Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

rafik

Z tymi podwyżkami to uważajcie żeby nie było tak jak w seito. Goście po "podwyżce" zarabiają mniej niż przed :)

BlackDawn

No jak tam Panie Macieju P. ? Na razie wybrany Pan do rady, a tu jak sraczka była tak jest. Typowo politycznie na obiecuję na (usunięte przez administratora) grandę, a później radźcie sobie sami. Weźcie na radzie zaproponujcie spakowanie manatek ZZ i otwórzcie Związek Pracowniczy ludzi z produkcji. Będzie znacznie większą moc zrobienia czegokolwiek niż te Janusze jeżdżący na pielgrzymki. Pozdro

Gerard
@BlackDawn

Po Rasiu jeździli jak po burej suce, to wybrali se gościa z krupów i myśleli że świat zawojuje...., pewnie na zarządzie siedzi cicho jak mysz pod miotłą i ani me ani be ani kukuryku...., wybraliście tak to macie co macie, jak wybiera się gościa bez pojęcia i żadnych układów oraz powiązań, choćby ze ZZ czy innych między ludzkich. Pisałem że on nic nie zwojuje, kasę tylko zarobi i tyle.

radzislaw
@Gerard

sadze ze przedstawiciel naszego swiata w radzie moze sie cieszyc jedynie tym ze moze z rada zasiadac nie tak negocjowac czy wogule si odzywac wiec dorosnijcie

.I.
@Gerard

Marus gdzie twoje postulaty?to ty zasiadasz z akcjonariuszami firmy wiec powiedz im śmiało czego oczekuje załoga na produkcji. Podobno taki z ciebie był negocjator plac 2018/2019 a teraz nic?0?widac, jakie mongoły tu pracują skoro dają się nabrać na takie bajki.

Pablooo
@Gerard

Po Rasiu nie jezdzili za to co robil bo nikt tam nigdy nie zrobil nic tylko dlatego ze ciagle chce byc przy korycie co rok kto inny i tak tylko po kase sie tam idzie bo nie ma tam sie nic do gadania wiec co roku niech kto inny se dorobi a nie tylko Ras co roku wierszyki i rymowanki to byle glupi h.. napisze...pan Marek P tak samo raz i do widzenia nigdy dwa razy nie glosowalem na nikogo kto wygral a tak ogolnie jedyna rzecz jaka kiedykolwiek zalatwil ktos z rady to kilka lat temu kobiecina zalatwila przyprawy na stolowkach bo wybrala sie do Stomilanki . ..

Znany
@Pablooo

Gościu jeśli masz jaja i potrafisz udowodnić że nic nie robiłem w czasie moich karencji w Radzie to bardzo chętnie możemy się spotkać twarzą w twarz lub ewentualnie w sądzie i to wszystko wyjaśnimy. Gdyby wszyscy przedstawiciele pracowników w Radzie robili to co ja robiłem i jest to zapisane w protokołach Rady czy też WZA mogą to również potwierdzić pozostali członkowie Rady to nasza Firma wyglądałaby zupełnie inaczej. Dobrze jest być zakamuflowanym i pisać brednie kto jednak tak naprawdę potrafi powiedzieć prawdę o tym co dzieje się w Firmie prosto w oczy kierownictwu, zarządowi? Trzeba być odważnym i dobrze przygotowanym zawsze i wszędzie.

Wszyscy Tacy sami
@Znany

Oooo Urażony A czym takim wielkim działaniem sie wsławiłeś Tym że młode chłopaki w rok wywalczyły więcej niż Ty w kilka lat ?? Kilka złotych vs kilkanaście gr. ?? Trzeba być odważnym I dobrze przygotowanym Zawsze I wszędzie ......Jak młode chłopaki .Gdybyś był u nich na na uce kto wie czy nie potrafiłbyś.......Ale ze związkami to pokazałeś Ooooooo!!!

Pablooo
@Znany

Prosze wiec napisz co zrobiles. Bo robic mogles tylko co z tego wyniklo? Wiec co zrobiles dla pracownikow??? Ciezko odpowiedziec wiec odpowiem sam... g.. zrobiles...

Ojcymcymtubyćmożeksiendzem
@Pablooo

Jak ktoś jest bystry to potrafi wykuć tabelki i wykresy i odstawić szopkę, a rada w szoku może by go na dyrektora.! I co z tego. Znam tyłu młodych z fredry co tu pracują że masakra co mógłbym napisać. Ale osobiście Goś CIA nie znam i mi to lata. Zawsze głosowałem na susza bo cukierki przynajmniej częstował . Ktoś napisze za cukierka? A co dostałeś od innych?

BHP

Trzeba też powiadomić BHP o wszczesniejszch podmianach operatorów na kąpanie bo on musi po 22 jechać do biedronki zlikwidować DJ-ów na krupach co słuchają muzyki że słychać od Krupa 1 po 9 . Masz jedna przerwę to regulaminowa 20 min na 8 godz to pilnuj stanowiska a nie kwaka (usunięte przez administratora) kąpanie bo zasilający ma co robić na zasilaniu jak ma 2lub więcej przezbrojen

Bph
@BHP

No i będzie dobrze w tej firmie? Jak pracownik jeden drugiego (usunięte przez administratora)? Zamiast się trzymać razem, i walczyć o podwyżki, to lepiej napisać na goworku na drugiego co robi źle. Żal mi cie (usunięte przez administratora)

Waldemar
@BHP

A co ci (usunięte przez administratora)przeszkadza że ktoś muzyki słucha? Boli cię to? Masz przez to gorzej? Mniej dzięki temu zarabiasz? Każdemu pracownikowi TC przysługuje przerwa śniadaniowa 15 min plus 22 minuty na czas osobowy na własne potrzeby. I na ten czas albo jest podmiana, a jak nie ma to wbijać pełny kanban albo czas osobowy i tyle.

Bt3.
@BHP

Dokładnie! Są goście co jak nie mają 4 przerw po 20 min to wielka obraza.

zasilający plt
@BHP

Więcej luzu i empatii gościu bo się rozchorujesz z tej nienawiści. Pozdrawiam serdecznie.

Stawiamy?

Inflacja we wrześniu 5,8%, dalej siedzimy cicho jak mysza pod miotłą i zasuwamy, czy w końcu coś działamy sami w tym temacie

Hans
@Stawiamy?

Wy robić w Dębicy za 5-6 €? My tyle w hanau dostawać za 15 minut pracy to mało. Ja nie chciał robić za tyle. Co za wyzysk. Pozdrawiam, Auf widerzehjen

bt3

zapewne w nich jesteś i płacisz składki dla bonu

@bt3

Ten temat wygrywa - jak się pytam jednego czy drugiego "na UJ należysz do związków i płacisz im za nic?" " A nie wiem, przynajmniej dadzą mi bon na 130 zł na święta" Wystarczy policzyć 30 zł ( +/-) składka na ZZ x 12 miesięcy = 360 zł. Masz prawie 3 bony. Można odłożyć 10 zł miesięcznie i wychodzi niemalże na to samo, a głowa spokojna, że się nie dokłada ręki do tych pijackich wybryków elity politycznej ZZ z zarządem, i nie finansuje darmozjadów, którzy nic nie zrobią dla Ciebie W ŻADNYM ASPEKCIE!

Konfekcjoner
@Tomek

Tak to prawda. Ja już dawno się wypisałem od darmozjadów obiecują a nic nie robią. Żałuje tym co na nich płacą bo myślą że obronią was przy zwolnieniu ewentualnym lub dla bonu. Zapomnijcie nic wam nie pomogą

@Stawiamy?

I dalej nic? Pracownicy pracują bez jakiejkolwiek zmiany? Haha daremniaki

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pablo

Żenujące jest to ze kontroler bt-2 nie zajmuje się swoją pracą tylko prowadzi sprzedaż oscypków i żurawiny i jeszcze to sępienie papierosów. Nauczyłeś się palic to naucz się kupować

KSW

Sami widzicie ze ludzi jak na lekarstwo menadżera zwolnili a pjanego z bt2 wyprowadzili i kazali mu przyjść do pracy na drugi dzień, oczywiście przyszedł ale jeszcze bardziej wstawiony, także widzieć ie nawet pijaka tutaj chcą ale (usunięte przez administratora)

KPW
@KSW

No z tym menedżerem to nie przesadzajcie za wysoko tytułujecie , widocznie słaby był skoro zwolnili bo dobrych zarządzających się nie zwalnia.

KPW
@KPW

Dobry menedżer jest na wagę złota

Lump
@KSW

To dlaczego pijani wchodzą od czego macie ochronę

Młody
@Lump

Bo przychodzą udając trzeźwych, mają ze sobą ćwiartki połówki do przerwy na trzeźwo kiero obleci maszyny powącha jest git a po przerwie hulanka, nie tak dawno sprzątaczka znalazła 70 szt. fajansu, chleją do oporu

@KPW

Którego tego menadżera zwolnili?

Były
@KPW

Przyjmą na to miejsce o niebo lepszego menedżera z prawdziwego zdarzenia.

Plemnik bt2

Dlatego mówię miej (usunięte przez administratora) A będzie Ci dane oni nie mają kim robić młodzi co przychodzą też się zwalniają a ci co pracują też długo w tym bajzlu nie pobędą widać to po i pracy zaangażowaniu tutaj się traktuje człowieka jak przedmiot, rzecz dlatego nie ma co się spinać to oni potrzebują nas a nie my ich, porobili mnóstwo niepotrzebnych stanowisk pelentaczy i nierobów, żeby pracownik fizyczny dostał urlop to muszą ściągać na nadgodziny lub dostają wolne pracownicy uprzywilejowani tzw. Wazeliniarze i kapusie którzy na produkcji się nie wywyższają dlatego mówię róbcie jak oni miej (usunięte przez administratora) A będzie Ci dane jedyne słuszne podejście żeby przetrwać tą bandę nieudaczników i karierowiczów,pozdrawiam zdrowo myślących.

Ragnar

Liczę na to, że jeżeli dojdzie do wypłaty jakichś pieniędzy ze względu na inflację, to zapilzneńskie pisiorstwo, które w sumie przyłożyło łapę do tej sytuacji, pójdzie jak jeden mąż do dyrektora i powie: ,,Panie dyrechtorze, nom piniendzy nie trza, nom sie podobo superrzond, bo cłowiek świnke uchowo i na harnasia bedzie".

@Ragnar

A nie wiejscy i nie (usunięte przez administratora)nie mają świnek,krówek,czy swojego ogrodu z płodami rolnymi.....

sjrtea
@Ragnar

ta (usunięte przez administratora) z za Pilzna będzie robić i za michę zupy to ciemnota dla której liczy się tylko koryto w stołówce na wszystkich wydziałach jest to bydło i na wszystkich jest przez nich problem jak by nie ta hołota zarabialibyśmy dużo więcej to fałszywe plemię nawet jeden na drugiego doniesie

Siema ludzie co to się dzieje że przyjmują na 3 miesiące nowych później nie przedłużają umów tym nowym??

Obserwator

Niektórzy sami się zwalniają.

Młody

Ponoć na menedżera zwolnili?

@Młody

A po polskiemu?

Logika

Wiecznie żle wiecznie krzywda wreszcie się właściciel wkurzy i zamknie interes a wtedy będzie narzekanie z czego żyć!!!

logika?
@Logika

dziś czy jutro, bo nie wiem czy przychodzić do pracy czy nie?

wtedy
@Logika

wtedy pojedziesz zbierac ogorki do niemiec i zarobisz wiecej niz tu!

Lucek

Nigdzie tyle nie zarobisz

Tylko żeby nie było
@Lucek

Ile Zarabia jednozmianowy a Ile 4brygadowy ODEJMIJMY Dodatek za sobote niedziele I nocke I POROWNAJMY Kto chce pracowac w systemie 4br . Zapraszam wszystkich 1zmianowych Tyle to daje najniższe krajowa (prawie) NIE WIDZE CHĘTNYCH -D L A C Z E GO ??????

@Tylko żeby nie było

Jednozmoenni mają dużo. Wyższa stawkę godzinową niż ci z brygad. Pozdrawiam

JohnyBravo.

A panowie z rady nadzorczej to gdzie...?jak się zbliżały wybory to latali jeden za drugim głosuj na mnie,głosuj na mnie...a teraz pracownika mają gdzieś tak jak i związki...jednych i drugich na taczki i za bramę...

Wiarus
@JohnyBravo.

A no nabijajcie im kabzę dalej

Żak
@JohnyBravo.

Nie rozśmieszajcie ludzi z tą radą wybraliście gościa? no to tyle.

stomil debica

pracuje tutaj chwile wiec moge cos napisac. praca 7 dni pod rzad tylko 1 weekend wolny w miesiacu to w lecie jest do uciazliwe i problem wziasc wolne bo dostaja tylko znajomi co kepia sie po plecach a reszta ma robic albo chorobowe.. praca ciagla monotonna albo na maszynie gdzie biegasz wokol nie caly czas albo na drutowkach w 1 miejscu 8h na stojaco i po 10 latach kreguslup chyba wysiada nie wiem nie pytalem mnie juz czasem boli... ogolnie no praca jak na produkcji szalu nie ma zarobki tez sa jakie sa, majstry lataja jakbys zarabial 700 euro co tydzien fakt daja niby jedzenie ale z takim jedzeniem to... kto nie umie w domu gotowac albo ma 4 dzieci ten zje reszta ma swoje zdanie. ja czekam pol roku i jade do niemiec a wy no coz milej pracy...

@stomil debica

ZZ wysmarowali pismo 31.08 o zadaniu wypłaceniu dodatkowej premii w grudniu, rekompensującej wzrost inflacji w wysokości 700 zł brutto...., śmiech na sali, żeby zrekompensować marne podwyżki, to musieliby wypłacić minimum dwa tysiące.

@Kared

To jest jakiś żart? Postulaty były inne, teraz to nas związki wydymały po całości. Mamy podstawy żeby stanąć

@Kared

Ciekawe kto wybrał takich debilnych polityków i cieszył się z rozdawnictwa?

xyz

Jak wygląda praca kobiet na stomilu? często przyjmują? jak wyglądaja realnie zarobki u Was na 4 brygadach? prosze o normalne, realne opinie, bo próbuję się tam dostać. 2900 na 4 brygadach mi nie straszne bo brałam 2500, teraz po przejsciu na zwykłe 3 zmiany gołą najniższą.

b0rny
@xyz

Kiepskie zarobki swoją drogą Spodziewasz się seksistowskich komentarzy zapilzniokow? Płeć żeńska wykonuje tak samo ciężką pracę jak i męska , przerzucanie opon czy inne choyostwo. Pozdrawiam cieplutko z rodzinka

@b0rny

Kobiety wykonują tak samo ciężką pracę jak mężczyźni? Żart? Kobiety jeśli chodzi o opony czyli BT3, to robią na maszynach NRM, robią właściwie "pół" opony, masa max 4 kg. Nie zmieniają szpulek z materiałem, tylko zmieniają im zasilający - faceci. Nie chrzań mi tu bzdur, bo wy nie zasilacie ani nie pracujecie na Kruppach, czy plt. Macie dużo lżej, a zarabiacie tyle samo lub więcej niż inni

Panowie związkowcy (wiem, że czytacie ten portal). Kiedy renegocjacje? Kiedy wnioski wobec zarządu z konkretnymi stanowczymi warunkami, takimi jakich oczekują pracownicy a nie Wy osobiście? Czy Wy macie świadomość, że po drugiej stronie jest kolos korporacyjny, którego stać na wyższe płace? Tak stać, bo to nie jest malutka lokalna firma. Wyjdźcie z biura, zapytajcie pracownic, które po 8h cały czas stojąc obsługują maszyny z roztrzaskanymi kręgosłupami. Spójrzcie im w oczy i powiedzcie, że nie możecie nic więcej zrobić. Panowie... a może odpuście, ale nie negocjacje ale stanowiska. Dajcie spokój, skoro za każdym razem nic nie możecie. Kilkanascie miesięcy temu garstka chłopaków zrobiła więcej niż Wy przez lata. Przyjdźcie do Nas zobaczcie jak pracujemy na maszynach, jeżeli znajdziecie troszeczkę czasu, bo nie pamiętam kiedy przewodniczący jednych lub drugich ZZ był u mnie przy stanowisku, no może ja mam takiego pecha, pewnie przychodza na innych zmianach. Nikt nie ma pretensji do zarządu firmy bo Oni pilnują swojego interesu. Pytanie, czy Wy otworzycie oczy i przypilnujecie interesu pracowników. Panowie, często widzę Was w kościele zróbcie więc rachunek sumienia a przede wszystkim mocne postanowienie poprawy. Nie obrażać się drodzy związkowcy na te posty, ale wyciągnąć z nich lekcje. Na koniec tak po stomilowsku: DO ROBOTY!!!

Krupier

Z tego co wiem to podarli kartki z podpisami pracowników pod petycją o podwyżki. A to jest już dokument, i niszczenie jest karalne. Pracownicy nie będę czekać do końca roku, i w końcu postawią maszyny, bez patrzenia na konsekwencje. Konsekwencjami nas nie wystraszycie. Czy zarabiają 3500 na czterobrygadówce to jest dużo? Nie śpiąc w nocy, robiąc w weekendy? Gość na najniższej krajowej co do pracy chodzi jak do szkoły, zarobi 2900 z premiami.

JohnyBravo.

Fakt.mysmy na produkcji to powinni zarabiać przynajmniej 4k...bez żadnych nadgodzin.na 4brygadowce żeby zarobić 3 tys.z groszami to śmiech...ciągły nacisk na sztuki na czasy a tu 60 gr.,10gr.podwyzki.od nowego roku 70gr i 20gr.a wszystko do gory-zywnosc paliwo rachunki.wedlug mnie związki do likwidacji,za bramę.a jak brakuje ludzi do roboty na maszynach to przeszkolić państwa z biur żeby wiedzieli jak wygląda robota na hali...

Stanisław

Panowie związkowcy do pracy!!!Nie widać żadnej reprezentacji z Waszej strony!Robicie tylko to co musicie!Czyli NIC dla pracownika!Inflacja zżera nasze marne wynagrodzenia!Danina którą wynegocjowaliście wielce rok temu po tym jak spółka mimo Covida i dopłat rządowych wygenerowała ogromne zyski jakby nigdy nic, a w dodatku pracowaliśmy od kwietnia do lipca na 3/4 etatu jest śmieszna. A wyniki negocjacji do dzisiaj ponoszą konsekwencje, zachowaliście się jak wróżbici którzy wiedzieli jak sytuacja ekonomiczna w Polsce będzie wyglądać w okresie 2 lat a nawet wykwalifikowani specjaliści nie byli w stanie nic zagwarantować!Porażka!Chcemy godnie zarabiać bo nam się to poprostu należy. Uzgodnienia które zostały podpisane w kosz i do negocjacji bo wkrótce będziemy sami siebie reprezentować!Sytuacja odchodzi od powagi!

Obserwator

Co powiecie o jedzonku z Compasu?Nie macie problemów trawiennych?

@Obserwator

Mamy. I mamy dość ciągłej kapusty zasmażanej kiełbaski, bigosu,kociołka po. Chłopsku wieprzowiny na słodko. Możnaby było urozmaicić coś jadłospis. Rozumiem akcje nie marnowania żywności ale wszystko ma swoje granice.

BT³Rulez
@Obserwator

Porcje jak dla przedszkolaków, a sraka jak by się zjadło za trzech. Ogolnie moja Opinia mniej niz 0.

Hugo

Kierownictwo niemal zmusza do nadgodzin, nie pomaga tłumaczenie że nie ma się czasu, chęci, czy siły. Gdy się tylko odmówi to się obrażają. Czy to jest aby na pewno w porządku?

Obiektywny
@Hugo

Co śmierdzi kasa? nigdzie tak dobrze nie płacą za nadgodziny jak w TC.

obrazanie sie
@Hugo

no to niech chodzą obrażeni...

@Hugo

Dokładnie. Największe problemy ma bioły i ciepły

bioly
@TC

on to wogule nie nadaje sie do pracy z ludzmi...

@Obiektywny

Ale ile zarobisz dla nich podczas tych nadgodzin to nie masz pojęcia. Kto chce niech chodzi, ale jak będą zmuszać to tego się tak nie zostawi

nadgodziny
@TC

ja czasem chodzę i fajnie sobie do wypłaty więcej dorobić ale siedzieć dniami i nocami to raczej nie

Popi
@Hugo

Zmuszają? Człowieku chętnych jest dużo.sami dzwonią czy mogą przyjść

klepok
@nadgodziny

ja sobie lubię naklepać nadgodzin i potem wyplata jak młody bóg a wy dalej jeździjcie starymi passatami i liczcie cudze wypłaty tylko żeby z zazdrości wam kiedyś oko nie wypadło :)

@TC

Ciepły to konfiden, biały miś to największy gbur na zakładzie, do tego (usunięte przez administratora)

@Hugo

Co to znaczy, że kierownictwo zmusza cię do nadgodzin? Który kierownik i z jakiej brygady tak robi? Boisz się, że będzie chodził na ciebie obrażony? Ojejku, nie będziesz spał przez to po nocach? Bo ja mam to w czterech literach czy mnie lubią w pracy czy nie, do pracy przychodzisz żeby być do dyspozycji pracodawcy przez 8 godzin roboczych i możliwie najlepiej wykonywać swój zakres obowiązków. Zgodnie z art. 151 ustawy z z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (dalej: Kodeks pracy), praca w godzinach nadliczbowych jest dopuszczalna w razie: konieczności prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii oraz szczególnych potrzeb pracodawcy. Odnośnie drugiej sytuacji znalazłem na stronie prawniczej taki komentarz: Można posiłkować się definicją wskazaną w wyroku Sądu Najwyższego z dnia 26 maja 2000 r., sygn. I PKN 667/99, zgodnie z którą „szczególne potrzeby” pracodawcy to potrzeby specjalne, niecodzienne, odróżniające się od zwykłych potrzeb związanych z prowadzoną działalnością. Niedopuszczalna jest więc sytuacja, w której nadgodziny byłyby z góry zaplanowane lub też stanowiły „normalną”, stałą praktykę spowodowaną np. stałym wzrostem zapotrzebowania na pracę.

nie...
@.

nie popuść w spodnie wojtuś...

Boczniak
@klepok

Ty tam lepiej turlaj te szpule z bokami tak jak się należy a nie jak Strongmeni opony z traktora bo same fałdy.

Przed-pilzniok
@Popi

Osobiście znam takiego jednego co kiedyś tam dzwonił do kierownika z domu i prosił go żeby mógł przyjść na nadgodziny.

Bt3
@Przed-pilzniok

To straszne!! Ci stomilowcy to jakieś Popaprańce !!!

@klepok

Nick idealny do postu. Zobaczymy jak będziesz za 10 lat śpiewał jak wszystko zacznie siadać po kolei. I co Cię obchodzi kto czym jeździć. Idź na żubra i lubelska tyle Ci zostało klepoku

(usunięte przez administratora) Jak zobaczyłem "wypłatę" za sierpień, to aż mnie ścięło z nóg. Jaja se robicie? 3100? Przecież to jest jakiś nieśmieszny żart. I od '22 r. 70gr do godziny. Przecież to jest czysta drwina z nas. Inflacja ponad 5% w górę, a nam dają grosze. To już lepiej wychodzi podwyżka najniższej krajowej, bo aż 2 stówy.

Roman
@Tomek

Moi Drodzy!Tak to wygląda właśnie że wszyscy myślą że tak musi być...a wcale nie...ponieważ jesteśmy kluczowym fundamentem jako pracownicy produkcji i jakby wszyscy powiedzieli STOP ze wcześniejszym powiadomieniem związków o zamiarze wstrzymania produkcji to złotówki by się posypały a nie grosze bo jak widać na nową flotę samochodów jest, na wydziałach widać na jakie głupoty wydaje się pieniądze, na które pracujemy.Budzetowka kto wyjdzie na ulicę dostaje a tu u nas sprzedają nas ZZ za 60gr a jak Ci mało masz 10 gr w lipcu.Czyste wyśmiewanie nas pracowników od których wszystko zależy. Nikt nas solidnie nie reprezentuje nie ma co ukrywać ..nie od krawaciarzy zależy produkcja ale od nas.Dzieki chłopakom z BT3 co wywalczyli pieniądze bo ogólnie byłoby żal.Korporacja a za bramą niewielu się czai do pracy tak nie powinno być ludzie powinni nam zazdrościć że pracujemy w tym miejscu a często spotyka się żenady i wybuch śmiechu. Ciekawe za parę lat kto tu będzie pracował z taką opinią zakładu.Ale kto się z władzy przejmuje "zielonymi smerfami" którzy mają (usunięte przez administratora).tak to wygląda.

Toemk
@Roman

A więc na co czekamy? Stawiamy

@Toemk

No to stawiamy tylko dajcie znać kiedy żeby reszta wydziałów też stanęła

@Anonim

Nie żeby ten, ale i tak nie postawicie maszyn. Żeby bardzo się boicie konsekwencji. Nie macie kulek w mosznie żeby to zrobić

Młodzi
@Tomek

To w markecie budowlanym lepiej płacą. Pomieszczenie klimatyzowane, kawusia z rana, zero stresu, dwie zmiany... zapraszamy...

John
@Tomek

Witam. Powiedzcie mi ile można zarobić na start w Stomilu. Mam do wyboru pracę od poniedziałku do piątku za 2900 netto i Stomil. Nie wiem co wybrać bo wszyscy mówią żeby do Stomilu bo stabilna firma wszystko się należy, dużo socjalu, jedzenie

Stomilstomil
@John

Idź a 2900 gdzieś gdzie nie stracisz weekendu na pracę

Popi
@Anonim

Bt3 już stanęło.teraz czas na innych

@Popi

Inne działy Ci nie staną czasami wydaje mi się, że niektórzy chodzą do roboty dla zupy. Szczególnie zapilznioki i cebule. A inne wydziały umywają ręce. Trzeba poczekać aż odejdzie stara gwardia i wtedy. Chociaż po sprawie Pana A.J można snuć domysły co się za niedługo stanie.

@BlackDawn

W 2018 inne wydziały były porobione po pachy ze strachu, ,,bo Krupy stojom, pewnie zakład zamknom, lepi cicho siedzieć".

Waldos
@Ragnar

Najpierw trzeba coś ustalić z innymi wydziałami a nie robic na hura po cichu a pozniej mieć pretensje. Na każdym wydziale robi dużo młodych ludzi którzy na pewno wezmą sprawy w swoje ręce.

Zdumiony
@Tomek

3100 to jest (usunięte przez administratora) wypłata i mało gdzie tyle zarobisz.

Zauroczony

Całe województwo zazdrości nam pracy w tak prestiżowej firmie i takich zarobków a wam dalej żle

Zauroczony

Taka jest prawda każdy mówi że w Stomilu dobrze się zarabia.

@Zauroczony

Przyjdź gościu, zapieprzaj 7 dni bez przerwy, sobota, niedziela, bez przerwy. W lecie idź w weekend na drugą zmianę, podczas kiedy znajomi i sąsiedzi idą nad wodę, i grilla palą. Pracuj w nocy, za 4 zł (1 Euro) więcej niż wynosi stawka godzinowa. Czaisz o co kaman? Te całe dodatki to są o (usunięte przez administratora)rozbić, a bez nich zarabiamy około 800 zł więcej niż wynosiła najniższa krajowa. Śmiech na sali. Takie obowiązki jakie mamy, presję czasu, jakości, ilości to się w głowie nie mieści. Nie mamy nawet sznans postawić maszynę, tylko musimy czekać aż ktoś nas zmieni, żeby iść na posiłek, czy do toalety. Czaisz gościu? Ty jak chcesz się wyszczać to po prostu idziesz na krzaki, czy do uryny i idziesz szczać. My musimy zadbać żeby maszyna nie stanęła. Choć może stanąć, to nie jest niewykonalne technologiczne. Ale są takie zje.. genetyczne co sobie (usunięte przez administratora)Że maszyna.a iść. To nie jest pięć w hucie gdzie faktycznie musi iść. I teraz sobie wyobrazić że zarabiamy (usunięte przez administratora) około 3100+ za tą robotę. Gdzie podpisy i petycja o podwyżki jest niszczona, żeby nie wyszła na jaw. Dokumenty, który jest podpisany wielokrotnie przez ludzi, jest ważny niczym kontrakt. Ale co z tego? W tej firmie jest to niszczone, żeby nie wyszło, że ludzie chcą podwyżek. Także się koleś zastanów, czy poświęcenie większej ilości czasu, wysiłku, i zdrowia, jest warte tych pieniędzy. Czy ludzie w końcu pójdą po rozum do głowy, i przestaną robić więcej niż do nich należy. Czy tę (usunięte przez administratora)na wyższych stanowisk zrozumią, że godziwe wynagrodzenie za włożoną pracę, należy do ich obawiązku, nie łaski. Najchętniej to bym ich wszystkich postawił na maszynę, i (usunięte przez administratora)zrób plan, jak nie, to(usunięte przez administratora)a nie drzesz (usunięte przez administratora)że nie zrobiłem plany, bo miałem (usunięte przez administratora) gumę. (usunięte przez administratora) . Kiedyś się to na was odegra!

Mateusz
@Tomek

Nie wiem czy wiesz, ale nie ma czegoś takiego jak brak możliwości swobodnego pójścia do toalety. To się wiąże z konsekwencjami prawnymi dla pracodawców. Po to jest odpowiedni postój, żeby z niego korzystać. Po prostu kiedy mi się chce iść go toalety, to to wbijam, i idę. Pracodawca ma dużo więcej za uszami już Ci się wydaje. Zresztą widać to po ostatnim incydencie związanym z niepłaceniem podatków. To znaczy podatki oni płacą, się gódjerowi, nie PL.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1048, z czego 213 to opinie pozytywne, 178 to opinie negatywne, a 657 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A