Opinie o Brinks w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Brinks. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Brinks na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brinks w Gdańsk

teraz czekaj nas wielkie przemiany

x

Dokładnie....niepowetowana strata ;(....Zwolnili człowieka ,który był najmocniejszym ogniwem firmy.O takich ludzi trzeba walczyc a nie sie pozbywać.

xyz

Tej wielkiej przepasci ktora powstała nie da sie załatać.-(

jak sie tak wszyscy zgadzacie to podpiszcie sie imiennie

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Brinks spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.

anonim - 2011-01-27 20:39:20 WITAM, NIE PISZE NA TYM FORUM BO TO STRATA CZASU, ALE DZIS ROBIE WYJATEK, BO TE POSTY SĄ DZIWNE I NIE DO KONCA DLA MNIE ZROZUMIALE. STRACILISMY W GDANSKU CZLOWIEKA KTOREMU RACZAJ NIKT Z NAS NIE DOROWNA, PISZE (STRACILISMY) BO JUŻ SAM NIE WIEM, CZY GO ZWOLNIONO CZY SAM ODSZEDL Z ROZNYCH DLA SIEBIE POWODOW, WIEM TYLKO TYLE ZE GO JUŻ NIE BĘDZIE W BRINKSIE, A SZKODA!!!! BO TO BYŁ JEDYNY CHYBA CZLOWIEK KTÓRY BYŁ NA WLASCIWYM MIEJSCU, ON ZYL POPROSTU TA PRACĄ., PRZESZEDL WSZYSTKIE STANOWISKA OD BILONU PO KIEROWNIKA COG JAK DLA MNIE WIEDZIAL WSZYSTKO, MOŻE CZASAM SIĘ NIE DOGADYWALISMY CZASEM PRZESADZAL I ZA DUZO WYMAGAL ALE NA TYM POLEGALO JEGO STANOWISKO ,CZASEM CZLOWIEK COS POWIEDZIAL O NIM ALE TO NORMALNE ZE NIE ZAWSZE SIĘ PODOBA TO CO PRZELOZONY MOWI, ALE JAK ZASIADL NA STANOWISKU KIEROWNIKA COG W GDANSKU WIEDZIALEM ZE DLUGO NIE POSIEDZI NA NIM, TYLE ZE MYSLALEM ZE POZNAJA SIĘ NA NIM I SZYBKO GO AWANSUJA WYZEJ, ALE NIE PO PROSTU GO ZWOLNILI- W IMIE CZEGO SIĘ PYTAM ? KTOS NAPISAL PRAWDOPODOBNIE ANONIM ( DONOS ) O SYTUACJI W BRINKSIE I PODPISAL SIĘ ( PRACOWNICY COG ) –BESZCZELNOSC, NIE WIEM JAKIM TRZEBA BYĆ CZLOWIEKIEM BY PODAWAC SIĘ ZA OGOL. POROSTU TCHORZ!!!! OBARCZACIE O TO ‘[usunięte przez moderatora] ALE JA BYM SZUKAL OSOBY KTÓRA PRACUJE Z NAMI, BO TAK NAPRAWDE PO CO ON MIAŁ BY PISAC COKOLWIEK PO ROKU? CO BY TYM ZYSKAL? A PO TZRECIE CHLOPAK MA INNA PRACE I PO CO MIAŁ BY WRACAC DO PRZESZLOSCI. NIE WIEM CO TA OSOBA CHCIALA TYM ZYSKAC ALE WIEM CO STRACILA A RACZEJ WSZYSCY STRACILISMY, PO JAKIMS CZASIE I TA OSOBA DOJDZIE DO WNIOSKU ZE TO BYŁA GLUPOTA- ALE JUŻ ZA POZNO, WIEM TYLKO TYLE, ZE KAŻDY Z NAS BĘDZIE MUSIAL DAC Z SIEBIE WIECEJ O 120% BY SPROBOWAC ZALATAC PRZEPASC JAKA POWSTALA. POZDRAWIAM Od pierwszego do ostatniego słowa zgadzam się z tym postem. Uważam dokładnie identycznie!!!

WITAM, NIE PISZE NA TYM FORUM BO TO STRATA CZASU, ALE DZIS ROBIE WYJATEK, BO TE POSTY SĄ DZIWNE I NIE DO KONCA DLA MNIE ZROZUMIALE. STRACILISMY W GDANSKU CZLOWIEKA KTOREMU RACZAJ NIKT Z NAS NIE DOROWNA, PISZE (STRACILISMY) BO JUŻ SAM NIE WIEM, CZY GO ZWOLNIONO CZY SAM ODSZEDL Z ROZNYCH DLA SIEBIE POWODOW, WIEM TYLKO TYLE ZE GO JUŻ NIE BĘDZIE W BRINKSIE, A SZKODA!!!! BO TO BYŁ JEDYNY CHYBA CZLOWIEK KTÓRY BYŁ NA WLASCIWYM MIEJSCU, ON ZYL POPROSTU TA PRACĄ., PRZESZEDL WSZYSTKIE STANOWISKA OD BILONU PO KIEROWNIKA COG JAK DLA MNIE WIEDZIAL WSZYSTKO, MOŻE CZASAM SIĘ NIE DOGADYWALISMY CZASEM PRZESADZAL I ZA DUZO WYMAGAL ALE NA TYM POLEGALO JEGO STANOWISKO ,CZASEM CZLOWIEK COS POWIEDZIAL O NIM ALE TO NORMALNE ZE NIE ZAWSZE SIĘ PODOBA TO CO PRZELOZONY MOWI, ALE JAK ZASIADL NA STANOWISKU KIEROWNIKA COG W GDANSKU WIEDZIALEM ZE DLUGO NIE POSIEDZI NA NIM, TYLE ZE MYSLALEM ZE POZNAJA SIĘ NA NIM I SZYBKO GO AWANSUJA WYZEJ, ALE NIE PO PROSTU GO ZWOLNILI- W IMIE CZEGO SIĘ PYTAM ? KTOS NAPISAL PRAWDOPODOBNIE ANONIM ( DONOS ) O SYTUACJI W BRINKSIE I PODPISAL SIĘ ( PRACOWNICY COG ) –BESZCZELNOSC, NIE WIEM JAKIM TRZEBA BYĆ CZLOWIEKIEM BY PODAWAC SIĘ ZA OGOL. POROSTU TCHORZ!!!! OBARCZACIE O TO[usunięte przez moderatora] ALE JA BYM SZUKAL OSOBY KTÓRA PRACUJE Z NAMI, BO TAK NAPRAWDE PO CO ON MIAŁ BY PISAC COKOLWIEK PO ROKU? CO BY TYM ZYSKAL? A PO TZRECIE CHLOPAK MA INNA PRACE I PO CO MIAŁ BY WRACAC DO PRZESZLOSCI. NIE WIEM CO TA OSOBA CHCIALA TYM ZYSKAC ALE WIEM CO STRACILA A RACZEJ WSZYSCY STRACILISMY, PO JAKIMS CZASIE I TA OSOBA DOJDZIE DO WNIOSKU ZE TO BYŁA GLUPOTA- ALE JUŻ ZA POZNO, WIEM TYLKO TYLE, ZE KAŻDY Z NAS BĘDZIE MUSIAL DAC Z SIEBIE WIECEJ O 120% BY SPROBOWAC ZALATAC PRZEPASC JAKA POWSTALA. POZDRAWIAM

Olsztyn

Jak pracowałem w Olsztyńskim Brinksie to nie miałem na co narzekać... Prócz umowy o prace... Była tylko na zlecenie... Żałowałem że musiałem odejść bo kierownictwo i liczarze potrafili ze sobą pracować, a nawet współpracować. Mieliśmy fajną ekipe ale niestety po odejściu wielkiego banku połowa musiała szukać pracy.... W solidzie byłem... Sam odszłem.... W konsalnecie też... a i tak za Brinksem tęsknie.... Ale taka branża.... to jest branża wyzysku... i zawsze tak będzie.... Przykro mi że w waszych miastach Brinks sie tak nie spisał... Co do dyrekcji... Wszyscy jak najbardziej wykwalifikowani... Kierownictwo z doświadczeniem z NBPów lub innych banków... Więc wiedzą o co chodzi:) Pozdrawiam

objektywna

[usunięte przez moderatora]Ty to powinienes bajki pisac.... gadasz takie bzdury ze sie noz w w kieszani otwiera,mozna miec swoje zdanie na kazdy temat,ale warto zastanowic sie w jaki sposob je wypowiadac.Ty akurat nigdy nie grzeszyłes kultura osobista i nie oszukujmy sie nie byłes orłem"ani przodownikiem pracy, powinienes sie cieszyc ze w ogole Gdansk cie zatrudnił,niestety byłes słąbym ogniwem i sie nie utrzymałes.Tutaj sa potrzebni ludzie ktorzy chca pracowac a nie marudzic 12h-takie sa fakty.Moze czas spojrzec prawdzie w oczy..moze to z toba cos jest nie halo....hmmmmm poprzedni pracodawca PKP tez miało z toba problemy bo wiecznie byles niezadowolony. p.S a tak przy okazji kierownikowi COG mozesz co najwyzej buty wiazać

new papadox

To wszystko.

irek p

Brinks- zawodowcy jednym słowem. Cenią się, ale jakość usług najwyższa. Pozdrawiam.

:-/

Zgadzam się z przedmówcą. Treść tych rozmów nie napawa optymizmem, tym bardziej, że[usunięte przez moderatora] pracuje w naszej firmie i ktoś musi być z nim na co dzień. Niestety próbując podjąć dialog z w/w musiałem się zniżyć do jego poziomu.[usunięte przez moderatora]rozpoczął na forum Brink'sa wątek na temat policji. Nie jestem jakimś fanem policji ale uważam, że są oni potrzebni i jakikolwiek ich krytykowanie (jako całości) uważam za błędne i niepotrzebne. Jak w każdej organizacji tak i w policji są debile. Jednak są to wyjątki. Generalnie policja jest dobrą i potrzebną organizacją. To, że ktoś miał z nią problemy to tylko przez własną głupotę. Dostałeś mandat? Jedź zgodnie z przepisami a nie dostaniesz. Złapali cię na kradzieży? Nie kradnij. Przestrzegajmy zasad a policja się nie będzie czepiać. Stwierdzenie "[usunięte przez moderatora]y" niestety nie pozwoliło mi przejść obok bez reakcji. To tyle morałów. I tak podtrzymuję swoją opinię, że "[usunięte przez moderatora] do pajac i prezentu od mikołaja nie dostanie :-D Pozdrawiam :-/

U96

Czytając znakomite dialogi new papadoxa oraz :- nie wiadomo o co tu chodzi. Czy może to jest forum dla pseudokibiców, nie zaś dla ludzi o wysokiej kulturze osobistej, czego oczywiście nie neguję u wyżej wymienionych osób posługujących się danymi nickami, aczkolwiek treść tych dialogów nie napawa optymizmem.

Widze ze tu nic sie nie zmienilo a jezyk wasz daje duzo do zyczenia ale jak na burakow to na poziomie. Powiem wam to samo co kiedys. znajdz jeden z drugim prace i wypad jak sie nie podoba, tacy ludzie jak wy i tak beda memlic jezorami bo nic innego nie potraficie

:-/

new papadox - 2010-11-29 10:12:04 [usunięte przez moderatora] Też możesz strajkować :-D

:-/ - 2010-11-25 18:48:09 Aż żal odpowiadać. Co oni takiego robią? Pilnują twojej [usunięte przez moderatora]. nic nie robią osły

###

Oświadczenie dot. sytuacji życiowej, materialnej i rodzinnej pracownika HEHEHE. Jeszcze chwila i będą chcieli wiedzieć ile razy chodzi się do toalety.....

U96

Głupoty i bzdury.

:-)

:-/ - 2010-10-19 08:37:51 Tak to niestety bywa jak [usunięte przez moderatora] zostaje pierwszy z brzegu. W normalnych firmach każdy na stanowisko [usunięte przez moderatora]przechodzi testy kompetencyjne. Ale też jak je przejdzie to i zarabia odpowiednio. Jedyne rozwiązanie to robić swoje jak najlepiej. Kiedyś na wszystkich nierobów i nieudaczników przyjdzie kres. Pozdrawiam. :-/ Zmienic [usunięte przez moderatora],bo to nieudacznik i bezkompromisowy typek.Wchodzi bez wazeliny wszedzie gdzie trzeba i siedzi dalej.

...

Jest coraz lepiej !!! Wyplate obciagneli do 1400 na miesiac a [usunięte przez moderatora] potrafia tylko pasjanse ukladac i nic wiecej. Nie potrafia sie wstawic za pracownikami i jak tak dalej bedzie to za miske ryzu bedziemy robic. Wszyscy juz pracy innej szukaja a chetnych brak, pomimo tego ze ogloszenie wisi w UP. Jak ktos przyjdzie na rozmowe to szybciej wychodzi jak wchodzil.....

Zostaw merytoryczną opinię o Brinks - Gdańsk

Brinks