą lub kontrolą zewnętrzną poprzez przełożonych i kontrolerów procesów) Socjal / benefity: dobry (łącznie kilka tysięcy złotych w czasie roku zarówno w gotówce jak i rzeczach materialnych) Ludzie / zespół: słąby / przeciętny / dobry (w zależności od stanowiska pracy i zespołu z jakim pracujesz) Atmosfera: jak wyżej (nastaw się na duży wysiłek fizyczny i umysłowy, stres i nadzór elektroniczny oraz osobowy) Miłej pracy. Tak po prawdzie nikt nie powie ci czy to praca dla Ciebie jeżeli nie spróbujesz. Część osób jest zadowolona z tej pracy druga nie jest i szuka dalej.

Blanka
@MK

Tak tak szczególnie w firmie sprzątającej i na portierniach jest rozwój

Br4yanos
@MK

Mi Pani w POP we wtorek powiedziała że nie jest prowadzona żadna rekrutacja :) więc nie wiem jak to ma się do ogłoszeń na portalach internetowych :)

Br4yanos
@MK

Ps. MIS nie wygrał przetargu więc w tym roku skończy swoją działalność na TC.

Shoki73

Poliglota sie znalazl, i co nie zrozumiales tresci? Czy obrazilem dume ostomilarza?

MK
@Br4yanos

Obecnie ze względu na sytuację ze sztucznie wyhodowanym i opatentowanym i oczywiście "przypadkowo" wypuszczonym "korona" wirusem i blokadą przepływu towarów i usług sytuacja rynku pracy będzie niepewna a co za tym idzie będzie to miało wpływ także na zatrudnienie w firmie tc dębica. Decyzje odnośnie zatrudnienia zapadają na wspólnych spotkaniach zarządzających firmą. Dlatego obecnie spodziewany jest zastój w przyjęciach do firmy. Do puki sytuacja na arenie światowej nie zostanie rozstrzygnięta [nie minie okres kwarantanny i zaostrzonych przepisów sanitarnych] firma nie będzie potrzebowała nowych rąk do pracy, to chyba oczywiste. Okres niepewności i dojście do stabilizacji rynkowej może trwać w długich miesiącach. Firma dostosowuje zawsze moce przerobowe do rynku, a ten obecnie jest niepewny i przynajmniej przez najbliższe tygodnie lub miesiące taki będzie. Pociąga to za sobą takie a nie inne decyzje zarządu firmy. Jak to się potoczy czas pokaże.

Xyz

Ludziska, pewnie i stomil zamkną przez pandemie ale nie z powodu Waszego bezpieczeństwa,( bo już by to dawno zrobili), tylko ze nie będą mieć surowca do produkcji opon!

@Xyz

Możesz jaśniej?

Ta
@Xyz

Zamkna jak beda musieli zamknac bo jesli chodzi o ludzi mieli maja i beda miec w du*ie. Dopoki sie da bedzie produkcja szla.

@b0rny

A to nie jest wystarczająco jasno ?

Jah

Widziołeh maryne roz we młynie widziołe maryne roz we młynie jak lazła do góry po drabinie tutututu tututututu i widać ji buło cołe nogi i widać ji buło całe nogi ło jakie grubaśne błoże drogi Przyśpiewka naszych towarzyszy :)

Www
@Jah

Takie swoje rodzinne historie to zostaw dla siebie, albo kolegom z psychiatryka opowiadaj, jak już masz tak silną potrzebę robienia z siebie debila.

Zdziwiony jak ch...

To Ty jesteś z tych co wody po sobie nie spuszczają, zapilzneński (usunięte przez administratora) ?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1010, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 639 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A