Pack Truck

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pack Truck

ANON

Firma Packtruck jest dobrym pomysłem dla świeżych logistyków którzy wiedzę już posiadają teraz potrzebują „nabić godziny” do cv. Szkolenia nie potrzebowałem bo wiedzę wyniosłem z uczelni. Ale z opini innych szkolenia nie były wystarczające. Wypłata to podstawa podstawy a premia zależna od wyników a wynik nie jest chociażby w 50% uzależniony od ciebie. Z racji tego ze firma pośredniczy w łańcuchu spedycyjnym to cena rynkowa +marża powoduje trudności w miesięcznym progu który trzeba zrobić. Co do relacji z innymi to współpracownicy bardzo pomocni tu chciałbym powiedzieć o Patryku, opanowany pomocny i z charyzma. Można sie wiele nauczyć jak być skutecznym. Wypłata na czas jest zasługa działu Kadr na wielki plus. System nagród raczej interesuje tych którzy maja stałą bazę klientów.

lola
@ANON

Cała prawda w Twoim wpisie.Trudno o wykonanie planu,ale tak jest wszędzie.Atmosfera w miarę,niektórzy się wywyższają,ale też tak jest wszędzie.Tylko wszędzie jest lepszy szacunek do pracownika przez przełozonego.Tutaj tego nie ma.Dyrektorka,dużo do życzenia.Właściciele do dogadana,szkoda tylko,że nie mogą jej utemperować.Ogóllnie nie ma tragedii,a należy do pracownika

@lola

dokładnie jak piszesz,ale nie polecam,odeszłam sama mimo ,,,że jakoś plany wyrabiałam,ale nie wyrabiałam charakteru dyrektorki

@Marta

A w sumie jak to robiłaś, że udawało Ci się wyrobić?

@Lidia

trzeba dzwonić i szukac klientów

@Marta

A są jakieś firmowe procedury czy na własną rękę wszystko?

@Lidia

Od kilku miesięcy pytasz i pytasz.Ja już tu nie pracuję.Zjadła mnie presja i nie znosiłam humorków dyrektorki.Jak wszędzie w spedycji,musisz sama sobie zbudować bazę klienta.Spróbuj tu popracować,może Tobie się spodoba.Jednak niektórzy tu długo pracują.

Były

Pracowałem tam ogólnie praca bardzo stresujaca Twój wynik nie był zależny od ciebie tylko od klienta i przewodnika, ponieważ to zwykła spedycja , a nie jak w ofercie firma transportowo-spedycyjna. Pani Dyrektor bardzo chaotyczna i ze zmiennym humorem jak wiatr zawieje. Kiedy wpisałeś coś na tablice byłeś najlepszy jak nie to juz źle było. Szkolenie hmm jak można to nazwać szkoleniem.. jedyny plus to godziny pracy i super zgrany zespół. A wyplaty zależne od klientow.

Były
@Były

Popieram,Praca interesująca,ale szkolenia brak.Rzeczywiście Pani kierownik?????dużo do życzenia.Humorki,wulgaryzmy ....Właściciele ???no cóż jaki Pan taki kram.Myślą,że maja odpowiednią osobę na tym stanowisku,a czasami strach było wejść do biura.Ona ma satysfakcję jak to mówi...wyp...... ludzi z pracy..Ludzie spoko,ale znalazłem się w podobnej branży i widzę różnice.Szkolenie,pomoc,brak wyzwisk i pełna kultura.Wszedzie jest nacisk na wynik,ale tutaj strach sie bać.Ogólnie nie polecam.Wyplata na czas.

Spedytor
@Były

Popieram w pełni poprzedników.Byłoby okej gdyby nie Pani Dyrektor-Kierownik-jak zwał tak zwał.Za duzo wulgaryzmów,za mało kultury.Wiedzę może ma,ale po 3 miesiącach stajesz sie samodzielny .i juz nie potrzebujesz takiego wsparcia.Te wyniki na tablicy????to jest demotywujące.Ludzie odchodzą bo nie wytrzymuja napięcia.To jest jak sprzedaż,każdy o tym wie,ale tutaj ewidentnie jest strach.Właścicielka M.L. o wiele spokojniejsza i pomocna.Na nią można było liczyć.Rzeczywiście wypłata na czas,rozliczenie uczciwe,godziny pracy i lokalizacja dobra.Nie polecam ze względu na przełożoną.Pracuję w innej spedycji i tu oddycham.

zwolniona
@Spedytor

Jestes pozycją na tablicy.Robisz wyniki dyrektorka mila.Nie robisz to masakra.Tak jestcw korporacjach.Ale tutaj pracy nie polecam.Zwolnili mnie tzn nie przedluzyli umowy.Bylam wsciekla ale nie ma tego zlego zeby na dobre nie wyszlo.Nie wrocilabym tutaj za zadne skarby.Sporo na nie!!!!!!jedynie wyplata w terminie.

@zwolniona

A z jakiego powodu tej umowy Ci nie przedłużyli? Ciekawa jestem argumentacji

zwolniona
@Lidia

Jak tu pracujesz to wiesz dlaczego.Brak szczęścia,nadawanie na innej fali i sama widzisz przeciez rotację.

Julia
@Lidia

nie znam ani jednej osoby, którą zwolnili tak po prostu. Jak człowiek nie zarabia nawet na swoją wypłatę, albo łamie ustalony regulamin, to po co taki pracownik? Ta praca nie jest dla każdego. Wiąże się z dobrą samoorganizacją, wysokim zaangażowaniem, umiejętnością radzenia sobie ze stresem i pracą pod presją czasu. Ja wiem, że nie nadaję się na pracę spedytora, to i nie pracuję jako spedytor. Myślę, że każdy, kto już nie pracuje, to dokładnie wie, że umowy nie przedłużyli nie bez powodu.

po prostu człowiek
@Julia

poprzednikowi nie chodziło o to czy nadajesz sie na spedytora czy nie.Każdej pracy mozna sie nauczyć.Tu liczy sie komunikatywność.Chodzi o podejście i humory przełożonej.Nie włąścicielki właśnie.Ona jest spoko.Brak poszanowania drugiego.Dlaczego starsi spedytorzy tu juz nie pracują?odpowiedz sama sobie.Oni może nie zwalniają,ale doprowadzają do tego,że sama odchodzisz.

@po prostu człowiek

Aha, czyli w ten sposób. A czemu tak im zależy, żeby ludzie tak rotowali? Bo to chyba działanie z premedytacją a nie z przypadku?

sekretariat
@Lidia

No jasne, bo firmie zależy na generowaniu kosztów związanych z nowym zatrudnieniem. Tak jak w prawie każdym przedsiębiorstwie, tutaj także poszukiwany jest pewien profil pracownika. Oczekuje się zaangażowania, cierpliwości, bo początki bywają trudne, zorganizowania, bycia obrotnym, komunikatywnym, odpornym na stres, bo taka jest ta branża. Pracują tutaj osoby, które są w tej firmie od początku jej działalności, a i owszem, byli i tacy, którzy pracowali miesiąc. To nie jest jedyne miejsce pracy, w którym tak się dzieje. A jeżeli chodzi o przełożoną, to jej praca polega na zarządzaniu grupą, jest charyzmatyczną osobą i nie każdemu musi podobać się jej sposób działania, co nie oznacza, że nic do tej pracy nie wnosi i nie da się z nią pracować. I proponuję zadawać merytoryczne pytania dotyczące pracy albo udzielanie konstruktywnych opinii, a nie wylewanie żali, wysnuwanie wniosków z kapelusza i podkopywanie autorytetu firmy.

Hahaha
@sekretariat

Zobacz co to znaczy generowanie kosztow i pytania merytoryczne to tak na marginedie.Ktos chcial uzyc slow ale nie do konca wie.jamkie maja znaczenie Mialam 3 miesieczna przygode w firmie.Nie bylo zle.Wlasciciele okej.przelozona?????specyficzna.Ogolnie jak ktos chce tam isc do pracy to moze sprobowac.Nie ma tragedii.Trzeba wiele przemilczec jak wszedzie.Niech kazdy sam wyciaga wnioski Nie sprobujesz nie bedziesz wiedzial Ja sprobowalem i nie zaluje tej proby.ale nie chcialbym osobiscie tam wrocic.Za duzy stres.

prawda
@Hahaha

Oczywiście.Trzeba spróbować samemu dlatego mnie tu nie ma,ale sa pracownicy z długim stażem.Trochę się dziwię,ale każdy ma wybór ,a nie przymus.

Julia

Pracuję w tej firmie ponad 1,5 roku. Praca jak i kierowniczka są wymagające, jak to praca. Firma pracuję na wynik, bo to jest firma sprzedażowa, za co płaci i to płaci w terminie. Nikt nie będzie trzymać osoby, która nie zarabia dla niej, albo nie przestrzega regulaminu, bo przecież to nie jest charytatywna działalność. Ale dokładnie wiem i widzę, że szansę dają każdemu. Kto chce, to na pewno tu się odnajdzie. Biuro jest w pełni wyposażone i znajduje się w centrum miasta, praca w godzinach 7.30 - 15.30. Oprócz tego chcę powiedzieć, że fajnie mi się współpracuje z tą ekipą, mamy dużo wspólnych imprez i wyjazdów.

Zostaw merytoryczną opinię o Pack Truck - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Pack Truck?

Zobacz opinie na temat firmy Pack Truck tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pack Truck?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pack Truck