Brinks

Gdańsk

Opinie o Brinks

Iza
użytkownik zarejestrowany

Czy jest możliwość pracy zdalnej w Brinks? Ktoś pracował w tej firmie? To forum jest, aby każdy mógł wyrazić swoją opinię na temat pracodawcy, a także przekazać informację innym pracownikom.

grom
użytkownik zarejestrowany

Brinks chyba zawiera umowy w zależności od dogadania się i stażu pracy :)

kaprys

ok

nowy gość

Kajak ok

leonardo da vinci

Ich jy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o.Biorą wszystko jak leci.Lidle,sridle,netta ,bgż ty i inne badziewia.Niech jeszcze wezmą żabki, lewiatany.I się udławią od zachłanności ścierwojady.

paradox

dalej bez zmian

o.a.

Jmd odejdą to się zacznie...

new papadox

Dawni kierownicy zmian z brinksa są zarozumiali, oczywiście nie wszyscy. Nie można zwalać wszystkiego na Sopot.A niektórzy w skarbcu to obrośli w pióra.

ja

brinks byl ok to co jest teraz (impel) syf ,nad syf ,kierownik cog nie radzi sobie ,sa przydupasy sopockie i lizodupy brinksowe ,czyli lepsi i lepsiejsi i robole ,masakra ,i w dodatku rodzina moze juz pracowac ,procedury sie zmienily widac

@ja 09.12.2014, 22:04

zgadzam się to co sie teraz dzieje to istny cyrk,najważniejsze aby "sopockie"banki były przeliczone to co z brinksa to może leżec i kierownik cog ma na to wylane,ogólnie mimo chęci kierownika cogu to niestety ale chyba przerosło ja ta i nie daje sobie rady wszystkiego ogarnac, brinks to mimo wszystko była żetelna firma wiadomo zawsze cos komus nie odpowiadało ale bynajmniej wtedy jakos lepiej do wszystkiego sie podchodziło.a co do rodziny to faktycznie niedługo całe pokolenia bedą pracowac.

new papadox

Walić to forum. I tak to nic nie zmieni!

łysy john

Akceptuję to , co akceptuję

jan bo.
@łysy john 31.01.2014, 19:29
Akceptuję to , co akceptuję

Rzetelna praca i wydajność służy poprawie efektywności procesów i dbaniu o renomę firmy Impel. Nie pytaj co firma może zrobić dla ciebie, tylko co ty możesz zrobić dla firmy.

QJN
@jan bo. 14.02.2014, 11:45

Ale nie służy poprawie tragicznych zarobków.

new papadox

Kierownicy zmian na pewno zostaną, bo muszą wprowadzić w zakres nowych obowiązków. Już nowe logo IMPEL jest na sprzęcie i w systemie. I na tym pewnie koniec inwestycji.

LAIK

MOWIĄC TAKIE RZECZY O MARCIE TO FAKTYCZNIE ŻENADA. A CO WY MOZECIE WIEDZIEC KTO POLECI? KIEROWNIK LICZARZ CZY SKARBNIK... ZOSTANA NAJLEPSI I TO JEST FAKT.. WIEC BRAC SIE DO ROBOTY LUB SZUKAJCIE NOWEJ. JEST KTOS KTO WIE JAK MY PRACUJEMY WIEC JAK IMPEL PRZYJDZIE TO NIE MACIE CO SIE SPINAĆ.

olaaaaalleeek

I tak wszyscy polecicie szczególnie te damy co uważają się za najlepsze!

teodor z gazowni

Wezcie się lepiej do rzetelnej pracy. zamiast tych głupot.

u96

Br-Impel -to może być nowe logo. Sukces gwarantowany.

u96

Bo krytyka jest niedozwolona. "Jak się nie podoba to można odejść''- motto sortowni.

ehhh

i jak zawsze w tej firmie o wszystkim pracownicy dowiadują się na końcu i to z internetu.... brinks od wiosny wystawiony był na sprzedaż a gdyby nie ifo w necie lub od osób trzecich dowiedzielibyśmy się dopiero jak by nam aneksy do umow dawali

nick

od 1 stycznia 2013 roku brinks polska przestaje istnieć i pracójemy pod banderą impela ..... ciekawe kto pierwszy poleci ;o)

Ja

Dzisiaj znalazłam ogłoszenie, że szukają pracownika obsługi gotówki. Zastanawiam się czy nie aplikować. Możecie napisać coś więcej? Jakie zarobki? Jaki klimat? No i w której części Gdańska pracujecie(nie znalazłam dokładnego adresu - czyżby był tajny przez poufny ;))?

blisk-a

Nie narzekajcie

Kuba

Brać się do roboty bo chyba nie możesz narzekać na brak zajęcia co nie?

Lepiej być nie może.

printer

new papadox - 2011-10-23 16:03:18 Strategią firmy jest utrzymanie wysokiej pozycji na rynku, dbanie o pracowników i miejsca pracy. ''Zawodowcy'' jednym słowem. Ci, których już tu nie ma mogą tylko żałować...bardzo żałuję.... wręcz tęskinię szczególnie za szczerością, poszanowaniem współpracowników, kompetentym szefostwem, przyjazną atmosferą w pracy.... ( usunięte przez administratora )

lolek

Rozwój jest zapewniony. Przez cofanie się, firma przygotowuje się do wielkiego skoku w przyszłość. To kwestia czasu...

tola

no tak, jak sie nie podoba to mozna odejsc, ostatno juz to uslyszalam od dyrektora i to nie bylo fajne, cofamy sie w rozwoju

lolek

Jak się nie podoba, to można odejść. Nikt tu nikogo nie trzyma. Szkoda, że nie można też odejść sobie do innej, lepszej planety. Bo na tym świecie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owo.

:-\\\\

To i tak nieźle. U nas nawet dziękuję nie ma. Sapią, narzekają i czepiają się, jak coś nie tak ale jak już jest coś ok to nawet dziękuję nie ma. Eh szkoda gadać, trzeba szukać innej roboty.

CALKIEM NOWY

ROBOTY JAK NIE BYLO TAK NIE MA, ALE MA SIE RUSZYC, WIEC JEST DOBRZE. ROBOTA PZRYBEDZIE PODWYZKI NIE BEDZIE, ALE ZA MIAST WIEKSZYCH PENSJI BEDZIE LADNE DZIEKUJE I GLOWA DO GOR( usunięte przez administratora ). POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZA I PRZECIW

rozczarowana

dajmy wszytskim pracownika miesiaca, zawsze dostaja ci co najmniej robia a ten kto najwiecej pracuje jest jak zwykle pominiety, co mozna zrobic, tylko olac to wszystko

nowy

Teraz najlepszych konwojentów zwalniają. Żenada

?

Pracownica liniowa

Nie za bardzo ???

Jest super!

dopóki w cog gdańsk są ambitni pracownicy jak \'\'pan niezastąpiony\'\' itp to interes będzie się kręcił dalej. zresztą w polsce jest dużo ambitnych ludzi, którzy cenią sobie pracę i pieniądze przede wszystkim. do widzenia.

flota - 2011-02-11 09:56:56 pracowała sumiennie i dobrze tylko pani K. drogi Luterku prawda Kto to jest pani K?

flota

pracowała sumiennie i dobrze tylko pani K. drogi Luterku prawda

piszczalka

bez sensu to jest pracowac za 1550 brutto !!!! taka odpowiedzialnosc za takie pieniadze. W biedronce 1600 brutto a tak narzekali na ta firme, ale wiem gdzie mozna mniej zarobic na bezrobociu, dlatego chociaz te ochlapy sa dobre, ale ile mozna to wytrzymywac.zadnych podwyzek od 2,5roku !!! to jest bez sensu moja droga

anonim z Albanii

To wszystko jest bez sensu...

irek p

Głosujcie na Prawo i Sprawiedliwosć. Mądry wybór.

LUTER

JAK PRACOWAŁES TO NAGRADZAL A ZE TY NIC NIE ROBILAS WIEC [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] DOSTAWALAS, A TERAZ PISZESZ TE BZDURY, A DO PRACY POJDZIESZ I BEDZIESZ SIEDZIALA JAK TA [usunięte przez moderatora] CICHO ALBO GADALA JAK NIKT NIE SLYSZY!!!!!! DLA MNIE JESTES BOHATEREM

ja

zwolenniczka pana kwiatka ? juz jestes pewna ze pseudo zastepca zostanie na stałe ? u to musisz duzo wiedziec ,wezmy sie wszyscy za prawdziwą prace i przestańmy sobie robić pod góre ,jak kazdy będzie robił sumiennie to co do niego należy to bedzie dobrze w w firmie

muszla

co za bzdury ,piszcie z sensem ,pan złote ogniwo nie był taki idealny i teraz pracuje sie lepiej ,miał swoich[usunięte przez moderatora] którym dawał lepszą premie na boku wiec oni pałczą ale dla roboli był niesprawiedliwy ,ciagle wsciekły i podnoszacy ciśnienie ,dobrze ze odszedł i ta jego nic nie robiaca zonka

MARTIN LUTER KING

TAKIE CIEKAWE RZECZY PISZECIE ZE POPROSTU NIE CHCE SIE PISAC, RECE OPADAJA I!!!!! LUTERMAN JEST ZAJETY POLOGIEM, A WY JAK ZWYKLE NIE MACIE CO ROBIC WIEC PISZECIE TE SWOJE MADROSCI, A TY ZA DALEKO NIE WYBIEGAJ Z TYM PRUSZCZEM, A ROBTE TO MOZE TY ZMIEN LENIWA[usunięte przez moderatora]

krystyna z gazowni

wrozbita Rodin mi powiedzial...:P

jon bon jovi

zawsze mozesz isc na kase do Tesco...:P

Kot w butach

Reksio bo pojdziesz do schroniska...:P

reksio i pucek

kochani i mniej kochani dajcie już spokój.Brakuje wam adrenaliny? Jak was coś gryzie weżcie się za robótki ręczne lub lepienie pierogów to bardzo uspokaja. Pozdrawiam wszystkich dobrych i złych ,fałszywych i prawdomównych , wesołych i gburowatych ...wyluzujcie ludzie i róbcie swoje a czas pokaże bez względu na to co będziecie tu wypisywoać....

new papadox

Gdzie Luter? To wszystko...

Zostaw opinię o Brinks - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brinks