Brink's

Opinie o Brink's

Filtruj opinie po kryteriach:

Alicja
 Opinia

Jesteś zatrudniony w Brink's? Napisz nam więcej o tym, jak firma przedstawia się obecnie. Czy zaszły jakieś istotne zmiany, o których warto powiadomić innych? Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? To ważna informacja dla przyszłych kandydatów.

Łukasz
 Opinia

no a jak mają być inne, skoro ta firma w Polsce ma jeden oddział i to właśnie w Warszawie? nie rozumiem dyskusji :)

Juz
 Opinia

A czy w ogóle jakaś persona ma informacje czy w brink'sie w Warszawie potrzebują kogoś na stanowiska czy to sztucznie puszczona plota robi takie zamieszanie.... Od początku kwietnie będę chciał przysiąść do zmieny pracy w Warszawie. Cob byscie o nich mi powiedzieli, może warto z nimi podjąć wstępnie współpracę.

byli pracownicy
 Opinia

Nie wierzymy,[usunięte przez moderatora] został pracownikiem miesiąca,to kpina w biały dzień.[usunięte przez moderatora]

haha
 Opinia

Ładne jaja [usunięte przez moderatora]" w Poznaniu został pracownikiem miesiąca. To jakaś kpina. [usunięte przez moderatora]

Opinia

haha,ale sie usmialem te nagrody to typowa zagrywka by przykryc nieudolnosc tych osob, [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

dyzurka
 Opinia

to nie jest dobra firma nigdy nie była i nie będzie[usunięte przez moderatora]

g
 Opinia

to widze ze [usunięte przez moderatora] przeprowadza eksperymenty, ile maszyn musi zabrac zeby firma padla. wroclaw juz sie nie wyrabia, poznan tez robi zaleglosci a gdansk zaraz zacznie:-) [usunięte przez moderatora]

Opinia

To już rok minął jak ten cyrk się zaczął,nic i tak się nie zmieni ,ale mam satysfakcję że nie jeden [usunięte przez moderatora] się wiele z tego forum dowiedział,co myślą o nich i o ich nieudolnych poczynaniach zwykli konwojenci!

John
 Opinia

zapomnialem o najwazniejszym,poprosze Pana [usunięte przez moderatora] o wywieszenie na tablicy kryteriow jakimi sie kieruje przyznajac premie,bo sa one dla mnie rownie tajemnicze jak trojkat bermudzki,ale mysle ze to tylko moje male doswiadczenie jest tego powodem a wszystko zostanie jasno wyjasnione. ps koledzy trzymajcie pewien poziom dyskusji

John
 Opinia

moim zdaniem dyrekcja powinna pomyslec nad zmianami,lub prezes nad zmiana dyrekcji,kierownika itp :-) mam wrazenie ze ostatnio firma idzie na tzw "zywiol",panuje balagan a pomyłki sa codziennoscia,moze potrzebne jest swieze spojrzenie na to wszystko? bo tak to my Panowie daleko nie zajedziemy,sory powinno byc zaidziemy bo nie ma pewnosci ze jest czym jezdzic :-) pozdrawiam wszystkich

DŻON
 Opinia

kryzys niby a jakos firma zainwestować w samochody nie potrafi już żaden nie jest w pełni sprawny ,może zamiast zatrudniać kolejne [usunięte przez moderatora] audyty które zamiast zająć się problemami istotnymi które stoją na przeszkodzie firmie rynkowi pracownikom w wykonywaniu prawidłowo pracy to chcą się wykazać robiąc z nas baranów za 1300zł miesięcznie,a może też tak coś o dyspozytorni...ale to pozostawiam dalszym przemyśleniom...

lolita
 Opinia

mam pytanie do [usunięte przez moderatora],dlaczego odrabialam jakies zalegle godziny z ryczaltu a pewne osoby nie?

firma z tradycja
 Opinia

u nas tak samo jest niektorzy maja 20 niedogodzin z poprzedniej umowy i oczekuje sie od nich zeby je odrobili [usunięte przez moderatora]

ryczałt
 Opinia

witam,mam do was pytanko. Na starej umowie mielismy ryczałt i rozliczenie roczne ,teraz dostalismy aneks do umowy w ktorym jest jasno napisane ze został zlikwidowany ryczałt i tu jest pytanie- dlaczego te osoby ktore nie zdolaly wyrobic godzin z ryczaltu z poprzedniej umowy, maja nakaz odrobienia godzin na nowej umowie,przeciez zmienily sie warunki pracy! Czy u was na oddzialach tez sa takie sytuacje ????? czekamy na odpowiedz .

poznan
 Opinia

[usunięte przez moderatora]. Przetarg skonczyl sie we wrzesniu i BZ WBK zmienil wlasciciela ale dalej brinks go obsluguje... [usunięte przez moderatora]

cien floriana
 Opinia

to źle słyszałaś teraz wszyscy mają zlecenia wala ile wlezie żeby godziny na łapać

Cień cieni
 Opinia

słyszałam że ponoć okres świąteczny obstawiony będzie zleceniowcami my mamy wolne!!!

neutralnanegatywnapozytywna
sw mikołaj i jego pisanki
 Opinia

Nie wiem jak w Poznaniu ale u nas wiekszość robi prawo jazdy "E" luc "C" i do świąt nas już nie ma zmywamy się z tego bałaganu.pozdrowienia dla starej ekipy

cień Huberta
 Opinia

nie jest źle nasz Kierownik i Inspektorzy wstawią się za nami oni nas reprezentują tak jak my firme nasi przełożeni nie pozwolą aby krzywda nam się stała

Kalisz-smiech na sali
 Opinia

Kalisz tez jest dobry heheh , brinks oglasza oszczednosci na wszystkim, [usunięte przez moderatora] lepiej zatrudnic kogos na zlecenie i gitara, [usunięte przez moderatora]. Gdyby nie my to juz dawno by ich zlikwidowali. Pozdrawiam kalisz !!!!

Tak1Nie

Brinks Kolejorz
 Opinia

Koniec Brinksa ??? - podobno w Kaliszu przyjmują na umowę-zlecenie prosto z ulicy z agencji Rex - ludzie ci nie będą nic robić i za nic odpowiadać ( broń Boże załadunek bankomatu ), pracował będzie etatowy Brinks, który wykonywał będzie obowiązki dowódcy, inkasenta i kierowcy 3 w 1 ..... Brinks firma z tradycjami ??????

echo
 Opinia

Panowie to nie są nadgodziny to jest umowa-zlecenie gdzie stawka za godzinę pracy np. w GKO Kalisz to 11.50 - teraz nadgodziny to praca powyżej 12 godzin ( 50 i 100 ) .....

tulce
 Opinia

piszesz ze nie chcecie umów zlecenie a wszyscy podpisali oprócz [usunięte przez moderatora] wiec o co ci chodzi

ZKO POZNAN
 Opinia

NIECHCEMY TEZ WASZYCH UMÓW ZLECEN ZA NADGODZINY,CHCEMY PRACOWAC NA JEDEN ETAT,I ZAROBIC ABY GODNIE ZYC I UTRZYMAC RODZINY,A NIE TYRAC NADGODZINY ZA 12,50 BRUTTO MINUS 33 PROCET CZYLI ZA 8,40 NETTO.SAMI SOBIE RUBCIE ZA TE GROSZE RYZYKUJAC ZYCIE I ZDROWIE

kierowca inkansent
 Opinia

to koledzy od pazdziernika firma zabrała nam ryczałt za nadgodziny,dajac w zamian mozliwosc robienia do bulu za 12,50zł BRUTTO,Czyli minus skłatki itd.minus 33 procent a na reke wychodzi nam 8,40zł NETTO [usunięte przez moderatora]

re ????
 Opinia

Żadna praca nie hańbi - nawet ta nędznie opłacana - jeśli Masz na utrzymaniu żonę, dziecko ( dzieci ) nie masz swojego mieszkania - a innej pracy niema lub Twoje kwalifikacje nie dają Ci możliwości znalezienia lepszej pracy - takie jest [usunięte przez moderatora] życie jeden ma lepiej drugi gorzej ........

paliki do pomidorów
 Opinia

racja nawet jeśli kierowca walnął by o kierownice to i tak nie ma trze go wybić co stacja to ząb

superbrinksiarz
 Opinia

to i tak cud ze zaden z naszych kolegów nie był ranny,niezginał w ostatnim wypadku.pewnie to ze dowódca smacznie spał na podusi to go uratowało

narty
 Opinia

bałagan to sobie moze robic u siebie w pseudo gabinecie

Zostaw opinię o Brink's - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brink's

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie