Cargo Speed International Sp. z o.o.

Opinie o Cargo Speed International Sp. z o.o.

Witaj. Z jakiego okresu pracy oceniasz? skoro i tak się podpisujesz to możesz wskazać mniej więcej kiedy to było? ciekawi mnie potencjał na ewentualne zmiany w tym zakresie o ile będą w ogóle mogły zajść? Było to jeszcze w tym roku czy wcześniej?

Artur

Pracuję dla cargo speed od początku roku i jestem bardzo zadowolony , nic bym nie pisał ale nie mogę czytać tych kłamstw i bzdur dotyczących firmy , ludzie prosta zasada ! Za (usunięte przez administratora) kasy nie ma ! , wozimy ludzi nie kartofle!!! Nie spóźniamy się!! Maszyniści to ludzie zmęczeni po 12 gdz pracy !!! Trzeba godnie reprezentować firmę bo to jest w naszym interesie i czystość!!!

@Kierowca

Co oczekiwanie może dać dyspozytorowi? I kiedy do was kogoś takiego potrzebowano? W oko wpadła mi oferta z googli ale jest sprzed chyba 2óch lat, to ostatnie przyjęcia do was? Interesuje mnie aktualizacja stawek, bo wtedy były do 4,800 zł. Teraz ile może być?

@Kierowca

Pełna zgoda.. Myślę że cześć to byli kierowcy ale również konkurencja która nie spi. Również współpracuję od początku roku. Przelewy na czas, raz dostałem dzień po terminie. Czasami kilka wyjaśnień z rozliczeniowcami.Zawsze mogłoby być lepiej. Dyspozytorzy Toruń i Zdunska ogarnięci,czasami bywają spiny ale gdzie ich nie ma.. Dyro Maciej ogarnięty gość, kilka razy jak miałem problem zadzwoniłem i pomógł. Więcej nie pisze bo i tak jacyś frustraci zaraz mnie zhejtują. Pozdrawiam chcachy pracować.

Kierowca

Bzdury, bzdury. Czemu byli pracownicy oczerniaja firmę, czemu podszywają się za inne osoby. Ludzie jak nie chce się wam pracować i tylko narzekacie to zwolnijcie się, odejćcie a nie szerzycie pogłoski i bzdury... Jestem z firmą od ponad roku , raz lepiej raz gorzej ale nie kłamcie ze nie płacą - bo placa, nie da się dogadać czy tym podobne.... wszystko jest do dogadania trzeba tylko chcieć a nie leżeć i czekać na kilometry....

zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

JAk wygląda praca na dyspozytorni ? Jakieś opinie?

Alutka Nowy wpis

witam. czy w tym roku będzie można spodziewać się przyjęć spedytorów? Wiem ze była dodawana oferta około pół roku temu. zastanawiam się czy to dziś cokolwiek zmieniło się w warunkach zatrudnienia. oferowano wtedy widełki do 8,000 zł stąd zainteresowanie

Rafał Przewoźnik

Witam, czy jest szansa z Panstem podjąć dalej współpracę na terenie Trzebinii, wiem że Państwo potrzebują dodatkowy samochód Ze swojej strony Oferuje: Samochód Segment C nie starszy jak 2 lata. Licencja Doświadczenie. Wykonanie wysokiej jakości świadczonej usługi jak to było na początku. Umowa B2B Stały pewny pracownik. Dyspozycyjny 24/7. Wyszło parę niuansów i nie porozumień ale wszystko jest do wyjaśnienia. Pozdrawiam serdecznie.

@Rafał Przewoźnik

Panie Rafale P. W dalszym ciągu nie jesteśmy zainteresowani współpracą z Panem.

Rafał Przewoźnik
@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Witam serdecznie jeszcze raz. Szkoda ponieważ z Państwem współpraca układała się bardzo dobrze. Nie wiem co było powodem takiej decyzji. Ja naprawdę bardzo przepraszam za wszystko i żałuję. Proszę mi uwierzyć że to nieporozumienia były, słuchanie innych przewoźników, spotykanie się z nimi, najgorsze że już nie jeżdżą u Państwa. a ja naprawdę żałuję. Jeżeli Państwo by mi dali szanse i przemyśleli sprawę. Ja ze swojej strony Oferuję: Samochód Segmentu C, 2 letni. Licencja. Orzeczenie Psychologiczne na Kierowcę. Dyspozycyjność 24/7 Wysoki poziom świadczonej usługi. Proszę sobie przypomnieć jak na początku fajnie się układało. Wszystkiego dobrego. Jeszcze raz przepraszam. Jest mi głupio.

Nowy wpis

@Rafał Przewoźnik

Dzień dobry Panie Rafale. Przemyślałem i przeanalizowałem sprawę. Proszę kontaktować się z Panem Wiktorem z działu HR w kwestii omówienia warunków wznowienia współpracy. Pozdrawiam. Maciej Jarzębski.

Zdzich

Witam, ile hm trzeba wyrobić aby zarobić obiecane 5000 - 7000 zł / miesiąc w Poznaniu? Jakie sa warunki pracy? Ile płacą za 1km?

@Zdzich

Dużo ..praca dla tych co innej nie mają

@Kierowca

Dużo, czyli ile dokładnie, żeby mieć te 5000 zł? Czy jest jakaś podstawa tutaj w ogóle? W ogłoszeniach dla kierowcy wyczytałem, że trzeba mieć własną działalność. Tylko B2B jest tutaj możliwe?

Jeśli jest problem z rozliczeniem proszę o kontakt z dyrektorem Maciejem J. Nieprawdą jest że ktoś ma lepszą stawkę, wszyscy maja taka samą , od stycznia podwyższenie stawki. Proszę być precyzyjnym- stawka 1 zł netto + 5 gr premii warunkowej którą wielu kierowców otrzymuje. Nie ma opcji żeby ktoś otrzymał zlecenie z dużym dolotem jeśli mamy opcję kierowcy na miejscu bądź w pobliżu. Z kontrahentami rozliczamy się w modelu A-B-A więc nikt do tego nie dokłada i to podlega ciągłej weryfikacji. Proszę nie wprowadzać w błąd iż każda firma płaci z domu do domu bo tak nie jest. Skoro inne firmy płacą lepiej i w modelu dom-dom to czemu Pan u nas jak wnioskuję jeździ? Dziwne. Pozdrawiam.

@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Proszę Państwa to nie o to chodzi dlaczego nie jeżdżę dla innej firmy w której płacą dom-dom. Państwo inaczej na to patrzą. Dlaczego chce dla Państwa jeździć bo jeżdżę od stycznia, przyzwyczaiłem się, do maszynistów, firmy i ogólnie. To jest właśnie podejście Wasze Proszę iść tam gdzie płacą dom-dom i po problemie. A nie chcecie mieć państwo przewoźnika, kierowce który już jeździ dlugo? I nie ma skarg na niego, jeździ bezpiecznie maszyniści zadowoleni? No proszę odpowiedzieć. Pani. Pawłowska mi tego nie doliczyła i mam żal o to bo pojechałem wtedy awaryjny kurs na szybko. Co ja z tego mam nic. Dobra to już nie ma znaczenia. Logistyka jest zła, tak jak pisałem do maszynistów mam blisko w ogóle ich nie zabieram praktycznie, bo inni przewoźnicy mają układ sami się chwalą jak są lepsze trasy więc sobie tego nie wymyśliłem, a biorę innych z daleka i liczycie sabs albo dolot a potem wypominanie przez P. Kierownika dyspozytury że nadużywam dolotów i sabsów. Więc traktuje to już teraz dorywczo inaczej się nie da. Rozmawiałem z Panem Jarzębskim i można pracę traktować jako dorywczo dopóki nic się zmieni i Wasze podejście. Wszystkiego dobrego. PS. Każda firma płaci dom-dom pierwszy raz spotkałem się z tym że jest system ABA. Dobra nie ważne. Ważne żeby ktoś ponyslał o kierowcach a nie o sobie i kolegach przewoźnikach. Pozdrawiam. Jeszcze te smsy od przewoźników że mam nie brać kursów bo ktoś komuś nie wypłacił faktur kilka i co człowiek ma sobie myśleć. Brać mało kursów taka decyzja. Proszę przemyśleć. Zobaczymy od stycznia. Proszę zadzwonić do maszynistów których wożę, woziłem jaką opinie mają o mnie. Wydaje mi się że to duży plus. Pozdrawiam.

Wracam więc do pytania- dlaczego Pan jeździ w naszej firmie skoro u innych przewoźników jest lepiej?

@Przewoznik Trzebinia CSI

Jeśli zdarzają się sytuacje że ma Pan pewność iż został puszczony kierowca z dolotem a Pan był kierowcą optymalnym proszę na konkretnym przykładzie mi to przedstawić. Na pewno od razu zareaguję. Nie powinno być u nam sytuacji gdzie wybierani są przewoźnicy jak to Pan ujął mający układ. To sytuacja niedopuszczalna i reakcja z mojej strony będzie natychmiastowa.

Panie Rafale. Z Panem to jest niekończąca się historia. Pan Adam o którym Pan często wspomina nie ma żadnego układu. Po prostu jest dostępny i dlatego jeździ więcej. Rozmawiałem wielokrotnie z dyspozytorami na Pana temat i co za każdym razem słyszę: odmawia, często niedyspozycyjny, po przyjęciu zlecenia zdarza się że odmawia. Proszę więc nie pisać bzdur. Nie przejdzie Pan do innego przewoźnika pomimo że mógłby Pan tam więcej zarobić bo fajnie się u nas jeździ i lubią Pana maszyniści? Proszę, cóż to za argument. Jest Pan jedynym podwykonawcą z południa Polski który tutaj wylewa swoje żale-jedynym. Chyba coś to znaczy. Może naprawdę czas zmienić przewoźnika bądź branżę. Pozdrawiam.

Przewoźnik Trzebinia CSI

o ile to Pan Dyrektor pisał, bo ciężko mi uwierzyć żeby tak napisał człowiek poważny który zarządza tym wszystkim, zawsze pisałem email, to zadzwonił, odpisał na email. Teraz napisałem e-maila narazie cisza, zobaczymy w poniedziałek, jakby nie patrzeć jest długi weekend.

@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Od czwartku czekam na odpowiedź jakąkolwiek od Pana Dyrektora. Co do rozliczenia kilometrów i nie tylko. mam kilka wątpliwości którego chciałbym żeby merytorycznie odniósł się do tego co napisałem. Ale lekceważenie pracowników jest z tego co widzę. "Niech się dzieje co chce" Przecież nie zawracam mu głowy codziennie tylko co jakiś czas, coś mi nie pasuje, mam wątpliwości piszę do niego chyba powinien mieć jakieś podejście do Nas, a nie że każdy się zwalnia. Miało być lepiej jest gorzej z tego co widzę obserwuje, czytam opinię na gowork, rozmawiam z kierowcami...

Kierowca CSI były
@Cargo Speed International Sp. z o.o.

@Pracodawca Czy Pan w ogóle umie odpisać merytorycznie co się do Pana pisze? Straszne mało poważne zachowanie tak się zwracać do pracownika. Nie polecam pracodawcy na umowę B2B. Dobrze że się zwolniłem

@Kierowca CSI były

Odpisuję merytorycznie od wielu miesięcy. Co jakiś czas wracają pytania na które już wielokrotnie odpowiadałem. Na wiele tak jak pisałem już wielokrotnie na tym forum nie będę odpowiadał bo są to często informacje poufne których nie muszą czytać postronne osoby. Znają Państwo mój nr tel więc proszę dzwonić.

@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Witam serdecznie, proszę mi powiedzieć jak przy wspomnianej stawce 1zł netto/km ma się opłacać współpraca z Państwem? Założenia dla uproszczenia obliczeń: -Przebieg miesięczny 10tys km=10tys netto przychodu -Paliwo ON (6l/100 x 5,50zł netto) ~3300zł netto -Duży Zus ~2000zł -Księgowa 300zł -Ubezpieczenie auta ~200zł -comiesięczna wymiana oleju i filtrów ~500zł Pozostaje już tylko 3700 netto. Pominąłem przecież koszty napraw auta, nie wspominając już o leasingu albo gotówce jaką trzeba wydać na zakup świeżego auta. Z rozrachunku wynika że w obecnej chwili lepiej iść na jakikolwiek etat za najniższą krajową niż udawać szefa na B2B współpracując za takie stawki. Pozdrawiam Piotrek

MIKI Nowy wpis
@Zainteresowany

No sytuacja jest dokładnie taka jak opisujesz. Nie masz innej pracy bierzesz Tą. Ale na busie lub nawet na taxi zarobisz przy tej dyspozycyjności więcej. Robota nie warta świeczki. Jedynym problemem jest stawka , tyle i aż tyle. Czekamy jak podpiszą nową umowę z Lotosem , oby stawka wzrosła bo nie zostanie kamień na kamieniu tutaj ...

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Cargo Speed International Sp. z o.o. na stanowisko DOZORCA? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Witam. zauważyłem ten wątek, w którym chyba jeden z przewoźników bardzo chciał podjąć się ponownej współpracy. zaciekawiło mnie to pod względem tego, że komuś może tak zależeć i w drugą stronę czy faktycznie tak trudno jest teraz móc podjąć się współpracy? jakie kluczowe warunki są do spełnienia?

Marzena

Dzień dobry, widziałam ze wcześniej była wystawiona oferta dla specjalisty ds. rozliczeń. Raczej praca nie jest już aktualna skoro tak długo ogłoszenie nie wraca. Mimo to czy można byłoby prosić o opinie? jeśli w najbliższym czasie coś jeszcze się pojawi to mam zamiar aplikować

@Marzena

Dzień dobry. Jest to stare ogłoszenie i już nieaktualne. Pozdrawiam.

@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Dzień dobry czy na tym dziale jest potrzebny tylko jeden specjalista? również posiadam wymagane kompetencje w kontekście rozliczeń i zastanawiam się czy warto byłoby jeszcze czekać na ogłoszenie

Cześć, jakie auto dostane jeśli pójdę teraz na te ofertę dla kierowcy kat B? dodali ja niedawno na stawkę od 5 do 7 tys i piszą w treści o przyznawanym wozie z segmentu C. a model i rocznik? I czy polecacie?

Przewoźnik CSI były

Jeżeli się wygrało przetarg na niskich stawkach to na kimś to trzeba odbić. Inne firmy też nie płacą super stawki są takie same lub na podobnym poziomie w CSI jeden plus że za czas oczekiwania na maszynistę masz płacone 20 zł już za 25 minut w innych firmach jest za całą godzinę. Ale są firmy konkurencyjne które dobrze znam gdzie jest system dom-dom co najważniejsze stawka dużo większą. Za 1 zł no umówmy się Panowie szkoda auta i czasu. Jedno mnie zawsze zastanawiało jak jeżdżę tak sobie w trasy.. na taxi widziałem samochód z 2001 roku i za km ma taki taksówkarz 3-4 zł a w CSI trzeba mieć samochód nie starszy jak 5 lat segemntu C za 1 zł.

@Przewoźnik CSI były

To nie jest tak że CSI wymaga aut 5-cio letnich. Taki jest wymóg kontrahenta.

@Cargo Speed International Sp. z o.o.

Tylko jak taxi przyjeżdża samochodem 20 letnim to jakoś nikt nie narzeka.

.......

To nie lepiej dać większą stawkę kierowcy co jeżdżą w CS? Wiadomo że jak były by wysze stawki to nietrzeba było by wzywać złotywy.

Zoja
@.......

Może zależy do jakiego klienta? a co należy do takich tych najczęstszych i być może najbardziej problematycznych wymogów klientów o których warto wiedzieć? Z czym jeszcze prócz wieku auta mogły być problemy?

@Przewoźnik CSI były

Cześć. A możesz napisać jakie firmy dają wyższą stawkę?

Kamil

Czy sa jakieś wolne miejsca pfacy w lazach kolo Zawiercia? Pozdrawiam

Miałeś problemy z dolotem? Opiszesz go? Kiedyś cos było w jednym wątku o tym, że nie ma chyba takiej opcji żeby dolot był duży, wiec zastanawiam się do jakiego zakresu nawiązujesz? Ciekawi mnie tez czy jednak kiedyś będzie to normalnie opłacane skoro twierdzisz, że jest inaczej?

Przewoźnik CSI Trzebinia były.

Przecież jak mogą być doloty płatne co on pisze. System jest A-B-A Która firma płaci w tym systemie jakieś doloty albo coś? W CSI spotkałem się tylko z dolotem i sabs jeden kontrahent płaci dom-dom drugi A-B-A większość i nie ma mowy o dolotach. Wie przecież jaką umowę podpisuję a druga sprawa jak kurs nie opłacalny nie musi brać.

@Przewoźnik CSI Trzebinia były.

Czy odnośnie tego nie brania kursu jest jakiś limit odmówień? Bo jasne ze ktoś nie chciałby brać jakby mu się nie opłacało, ale czy gdy często to się zdarzy to Pracodawca będzie wciąż chciał nawiązywać współpracę?

Kierowca

Nie pchaj się w ten interes. Szkoda czasu i pieniędzy.

Przewoźnik CSI Trzebinia były.

Tak jest Limit odmówień do trzech, wtedy nie otrzymujesz premii. 0.5 gr za km. Jeśli odmówisz współpraca będzie zawsze, ale już Cię np nie będą brać pod uwagę później z lepszym kursem jak im nie zrobisz jakiegoś nieopłacalnego.

@Przewoźnik CSI Trzebinia były.

Dzień dobry. Dla jasności Państwa-tak jak Pan napisał 3 odmowy w miesiącu maksymalnie, jednakże dotyczy to oczywiście odmów w czasie kiedy kierowca nie zgłosił braku swojej dyspozycyjności(do czego ma oczywiście jak najbardziej prawo) więc przez dyspozytorów uznawany jest jako kierowca godowy do podjęcia zlecenia. Pozdrawiam

@Przewoźnik CSI Trzebinia były.

Jak należy w tym przypadku rozumieć „lepszy kurs”? czy często takie się trafiają? I jeśli już to czy trzeba jakoś specjalnie o nie rywalizować czy to i tak zależne od tego w jaki sposób je przypiszą?

Przewoźnik CSI Trzebinia były
@…

Witaj, w CSI jak jeździłem to działa to tak. Bierzesz krótszego kursa np. W nocy na 20 km potem dostajesz na 600 km. i tak w kółko. Doceniają Cię za to że im to wziąłeś a ktoś inny nie. Bierzesz wszystko to wydaje mi się że będą Ciebie brać bardziej pod uwagę, nie będzie konfliktowy lub upominał się o źle rozliczone km. Owocnej współpracy.

@Przewoźnik CSI Trzebinia były

I wtedy zawsze na tym jakoś lepiej wyjdziesz? Bo branie wszystkiego może faktycznie nie być czasem opłacane. To docenienie w jakiej postaci wystąpi? Pewnie w kasie ale chodzi o podwyżkę, premie czy coś innego?

Tomasz

Witam zastanawiam się nad rozpoczęciem pracy na własnym aucie moje pytanie do kierowców ile można zarobić.Popriszę o rzetelne opinie

Nic
@Tomasz

Michał Konin

Nie no muszę bo nie wierzę ????????. Piszeciw że jak ktoś bardziej kumaty albo jak stawia na swoim to go wyrzucają, większej bzdury nie słyszałem. Napisze ci z mojego doświadczenia jeżdżę dla CSI już 1.5 roku więc coś tam chyba mogę powiedzieć. Jeździłem dla Damiana z Kalisza, jeździłem bezpośrednio dla CSI, obecnie latam dla chłopaków z Torunia, wierz mi że różne przeboje były z moją osobą w tle, jeżdżę dalej nikt mnie nie zwolnił kasa gdzie bym nie jeździł zawsze na czas, jak były jakieś niezgodności z km, czemu miały by nie być jak tam tylko ludzie pracują, wówczas pisało się maila i robili korektę, zaznaczę że to sporadyczne sytuację. Wy to co piszecie te śmieszne komentarze to chyba nie rozumiecie charakterystyki tej pracy która nie jest dla każdego. Czy się wam to podoba, czy też nie, jak jesteście dostępni to macie trasy, jak nie jesteście dostępni na tyle aby mogli na was polegać to tras nie macie, proste nie?. Czytam co jakiś czas jak wam źle, ooo jak nie dobrze, haaha, co wy tu robicie? Zamiast się użalać weźcie się w garść albo rzućcie wypowiedzenie. Jedynie z czym się mogę zgodzić to z tym że na obecne czasy 1.00 to.malo.

nawet mnie to nie dziwi przecież to kawał (usunięte przez administratora) przynajmniej nie będziesz jezdzil za te grosze ja teraz się wysypiam pracuje normalnie beda zamawiac taxi to zrozumieja kogo stracili ilu kierowcow poszlo przeciez kazdy o tym mowi Pawłowski nie zdaje sobie chyba sprawę co ten człowiek wyrabia. Nawet mnie to nie zdziwilo ze tak robi. Firma schodzi na dno przez niego a ty się ciesz i inni ze w tym(usunięte przez administratora) już nie siedzą.

Dyspozytorzy maja teraz dobre relacje z kierowcami? Pytam, bo po niektórych komentarzach, które padały to nie wiem a liczę na owocną współpracę. Mam na myśli te ofertę sprzed paru dni dla dyspozytora na zlecenie (praca dodatkowa), chce się najpierw po prostu sprawdzić. Czy jest tu ktoś kto w ten sposób zaczynał prace i mógłby opowiedzieć o początkach? Później na spokojnie na umowę o prace przejść można?

Do stolca

Cześć. Odradzam tą firmę.(usunięte przez administratora) Dyspozytornia ma swoich kierowców,(usunięte przez administratora) Idź lepiej pracować gdzie będzie lepiej. Nie będziesz gościem w domu i normalnie będziesz spał w łóżku. Na początek będziesz miał długie trasy, a później będą coraz krótsze. A jak będziesz do nich dzwonił to będą Ci ściene walili. Przemyśl sprawę. Żebyś tylko nie w topił.

@Do stolca

No a czemu ma występować takie podejście tak w sumie? w sensie po co kogoś szukać do pomocy jak współpracować się potem z ta osoba nie chce? Tez myślałam, żeby na zlecenie zobaczyć co i jak tak samo jak poprzednik. Czyli tez na dodatkowo tu się zatrudniałeś? Niczym nie podpadłeś? Od samego początku tak było?

Doświadczony

Odkąd pojawił się nowy dyrektor statek zaczyna tonąć, czy władze nie widzą do czego ten chory człowiek doprowadza? Brawo, winszuje panu Pawłowskiemu za znakomity wybór, przecież to jest człowiek który ma wizję odmienne od tych które powinny być w tej branży, jak trzymał rękę na tym biznesie pan Jarzębski było z goła inaczej. Ja to się zastanawiam czy starszy pan Pawłowski widzi jak jego syn nieudolnie daje możliwość sterowania firmą niekompetentnym ludziom. Przecież to jest kwestia czasu jak nie będziecie mieli kierowców. No cóż, przykra sprawa kiedy firma mogła by się rozwijać, tymczasem traci kierowcę za kierowcą. W takiej sytuacji jak jest obecnie, lotos rozwiązę umowe w trybie natychmiastowym, Samochody w stanie agonalnym które podstawiają przewoźnicy mimo zgłoszeń dalej jeżdżą, kierowcy firmy .... są znani nawet tam gdzie ich nie ma hahahaha. A pan, panie nowy dyrektorku z takim podejściem jakie pan masz spotkasz się w końcu z sytuacją gdzie komuś nerwy puszczą. Nie to nie są groźby tylko historia życiowa która nie raz pokazała że tacy jak pan prędzej czy później źle kończą.

Doświadczony
@Doświadczony

Dalej nic się nie zmieniło. Który dyrektor by nie był.

@Doświadczony

Ponowił pan opinie sprzed około pół roku. Kierowcy nie odchodzą, a przy naszej skali to, że następują jakieś drobne roszady to norma. Praca w przewozach naszej branży jest specyficzna i nie każdy się w niej sprawdza. Lotos jak widać nie wypowiedział nam umowy jak to pan napisał "w trybie natychmiastowym". Współpraca ma się jak najlepiej. Samochody określił Pan jako w stanie agonalnym- nie ma takiej możliwości. Lotos bardzo pilnuje standardów a zwłaszcza maszyniści więc nie ma takiej możliwości aby auta nie spełniały wymogów określonych w umowie. Proszę nie rozprzestrzeniać nieprawdziwych historii i oczerniać firmy i współpracujących z nami kierowców. Pozdrawiam. Maciej Jarzębski

Proszę Pana, skoro jak Pan pisze sam Pan widział to takie informacje do nas nie docierają od kontrahentów których obsługujemy. Skoro nie ma oficjalnej informacji czy skargi to trudno reagować. Wnioskuje więc iż to tylko Pana wyobraźnia i próba pomówienia naszej firmy. Proszę następnym razem o merytoryczna opinię. Pozdrawiam.

FB -> Kierowcy Cargo Speed

Firmę polecam. Zapraszam do grupy na FB żebyśmy mieli ze sobą kontakt kierowcy. Pełna anonimowość Pisać priv: Zapraszam wszystkich do znajomych -> https://www.facebook.com/profile.php?id=61550507874372

Mirski
@FB -> Kierowcy Cargo Speed

Również polecam firmę i zapraszam

Ale mimo wszystko kasę miałeś na czas czy nie? sprawdzam bo nie odnosisz się do opinii w żaden sposób a jednak dobrze jest mieć pewność, że kasa wpłynie. Z czymś innym miałeś problem? Na cos trzeba uważać?

Przewoznik Trzebinia CSI

Tak pieniądze są na czas to trzeba tu przyznać. (usunięte przez administratora)

Pamietam
@Przewoznik Trzebinia CSI

Teraz kasa jest na czas ,ale wcześniej kręcono lody i opóźniano wypłaty

@Pamietam

A czemu kiedyś było jakoś inaczej? Chce się upewnić nad powodami i tym czy mogą takie warunki jeszcze wrócić? Będę miał zamiar przyjść do was jakoś od kolejnego roku po prostu, wiec warto zawsze mniej więcej wiedzieć co i jak. prócz sytuacji z kasa cos jeszcze się zmieniło?

Proszę zadać konkretne pytania to postaram się odpowiedzieć.

Może jakby Pan pisał z jednego konta to bym nie zawracał sobie głowy. Zakłada Pan kilka kont i wiecznie pisze i oczekuje odpowiedzi. Tym sposobem doprowadzi Pan do tego że w ogóle nie będę odpowiadać bo mam wrażenie że piszę tylko z jednym kierowcą.

Nie sądzę żeby dyspozytorzy zlecali taxi mając do dyspozycji kierowców. Jest to zawsze sprawa dyskusyjna gdyż w wyniku mojej interwencji i weryfikacji okazuje się że nie było wyjścia gdyż kierowcy nie byli dyspozycyjni.

PAWEŁ.

Pytanko do władz CSI. Czy ma ktoś w zamiarze zrobić porządek ze zleceniami które zostały zaakceptowane w aplikacji przez kierowców, anulowane, następnie oddane dla Orlen Ochrony? Bardzo brzydkie zagrania. :(

@PAWEŁ.

Niestety nie mamy na to wpływu. Zdajemy sobie sprawę że jest to frustrujące. Zlecenia składa u nas dyspozytura kontrahenta a po czasie i najczęściej po przydzieleniu kierowcy jest anulowane i przekazywane do Orlen Ochrony. Sprawa niedługo zostanie rozwiązana gdyż Ochrona ma umowę do końca roku a CSI naciska żeby tę część przejąć najpóźniej od początku grudnia.

Artur

Kiero Bytom

To daj spokój i nie jeździj. Nie becz i nie użalaj się nad woim losem. Zmień pracę o tyle.

Kiero Bytom

Pisze co uważam i nie będziesz mnie pouczał. Beksy i niudacznicy do roboty.

@Artur

Poczekaj godnie jeszcze chwilę jeśli jesteś kierowcą - wydaje mi się że dyspozytorem.

Krótko i zwięzle

Służbowe auto tak (gwarancja km i dobrych zleceń) -własne NIE (brak wymienionych wcześniej zalet) Pozdrawiam

Zduńska
@Krótko i zwięzle

Służbowe samochody mają robotę - auto trzeba wykorzystać.Prywatny nie zarobi na siebie i auto .Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Speed International Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Cargo Speed International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Speed International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Speed International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 21 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Speed International Sp. z o.o.