Brinks

Katowice

Opinie o Brinks

Ja nie mam zamiaru nic bruzdzic na firme hociaz powinienem ja mam tylko prosbe do wladz szanownych w WARSZAWIE przyjzyjcie sie tym [usunięte przez moderatora] z katowic co podejmuja decyzje.Otworzcie wreszcie wardzawiaki oczy

pracowalam w tym [usunięte przez moderatora], nie pracuje sie 12 godzin i do domu ale siedzi sie po 18.-20 godzin. to moze byc praca dla osob bez obowiazkow gorzej jest jak sa obowiazki, kierownictwo to szkoda gadac odwala swoje i spadaja domu i z domu dzwonia do ciebie jak tam idzie wasza praca pod warunkiem ze alkohol kierownikowi nie przeszkadza sie zapytac czy wszystko dobrze.traktuja ludzi jak przedmiot, a nie probuj odpuskowac kierownikowi zwolnienie natychmiastowe.za te same pieniadze mozna pracowac po 8 godzin i miec spokoj. LUDZIE TRZYMAJCIE SIE ZDALA O TEJ FIRMY

Brinks_katowice

Ello! Czy tak,jak u nas w Brinks Katowice wspaniała kierowniczka wpadła na pomysł z WARIOGRAFEM, miało miejsce u was ??!! Najbardziej przydatni ludzie na bankomatach i najdłuzej pracujący poszli w kierunku tego badania i nawet nie zostali przeproszeni .. Wariograf przysporzył tyle nerwów, stresu .. mimo iż niewinni .. A wiecie czemu ? Bo ginęły koperty i kierownictwo musiało pokrywac ich zawartosci To zamiast rewizje zrobic na depozytach, to zrobili ją na bankomatach .. Smieszne,ale prawdziwe .. Ale u nas w porownaniu do was nie [usunięte przez moderatora] nas ..

Zostaw opinię o Brinks - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brinks