Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

jaro

ej jest w tym kolchozie jakies premia na swieta? wie ktos cos na taki temat:D od kiedy ten postoj w grudniu ma byc?

seba

w tej uchwale nie jest to tak napisane ale niech wam będzie że jest tak jak piszecie to co czwarty pracownik w najgorszym razie ma dostać po 50 groszy lub 14 każdy pracownik

@seba

moze dac tylko 50gr lub nic oczywiscie oprocz 70 gr z automatu,qwe patrz taryfikator

@qwe

ale ma na każdego pracownika 14 gr

dokladnie tak

@qwe

to już miedzy nami jest zgodność matematycznie licząc jak 3 osoby nie dostaną to czwarty dostaje te 50 groszy bo tak pisałeś wcześniej 50 groszy kosztem drugiego pracownika mi tylko o to chodzi że kierownik nie może dać więcej jednemu pracownikowi jak te 50 groszy i ty w to wierzysz bo ja nie?????????

@seba

tak wynika zporozumienia placowego,kierownik ma zwiazane rece ,zwiazki,sip powinni to kontrolowac chyba ze kierownik ma jakas dodatkowa pule pieniazkow

@seba

po co te dyskusje, wiadomo że dostaną największe pijusy i przy.d.i.pasy, dojdzie do tego że młodzi będą się zwalniać, rocznie 120 osób odejdzie na pomostówki, więc ciekawe co zakład zrobi jak mu ludzi braknie? pewnie zatrudni nowych, ale żeby oni przyszli muszą im dać większe pieniądze niż my co teraz zarabiamy a do tego dochodzi koszt szkolenia, mniejsza produkcja, straty przychodów itp bezsensowne podejście dyrekcji do tematu, zamiast odpowiednio zmotywować ludzi co najmniej zarabiają a są dobrzy i doświadczeni, to się ich marginalizuje kosztem pijaków i kablarzy, przez co jeszcze bardziej się ich/nas zniechęca do pracy. kretynizm, ale taki to zakład jest.

@felipe

co prawda to prawda,no ale cóż

@felipe

Nic nie zabraknie ludzi do roboty jest dosyć a wam się robić nie chce , w kadrach jest podań tyle że można wybierać do woli za stawkę 14 zeta chętnych nie zabraknie

ewq
@wsiowy

ty burok zapisz sie do rubikonia,szesciu kroli i zabiegu ciazy moze ci pomogąewq

@ewq

Tylko se nie burok my na wsi to tero nawet sklep momy i nigdzie się nie będę pisoł

@wsiowy

Wsiowy węz się ogarnij jesteś Biórkowy przydupas piszesz byle co ale jakoś drzwiami się ludzie nie pchają do pracy wiedzom jaki syf tu panuje i ze kadra z dziada pradziada przechodzi stołki tylko zmienia bez porządnego wykształcenia zostają specjalistami bo tatuś cz ciocia pracuje w firmie a potem się dziwić że 2000 sztuk do ścięcia idzie bo coś nie pasuje tum..k nie zna się eksperymenty robi

@pracownik

Masz rację pracownik wszystko co napisałeś jest prawdą

Pracownik fizyczny tak jak wy
@pracownik

No i co z tego, że wszyscy to wiemy skoro na tyle osób pracujących na maszynach nie znajdzie się garstka z jajami żeby zebrać ludzi w kupę i się postawić? Jaki był tutaj na forum szum w okolicach maja/kwietnia, że będziecie protestować, że postawicie maszyny i pójdziecie do menagerów o podwyżki? Weszliście na halę, zalogowaliście się do e-kanbana i spuściliście głowy w dół. Nie dbacie o swoje prawa, nie potraficie wstawić się za kolegami w pracy a liczycie na to, że kiedyś nadejdą lepsze czasy i nagle firma zacznie was szanować? Serio na to liczycie jak na podwyżki? Nikt wam za darmo nic nie da - nawet szacunku, bo nie macie go do samych siebie. Jedyne co potraficie to rozpowiadać plotki na hali i "protestować" na gowork.pl, a czasem podczas 5 minutowych przerw na fajki poza halą. Więc zjedźcie obiadek i do pracy rodacy. Byle do 67 roku życia, a potem coroczne wakacje w Hiszpanii lub na Chorwacji jak niemieccy emeryci.

wsiowy 2100 na czterobrygadówce to twoim zdaniem dużo

2100 to jest bardzo dobry zarobek

Stefan

Teraz tak. 500+ wszystko wyrównuje

@wsiowy

Wsiowy mądry człowieku z biura jak uważasz te nasze wypłaty na 4 brygadówce za dobre to jarasz za dużo zioła i ci się coś zlasowało w tej głowie a zamiast pracować to oglądasz byle co na komputerze 7 h i do domu

seba

felipe ma na każdego pracownika od 14 gr do 50 gr maksymalnie,może też dać kilku osobom po 2 zl znikaja też najniższe stawki w grupie bedą podniesione po 50 groszy.

@seba

Do roboty się brać a nie ciągle o pieniądzach paplać macie dobre stawki i jeszcze wam mało?

@seba

nie może dać 2zł, minimum 14 gr dla każdego lub max 50 groszy, ale kosztem innych osób, co nie dostaną nic.

@felipe

kierownik moze dolozyc pracownikowi tylko i wylacznie 50gr do dyspozycji ma 14gr razy ilosc podleglych pracownikow

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
robol

Ja się tylko pytam gdzie jest zarząd i gdzie jest nadzór wyższego szczebla.

@robol

Dobre wieści kolejny zakład będzie się otwierał koło dębicy te dziady z tc jak nie zaczną dobrze płacić to się obudzą z rękom w nocniku najwyższa pora zacząć traktować pracowników jak ludzi młody zbytnio się ich nie boj. A starzy bundom odchodzić najwyższa pora na zmiany tylko ten zakład stanął w latach 80 i tak stoi do dzisiaj dziadostwo i syf tyle na temat puki stara kadra trzyma władze to tu nic się nie zmieni w tej firmie tylko do tego czasu ile osób odejdzie kto marze to już daje nogę a co może być na wiosnę zobaczymy podwyżki w lutym napi......om podwyżki aż miło jeszcze kiero coś dożuci jak jesteś miły dla niego lub innej osobie w du.e włazisz

Pytam
@pracownik

Ile kierownik może przydzielić pracownikowi? Do 14 groszy czy 50? Od czego to jest zależne? I ilu osobom można przydzielić takie kwoty? Bo na upartego dać może wszystkim.

@Pytam

14 groszy może dać każdemu, albo może nie dać nikomu złamanego grosza. Maksymalnie może dać na 1 osobę 50 groszy, ale wtedy 3 innym nie da nic. Generalnie może się zdarzyć że ktoś nie dostanie nic, a inne osoby dostaną po 50 groszy. Kto ma układy i się kierasom kłania, wódę stawia i kiełbasy kupuje to dostanie, reszta obejdzie się smakiem.

xxx
@felipe

Chuja wiesz to sie nie wypowiadaj na ten temat. Moze dac TYLKO I WYLACZNIE 50 gorszy. Nie mniej, nie wiecej.

Anonimowy
@xxx

Akuratnie to ty nie wiesz. Wystarczy przeczytać co pisze na tablicach ogłoszeniowych lub zapytać kierownika.

Panisko z miasta
@Anonimowy

Do roboty, wieśniaki z PK, bo wiemy dobrze kto co wypisuje!!!

miastowy
@Panisko z miasta

OOOOO masz rację do robotyyyy nieroby jedne

pracowity

To nie pisz głupot to nikt nie będzie komentować twoje wpisy pracuje w tej firmie z byt długo żebyś mnie straszył drobny cwaniaczku z biura a tak na temacie to czym mnie postraszysz ZWOLNIENIEM ustaw się w kolejce za innymi.A wracając do tematu zwolnień to tylko przysługę by mi zrobili

pracowity

Jesteś bystry szacunek czemu robisz wpisy jako wsiowy czyżby ci się nudziło w biurze a tak poważnie to słoma z butów ci wystaje to jak załatwisz mi to zwolnienie bo 3 miesiące wypowiedzenie to kawał czasu a mi pasowało by od ręki to ile to bendzie kosztowało

@pracowity

Pracowity nie gorączkuj się i pracuj uczciwie jak ci już matka firma życie uratowała , daleko nie pójdziesz bo masz nawet kłopoty z pisownią bo zamiast będzie piszesz bendzie.

@wsiowy

Biedne dziecko nie pierwsza fabryka i nie ostatnia w której pracuje ale ty stołek załatwiony przez krewnych raczej tobie firma życie uratowała co ty potrafisz stukać w klawiaturę jakieś marne wykształcenie goście na produkcji majom lepsze wykształcenie i wiedze tak więc jak masz stołeczek to siedź sobie na nim grzecznie żebyś nie spadł co poskarżysz cioci czy wujkowi

@pracowity

Jak nie pierwsza i nie ostatnia fabryka w której pracujesz to znaczy że ty jesteś lipa wszędzie gdzie pójdziesz poznają się na tobie , a umieć stukać w klawiaturę to w dzisiejszych czasach podstawa nie dla wszystkich zrozumiała np. przez ciebie. I jeszcze jedno nie pisze się majom tylko mają.

Panisko z miasta
@wsiowy

Ty sobie pomyśl, jakim trzeba być debilem, w jakiej patologii się wychować i na jakiej zabitej dechami wiosce, żeby nie nauczyć się pisać po polsku? XXI wiek, a tu takie wynalazki się jeszcze gdzieś uchowały. Chyba że to upośledzenie, a dużo na to wskazuje, w takim razie może nie dokuczajmy biednemu chłopcu. Życie i tak mu dowaliło.

@Panisko z miasta

Masz rację tutaj jest nad czym płakać mamy już XXl wiek i to wszystko jeszcze się dzieje w tej firmie

@wsiowy

Akuratnie gość z którym dyskutujesz ma dużo racji w tym co mówi. Nie wiem skąd biorą się ludzie twojego pokroju, a mianowicie że jesteście na każde zawołanie przełożonego i 24h/7 pod telefonem. Dla części ludzi ważniejsza od pracy jest rodzina oraz własne zdrowie i to jest właśnie prawidłowe podejście do życia. Zaraz napiszesz swoje (a raczej wasze) jak ci nie pasuje to się zwolnij. A co to w ogóle za debilne argumentum ad baculum? Gwarantuję ci że gdyby Stomil znajdował się w Szczecinie, Poznaniu lub okolicach Łodzi to nikt z pracujących tu na czterobrygadówce nie schodziłby po opłaceniu KZP i PZU poniżej 3 000 złotych na rękę. A wiesz dlaczego tutaj jest inaczej? Bo Polska to jeden z najbiedniejszych krajów Unii Europejskiej, a Podkarpacie jest najbiedniejszym regionem w naszym kraju. Dlatego zakłady mające wielomilionowe zyski mogą pozwolić sobie na to żeby traktować swoich pracowników w taki a nie inny sposób. I czy to nie ty podpisywałeś się wcześniej"stary" oraz "zasłużony"? Bardzo podobny styl pisania i wypowiedzi.

PK PK PK PK

Prawda jest taka , że z PK został usunięty najbardzej kompetentny i doświdczony pracownik dozoru . Codziennie na 4 rano , soboty , niedziele , święta , zawsze służył radą i pomocą , dbał o wydział , zależało mu na wydziale i na pracownikach , NIE TO CO RESZTA LESERÓW BIUROWYCH . Może pomylono imiona z gościem od kiełbasy ? A ten co chodzi chwiejnym krokiem od lat od szparki do szparki ? Precz z KOZIOŁEM MATOŁEM.

Gerwazy
@PK PK PK PK

Ten od szparek święty nie jest napewno

kumaty
@Gerwazy

jaki święty już dawno powinien być wywalony zresztą jakie on ma wykształcenie naprawdę to woła o pomstę do nieba , jego synek po czym?

Gerwazy
@kumaty

No masz rację powinni z nim też porządek zrobić,to dopiero typ,zero kultury,zero wykształcenia i zero wychowania!

PAN -- młodszy kierownik ..

na pk poleciał ten co każdy boi się wymienić jego nazwiska ze zwykłego robola na walcowni umorusany jak prosię robiąc przyjęcia imieninowe w knajpie w zawadzie zapraszając połowę tc DęBICA najwyższy lub szef- bo powkręcał na stołki córkę syna i połowę nagoszyna szwagierka żona itd ..itd ..oraz przekręty z oponami .. co do niezdradzania tajemnic firmy to chodzi o to żeby nie rozpowiadać po Dębicy jaki tu jest syf i patologia bo nawet byli więżniowie nie chcą tu je..ać a chcieli zatrudniać ABSOLWENTÓW ha ha haa haa jedynie są UKRAINcy ale są traktowani jak SWIĘTE krowy.

nowy
@PAN -- młodszy kierownik ..

No to jak tak to jest totalny cyrk na kółkach gdzie byli jego przełożeni do najwyższego szczebla? ktoś tych ludzi przyjmował ktoś im dawał stołki!!!

emtor lider

gdzie bodzio teraz tyrasz?

bodzio

Lepsza kasa bez nocek niedziela w domu 10 lat tyrałem w tym obozie brak perspektyw w tym zakładzie nawet jak masz dobre szkoły ale pleców brak wszyscy wiemy jak jest szkodliwe zabrali a chemii tyle na zakładzie że włosy świecą w ciemności i różnice w stawkach to samo stanowisko te same czynności a różnica w stawkach do 5zł podwyżki od majstrów dostawali przydupasy i podd.......e i tak było zawsze to kupujesz kiełbasę ziemniaki jakom flaszkę i podwyżka pewna

jaro

idz na PK to CI powiedza;)

@jaro

Ludziska mają to do siebie, że rozpowiadają plotki i każdy dodaje coś od siebie. Sami widzicie, że nie macie o niczym pojęcia.

to sie zwolnij jak masz 15;) za 15 to skzoda wstawac rano

orlando
@emtor lider

kolego, z TC zwalniają się pracownicy co maja i znacznie wyższe stawki i pracują po 10-15 lat na zakładzie, po pierwsze dlatego że szkoda zdrowia, po drugie bo chcą spróbować czegoś nowego i zmienić otoczenie. A tobie, jak takiś mądry i udzielasz rad innym, jak ci tak zazdrość, to czemu nie przyjdziesz do TC pracować jak tu tak super jest? najwidoczniej znacznie lepiej za podobne pieniądze siedzieć tyłkiem na wózeczku widłowym czy ciągnąć kolibki pod maszyny a później ślęczeć na pijalni czy palarni.

boguś
@orlando

Prace zmieniłem kasa większa niedziele i święta w domu z rodziną żadnych nocek 10 lat tyrania w tc za 2000 zł brak szkodliwego a w zakładzie tyle chemii że włosy się świecom w ciemnościach do tego mądra kadra podwójne szkodliwe do tego paradoks goście pracują na tym samym stanowisku wykonujących tom samom prace za różne stawki nawet 5zł różnicy jednakowe stanowisko te same czynności a stawki różne

Młodzi bt2

Znów pewnie dostaną podwyżki ci co się pelentają kiełbasę wożą ziemniaki itd a jeszcze bimber piją na wiatach z kierasami tzw.kapusie i pelentacze jedno zauważyłem na tc ci co najmniej robią mają najwyższe stawki,zobaczcie sobie że tak jest chłopaki zapalają dają z siebie 100procent i mają 16zeta,patologia

Armageddon
@Młodzi bt2

Ja mam 15

seba

jak wcześniej pisałem jakie związki takie podwyżki każdy związkowiec ma dobrą stawkę powyżej 22 złotych to najmniej. Policzcie sobie teraz kasę jaką ma do rozdania kierownik na wydział od 14 do 50 groszy razy ilu ma na wydziale pracowników a znając życie da dziesięciu lub dwudziestu pracownikom np. po 5 złotych jest kasa każdy niech sobie na to odpowie.

młody
@seba

A to co wy jeszcze wierzycie w związki? nie bądźcie śmieszni szkoda kasy na składkę

@seba

To jest w końcu 14 gr x ilość pracowników na brygadzie i taką sumę kierownik może rozdać ludziom czyli np 14gr x 90 osób czyli 7.00 zł na brygadę? Czy 14 gr do rozdania na całą brygadę np. 14 osób po groszu?

@młody

Ten z chemików to chodzi jak panisko jakieś wydaje się mu że wszystkie rozumy pozjadał , z kolei ten z solidarności to w miarę swojski chłop.

pap

Bardzo źle się dzieje ze dobre imię naszej firmy psują ludzie zamieszani w afery

kamion

Prawda to że niektóre osoby dostały podwyżki a z PK poleciał ale każdy cicho siedzi.

seba

Nikt tu tajemnic nie ujawnia firmy hohole tylko każdy tu pisze jaka atmosfera panuje

Hohol

Proszę nie ujawniać tajemnic firmy i nie narażać jej na dyskredytację w oczach postronnych osób. To co się dzieje jest jej wewnętrzną sprawą. Przecież dostaliście broszurki. Poza tym nic się nie stało.

Hohol

Przestańcie węszyć aferę i nakręcać spiralę nienawiści.

waldek
@Hohol

Ciekawy jestem kto dostanie te dodatkowe podwyżki od majstrów w lutym, pewnie jak zwykle największe przyd.u.pasy, donosiciele i ci, którzy z majstrami wódę łoją po robocie, oni i tak mają najwyższe stawki a będą mieć jeszcze większe, a wiele nie robią, kończą pracę najwcześniej, na bramie odbijają się sporo przed końcem pracy, a na szatniach przesiadują w ubraniach już 30 minut przed końcem zmiany, a młodzi pracownicy, co pracują po 5-10lat na zakładzie i robią najcięższą, a jednocześnie najlepsza i najbardziej odpowiedzialną pracę nie dostaną nic, a starzy znów się będą śmiać i majstrom wódę stawiać. Jest jawna niesprawiedliwość na zakładzie, czegoś takiego nigdzie indziej nie widziałem, choć było też różnie i nie różowo.

obiektywny
@Hohol

Panie Hohol może napiszesz o co ci chodzi z tym zaprzestaniem? boisz się czegoś? bardzo dobrze napisał kolega pap że źle się dzieje bo dobre imię firmy psują ludzie zamieszani w różnego rodzaju układy układziki , uważaj bo może znaleźć się ktoś co napisze nazwiska które oficjalnie krążą już nie tylko w TC ale nawet po rynku. Nie wnikam w to czy jest to prawdą bo mnie to nie interesuje ale uczciwość powinna być cechą (zaletą) każdego człowieka i nie jest ważne na jakim stanowisku pracuje obowiązuje to po prostu wszystkich szanowni państwo w cywilnych ubraniach. Napisał pan żeby nie ujawniać tajemnic firmy i nie narażać jej na dyskredytację w oczach postronnych osób , to akurat nie są żadne tajemnice a nie ma nic gorszego jak właśnie tą firmę narażają na dyskredytacje osoby które w niej pracują i mają coś na sumieniu tym bardziej że powinny dbać o jej dobre imię.

Ragnar
@waldek

W ramach wspierania sportu i innych form aktywności fizycznej, podwyżki od majstrów dostaną ROWERZYŚCI.

@obiektywny

Ja właśnie nie mam nic do ukrycia. Wy za to chodzicie i rozpowiadacie plotki po zakładzie i po mieście. O jakich aferach wy piszecie? No napisz wprost bo (usunięte przez administratora) się stało i tak na prawdę sam nie wiesz. Kogo by nie spytać to każdy wymienia inne nazwiska i inne fakty. Może po prostu ustalcie jedną wersję i tego się trzymajcie? Będziecie bardziej wiarygodni w tych swoich bujdach na resorach.

emtor lider

(usunięte przez administratora) 100%racji;)

8 lat pracy

Na pk poleciał ktoś za machloje, wiecie może o co chodzi?

@8 lat pracy

Wszędzie tylko machloje i machloje a biedakowi nie kto dać zarobić pytam czy w tej firmie są jeszcze uczciwi ludzie na stołkach?

@8 lat pracy

A kto to był bo z tego co słychać to nie tylko na PK coś się dzieje.

Alberto

Poleciał najućciwszy z uczciwych

menda

już sobie aż tak nie kpijcie hehe, a swoją drogą, wysyłają teraz ludzi na wolne, 31.10 wolne przymusowe, 2-4.11 również wolne przymusowe bo zakład stoi gdyż jest ograniczenie produkcji, co na to związki zawodowe, członek pracowników Ra.ś? Przecież jak zakład stoi nie z naszej winy, to powinni płacić postojowe a nie zabierać ludziom urlopy, których wcześniej nikt nie chciał dawać, bo produkcja szła na 120%. W ogóle to jest jakaś parodia, połowa europejskich zakładów w okresie letnim stała, pracownicy mieli szansę na letni wypoczynek, a my, "polaczki" jak zwykle kopani po du.p.ie, bo musimy co rok nadrabiać to co tamte zakłady nie zdążyły zrobić, a stoją, bo ludzie mają wolne.

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1115.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1014, z czego 199 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A