Brinks Poland Sp z o.o.

Adres: Bokserska 64, 02-690 Wrocław

NIP: 5272384141 KRS: 0000127817

Brinks Poland Sp z o.o.

Opinie o Brinks Poland Sp z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Macie jakieś nowe informacje związane z pracą w Brinks Poland Sp z o.o.?

Waldi
 Opinia

Czy firma normalnie działa i warto starać się o pracę? Trudno coś więcej się dowiedzieć!

aget
 Opinia

firma zajmuje się transportem pienieżnym i działa w branży cas handling, moze beda poszukiwali konwojentow ?

kamil
 Opinia

A czy ktoś na przykład tu chociaż wie jaką Brinks Poland umowę proponuje nowemu pracownikowi? Czy u nich też jest tak standardowo że na okresie próbnym to dają jakąś śmieciową a po próbnym już normalnie o pracę? Ktoś coś wie? bo mi na tej o prace zależy bo chce mieć odprowadzana już kase na emeryture

Anonim
 Opinia

Jest jakieś ubezpieczenie w Brinks Poland Sp z o.o. Wrocław?

komentator
 Opinia

W Brink's CL Wrocław byłoby fajnie gdyby nie osoby które tam pracują przy przeliczaniu.Trafi się na fajną zmianę jest ok ale jak masz pecha to porażka.Zarobki niskie 1600 zł max.Ale na dobrej zmianie fajna atmosfera.

Opinia

A może wypowiedzą się konwojenci z Legnicy na temat afer ?? !!!!

MagdaM

No i udało się :)

MagdaM
 Opinia

to wyżej napisałam właśnie ja ale coś mi nick nie chce wskoczyć :) a tak bardzo chciałam się podpisać :) może tym razem uda się :)

Opinia

Kurczę, szkoda że wcześniej tu nie zajrzałam :) Jeżeli chodzi o ścisłość to to co wyżej ktoś napisał mogę napisać i tu bo prawdy się nie boję. Jak kilkoro waszych kolegów i koleżanek mówię głośno i otwarcie o tym co mi się nie podoba a nie obłudnie po kątach dlatego nie rozumiem komentarza wyżej sugerującego, że to ja. To ta osoba obłudnie przysłuchuje się waszym plotkom nie mając odwagi się odezwać i z forum robi nam zajefajną reklamę. Niestety u nas liczy się tylko to kto kogo dzisiaj obgada. Kochani to nie przedszkole weźcie się do roboty a nie zajmujcie się pierdołami. Acha trzeba tu częściej zaglądać żeby jeszcze ciekawszych rzeczy się dowiedzieć, bo może jutro ktoś napisze o tobie i to właśnie tobie zrobi świństwo. Bo przecież liczy się obłuda i szeroki uśmiech :) Nie pozdrawiam i nie liczę na więcej - ŁB trzymam kciuki :)

misiu
 Opinia

Nowy kiero na urlopie i zastępuje go ... stary kiero. Czyli dużo szumu a i tak nic się nie zmieniło. :-) uwielbiam tę firmę.

Opinia

hehe tez sie usmialam jak sie dowiedzialam o nowym super pracowniku. Niestety czytajac wpisy innych miast wiem, ze firma nasza ceni sobie wyjatkowo nie wiedze i zdolnosci ale -(usunięte przez moderatora) Szkoda.

szczera
 Opinia

Jak trafisz na bankomaty to ile byś nie zarabiał to i tak dużo. Siedzą sobie po cichutku, pierdzą w stołki i czytają praskę :) A my im robimy robotę w niedzielę bo nie chce się przychodzić na weekend. Pozdrawiam.

Ciekawy
 Opinia

A czemu pytasz? Czyżby we Wrocławiu zatrudniali nowych pracowników? Czy może już pracujesz i chcesz sprawdzić jak wypadają twoje zarobki?

Kowal
 Opinia

Hans Christian Andersen zmartwychwstał!!! A już brakowało mi jego bajek ;)) A tak poważnie na jakie zarobki można liczyć we Wrocku??

Jarząbek
 Opinia

A u nas super. Firma inwestuje w szkolenia pracownicze (walutowe dla liczarzy i menadżerskie dla kadry kierowniczej), osoby dobrze pracujące są premiowane, zarabiamy niezłą kasę. Szefostwo mamy super, jest wyrozumiałe i kompetentne, słucha i szybko reaguje na potrzeby pracownicze, mamy nowy sprzęt do liczenia, wszelkie naprawy załatwiane są praktycznie od ręki. Mamy bardzo rozwinięty socjal, prywatną opiekę medyczną, karnety na siłownię i basen a na święta bony po 500 zł, raz na pół roku impreza integracyjna. Tak jest u nas we Wrocławiu. Nie wierzycie? Ciekawe czemu? :-)

a
 Opinia

A we Wrocławiu co tak cicho? Czyżby wszyscy zadowoleni? Na forum Warszawki aż huczy a u was?

TakNie

Zostaw opinię o Brinks Poland Sp z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brinks Poland Sp z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.