Opinie o Brink's w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brink's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brink's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brink's w Warszawa

Kalisz-smiech na sali

Kalisz tez jest dobry heheh , brinks oglasza oszczednosci na wszystkim, [usunięte przez moderatora] lepiej zatrudnic kogos na zlecenie i gitara, [usunięte przez moderatora]. Gdyby nie my to juz dawno by ich zlikwidowali. Pozdrawiam kalisz !!!!

Brinks Kolejorz

Koniec Brinksa ??? - podobno w Kaliszu przyjmują na umowę-zlecenie prosto z ulicy z agencji Rex - ludzie ci nie będą nic robić i za nic odpowiadać ( broń Boże załadunek bankomatu ), pracował będzie etatowy Brinks, który wykonywał będzie obowiązki dowódcy, inkasenta i kierowcy 3 w 1 ..... Brinks firma z tradycjami ??????

echo

Panowie to nie są nadgodziny to jest umowa-zlecenie gdzie stawka za godzinę pracy np. w GKO Kalisz to 11.50 - teraz nadgodziny to praca powyżej 12 godzin ( 50 i 100 ) .....

tulce

piszesz ze nie chcecie umów zlecenie a wszyscy podpisali oprócz [usunięte przez moderatora] wiec o co ci chodzi

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brink's? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ZKO POZNAN

NIECHCEMY TEZ WASZYCH UMÓW ZLECEN ZA NADGODZINY,CHCEMY PRACOWAC NA JEDEN ETAT,I ZAROBIC ABY GODNIE ZYC I UTRZYMAC RODZINY,A NIE TYRAC NADGODZINY ZA 12,50 BRUTTO MINUS 33 PROCET CZYLI ZA 8,40 NETTO.SAMI SOBIE RUBCIE ZA TE GROSZE RYZYKUJAC ZYCIE I ZDROWIE

kierowca inkansent

to koledzy od pazdziernika firma zabrała nam ryczałt za nadgodziny,dajac w zamian mozliwosc robienia do bulu za 12,50zł BRUTTO,Czyli minus skłatki itd.minus 33 procent a na reke wychodzi nam 8,40zł NETTO [usunięte przez moderatora]

re ????

Żadna praca nie hańbi - nawet ta nędznie opłacana - jeśli Masz na utrzymaniu żonę, dziecko ( dzieci ) nie masz swojego mieszkania - a innej pracy niema lub Twoje kwalifikacje nie dają Ci możliwości znalezienia lepszej pracy - takie jest [usunięte przez moderatora] życie jeden ma lepiej drugi gorzej ........

paliki do pomidorów

racja nawet jeśli kierowca walnął by o kierownice to i tak nie ma trze go wybić co stacja to ząb

superbrinksiarz

to i tak cud ze zaden z naszych kolegów nie był ranny,niezginał w ostatnim wypadku.pewnie to ze dowódca smacznie spał na podusi to go uratowało

narty

bałagan to sobie moze robic u siebie w pseudo gabinecie

mam wyjebane

a jak nie zaliczę to co? pala na koniec i brak promocji do następnej klasy? zeby czegoś wymagać trzeba cos zaoferować. ale co menago moze zaoferować. przecież wiekszośc zalogi i tak mu w zadne obietnice nie uwierzy . przecież on i tak ich nie dotrzyma

pracus

Panowie dzis na obiektach lepiej płaca niz w konwojach,taka jest prawda,za 200 godzin dostawac 1400-1800zł.smiech na sali,i to jest firma ze 150 letnia tradycja nawet po głupim kupku z logo firmy nam niedali,ale kadra za socjal nasz to sie ostro szkoliła

pracus

fvfffffffffff

szczenka gada ze ma 1600

Karawana brinksa pojedzie jeszcze długo,jeśli ludzie zgadzają się pracować za 1500zł (usunięte przez moderatora)

Już nie długo.

spoko Brinksy

"Psy szczekają karawana idzie dalej" .....

Szukajcie koledzy, szukajcie, to znajdziecie. W innych firmach cenią Brinksiarzy, ja to wiem, mnie też docenili i przyjęli bez problemów i to na lepszych warunkach płacowych i robota lepsza. Powodzenia, kto pierwszy, ten lepszy, dla wszystkich nie starczy etatów

meneger

Przetarg na BZ.WBK ma byc juz we wrzesniu drodzy koledzy,to ostatnie dechy brinksa,pora szukac innej roboty....

yyyyyyyyuyuuuu

to jak jestes zadowolony to ty jestes super konwojent z auchan

Zostaw merytoryczną opinię o Brink's - Warszawa

Brink's