Cargo Speed International Sp. z o.o.

Opinie o Cargo Speed International Sp. z o.o.

Michał.

Troszkę czasu wożę Maszynistów, więc dodam swoją skromną opinie. Całokształt nawet spoko, z większością Dyspozytury idzie się normalnie dogadać. Z tego co wiem firma płaci na czas i kilometry też chyba się zgadzają, jak nie to jest przesympatyczna pani z rozliczeń i można zrobić korektę. Jedyne uwagi jakie mogę mieć, to nie uzasadnione pretensje w moim kierunku przez znikomą liczbę osób, spokojnie, prawda zawsze się obroni, taka atmosfera nie służy nikomu a jedynie szkodzi obopólnym interesom. Ale nie ma tego złego co by nie wyszło na dobre. Jeśli miał bym szczerze polecić tą firmę to polecam. Nie zapominajmy że w każdej tego typu działalności zawsze gdzieś coś się może wydarzyć, coś pójść nie tak, nie ma firmy przewozowej która jest doskonałą firmą. Ważne by wyciągnąć wnioski, jest o niebo lepiej niż z początku jeśli chodzi o organizację tras i często to nie dyspo Cargospeed, tylko dyspo Lotosu da ciała, przy tym oczekując teleportacji, niestety mamy samochody nie samoloty i nie mamy portalu.To by było na tyle z mojej skromnej strony.

Lama8001

A może ktoś z was zna jakąś firmę taxi, która wozi pracowników kolei? Po ieważ speed cargo to jest (usunięte przez administratora)firma. Maszyniści cały czas się skarżą że muszą czekać po kilka godzin na samochód. A najgorszym pracownikiem jest (usunięte przez administratora) On uważa się że jest tam prezesem firmy i robi sobie co chce.

@Lama8001

Panie Grzegorzu Z. ze Szczecina został pan zwolniony w trybie natychmiastowym za pańskie wulgarne zachowanie w stosunku do innych pracowników, nie przyjmowanie zleceń i olewający stosunek do pracy. Nikt nie będzie korzystał z pańskich usług. W tej branży jest pan spalony.

Przewoźnik
@Lama8001

Jest mnóstwo takich firm, podpytaj maszynistów z Raila ich wozi dużo firm. Cargo płaci najmniej i ma najgorsze warunki, nie licząc transportera, jedynie co potrafią to pic kawkę za biurka. Polecam się przejechać do nich do biura i zobaczyć jaki tam nieład panuje.

Kierowca

To u was jest (usunięte przez administratora) na kółkach. Jak czytam tutaj opinie to sporo kierowców ucieka od was. I jak bym pań chciał wiedzieć nie jestem spalony w tej branży.

@Przewoźnik

Cześć. A możesz mi napisać jakąś firmę?

petit53
@Lama8001

Są solidni przewoźnicy i są próby robione przez/wiadomo już kogo/, aby ich wyeliminować z rynku.

Tomasz
@petit53

Co Ty nasz na myśli?

Marczewski

Zapytacie jak się pracuję nie za dobrze... Co prawda nie jest też źle. Można powiedzieć że jest średnio.

Nisza
@Marczewski

Zaraz konoec miesioca trzeba bedzie sie rozliczyc z kilometrow i znowu problemy bo te wyliczenia co wysylaja to psu o bude. Znowu do dyrektora dzwonic zeby zalatwil jakby nie mogli odrazu zaliczyc.

Afera.

A ja mam takie dziwne wrażenie że jeden z grubszych przewoźników smaruje pod stołem jak dojdę do tego będzie taka afera jakiej te małolaty nie doświadczyły. Jestem przekonany na 90% że tak jest łącze kropeczki i zbieram fakty. Nie pytać kto co i skąd. Być może będzie grubooo. Buziaczki cwaniaczki.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cargo Speed International Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Może ja się wypowiem jeżdżę już drugi miesiąc mój szef współpracuje już od jakiś 6mc z Cargospeed i z tego co wiem ma pieniądze zawsze na czas. Fakt faktem że za doloty trzeba się upominać ale jemu wszystko się zgadza. Mi również się wszystko zgadza. I jest paru przewoźników co już spory kawał czasu jeżdżą i się dobrze mają. Jak pan z zachodu od Toyotek czy nawet ten (usunięte przez administratora) z Kutna od zajechanych aut. Na moje to te komentarze piszą niespełnieni biznesmeni co porwali się z motyką na słońce. A w rzeczywistości nawet na paliwo nie mają, tak tak wasz czas minął, zwijać żagle i na produkcję wafli szybciutko. A stawki są zaniżane przez dziadów i kierowców co się godzą jeździć za marne 25gr.

KRIS

Zbyt dużo szczegółów znasz dotyczących pracy w firmie , Twoja wypowiedź jest niewiarygodna . Jesteś pracownikiem Cargo Speeda .

@KRIS

Hahaha nie jestem pracownikiem cargospeed. Uważam że cargospeed mocno kuleje jeśli chodzi o dyspozyture, weźmy taką nikole ???????????? haha przecież ona to nie ma pojęcia nic o tej pracy a jej głosik mówi hihi jestem blondynką haha, robią trasy na podstawie aplikacji co jest strzałem w kolano. Tak jeszcze od siebie dodam że irytują mnie niektórzy dyspozytorzy, jeśli chodzi o ich myślenie. Zwyczajnie w świecie mam głowę na karku i uważnie słucham, maszyniści sami się wysprzeglają odnośnie wielu kwestii. Po za tym z choinki się urwałeś czy jakie ciulsko, w interesach związanych z transportem jakimkolwiek nie ma czegoś takiego jak uwierz mi na słowo, bo potem jest jak jest. Są dwie opcje albo cargospeed zacznie płacić za doloty albo nie, jeśli nie to długo nie potrwa ich kadencja bo nie będą mieli ludzi, a co za tym idzie będą mieli spóźnienie w efekcie czego będą kary. Nie trzeba być omnibusem aby łączyć kropeczki wystarczy mieć odrobinę oleju w głowie i interesować się tym co dzieje się do okoła firmy z którą się współpracuje. Buziaczki ty mój rozkminiaczu haha.

Transporter. Konin.
@KRIS

Mnie osobiście nieco boli i wkurza to że człowiek podchodzi bardzo profesjonalnie do roboty auto pachnące czyste nie raz ratowałem zlecenie na już bo Lotos się odpalił na ostatnią chwilę ze zleceniami albo jakiś kierowca dał ciala. Kij zawsze ma dwa końce tak jak dyspozytorzy nie mają wpływu na politykę cargospeed tak kierowca nie ma wpływu na to że musi się słuchać swojego pracodawcy w pewnych kwestiach.

Antyanonim

Co do Nikoli to się nie wypowiem, ale według mnie najlepszym dyspozytorem jest Wiktor. Zlecenie profesjonalnie wyda, komin wyczyści... Zna się na robocie Pozdrawiam Marek

Jack

Współpracuje od lipca, początki kiepskie ale teraz płatności nawet przed czasem. Rozliczenia kilometrów również ok. Naprawdę współpraca ok. Wiadomo że każdy chce zarobić jak najwięcej ale każdy wie na co się godzi przed podpisaniem umowy.

Adam S.

Jeżdżę dla cargo speeda już od 2 miesięcy i jestem zadowolony ze współpracy. Zawsze mogę liczyć na pomoc miłych Pań. Można się dogadać jak człowiek z człowiekiem gdy jest jakiś problem albo coś jest nie jasne

Kilof40

Niestety firma zaczęła obsługiwać maszynistów Lotos Kolej i ma problemy z płatnościami wobec kierowców. Uciekać jak najszybciej!!!

Ewelina
@Kilof40

A Tobie nie zapłacili czy skąd to wiesz? Skąd masz takie informacje w ogóle, powtarzasz plotki?

Kris

Czy ktoś jest zadowolony ? Może są osoby w Polsce gdzie to się opłaca ? Dla mnie jedno jest pewne ,że jak tak dalej będą postępować to za 2-3 miesiące pieniędzy nie będzie i firma padnie . Podobno tatuś " karego " nie będzie już finansował synka .

@Kris

Jak chcesz to jezdzij za darmo, nie wypłacają pieniędzy

Jakub

Bardzo polecam firmę, oraz pracowników. Szczególnie chciałbym pozdrowić super dyspozytorki Emilię, Magdę oraz Lilianę z którymi naprawdę można fajnie pogadać, dogadać się, i pośmiać. Jeśli rozliczenia będą prawidłowe i szybsze nie mam zastrzeżeń do firmy.

Kierowiec

Szukają cały czas kierowców ale tym co są w danym mieście dają cienkie trasy bez sensu ich polityka.

@Kierowiec

Starym kierowcom dają kiepskie, bo inaczej nowych by nie mieli.

Wykonawca

Niestety to wszystko prawda. Dali mi wyliczenie swoich km na początku miesiąca (sierpień) nie było zgody z mojej strony, ale jednak ich rozliczenie zaakceptowałem. Pomimo to, po bardzo długim czasie przysłali kolejną wiadomość, że nadal coś nie zgadza się i mam wyjaśnić ilość kilometrów, choć faktura wystawiona (do której zastrzeżeń nie mieli przez tydzień) podatek z mojej strony zapłacony. Zero kontaktu, zero poprawności, brak zapłaty. Żadne ustalenia nie zgadzają się. Jesteś sam sobie. Często dostawało się zlecenia na skraju opłacalności,a nawet takie gdzie wychodzisz grubo na minus, ale dowiadujesz się "przy rozliczeniu" - do którego nie dochodzi, bo nie chcą zapłacić. Totalne dno. Nigdy nie wystawiłem nikomu złej opinii,ale tu aż się o to prosi.

Pablo

Niestety Kilof40 ma rację.Brak komunikacji pomiedzy dyspozytorami,problemy z naliczaniem km,dyspozycyjność 24h i zero zrozumienia,że kiedyś człowiek musi spać.Totalny chaos i bałagan ale najgorsze to brak płatności.Zmęczysz auto,wydasz na opłaty,paliwo i...szukaj nowej pracy. Zmienili Dyrektora i jest jeszcze gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Speed International Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cargo Speed International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Speed International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Speed International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 21 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Speed International Sp. z o.o.