Opinie o Opony Dębica (TC DĘBICA S.A) w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

janek

Wie ktoś jaka kasa będzie na 25 lecie goodyera i jaka premia na święta

kartka
@janek

wisi kartka na informacjach podejdź i przeczytaj...

@janek

700 zł. Brutto wypłacana 15 grudnia

Jozek nowy
@.

I to dla wszystkich? Czy dla pracowników nowych tez którzy np pracują od 3 miesięcy?

Myślący
@Jozek nowy

To 700 zł to jest kpina z ludzi. Pomyślcie inflacja w okolicach 7% a podwyżka jaka była wszyscy wiedzą, kolejna w skali roku 90gr, oczywiście na dwie transze, gdzie 7% średniej zakładowej wynosi około 1,80 gr. Podwyżka płacy zasadniczej procentuje w każdym roku, miesiącu, dniu a jednorazowa premia........... Każdy ma swój rozum własne poglądy i postrzeganie rzeczywistości, lecz nasuwa się pytanie o zasadność utrzymywania kilku panów w krawatach którzy powinni pracować jak cała reszta. W firmie pracuje mnóstwo młodych ideowych ludzi, może pora na zmiany w pewnych strukturach????? Oczywiście nie chodzi o ZZ i nieudolnych negocjatorów którzy oddali firmie to co pewien ruch oddolny wywalczył. Proszę tego z tym nie kojarzyć????????

Darek
@Myślący

ZZ znów dały wiadomo co. Jest 25 lecie i dali 700 zł brutto niby na 25 lecie, ale to miała być kwota zapłacona jako rekompensata za niska podwyżkę i wzrost inflacji, to zrobili ja jako nagroda za 25 lecie. Pytanie czy będzie dodatkowa kwota za mała podwyżkę i inflację. Pewnie znów pracownicy zostali zrobieni w bambuko.

@Myślący

Kpiną to jest czyjekolwiek zdziwienie, pomijając tych ekstremalnie uchyniętych na umyśle z Zapilźnia. Przecież była radość że dajo. Piniundze dajo! Można było popyrkać poniemieckim złomem do nadbałtyckiego Cebulowa, zaspamić walle znajomych z FB swoją krzywą gębą, przeżyć szok cywilizacyjny po stwierdzeniu że schabowy kosztuje więcej niż na stołówce. Teraz trudno, za idiotyczne decyzje wyborcze trzeba płacić. Tak btw. Pamiętam że kiedy stawialiśmy Kruppy w 2018, niektórzy panowie z BT2 marudzili, że lepiej cicho siedzieć, bo mają pińcet plus i podwyżki im tak bardzo nie trza.

@Darek

Nowe pismo przyszło. 250 zł socjal na święta, premia kwartalna za 2 miesiące, nagroda za staż pracy, i 700zl za 25lat Goodyeara. Pozdrawiam

Bt1
@.

Niema się z czego cieszyć. Ochłapy dyrekcji zostały

Aldona
@.

A premia za brak i chorobowego przez cały rok???

@Bt1

O wuju złoty, a kto ci się każe cieszyć? Możesz to wywalić w błoto, zwiesić warę i uchlać się na smutno, albo podzielić se to na mniejsze kwoty i codziennie kiwać się jak encefalopata z butelką żubra pod ABC, żalić się kolegom, że gdyby nie Stomyl, to byłbyś zapilzneńskim Rockefellerem handlu ziemniakami. XD

@Aldona

A to nie miało być w styczniu razem z wyrównaniem różnicy maksymalnych premii kwartalnych od tego ile faktycznie było?

CWD
@Aldona

Firma nie docenia takich pracowników

mietek

Wiecie kiedy będzie mikołaja wypłacany i ile kasy będzie podobno 200zł

Kik

Co sądzicie o pracy na walcowni ??

Walcownia
@Kik

Praca jest ok. Trochę brudno, w zimie zimno w lecie gorąco, trochę śmierdzi, trochę chemii, ale praca w zespole więc lepsze to niż samemu na maszynie ????Są fajni kierownicy są i gorsi. Jak się nie boisz cięższych warunków "bytowych" to reszta Ci to zrekompensuje.

Kik

Co sądzicie o pracy na walcowni

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Zniesmaczony

Czy tu naprawę jest bardzo niski poziom kultury osobistej który wynosi poniżej zera? Tak Rudno komuś trafić do kibla z gownem?

#
@Zniesmaczony

Zniesmaczony może masz. Smaka to zjeś. To twój deser. Kultury naucz swoją starą. Tu jest. Stomil nie hotel paradajs. (usunięte przez administratora)

Josin

Ostatnio wchodze na mistrzówke na tam kierownicy ostro zajęci pracą, jeden na (usunięte przez administratora) siedzi a drugi na otomoto... No super aż mi sie robić zachciało

Kared
@Josin

Niech zgadnę: biały miś siedział na babkach na Interii i oglądał, a Piotruś nadal ogląda samochody? Jeszcze przez tyle lat się nie zdecydował?

ADMINIS, TRATOR jest po stronie ponów perfumowanych za 2,50 kupionych w kiosku o zapochu syokrotki

Przodownik

A kto to jest ta Martunia to jakaś uczona?

PLciok
@Przodownik

Widocznie jest uczona, skoro kieruje wszystkimi kierownikami na brygadzie oraz pracownikami.... Ważniejsza od managera BT3...

Obserwator
@PLciok

To na BT3 rządzi Martunia?

Bogdan
@PLciok

Uważajcie bo jutro będzie wam Martusia z Tatusiem telefony sprawdzała kto się udziela

Gumiarz

Zaleciałości z przeszłości ooo

@Josin

O cholercia, dobrze że to nie moja brygada, bo praca z takimi bojcorami to musi być chyba żenada jak wuj XD Stomilowski pudelek dla niedogwizdanych.

Aleksander
@Ragnar

Ciesz się, nie każdy ma to szczęście. Prawda jest taka, że mistrzówka BT3 na tej brygadzie jest w zasadzie do wymiany. Zacząłbym od tej ....

Aleksander1
@Aleksander

No niestety, ale co normalniejszy na tej brygadzie to zostaje przeniesiony albo sam sie przenosi i teraz mamy to co mamy...

biurowy

wiadomo czy w tym roku będą 14stki w biurach ktoś coś?

eloelo
@biurowy

Co to są 14 w biurach bo pierwsze słyszę

xxx

hejt to hejt...a co z pania przemiła ochronaiarz?PANI na bramie towarowej ale jesli kogos kontroluje jest ok sprawiedliwa,empatyczna,wiekszość usmiechnieta wiecej takich ....a pytanie ...dlugo Pani nie widziełem ....

Krzyś
@xxx

I proszę bardzo wystarczyło wymienić firmę na profesjonalną , wymienić marnego kierownika na kogoś kto ma pojęcie o tej pracy i wszystko gra tak jak należy.

@Krzyś

Taką firmę jak TC powinna chronić profesjonalna firma taka jak jest teraz oraz odpowiednio wyszkoleni ludzie (z tym bywa jeszcze różnie ale idzie w dobrym kierunku)

Krzyś
@Logika

Gołym okiem widać że teraz to profesjonaliści

@Krzyś

Będziesz fapał z tego powodu? Spuszczacie się nad tymi ludźmi jakby wam dobrze na odległość robili.

TC
@Logika

Taka firma jak TC powinna zapewnić odpowiednie warunki pracy i płacy!

Wydział PK
@TC

Czego na wydziale pk szkolą na paletowanie nie uprawnione osoby do szkolenia a 300 zł biorą inni kturych widzę pierwszy raz w. Życiu przy egzaminie. Z paletowanie. Przychodzą się tylko się podpisać że mnie szkolili. Na klasowaniu jest jak ma być. I na fvm. Chyba wszędzie oprócz paletowania.

Jack
@Wydział PK

Bo ta firma to wał na wale. Procedury i dokumentacja swoje a "życie" swoje. Gdyby odbył się audyt z prawdziwego zdarzenia okazało by się, że bardzo dużo rzeczy nie jest tutaj przestrzegane albo jest robione inaczej niż teoretycznie powinno być robione. No ale dzięki temu ta firma tak dobrze prosperuje.

@Krzyś

Całkowita wymiana nie tylko firmy czasem dobrze robi.

To już powinno nastąpić przynajmniej 5 lat temu

Bk

Dlaczego między wydziałami brak jakiejkolwiek komunikacji w sprawach o których piszecie? Razem można zdziałać więcej a ludzie dowiadują się o pewnych rzeczach z 3 ręki. Na zwiazki nie możemy liczyć trzeba działać samemu

BT
@Bk

Generalnie pewnie już wszyscy wszystko wiedzą o co chodzi. Trzeba coś zrobić z tym, bo 70 groszy od stycznia to niech sobie między po ślady wsadzą. Milionowe dochody firmy, a nie stać ich na normalne podwyżki. Po prostu jakby ludzie mieli trochę oleju w głowie, to by przestali chodzić na Nadgodziny, przestali robić sztuki, bo to przez takich właśnie nie ma podwyżek.

haha
@BT

kiedy slysze ze przez ludzi ktorzy maja dobry wynik w pracy czy chodza na nadgodziny nie ma podwyzek to utwierdzacie nas ze jestescie naprawde glupi :D

BlackDawn
@haha

No nie do końca geniuszu. Nadgodziny płacone są z innej puli. Lepiej jest zapłacić za nadgodziny niż przyjąć nowych do pracowników za których trzeba wszystko zapłacić. Lepiej jednemu czy nawet 3 jest lepiej dać większą kasę niż całemu zakładowi więcej. Jeśli Ty nie widzisz tutaj zależności albo nie masz pojęcia o podstawach zarządzania również mogę stwierdzić, że orłem inteligencji to raczej nie jesteś

Wdzieczny

Kierownik to jest gosc ! Takich ludzi potrzebuje ta pretizowa firma. Czasem dopada mnie zmeczenie na maszynie, ale na szczescie mam mojego kierownika, ktory zawsze mnie zmotywuje swoim zaangazowaniem. Jak przechodze kolo mistrzowki a on oglada filmiki na (usunięte przez administratora) albo zdjecia z golymi babami od razu wiem ze ta firma to kuźnia talentów i moge w niej rozwijać skrzydła i podbijać świat. Czuje dume że tu pracuje do ostatniej minuty. (usunięte przez administratora) Wtedy czlowiek od razu dostaje enwrgiii do pracy i klepie sztuki do ostatniej minuty. To jest gośc! Po prostu swięty czlowiek. Nawet wyglada jak swiety!!!! Swiety Mikolaj. Dziekujemy ze możemy pracować w tak prestiżowej firmie

Kierownik
@Wdzieczny

Zapraszam na mistrzówkę w kolejny dzień roboczy, pogadamy, wyjaśnimy, rozwiejemy wątpliwości

Utyrany

Który to taki asior?

PRACOWNIK
@Kierownik

NIE MISTRZÓWKA TYLKO SIECIÓWKA ZAGRODA DLA BARANA ZAPROSIĆ TO SOBIE MOŻESZ TYCH SWOICH DUPOWŁAZÓW NIKT NORMALNY NIE CHODZI NA CIÓWKĘ BEZ POTRZEBY

Pracuś krupiec nowe
@Wdzieczny

(usunięte przez administratora) miodek i inni zachęcają do pracy swoją postawa albo on ciągnie wózki lub przezbraja osprzęt takich ludzi powinno być więcej !!

Bt44

Z tymi babami tak jest. Tabletka na anty i chulaj wagina. A mąż to chyba (usunięte przez administratora) bo zaklad mały i wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Odp: Zaciekawiony

Jeśli jesteś taki cwany żeby wypisywać głupoty na czyjś temat to przedstaw się a nie używaj nicka. Każdy jest cwany pisząc i oczerniając kogoś w internecie.

Anonimowy A

Osoba, która ma krewnego dyrektora może bezkarnie pić w pracy i obrażać inne osoby. A BHP'owiec zwykłego człowieka za brak okularów chce zwolnić....

Łukasz K
@Anonimowy A

Czyli to prawda z tym alkoholem. Słabo...

Młody pełny wigoru

Hej . Chyba wiecie , ze za kilka lat lub 10-15 ta firma może przestać działać? Bo młodzi nie będą tam robić za marny grosz i za takie wygórowane normy? Chyba zdajecie sobie z tego sprawę? Jeśli raz ktoś powie do kogoś by ktoś więcej robił to proszę to zgłaszać . Nie można tak się dawać wykorzystywać !!

@Młody pełny wigoru

Wcześniej!! Młodzi nie dadzą się zniewolic , a tutaj nawet na posiłek czy do toalety nie zejdzie bez podmiany!

Mirosław

Od 1 stycznia ustanawiam dla każdego pracownika TC ( również dla dyrektorów i prezesa) 4000 zł netto. Wystarczy

Stawiamy?

Czyli godzicie się na 70 groszy od stycznia. Żałosne że nikt nic nie robi w tym kierunku. Będziecie robić od nowego roku za dużo mniejsze pieniądze niż w tym.

Hfjj
@Stawiamy?

To banda (usunięte przez administratora) nic z nimi się osiągniesz obiecali im jałmużnę 700 zł będą robić to ciemnota mieli się wypisywać z solidarności i co nic

Konfederacja
@Stawiamy?

Zrozum to człowieku miły, że firma płaciłaby ci te 5000 na rękę gdybyś nie wybierał komunistów co wybory. Dowolny sondaż 90% partie lewicowe - 10% prawica. To ten komunistyczny rząd napędza inflację bo przekupił cię twoimi własnymi pieniędzmi. Żeby sfinansować ciebie, emerytów, edukację, służbę zdrowia podwyższa podatki, które płacisz i które płaci firma. I dostajesz 70 groszy podwyżki które "wynegocjowały" zupełnie bezwartościowe związki zawodowe. W rzeczywistości ta podwyżka jest obliczana przez dział finansowy tej firmy w oparciu o działania tego komunistycznego rządu. Firmie podwyżka ma się opłacać a nie tobie. Zrezygnuj z wybierania komunistów to i firmę będzie stać zaplacic ci tyle ile dostajesz teraz brutto a może i ciut więcej. Gwarantuje ci to. I wypisz się ze związków zawodowych. One nie mają wpływu zupełnie na nic. Gwarantuje.

@Konfederacja

Oczywiście liczę, że przytrzymani wyborcy(usunięte przez administratora) którzy swoimi cudownymi decyzjami przy urnie wyborczej spowodowali tą sytuację, nie będą chcieli podwyżki. Inflacja i drożyzna im się po prostu należą.

aha...
@Konfederacja

No tak proste z dodruk pieniądza napędza inflacje, ale czy ten problem jest tylko w Polsce?raczej cala Europa i stany mają z tym prblem, ale spokojnie wrócił ryzy król europy będzie przy władzy to będzie lepiej kto pamięta 2009 i kryzys to pamięta ze inflacja była na podobnym poziomie a nasze zarobki zostały zredukowane o 7% zabrana wysługa itp.PS.W Polsce potrzebna jest władza konserwatywna której żadna z partii nie reprezentuję nawet w 50%

@Konfederacja

Chwila chwila, to inflacja dopadła każdego, oprócz TC? Ich opony też zdrożały, o wiele wiele więcej niż wynosi inflacja. Czyli pieniądze są, ale nie na podwyżki. Są na nowe laptopy, wyjazdy "służbowe" na premie dla pracowników z wyższych stanowisk. Ale nie dla ludzi, dzięki którym zysk jest wypracowany. Czy to nie jest śmieszne? 70 gr. Przecież to jest podwyżka na zamknięcie mordy ludziom - przecież dostaniecie podwyżkę, co chcecie jeszcze? W tym roku też zostaliśmy wydymani, bo ta premia co jest teraz, to jest ta sama co wcześniej, tylko pod inną nazwą. A zniżki na opony dla pracowników? Kpina. Człowiek stara się żeby tylko nie iść na L4, mimo że nieraz idzie się do pracy jak coś boli, to nie jest ważne. Ważne że Zdzisek co pracuje 25 lat dostanie więcej zniżki, chodząc jak chce do pracy, niż ten co nie chodzi na L4. Jeśli szukacie oszczędności, to zacznijcie od siebie, a nie oszczędzajcie na płacy dla pracowników, bo to oni są fundamentem tej firmy, który w każdym momencie może się zawalić

Klakson
@Stawiamy?

... mamy czas. Raz my jesteśmy górą, a raz firma. Normalne.

Zorro
@Stawiamy?

No a rodzina tych co są wybierani przez delega, tów to co dostaną gro, sze

Bart

Trzeba dać mądrym ludziom z firmy do zrozumienia że inflacja rośnie a płace stoją w miejscu. Wszyscy bez wyjątków.

Straszny Pacan

Witam . Przedłużają umowy młodym teraz? Czy lepiej odpuścić i szukać czegos innego?

Cmentarz

Wiadomo coś odnośnie 1 listopada? Dzień przed , dzień po? Kto kończy kto zaczyna???

Były

Przepraszam bardzo jest jeszcze w BHP ten pan od pieczenia kiełbasy i karkówki za szumne 365 dni bez wypadku? Na ten temat coś jeszcze napiszemy.

rafik

Z tymi podwyżkami to uważajcie żeby nie było tak jak w seito. Goście po "podwyżce" zarabiają mniej niż przed :)

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1156.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1048, z czego 213 to opinie pozytywne, 178 to opinie negatywne, a 657 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A