Opinie o Brink's w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Brink's. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Brink's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Brink's w Warszawa

Jaka centrala???oni już dawno przestali panować nad tym cyrkiem,każdy chce jeszcze wyciągnąć ile się da od Wielkiego Brata przed wielką klapą.

opinie

Sami zobaczcie co się w Gdańsku dzieje,haos,zwalnianie pracowników i łamanie praw oraz zasad....Centrala niech wreszcie zareaguje!!!

brinks stacza się po równi pochyłej, jeszcze trochę i Jankesi zwiną interes z naszego pięknego kraju,bo poczynania i decyzję niekompetętnej polskiej kadry kierowniczej tej firmy ,przynoszą same straty, obciach , pośmiewisko i żenadę.

W inspekcji pracy w całym kraju są bezpłatne porady prawne, można sobie o wszystkim pogadać i zapisać co się dowiedziało, pomagają także pisać pozwy do sądu pracy. Do ataku, nie ma na co czekać

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Brink's? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
pomocnik

Nie daj się, idz do sądu pracy, dasz radę, więcej wiary w siebie i odwagi, w końcu walczyłbyś o swoje. na świadków możesz podać kogo zechcesz, bez ich jakiejkolwiek zgody.

Podziękowanie za pracę...

I stało się!Szefostwo w Gdańsku mnie wywaliło (niby z wielką przykrością).Jak zwykle czystki przed świętami.Przed Bożym Narodzeniem też wyrzucili pracownicę-bez powodów i to w dosyć (usunięte przez administratora) sposób.Zresztą ją już dwa razy tak urządzili :-(( Cóż,nie żałuję,że rozpocząłem tutaj swoje wpisy,może komuś się polepszy.Kierownik jest z siebie bardzo dumny,bo dopiął swego!Jednak rozstanie było spokojne,a pewnie on sam obawiał się czegoś innego po mnie...Tak bywa,kariera w Brinksie w Gdańsku zakończona.Szkoda mi części fajnych ludzi,którzy nadal będą musieli wytrzymywać humorki dwulicowego pana szefa - dacie radę.Może i on niedługo tam popracuje,hehe.Czas na zmiany moi mili!!!Może Centrala w stolicy teraz zabierze się za stołki osób,które na te stanowiska nie zasługują.Niebawem wracają osoby,które nie są obojętne władzy,hehe.Ja pięknie podziękuję firmie BRINKS C.L za współpracę,która nie zawsze była taka zła,wszystko w zależności od humorów szefunia...Więcej wazelinki!!! Pozdrawiam tych,co nie donoszą władzy!Trzymajcie się!!!

Kalisz

Pracownikom Brinksa z Kalisza na Swięta Wielkanocne zabrano część pieniędzy z wypłaty - tak postępuje firma z tradycjami .... - może media się tym zainteresują ( TVN 24 ) ? szukają 5 mln. zł ? ...

biała mewa

najlepszy na szefa związków będzie super konwojent wiadomo o kogo chodzi człowiek z lasu z doświadczeniem na jednym z wielu marketów

"menagier" w poniedziałek rano wytypuje 10 osób,da Wam takie związki że ..........O dyskrecji możecie zapomnieć,przy tej ilości konfidentów .Ale mimo wszystko powodzenia związkowcy,jestem jednak pewny że nic z tego nie będzie.

Ktoś

Można by spróbować. tylko kto się tym zajmie?? I jak znaleźć te 10 osób żeby sie firma niedowiedziala?

KALISZ

PODWYZKI DLA FACHOWCOW Z KALISZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! calej ZALOGI !!!!!!!

Straszne, az sie jezyk na glowie podnosi !!!!!!!!!! do zobaczenia ! Jak w KALISZU wala znaczy ,ze dobrobyt! Poprawie jezyka na glowie i wbijam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZRÓBMY STRAJK W POZNANIU, TYLKO Z KOM? SAMI TCHÓRZE I LIZUSY!

Pozdro dla "pracowników szeregowych" COG Wrocław ,nie pozwólcie aby cała wina poszła na was.Ciągnijcie za sobą bez skrupułów całą "Góre"która przez wieloletnie zaniedbania doprowadziła do takiej sytuacji,oni Wam pomocnej ręki nie podają.Trzymajcie się!

Brinksowiec Kalisz

.....a w Kaliszu jest pięknie - Brinksowiec ...

Nie tylko najpierw z COGu ale tylko z COGu. Dyrekcja jak zwykle spokojna. Wroclaw trzymaj sie. gdzie indziej jest fajnie :)

Tnp

Przypominam, iż sprawy prywatne nie są przedmiotem zainteresowania forum i w żaden sposób nie są związane z pracą!!!!!!!!! To co jest między Panami K i K to wyłącznie ich sprawa.Wszelka adwokatura ze strony osób postronnych jest zbędna!

KONWOJENCI ODDZ.POZNAN

MAMY NADZIEJE IZ PAN MENEGER ZROI POZADEK Z KRYSTIANEM P.???GDYZ W INNYM WYPADKU ODMÓWIMY Z NIM PRACY WSPÓŁPRACY I NIEWYJEDZIEMY W KONWÓJ.........

ODDIAŁ.POZNAN

JAK TO JEST MOZLIWE IZ [usunięte przez moderatora] NASZEGO KOLEGE KAMILA K. I DALEJ ROBI W FIRMIE?????WYNAJMOWAŁ U NIEGO MIESZKANIE ZA GROSZEMNAROBIŁ KUPE DŁUGÓW IMIESZKAŁ ZA DARMO,NIEPŁACAC ZA NIC.. I NIE ROZUMIEMY TEGO IZ MENEGER GO NIE ZWOLNIŁ NADOMIAR TEGO ZKASOWAŁ AUTO FIRMOWE ZÓŁTKA, I ROBI BEZ KASEKWECJI.MY KONWOJENCI BOIMY SIE Z NIM JEZDZIC BO CZY MOZNA KOMUS ZAUFAC SKORO ON W [usunięte przez moderatora] ZROBIŁ KOLEGE NASZEGO?????P. MENEGERZE CZY TO JEST FERRRR??????????????????

animals konwojent

ALE NAJLEPSI W P -N.TO SA DYSPOZYTORZY MY ZWYKLI KONWOJENCI MUSIMY ROBIC DODATKOWE KILOMETRY BO ONI NIEWIEDZA NIEUMIEJA WYZNACZYCZ TRAS KONWOJÓW.I FIRMA NA TYM TRACI A MY ROBIMY DO PUZNYCH GODZIN RANNYCH

Zostaw merytoryczną opinię o Brink's - Warszawa

Brink's