BRINK'S C.L. Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o BRINK'S C.L. Polska Sp. z o.o.

Drodzy Koledzy i Kolezanki doszly mnie sluchy ze premii za lipiec z znow nie bedzie nasz szanowny dyrektor rozbil swoje nowiutkie autko a naprawa bedzie droga gdyz to made in japan!!! A taka ladna byla ta mazda!!!! Ciekawe czy dyrektorowi rowniez odbiora premie choc z jego wyplata to on tego wcale nie odczuje. A moze kierownik odda swa premie na naprawe takiego pieknego autka??? POZDRAWIAM WSZYSTKICH TYRAJACYCH KONWOJENTOW

Zostaw opinię o BRINK'S C.L. Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BRINK'S C.L. Polska Sp. z o.o.