Brink's

Opinie o Brink's

Alicja

Jesteś zatrudniony w Brink's? Napisz nam więcej o tym, jak firma przedstawia się obecnie. Czy zaszły jakieś istotne zmiany, o których warto powiadomić innych? Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? To ważna informacja dla przyszłych kandydatów.

Łukasz

no a jak mają być inne, skoro ta firma w Polsce ma jeden oddział i to właśnie w Warszawie? nie rozumiem dyskusji :)

Juz

A czy w ogóle jakaś persona ma informacje czy w brink'sie w Warszawie potrzebują kogoś na stanowiska czy to sztucznie puszczona plota robi takie zamieszanie.... Od początku kwietnie będę chciał przysiąść do zmieny pracy w Warszawie. Cob byscie o nich mi powiedzieli, może warto z nimi podjąć wstępnie współpracę.

byli pracownicy

Nie wierzymy,[usunięte przez moderatora] został pracownikiem miesiąca,to kpina w biały dzień.[usunięte przez moderatora]

haha

Ładne jaja [usunięte przez moderatora]" w Poznaniu został pracownikiem miesiąca. To jakaś kpina. [usunięte przez moderatora]

haha,ale sie usmialem te nagrody to typowa zagrywka by przykryc nieudolnosc tych osob, [usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]

dyzurka

to nie jest dobra firma nigdy nie była i nie będzie[usunięte przez moderatora]

g

to widze ze [usunięte przez moderatora] przeprowadza eksperymenty, ile maszyn musi zabrac zeby firma padla. wroclaw juz sie nie wyrabia, poznan tez robi zaleglosci a gdansk zaraz zacznie:-) [usunięte przez moderatora]

To już rok minął jak ten cyrk się zaczął,nic i tak się nie zmieni ,ale mam satysfakcję że nie jeden [usunięte przez moderatora] się wiele z tego forum dowiedział,co myślą o nich i o ich nieudolnych poczynaniach zwykli konwojenci!

John

zapomnialem o najwazniejszym,poprosze Pana [usunięte przez moderatora] o wywieszenie na tablicy kryteriow jakimi sie kieruje przyznajac premie,bo sa one dla mnie rownie tajemnicze jak trojkat bermudzki,ale mysle ze to tylko moje male doswiadczenie jest tego powodem a wszystko zostanie jasno wyjasnione. ps koledzy trzymajcie pewien poziom dyskusji

John

moim zdaniem dyrekcja powinna pomyslec nad zmianami,lub prezes nad zmiana dyrekcji,kierownika itp :-) mam wrazenie ze ostatnio firma idzie na tzw "zywiol",panuje balagan a pomyłki sa codziennoscia,moze potrzebne jest swieze spojrzenie na to wszystko? bo tak to my Panowie daleko nie zajedziemy,sory powinno byc zaidziemy bo nie ma pewnosci ze jest czym jezdzic :-) pozdrawiam wszystkich

DŻON

kryzys niby a jakos firma zainwestować w samochody nie potrafi już żaden nie jest w pełni sprawny ,może zamiast zatrudniać kolejne [usunięte przez moderatora] audyty które zamiast zająć się problemami istotnymi które stoją na przeszkodzie firmie rynkowi pracownikom w wykonywaniu prawidłowo pracy to chcą się wykazać robiąc z nas baranów za 1300zł miesięcznie,a może też tak coś o dyspozytorni...ale to pozostawiam dalszym przemyśleniom...

lolita

mam pytanie do [usunięte przez moderatora],dlaczego odrabialam jakies zalegle godziny z ryczaltu a pewne osoby nie?

firma z tradycja

u nas tak samo jest niektorzy maja 20 niedogodzin z poprzedniej umowy i oczekuje sie od nich zeby je odrobili [usunięte przez moderatora]

ryczałt

witam,mam do was pytanko. Na starej umowie mielismy ryczałt i rozliczenie roczne ,teraz dostalismy aneks do umowy w ktorym jest jasno napisane ze został zlikwidowany ryczałt i tu jest pytanie- dlaczego te osoby ktore nie zdolaly wyrobic godzin z ryczaltu z poprzedniej umowy, maja nakaz odrobienia godzin na nowej umowie,przeciez zmienily sie warunki pracy! Czy u was na oddzialach tez sa takie sytuacje ????? czekamy na odpowiedz .

poznan

[usunięte przez moderatora]. Przetarg skonczyl sie we wrzesniu i BZ WBK zmienil wlasciciela ale dalej brinks go obsluguje... [usunięte przez moderatora]

cien floriana

to źle słyszałaś teraz wszyscy mają zlecenia wala ile wlezie żeby godziny na łapać

Cień cieni

słyszałam że ponoć okres świąteczny obstawiony będzie zleceniowcami my mamy wolne!!!

sw mikołaj i jego pisanki

Nie wiem jak w Poznaniu ale u nas wiekszość robi prawo jazdy "E" luc "C" i do świąt nas już nie ma zmywamy się z tego bałaganu.pozdrowienia dla starej ekipy

cień Huberta

nie jest źle nasz Kierownik i Inspektorzy wstawią się za nami oni nas reprezentują tak jak my firme nasi przełożeni nie pozwolą aby krzywda nam się stała

Kalisz-smiech na sali

Kalisz tez jest dobry heheh , brinks oglasza oszczednosci na wszystkim, [usunięte przez moderatora] lepiej zatrudnic kogos na zlecenie i gitara, [usunięte przez moderatora]. Gdyby nie my to juz dawno by ich zlikwidowali. Pozdrawiam kalisz !!!!

Brinks Kolejorz

Koniec Brinksa ??? - podobno w Kaliszu przyjmują na umowę-zlecenie prosto z ulicy z agencji Rex - ludzie ci nie będą nic robić i za nic odpowiadać ( broń Boże załadunek bankomatu ), pracował będzie etatowy Brinks, który wykonywał będzie obowiązki dowódcy, inkasenta i kierowcy 3 w 1 ..... Brinks firma z tradycjami ??????

echo

Panowie to nie są nadgodziny to jest umowa-zlecenie gdzie stawka za godzinę pracy np. w GKO Kalisz to 11.50 - teraz nadgodziny to praca powyżej 12 godzin ( 50 i 100 ) .....

tulce

piszesz ze nie chcecie umów zlecenie a wszyscy podpisali oprócz [usunięte przez moderatora] wiec o co ci chodzi

ZKO POZNAN

NIECHCEMY TEZ WASZYCH UMÓW ZLECEN ZA NADGODZINY,CHCEMY PRACOWAC NA JEDEN ETAT,I ZAROBIC ABY GODNIE ZYC I UTRZYMAC RODZINY,A NIE TYRAC NADGODZINY ZA 12,50 BRUTTO MINUS 33 PROCET CZYLI ZA 8,40 NETTO.SAMI SOBIE RUBCIE ZA TE GROSZE RYZYKUJAC ZYCIE I ZDROWIE

kierowca inkansent

to koledzy od pazdziernika firma zabrała nam ryczałt za nadgodziny,dajac w zamian mozliwosc robienia do bulu za 12,50zł BRUTTO,Czyli minus skłatki itd.minus 33 procent a na reke wychodzi nam 8,40zł NETTO [usunięte przez moderatora]

re ????

Żadna praca nie hańbi - nawet ta nędznie opłacana - jeśli Masz na utrzymaniu żonę, dziecko ( dzieci ) nie masz swojego mieszkania - a innej pracy niema lub Twoje kwalifikacje nie dają Ci możliwości znalezienia lepszej pracy - takie jest [usunięte przez moderatora] życie jeden ma lepiej drugi gorzej ........

paliki do pomidorów

racja nawet jeśli kierowca walnął by o kierownice to i tak nie ma trze go wybić co stacja to ząb

superbrinksiarz

to i tak cud ze zaden z naszych kolegów nie był ranny,niezginał w ostatnim wypadku.pewnie to ze dowódca smacznie spał na podusi to go uratowało

narty

bałagan to sobie moze robic u siebie w pseudo gabinecie

mam wyjebane

a jak nie zaliczę to co? pala na koniec i brak promocji do następnej klasy? zeby czegoś wymagać trzeba cos zaoferować. ale co menago moze zaoferować. przecież wiekszośc zalogi i tak mu w zadne obietnice nie uwierzy . przecież on i tak ich nie dotrzyma

pracus

Panowie dzis na obiektach lepiej płaca niz w konwojach,taka jest prawda,za 200 godzin dostawac 1400-1800zł.smiech na sali,i to jest firma ze 150 letnia tradycja nawet po głupim kupku z logo firmy nam niedali,ale kadra za socjal nasz to sie ostro szkoliła

pracus

fvfffffffffff

szczenka gada ze ma 1600

Karawana brinksa pojedzie jeszcze długo,jeśli ludzie zgadzają się pracować za 1500zł (usunięte przez moderatora)

Już nie długo.

spoko Brinksy

"Psy szczekają karawana idzie dalej" .....

były pracownik

Szukajcie koledzy, szukajcie, to znajdziecie. W innych firmach cenią Brinksiarzy, ja to wiem, mnie też docenili i przyjęli bez problemów i to na lepszych warunkach płacowych i robota lepsza. Powodzenia, kto pierwszy, ten lepszy, dla wszystkich nie starczy etatów

meneger

Przetarg na BZ.WBK ma byc juz we wrzesniu drodzy koledzy,to ostatnie dechy brinksa,pora szukac innej roboty....

yyyyyyyyuyuuuu

to jak jestes zadowolony to ty jestes super konwojent z auchan

!

po co sie klocicie, w grudniu po ogolszeniu przetargu na bzwbk, ktore wygra z pewnoscia pko i tak sie wszystko posypie i brinks zdechnie na zawsze i wszyscy ktorzy byli tak madrzy zdechna razem z nim heheh

karol

a ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie, dziwi mnie co tu wypisujecie.... (usunięte przez moderatora)

Na platformę wiertniczą jedzie do Norwegii, a może do Rosji bo potrzebują do wyrębu Tajgi

?

normalni już dawno tu nie pracują, poszli tam, gdzie jest lepiej, zostali sami nieudacznicy i lizusy

były pracownik

Ludzie zastanówcie się na sobą! Skoro wam tu tak zle to po co tu siedzicie idzcie tam gdzie jest lepiej a lepiej jest w wielu firmach ja to wiem

Panowie premia moze byc dodatkiem do pensji, a w brinksie to jest sciema nie premia - niech placa na godzine tak jak np. w Solidzie, a ta tak zwana premie niech sobie w d...e wsadza ....

pracujesz caly miesiac ponad 200 godzin i nie wiadomo jaka dostaniesz wyplate. kwestia premii nie jest w zaden sposob opisana jakie warunki ja okreslaja. wystarczy ze twoj przelozony ma zly dzien, lub krzywo na niego spojrzysz lub sie odezwiesz i lipa. robiles w tym miesiacu za psie pieniadze.

kamizelka i chełm

swieta racja,ci co nie maja Prawka kat. C to jezdza miesiac w miesiac i maja niecale 1700 zl, oczywiscie jak zasluzy na premie. a jak nie zasluzy to za 200 godzin dostanie 1400 zl huhahahah FIRMA Z TRADYCJA :-)

Przy 200 godzinach pracy nie mamy 2 z przodu ( 1800 z groszami ) - wi�c o czym tu mówi� ? ? ? Czy to s� uczciwe zarobki ?

?

Zarobki wG4S nie będą znacząco odbiegały od pozostałych firm. Przy normalnych godzinach dwójki z przodu nie będzie.

Zostaw opinię o Brink's - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brink's