Brinks Poland Sp z o.o.
2 15 17 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 79 dni.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Brinks Poland Sp z o.o.?

Waldi Nowy wpis

Czy firma normalnie działa i warto starać się o pracę? Trudno coś więcej się dowiedzieć!

aget Nowy wpis

firma zajmuje się transportem pienieżnym i działa w branży cas handling, moze beda poszukiwali konwojentow ?

kamil Nowy wpis

A czy ktoś na przykład tu chociaż wie jaką Brinks Poland umowę proponuje nowemu pracownikowi? Czy u nich też jest tak standardowo że na okresie próbnym to dają jakąś śmieciową a po próbnym już normalnie o pracę? Ktoś coś wie? bo mi na tej o prace zależy bo chce mieć odprowadzana już kase na emeryture

Ranking
Anonim

Jest jakieś ubezpieczenie w Brinks Poland Sp z o.o. Wrocław?

komentator

W Brink's CL Wrocław byłoby fajnie gdyby nie osoby które tam pracują przy przeliczaniu.Trafi się na fajną zmianę jest ok ale jak masz pecha to porażka.Zarobki niskie 1600 zł max.Ale na dobrej zmianie fajna atmosfera.

TakNie

A może wypowiedzą się konwojenci z Legnicy na temat afer ?? !!!!

MagdaM

No i udało się :)

MagdaM

to wyżej napisałam właśnie ja ale coś mi nick nie chce wskoczyć :) a tak bardzo chciałam się podpisać :) może tym razem uda się :)

TakNie

Kurczę, szkoda że wcześniej tu nie zajrzałam :) Jeżeli chodzi o ścisłość to to co wyżej ktoś napisał mogę napisać i tu bo prawdy się nie boję. Jak kilkoro waszych kolegów i koleżanek mówię głośno i otwarcie o tym co mi się nie podoba a nie obłudnie po kątach dlatego nie rozumiem komentarza wyżej sugerującego, że to ja. To ta osoba obłudnie przysłuchuje się waszym plotkom nie mając odwagi się odezwać i z forum robi nam zajefajną reklamę. Niestety u nas liczy się tylko to kto kogo dzisiaj obgada. Kochani to nie przedszkole weźcie się do roboty a nie zajmujcie się pierdołami. Acha trzeba tu częściej zaglądać żeby jeszcze ciekawszych rzeczy się dowiedzieć, bo może jutro ktoś napisze o tobie i to właśnie tobie zrobi świństwo. Bo przecież liczy się obłuda i szeroki uśmiech :) Nie pozdrawiam i nie liczę na więcej - ŁB trzymam kciuki :)

misiu

Nowy kiero na urlopie i zastępuje go ... stary kiero. Czyli dużo szumu a i tak nic się nie zmieniło. :-) uwielbiam tę firmę.

TakNie

hehe tez sie usmialam jak sie dowiedzialam o nowym super pracowniku. Niestety czytajac wpisy innych miast wiem, ze firma nasza ceni sobie wyjatkowo nie wiedze i zdolnosci ale -(usunięte przez moderatora) Szkoda.

szczera

Jak trafisz na bankomaty to ile byś nie zarabiał to i tak dużo. Siedzą sobie po cichutku, pierdzą w stołki i czytają praskę :) A my im robimy robotę w niedzielę bo nie chce się przychodzić na weekend. Pozdrawiam.

Ciekawy

A czemu pytasz? Czyżby we Wrocławiu zatrudniali nowych pracowników? Czy może już pracujesz i chcesz sprawdzić jak wypadają twoje zarobki?

Kowal

Hans Christian Andersen zmartwychwstał!!! A już brakowało mi jego bajek ;)) A tak poważnie na jakie zarobki można liczyć we Wrocku??

Jarząbek

A u nas super. Firma inwestuje w szkolenia pracownicze (walutowe dla liczarzy i menadżerskie dla kadry kierowniczej), osoby dobrze pracujące są premiowane, zarabiamy niezłą kasę. Szefostwo mamy super, jest wyrozumiałe i kompetentne, słucha i szybko reaguje na potrzeby pracownicze, mamy nowy sprzęt do liczenia, wszelkie naprawy załatwiane są praktycznie od ręki. Mamy bardzo rozwinięty socjal, prywatną opiekę medyczną, karnety na siłownię i basen a na święta bony po 500 zł, raz na pół roku impreza integracyjna. Tak jest u nas we Wrocławiu. Nie wierzycie? Ciekawe czemu? :-)

a

A we Wrocławiu co tak cicho? Czyżby wszyscy zadowoleni? Na forum Warszawki aż huczy a u was?

TakNie

Zostaw opinię o Brinks Poland Sp z o.o. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie