Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Grzegorz Grzyb

Bardzo proszę o kontakt w sprawie znalezionego dowodu osobistego nr tel.508 263 521

Pecik

e ziomki ja to bym się chciał zapytać gdzie był ten kozaczek Maziarka jak robi polowania na palarni i na hali (usunięte przez administratora) na bramie to go już nie ma jak takie kolejki do wyjścia były i jeden na drugim niemal że dreptał po piętach pytam się kto odpowiada za taką nieudolną organizacje i planowanie pracy w tej firmie. Jak mi jakiś typ podejdzie z innej brygady za 20 pod maszynę zatrzymuję ją i kończę pracę nie będę się narażał jak inne brygady się kręcą na maszynie na której maja robić a ja jeszcze pracuje. (usunięte przez administratora)

spec
@Pecik

Za organizację w bramie odpowiadają stróże i dozorcy i tam kieruj pretensję.

Logika
@spec

Wymienić firmę dozorującą która zatrudni prawdziwego kierownika i będzie po temacie.

specjalista
@Logika

Firma powinna być miejscowa i profesjonalna posiadająca grupy GSR które w chwili zagrożenia wchodzą natychmiast do akcji.

Jurij
@Pecik

Ponoć się zastanawiają nad wymianą

ludzik
@Jurij

podobno w poprzednią sobotę jakiś gość z nożem biegał koło bramy osobowej, i nie mogli sobie z nim poradzić. A kiedyś znajomy zapomniał przepustki - wszedł na zakład bez zatrzymania - czyli zero nadzoru nad wchodzącymi. Można by telefonem zapipczeć i przejść. Czy tak ma wyglądać ochrona zakładu?

Realny
@ludzik

Niestety ale ochrona to była kiedyś teraz to jest tylko dozór i jeżeli chodzi o wejście na zakład to proszę wybaczyć ale nie dziwię się. Gdyby to była firma miejscowa to grupa interwencyjna takiego gościa z nożem zwinęła by dosłownie w parę minut.

Wiarus
@ludzik

Szkoda gadać kiedyś było inaczej była wtedy prawdziwa ochrona.

Komandos
@ludzik

No ale złapali go czy uciekł bo raczej obstawianie to drugie.

Młodzia
@Komandos

A kto go niby miał łapać?

Realista
@ludzik

Co wy chcieliście jak ochrona polega na szukaniu ludzi z grupami inwalidzkim.

Chętny

Panowie są lub będą jakieś przyjęcia w najbliższym czasie? Wiadomo coś komus? Pozdrawiam.

Merytoryczny Fifi

Czy jak nie chodzę na jedzenie w pracy (przepadają pieniądze zgromadzone na karcie) to pionki dostaną więcej na wypłatę? A tak na poważnie... Tu szukacie oszczędności? Już wiadomo dlaczego nie można karty wypożyczyć komuś innemu, sam nie zjem, to i ktoś inny miał nie będzie.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bt3

Pracuje kilka lat, wiecznie wprowadzają zmiany które dodają nam tylko roboty . Jedyna dobra rzecz jaką wprowadzili na krótki okres czasu to był projekt kanban , ale kierownikom strefy strasznie to wadziło bo nie mogli mieszać przezbrojeniami!!.

@Bt3

System kanban przestrzegany był bardzo niedługi czas. Obecnie prasy mają nie stanąć i jazda do oporu. Nie ma żadnej jakości tylko ilość.

@Bt3

Teraz też nie mogą niby mieszać bo mają ograniczenie że 2 przezbrojenia 1 stadium i 2 przezbrojenia 2 stadium w jednym czasie, dlatego wpisują przezbrojenia na(usunięte przez administratora) mac a robione są i tak jak chcą. Papier wszystko przyjmie

ZICO

Kto wie kiedy otworzą szatnie w T.C.Dębica?

@ZICO

Zapewnienie Franciszka że otworzą 1 lipca, minęło jak jego szansa w radzie ;)

Niko
@TC

BT6 ma otwarte, od 7-go kolejne wydziały, reszta 15-go. Oczywiście jest warunek zachowania odstępów blablabla bo jak nie to zamkną na powrót.

Ciko
@Niko

Szatnie beda otwarte pol h przed zmiana do 15min pzed zmiana czyli 15 minut beda otwarte zeby zostawic czyste ciuchy, po robocie bedzie otwarta o 14 wiec caly motloch zwali siena gore i kolejka do kapania swietnw rozwiazanie spoceni i smierdzacy czekac az cala hala sie wykapie to sie nazywa walka z koronawirusem w tc hahaha a i jeszcze po kapaniu masz ze soba zabrac ciuchy robocze hehehe

PracownikTC
@Ciko

To są jakieś jaja, za kogo oni nas mają ? Gdzie nasza godność? Spoceni, śmierdzący wsiadamy do samochodów, autobusów, idziemy pieszo do domów i co? Przecież tym bardziej narażamy bliskich i osoby postronne na zarażanie, bo na ciuchach przez 8 godzin pracy przenosimy miliardy zarazków i być może korona wirusa. Czy te tu.,m,any z dyrekcji tego nie rozumieją? Normalnie to się nadaje do telewizji, to są jakieś kpiny.

jurek

Wstyd i hańba za 8 zł spagetti 3 łyżki i sam sos bez miesa porażka(usunięte przez administratora)

@jurek

Spaghetti nie polega na tym żeby makaron pływał w sosie i mięsie. Makaron ma być obklejony jedynie sosem. Przynajmniej widać że mają pojęcie o tym co robia

Bt4
@jurek

Nie pasuje to zabieraj swoje jedzenie, jak nie to sie zwolnij będzie o jednego płaczka na tym forum mniej.

Bt3
@Bt4

Gościu, firma ma Ci zapewnić pożywienie, a uczciwie by było, jakby to jedzenie było dobre. Idź pchaj te opony w prasę, tyle tylko potrafisz!

@jurek

To było założyć swoją firmę kateringową i brać udział w przetargu zamiast robić sztuki na Kruppie. Wtedy za niespełna 9 złotych zrobiłbyś posiłek w postaci rosołu oraz ziemniaków z cebulką, filetem z dorsza i surówką. Na deserek dałbyś lody śmietankowe, a z tego co by ci zostało opłaciłbyś zatrudnionych pracowników. Czego wy oczekujecie za takie pieniądze? Idź do restauracji i zobacz ile kosztuje obiad, a potem porównaj do tego co dostajesz tutaj, bo chyba większość z was zatrzymała się w 2013 roku gdzie ceny produktów były o prawie połowę niższe. Porównując do poprzedniej firmy kateringowej to co dostajemy teraz to i tak niebo, a ziemia.

@Bt3

Jedyne co mogę zrobić czytając co piszesz to cie wyśmiać. Jedzenie mają dużo lepsze w porównaniu z Stomilanka. Jeżeli dla ciebie dobre jedzenie to zimnioki schabowy i kapucha to idź do baru zapłać za obiad te 15 zl albo więcej bo za lepiej zrobione posiłki się płaci więcej. Tu i tak za te cenę podają dużo lepsze posiłki niż powinni

Bioly

7 pierorzkow to zjada moj syn 4 letni a nie chlop ktory (usunięte przez administratora)8 godz (usunięte przez administratora)

@Bioly

Nie wiem czy pracę na stomilu można nazwać zapierd.alaniem. Prawda jest taka że praca tu wcale nie jest ciężka. Ciężko się robi jedynie przez gorąc nic innego. A jeśli chodzi o jakośc jedzenia. Sam zrób posiłek pełnowartościowy za te 7-9zl dla każdego pracownika plus opłac zusy wypłac pracownikom. Ciesz się ze chociaż takie jedzenie dostajesz za darmo. A jak nie to jak ktoś wyżej napisał rób kanapki swoje lub zwolnij się i zatrudnij gdzie indziej to zobaczysz jak inne firmy traktują pracownika

@.

Do pracy biurowej jej daleko. System kanban jest nieprzestrzegany, multum przezbrojeń, które nie wynikają z kanbana tylko z widzimisia majsterka. Mają za duży wpływ na produkcje ale góra nie ma nic przeciwko. Za niecałe 9 zł niewiele są wstanie zaoferować, zobaczy się co pokaże przyszłość. Wczorajsze pierogi nie leżały nawet koło ruskich ale chyba wolę je niż czerstwy chleb ze stomilanki.

Spawałka
@.

W teorii na BT3 to "drut-opona, drut-opona" i na zasilaniu tylko wymiana półfabrykatów, nawiajnie nowych, podmiana na przerwę, i transport czwórek. W praktyce? Mało kiedy się zdarza żeby maszyna dobrze szła, często materiały słabej jakości, trzeba iść wycinać po kilka razy na godzinę fałdy, o ile nie zapcha podajników to pół biedy. Na zasilaniu to znowu często trzeba zwijać wstrzymane materiały, zwijać na przezbrojeniu i odwijać połówki, jeszcze jak to przezbrojenie trafi Ci się na przerwie to już masz niemalże pewne że nie pójdziesz normalnie zjeść. Jak operator pójdzie na przerwę to go nie ma po 20-30 min. Czwórki dostarczyć w ciągu 19!! minut Jak widać pomiędzy teorią a praktyką jest niemała przepaść. Do obydwu stanowisk trzeba dodać że kiedy nie zadzwonisz do majstra to on z pretensjami.

Witam i jak wygląda to na tych stołówkach? Co dobrego daja?

ewrty
@.

bloczki warte cale 2 dolary takze panowie jesc do syta i nie narzekac :D zmienili firme bo musial byc koziol ofiarny ale co za 6-7zl ugotujesz i podasz i jeszcze zarobisz by utrzymac kuchnie itd.. by dawali bloczki 20zl to by jedzenie jedzeniem bylo ale koziol ofiarny jest wiec taczki pchamy dalej a teraz na kartach kasa sie nie przedluza wiec jak nei pojdziesz to nei masz haha biznes zycia ale was zalatwili :p dobrobyt panowie!

Porazka
@ewrty

Była stomilanka to było źle, teraz jest inna firma też źle. Chyba pisze to osoba która większość życia spędza w Stomilu. Nie dramatyzuj, bo w innych firmach ani tyle nie ma. Zacznijcie się cieszysz ze macie jedzenie, bo w każdej innej pracy Trzeb a sobie jedzenie przynieść, ale wam i tak źle. Mogli całkiem wycofać jedzenie na Stomilu i bloczki to jakby każdy Janusz przyniósł jedzenie to by się nauczył że żarcie ma za darmoche, a i tak źle.

Po.jep
@Porazka

Tak się składa że prawo tego wymaga, aby pracodawca przy zwiększonym wysyłku musi zapewnić pełen wydatek kaloryczny w żywności. Ale na Stomilu pełno młodych Bogów z biura, co i na ludziach i jedzeniu będą oszczędzać. Weź jeden z drugim zrzeknij się premii rocznej, to na jedno wyjdzie, a nie ludziom żałować jedzenia. A miało być tak pięknie, międzynarodowa firma kateringowa wejdzie na zakład to będzie lepsze jedzenie. Miał być wybór, a jest jak zawsze, gó.w.no

Kakaowe oko
@Po.jep

Przy zwiekszonym wysilku hahaha a kiedy wy na tych maszynach sie wysilacie? Jak zakladacie druty na krupach? Jak wozkiem z opasaniem wjedziesz?A moze jak boki sklejone i cza wszczymywac haha. Nie pasuje to rob se kanapki codziennie do roboty, buraku.

Kakaowe oko

Po moim nicku wywnioskowales ze jestem emerytem z bt2? Hehe. Faktycznie na bt2 jest zimno na bt3 goronco huehue. A jak zazdroscisz siedzenia na stolku i zasypiania to idz na bt2 dwoch asow mialo przyjsc z bt3

Po.jep
@Kakaowe oko

Haha to żeś teraz dowalił, znasz się widać na produkcji.

Rower

Mam takie dość nie fajne pytanie do osób wchodzących na tą stronę. Czy na serio ludzie w Stomilu nie mają za grosz jakich kolwiek granic. Moja mama pracuje tam już od jakiegoś czasu i któryś raz z kolei ktoś albo jej uszkadza oponę albo spuszcza powietrze z opony z rowera. Ludzie (usunięte przez administratora) mac bo inaczej tego nie nazwę musicie być aż tak chamscy i nie mieć za grosz kultury i już nie wiem czego. Nie dość że to jest (usunięte przez administratora) zachowanie to jeszcze moja mama musi za naprawy płacić. Prosiłabym aby się ogarnąć bo to już nie jest śmieszne i nigdy nie było. Zastanów się osoba lub zastanówcie się osoby które to robicie czy was do reszty powaliło. Jeśli będzie się to powtarzało dalej, zgosi się to dalej i jeśli wyjdzie kto to robi, to człowieku bądź pewien że za wszystko zapłacisz bo tylko ostatnia (usunięte przez administratora) potrafi drugiej osobie robić takie świństwo!!!

Ciekawy
@Rower

To musi być miła dla ludzi że tak jej robią nic bez przyczyny się nie dzieje

@Rower

Być może to jakiś zakochany romantyk, w ten nietypowy sposób ukazuje porywy serca ;)

Wiarus
@Rower

Gdzie są dozorcy i portierzy? niech pilnują

Jak tam chlopaki na bt3, jest szatnia i mozliwosc kapieli? Dopiero jutro wracam i nie wiem czy isc do gory czy od razu na hale?

@pracownik

Dawaj od razu na hale. Chcą, żeby swoje cywilne ubranie trzymać całą zmianę na hali i na koniec wziąć prysznic.

Dk

Dalej wiezycie w te budety, tc nie pozyczyla 115mln tylko wyprowadzila pod pretekstem pozyczenia, jakie to amerykance biedni, na chleb im brakuje, pracuja tak jak w polen za 5$ na godzine.

thythy

niestety polska sprzedala kure znoszaca zlote jaja z reszta jak zawsze w tym (usunięte przez administratora) wartym kraju szkoda ze sie nikt nie zainteresuje ze co chwile daja wlasnie goodyerowi kase a woda ze sciany sie leje jak pada deszcz bo nie ma kilku mlnow zeby nowy dach zrobic smiech i porazka ale jak ebdzie trzeba to maszyny wywioza a rudery niech stoja bo goodyer tu wklada tylko i wylacznie tyle zeby to sie jakos do przodu toczylo a szkoda bo przy takich zyskach powinien byc najnowoczesniejszy zaklad i wszystko nowe ale taki swiat zostaje tylko zal

@Dk

Wiadome, chodziło o to żeby uniknąć podatku od dywidendy.

Qba

Panowie a jak z tym urlopem na postoju co ma byc podzielony niby? Ktos zapisywal kiedy kto ma isc czy jak?

Genius
@Qba

Ciężko powiedzieć, miał być postój i bez problemu urlop a tu dzisiaj nie chcieli mnie zapisać na parę dni bo już zajęte.

Polska

Panie i Panowie dziś dzień-bez-butów ????

Dokładnie tak,

Oczywiście !

Polska

W drugiej turze po prostu pójść, pobrać kartę i wrzucić ją do urny pusta. Bez zakreślania jakiegokolwiek kwadratu. Pobrać, wrzucić pustą i wyjść. Głos nieważny. Tylko tyle zostało. Obaj kandydaci w drugiej turze to wciąż realizowanie genialnego planu Kiszczaka. Rządzą zgodnie z planem na zmianę od 30 lat i za 2 tygodnie wybór między jednym lub drugim nie ma żadnego znaczenia, nie zmieni się absolutnie nic. Jeden to socjalizm sanacyjny, bierzemy naszym i dajemy wybranym naszym + kontrola wszystkiego i wysokie podatki na wszystko. Drugi to socjalizm unijny, bierzemy naszym, dajemy do Brukseli i wyciągamy stamtąd dla wybranych naszych szczycąc się że wywalczyliśmy pieniądze dla naszych + kontrola wszystkiego i wysokie podatki na wszystko. Nie widzę żadnej różnicy. Pobrać kartę, wrzucić pustą i wyjść. To wszystko.

Maniak
@Polska

Nie zamierzam nigdzie iść. Sztuczne nabijanie frekwencji, po co w tym uczestniczyć. Dość tego systemowego wyzysku.

@Maniak

Rozumiem. Masz święte prawo nie uczestniczyć lub uczestniczyć w wyborach. Niska frekwencja jest niejasnym wyrażeniem się obywateli nt przyszłości kraju. Wysoka frekwencja jest jasnym wyrażeniem się obywateli nt przyszłości kraju. Gdyby głosów nieważnych było np 5% to to bardzo widać. Równie mocno jak frekwencję tylko na poziomie np 5%. Wybieram opór dla tego systemu do końca. Ty masz święte prawo nie pójść i nikt do Ciebie o to pretensji mieć nie może.

@Polska

Również oddam głos nieważny, ale skreślę obydwu, żeby nikogo nie kusiło dosmarować krzyżyk. Pozostaje tylko z pogardą przez dwa tygodnie patrzeć, jak zwolennicy symbiontów skaczą sobie do gardeł.

@Ragnar

Like :)

Tymon
@Polska

Skąd wiesz czy jak wrzucisz pustą kartę, czy nie dopiszą krzyżyka? Oddanie pustej karty nie zwiększa frekwencji.

@Tymon

Jesteś niedoinformowany. Głosy nieważne wliczają się do frekwencji. Moja dziewczyna co wybory siedzi w komisji, już kilka ich przeżyliśmy. Dopisywanie krzyżyka przez ciemną stronę mocy to fikcja. Podczas liczenia pracownicy są na tyle zestresowani i chcą żeby dobrze wyszło. Wyrywkowo może pojawić się "mąż zaufania" (tak, tak właśnie się określa takiego człowieka) w wybranym lokalu np o 20:30-50, który pilnuje zamknięcia lokalu i liczenia głosów. Pracownicy komisji spędzają tam cały dzień, chcą naprawdę dobrze wypaść. Dlatego z moich doświadczeń nie obawiam się pójść i oddać głos nieważny, pusta karte. Równie nieważny będzie jak zakreślisz obu kandydatów lub przetniesz oba kwadraty pionową linia na przykład. Każdy z tych sposobów to głos nieważny. Im ich więcej a najlepiej przy niskiej frekwencji tym władza bardziej się ośmiesza. Oczywiście osobiście uważam że każdy powinien pójść ale każdy ma święte prawo nie pójść.

Fasola

Wie ktos co z tym Panem co sie tak chwalil ze mial stycznosc z zakazonym? Ponoc na kwarantannie jest. A co z reszta pracownikow, ktorzy mieli z nim stycznosc? Karteczki napisane ze ZDEZYNFEKOWANO, po co to jak i tak NIKT nie dezynfekuje nie wspominajac o firmie, ktora dostaje pieniadze za to. Witac sie nie mozna ale kazdy dotyka klamek. Pisma urzedowe wysylaja a u nas karty wstrzymania z reki do reki, gdzie to bezpieczenstwo?

Maciej
@Fasola

Ty dalej się tym wirusikiem przejmujesz? Pytanie kiedy w końcu wrócą stare godziny pracy? Bohater Raš coś robi w tej kwestii?

@Maciej

W lipcu przeciez wracasz na normalne godziny pracy

Maciej
@.

Na normalne dniówki nie godziny. Dalej będziemy zaczynać o 5, 13 i 21. Parodia. A durny dyrektorek ponoć zwalnia za brak maseczki. I to jest poważna firma?

b0rny
@Maciej

W sodexo zaczynasz o "5 , 13 , 21"?

@b0rny

Kto bedzie zaczynać o tej ten bedzie, moj dzial normalnie 6-14-22.pozdrawiam dzial BT3

BlackDawn
@Maciej

No Panu Mirkowi M. się trochę w głowie i czterech literach poprzewracało . Ale niech robi tak dalej to sam podkopie sobie dołek. Mysle, że większość młodych jak tylko sytuacja z rzekomym koronawirusem się skończy, lawina będzie zasuwać na zachód bo Polskę zniszczy hiperinflacja. Już teraz jest lipa. A to dopiero początek najbardziej zyskają ludzie z kredytami w PLN. Pozdrawiam Narodzie Pracujący. (usunięte przez administratora)

Robert
@BlackDawn

Czepiają się masek, okularów, a sami kierownicy i specjaliście łażą z maskami pod brodami i czasami ubiorą jak podchodzą do kogoś i to tylko na usta. A jest napisane że w trakcie przemieszczania się po hali mają mieć również założone maski i okulary. Jest to parodia, bo takie wielokrotne zdejmowanie i ubieranie maseczki jest bezcelowe i jeszcze bardziej przenosisz wirusa na rękach, dotykając klamek itp. A najśmieszniejsze jest jak goście mają założone maseczki na jednym uchu i tak im wiszą, zasilający i operator na maszynie stoją obok siebie 20 cm bez maseczki, tak samo mechanik czy elektryk jak ustawia maszynę, w najlepszym przypadku ma maseczkę pod brodą i nikt nic im nie zwraca uwagi, a osoba przechodzącą po hali gdzie nikogo w odległości 10-20 m nie ma nikogo ma problemy i ruga się kogoś jak burą sukę. Śmiech na sali, parodia i kpina w jednym.

Nicki

Więcej jeśli się da, Błagam o więcej każdego dnia :)

Omłotowy

Kryzys szaleje a im się jeszcze podwyżek zachciewa . szok!!!! Pomyślcie jak pomóc firmie żeby przetrwała ten trudny czas.

Trzeźwo myślący
@Omłotowy

To przez takich gości jak ty robimy na amerykańców. Zalewajka,(usunięte przez administratora) Włącz myślenie. Trzeba robić wszystko żeby te stawki były zbliżone do innych zakładów goodyera.

@Trzeźwo myślący

Dzięki takim jak Ty, wykupujemy teksaskie rafinerie i sprzedajemy Jankesom uzbrojenie.

Wera
@Omłotowy

Kogo to obchodzi że jest kryzys? Ich nie obchodziło to że nadciągał w 2008, tylko zwalniali ludzi, nie patrząc czy będą mieli za co żyć. Teraz nas to wali. Z układu zbiorowego wynika że pracownik musi otrzymać podwyżkę ileś tam procent, i tyle dostaniemy czy się to im podoba czy nie, w innym przypadku znowu będą próby postawienia maszyn

4f
@Wera

Polać mu, dobrze gada

Dede

Czy firma robi coś w kierunku poprawy warunków pracy w zakresie temperatury wewnątrz hali na Z2? Nie dość że się smażymy jak kurczaki na grillu, to jeszcze materiały przez to są gorszej jakości. Wiem że biurowych to nie obchodzi bo mają klimatyzatory u siebie, ale może czas popatrzeć na to z innej perspektywy?

Poli
@Dede

Od czego macie BHP i Pana od okularów?

Olrkiin
@Dede

Przyjdź na walcownie to zobaczysz co to jest temperatura.

@Dede

Co to za widział z2? Bt ile??

Dede
@Olrkiin

Nie neguje tego człowieku że na walcowni jest mniejsza temperatura. Ale wy tam nie macie aż takiego (usunięte przez administratora)jak my, skoro o 21 już wykąpani wychodzicie.

Rami

Bo my geniuszu pracujemy od 13 do 21

@Dede

Eee Dede możesz odpisać na moje pytanie ?

półfabrykat

BT2-4, PK

@półfabrykat

I na bt2 i pk jest smażalnia niby? Bt4 tak wulkanizacja owszem ale bt2 i pk?

@Ciekawski

To wyjdź sobie gniocie na górę, gdzie się opony przebiera i przegląda ile tam jest stopni. Albo na cwd jak z rana ładuje słońce to na cały dzień nagrzeje

@TC

Za darmo nie przebierasz. Płacą ci

@Ciekawski

Nie przebieram, bo nie robię na pk, ale wiele razy byłem na górze to wiem jak tam jest...

półfabrykat
@półfabrykat

ja tylko odpowiedziałem na Twojego posta : Ciekawski 25.06.2020 19:49 @Dede, Co to za widział z2? Bt ile??"

Jest prowadzona rekrutacja na produkcję? Ile teraz można zarobić na start?

Mirek

Przyjęcia w lipcu są możliwe? Nowych pracowników?

Piotrek

Raś wygrał z taką przewagą żenada co on zrobił dla nas gdzie był jak był ruchy na krupach a na mrte i walcowni macie stawki ciekawe jakie by byłe gdyby nie b 3 i jakby związki walczył to 50 góra zastanówcie się czy on zasługuje na bycie w radzie ??

@Piotrek

A to myślisz że ci co idą do rady będą walczyć o twoja podwyżkę?

Podwyzka
@.

No nie tylko A po co tam idą?

fdtgg
@Piotrek

jak kiedys bedzie trzeba strajkowac to sie upomnimy zeby mrt nie mialo podwyzek bo oni maja w radzie rasia czas wszystkich rozgrzeszy

@fdtgg

Rozpłacz się że twój kandydat nie wygrał (usunięte przez administratora)który wywalczył podwyżki ale wam ktoś bajki sprzedaje buahaha zarząd ugiął się przed jednym robolem żałosne.a jeśli chodzi o osobę która wygrała to jest człowiek który potrafi orac zarząd wystarczy zobaczyć na walnych

Zapilznok
@.

Ugiął sie przed siłą młodych pracowników z nim na czele A twój oracz ma słaby pług.Po 50 gr w każdą jego kadencje.Oj orze zarząd,orze.

@Piotrek

Wy na prawdę myślicie, że pojedyncza osoba w radzie nadzorczej (którą wybierzecie) może cokolwiek przegłosować mając mniejszość na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy? Goodyear ma ponad 87% z czego ten pojedynczy akcjonariusz spodziewam się, że nie więcej niż 15%. Liczby mówią same za siebie więc zakończcie dyskusję, bo do niczego nie prowadzi.

Xz
@.

Jak taki dobry to dlaczego przegrał??

oj oj
@fdtgg

oj taka prawda nei za rok nie za 5 albo moze i nie za 10 ale keidys moze bedzie trzeba znowu walczyc o godne zycie a wtedy nieh mrt robi za 10zl!

@oj oj

Zobaczymy co uchwala w sprawie podwyżek w 2021 r, jak nie będzie minimum 1 zł to jest po rasiu , nikt go nie poprze, nawet mrt.

Łączny pakiet Goodyear to ok. 87% akcji, z czego wybrany do rady nadzorczej ma jakąś część (dajmy na to 10%). Kumasz Dębiczaninie? Reszta poza te 87% to pozostali akcjonariusze w tym fundusze inwestycyjne. Chciałeś błysnąć, a zrobiłeś z siebie głupka...

Pil
@.

Sprawdž co to 100%.A głupek jest z ciebie Rada nie ma udziału w akcjonarjacie.Żsdnego.To organ opiniotwórczy.Ale moźe być po stronie pracownika

@Pil

A kogo reprezentuje rada nadzorcza podczas walnych zgromadzeń i podczas głosowań?

Pkol
@.

Ludzie, co za (usunięte przez administratora) piszecie! Rada nadzorcza jest od czego innego. A akcjonariusze to inny temat. Akcjonariat decyduje o tym, albo o tamtym. Zarząd w stosunku do tego jest tylko kelnerem który musi się słuchać. A taki członek załogi to taki listek figowy, nic więcej... więc szkoda się podniecać kogo wybrali

Młody

Ruch był nielegalny

Swój ból
@Młody

A skuteczność jaka? Dostałeś ok 4 pin .Od Związkow ???Jeżeli tak myśisz,gratuluje.Sprawy wzięte w swoje-prscownicze-ręce,dały efekt REALNĄ podwyżke.Sprawdź historie podwyżek(?)ostatnich lat.Zapytaj swojego związkowca o aktualne negocjacje.Bedziesz za ??

Bt2,3

Jak kierownicy strefy nie zmienią podejścia do pracowników to dopiero będzie RUCH, ale w kadrach bo nie będzie miał kto pracować.

Janusz Raś
@Piotrek

Kolego to nie jest żenada to jest fakt. Wybrali mnie Pracownicy którzy mnie znają, ufają, wierzyli i nadal wierzą że to co robiłem w Radzie i nie tylko przyczyniło się do znaczących zmian w Firmie takich jak: zmiana kultury organizacyjnej, postrzeganie pracowników, likwidacji róznic płacowych na tych samych stanowiskach czy też dobrych Porozumień Płacowych w których negocjacjach uczestniczyłem. Nie mam nic do ukrycia zawsze byłem jestem i pozostane sobą a na to jak reprezentowałem Pracowników w Radzie mam dowody w postaci licznych Pism, wystąpień czy to na posiedzeniach Rady czy też na Walnych Zebraniach Akcjonariuszy. Nie mam się czego wstydzić i każdemu mogę spojrzeć w oczy. Nie było chyba i nie ma tak znienawidzonego przez byłych zarządzających człowieka jak ja dlatego też nie pozwolę się obrażać. Jeśli ktoś ma jakieś uzasadnione dowody, pretensję że kiedykolwiek żle reprezentowałem Pracowników to proszę o kontakt. Jestem gotowy do dyskusji a nawet do innych form rozstrzygnięcia tych spraw. Pozdrawiam

klakson
@Janusz Raś

Trochę ten spór z @Janusz Raś, przypomina aktualną politykę .Ludziom w (usunięte przez administratora) się poprzewracało.Po strajku, średnio na pracownika ,podwyżki w jeden roku wzrosły o 25% ,następny rok czyli ten, to dodatek za sobotę 12 zł \godzina + 1,5 zł podwyżki ,w sumie to ponad 7%.Pod koniec roku premia za staż,nie wspomnę o socjalnym + premia za brak chorobowego.To samo jest w polityce: 500+,300+ wyprawka dla dzieci w szkołach,przywrócony wieku emerytalnego ,można by tak dalej.Nawet firmę kateringową zmieniliśmy na inną.Pod jednym nic się nie zmieniło,nie doceniamy to co mamy,zawsze narzekamy.Jak to mówią,zawsze jest wybór,albo bułki z kotletem z buraka,albo sok z buraka...:))

@Janusz Raś

Wszystko fajnie, czas na negocjacje płacowe na 2021 rok, o jakich podwyżkach rozmawiacie? Jakie pieniądze chcę dać TC? Przecież realna inflacja w Polsce to minimum 5 % albo i wyżej, o ile podrożała mleko, chleb, warzywa, owoce, mięso? Lekko 10-30%, jeśli nie będzie realnych podwyżek wynagrodzeń, to tak naprawdę kto tu będzie pracował! Starzy pracownicy tylko czekają na odprawy i odchodzą, inni czekają na emerytury po 35 latach i ochdzi następne kilkaset osób, kto tu zostanie i będzie trzymał zakład jak młodzi też się zwalniają z pracy, jak ich zachęcie do pracy, bułką z kotletem buraczanym? Podwyżka sama i flactjna to minimum 1 zł a i tak to sporo za mało biorąc pod uwagę koszty życia i drożyznę w Polsce.

Wydział pk
@Janusz Raś

Chwila chwila w pismach to chyba ja jestem lepszy jak opisałem do goodiera dyrektora. Ulizanego. Siwą pałę to odrazu wylecieli . Mnie już nie obchodzi kto jest w radzie bo tam nie pracuję. Zawsze głosowałem na susza bo mi składał życzenia na imieniny w czasie zbierania głosów . Wpadam na tą stronę sporadycznie.Sorki że wcinam się w debatę. Pozdrawiam.

@klakson

Taa, pseudo przedsiębiorcy jednoosobowi, którzy można powiedzieć fikcyjnie założyli działalność gospodarczą a i tak pracują na terenie zakładów pracy jak na etacie dostali kilka- kilkanaście tysięcy złotych pomocy od Państwa choćby nawet tylko brak ZUSu przez 3 m-ce, a my robole w TC co dostali? Zarobki przez 3 m- ce mniejsze o blisko 700-800 zł i jeszcze 3 dni urlopu zabrali...., a TC i tak na tym dwa razy zarobi, dostanie od Państwa kilkanaście milionów złotych, produkcja idzie na full praktycznie, część ludzi na czas określony nie przedłużyli umów i płacą nam ponad 20% mniej na wypłacie. Kryzys obecny to jest czysty zysk dla firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A