DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Wypowiedzenie

Moja umowa została przedłużona jakiś czas temu teraz od 1 lutego, wczoraj dostalam informacje że zostaję zwolniona, można wiedzieć o co chodzi dlaczego ludzie z agencji zostają zwolnieni po czym parę godzin później agencje wystawiają posty że poszukują do was ludzi. Kpina jakaś. Dodam że jeśli chodzi o normę to w moim przypadku wyrabiałam ponad

@Wypowiedzenie

Niestety tak traktują polakow w DHL Zalando .Zatrudniają i odrazu zwalniają .Na ogłoszenia nikt nie powinien reagować nikt nie powinien tak przychodzić do pracy bo po co żeby po chwili wylecieć. Duże znaczenie ma to co powiedzs mentorzy mentorki to te osoby decydują kogo zwolnić. Niestety normy nie.maja znaczenia liczy się czy mentor albo mentorka cie lubi

X.

Związek nic nie da, nie ma umowy na czas nieokreślony. W niczym jej/mu nie pomogą.

Wypowiedzenie

Niestety moja umowa jest przez agencje a poza tym kazali mi już nie przychodzić do końca okresu wypowiedzenia

pyt.

witam czy wszyscy pracownicy agencjisą zwolnieni ?Pytam bo jedna z pracownic miała przedłużke ,jeszcze lider mówł do niej że ma przedłuzke ,a tu nagle jest zwolniona

@pyt.

Dzień dobry. Decyzje dotyczące przedłużenia umów lub zmiany stanu zatrudnienia są podyktowane potrzebami biznesowymi. Szczegółowych informacji udzielają Koordynatorzy agencji lub bezpośredni przełożony. Pozdrawiamy, Zespół HR.

MAtrix
@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Skoro stan zatrudnienia podyktowany jest motywami biznesowymi to dlaczego zwalniani są Polacy a w ich miejsce zatrudniani są pracownicy z Ukrainy no chyba że ktoś nieźle zarabia na tym biznesie na zatrudnianiu nowych osób zwłaszcza z Ukrainy pieniążki ktoś zarabia albo agencje albo DHL .Podobno za jedną osobę zatrudniona z Ukrainy można zarobić nawet 1000 zł miesięcznie a 800 zł napewno to dlatego tyle tych ukraincow chyba brak słów

Zocha
@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Zwalniacie ludzi hurtowo brak słów .Takie macie potrzeby biznesowe ? Brak słów i szkoda czasu na DHL Zalando w Zernikach

X.

Nie, nie działa już od paru dni :/

Omijać szerokim łukiem .Firma zatrudnia mnóstwo osób a po trzech miesiącach nie przedłuża umow dotyczy to pracowników agencji ale nie tylko

Rekrutacja całkiem spoko, na początku rozmowa telefoniczna a potem rozmowa z trzema managerami on line.Wspominam ją miło ,aczkolwiek nie miło sie zakończyła bo pracy nie przyjęłam. Okazało sie po złożeniu cv Pani HR z DHL zadzwoniła do mojej bieżącej pani prezes i poinformowała ją, ze chce zmienić prace. Okazało sie ze są koleżankami. Pracy nie przyjęłam bo oczywiście doszło to do mnie, wiec uważam ze jeśli na takim poziomie jest dział HR bez profesjonalizmu i anonimowości informuje twojego pracodawcę, ze aplikujesz do nich to nie ma tam czego szukać .Ofertę otrzymałam, nawet bardzo interesującą ale podziękowałam. Co sie później okazało z mojej pracy po 2 miesiącach zostałam zwolniona pomimo doświadczenia i nienagannej postawy ( szukałam pracy będąc u nich i za to mi podziękowali)Uważajcie wszyscy którzy aplikujące do DHL Żerniki bo HR nie patrzą na zasady rekrutacji tylko ważniejsze jest dla nich telefon do koleżanki u której pracujesz. Jak sie okazuje świat jest mały i takie rzeczy mogą sie zdarzyć ale pod żadnym pozorem takie informacje nie powinny wypłynąć , poza pokój HR Żerniki.Zgodnie z prawem kontaktowanie sie bez zgody pracownika z poprzednimi lub obecnymi pracodawcami może stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika i bezsprzecznie stanowi naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. Wiec uważajcie przyszli aplikanci o dwa razy się zastanówcie. Ja się cały czas zastanawiam czy nie oddać tej sprawy gdzie trzeba.

Nie mam pytań w zasadzie może jedno, gdzie wasz profesjonalizm i kompetencje w dziale HR?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Chciałabym zapytać DHL o post który zamieścił z przypomnieniem że minął miesiąc od świąt. Dla kogo były te paczki? Bo pracownicy nie dostali kompletnie nic. Więc dla kogo?

Dzień dobry. Paczki były nagrodami dla dzieci naszych Pracowników, które wzięły udział w konkursie plastycznym. Prace można oglądać na klatce schodowej między 1 a 2 piętrem. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Nowa

A słyszeliście coś o nowym magaxynie w Bydgoszczy, kiedy będzie rekrutacja? Pytałam ostatnio TL ale nic nie wie a chciałabym się tam przenieść.

kujawianka
@Nowa

Magazyn Bydgoszcz magazyn znajduje sie w Przełęki dokładnie ,kod 86-005 ,ul.Biznesowa1 tel.691 771 723,691 560 193,691 764 410 drugie Zalando kończą na ulicy Hutniczej Bydgoszcz ,pierwsze to jak napisałam zalando w Przełęki

Aktualność
Dzień dobry!
Czy zdajecie sobie sprawę, że dokładnie miesiąc temu skończyły się Święta Bożego Narodzenia, a od Peak Seasonu minęły już dwa miesiące? W tym czasie wspinaliśmy się na szczyt naszych możliwości operacyjnych, by później łatwym szlakiem zejść i odpoczywać w gronie naszych bliskich, podsumować mijający rok i nabrać energii na kolejne wyzwania w 2023. Przygotowaliśmy dla naszych Pracowników wiele atrakcji: były specjalne dekoracje, poczęstunek, okazja do zabawy i rywalizacji oraz nagrody. Poniżej kilka zdjęć z tego wyjątkowego czasu. Dziękujemy, że byliście z Nami!

Lider Stow

Witam jest to pierwszy raz kiedy zamieszczam na tym forum wpis ale pewne sprawy zaszły za daleko i dlatego że jest to forum publiczne gdzie naruszone zostało moje dobre imię poprzez zamieszczone pomówienia i oszczerstwa oddaje sprawę do sądu za naruszenie dóbr osobistych i zniesławienie. Parę słów ode mnie dla osób które w ten sposób próbują zwrócić na siebie uwagę, zamiast oczerniać na forum zachęcam do dzielenia się waszymi odczuciami na rozmowach one to one, lub udanie się na rozmowę do dziewczyn z działu HR które jak mi wiadomo jeszcze nie odmówiły nikomu pomocy i wysłuchają was w każdej sprawie co przyniesie więcej pożytku niż szkody. Na koniec wszystkim czytelnikom tego ZACNEGO FORUM życzę spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia.

Nie

Nie

Dzień dobry, przypominamy, aby udzielać merytorycznych komentarzy dotyczących pracy. Szanujemy Wasze zdanie, jednak prosimy o to, by na forum wypowiadać się merytoryczne, bez naruszania dóbr osobistych byłych lub obecnych pracowników. Takie komentarze nie są zgodne z regulaminem i polityką serwisu GoWork i będą archiwizowane przez administratorów forum. Pozdrawiamy, Dział HR

SpeedFreakPicker

Wygląda na pogłębianie sadzawki

Nikita

… o kim mowa …????

@Lider Stow

Na. Szacunek ludzki trzeba sobie ZAPRACOWAć.

@Elf

Dokładnie tak na szacunek trzeba sobie zasłużyć

Olo

Czemu nakwarium green 1

Ktoś

Hej, czy na hali można mieć telefon? Jakie macie normy na godzinę?

@Ktoś

telefonów nie mozna wnosić na hale. Normy zalezy o jaki dział pytasz

@Ktoś

Telefonu nie można mieć, biżuterii,cukierków czekoladowych,tylko w przezroczystym opakowaniu,napoju nie wniesiesz, ochrona stoi i sprawdza z czym wchodzisz. Jak cię z czymś przylapia to trzeba napisać oświadczenie Zarobki od września 3800 brutto plus premia

Weronika
@Ktoś

Oczywiście, że nie można. Przywilej siedzenia na facebooku mają niebiescy i zieloni, a Ty z rodziną nie masz kontaktu w razie czego. Swoje życie prywatne MUSISZ opowiedzieć liderowi, który Cię obsmaruje

Parp
@Ktoś

Tak jak gdzie indziej w podobnym magazynie chodzi aby nie skanowac telefonem ukrytych kamer i mikrofonow. Bez tego trudniej znalezc bo podkladaja tylko na jakiś czas

@Parp

To tam są ukryte mikrofony? XD

Somer
@K.

W telefonach grzebią ochrona i czarodzieje IT to kto wie. Może kombinują z mikrofonami. W Westwing podsłuch był w biurach i jeszcze gdzieś

gr11shsh
@Somer

/na pewno na dostępach można złapać się na link w Teamsach i zasysane jest wszystko z kompa/w przegląd wpadają nawet historie prywatnych rachunków bankowych/

Beata.

Na picku torby z Ikei. Tak wygląda pracs na picku trzeba nosić.w torbach spikowane kartony z butami i tekstylia .Tak firma dba o pracowników a ścieżki na picku to istny dramat odradzam tej pracy drodzy kandydaci .Stów dział rozmieszczania towaru też pozostawia wiele do życzenia Norma 300 sztuk a miejsca jest mało zwłaszcza.na buty .i i nie tylko .Obiady dobre ale dla zwierząt w Zoo .Ogólnie odradzam

Hej, mam jedno pytanie :) Czy może mi ktoś udzielić informacji na temat wynagrodzenia, magazyniera w waszej firmie ? Byłem na rozmowie, od stycznia zaczynam u was pracować, słyszałem o premiach, dodatkach i całej reszcie ale jak to wygląda na kwitku od wypłaty ? Z tego co pamiętam, to podstawy jest 3 800zl brutto. Do tego doliczyć można do 20% premi, plus 15zl za każdy dzień obecności w pracy. Dodatku za pracę w godzinach nocnych nie liczę bo mam docelowo pracować tylko na ranna zmianę. Dodam jeszcze tylko że nie chodzi o magazyn w Żernikach tylko inny ale tu w okolicy więc pewnie stawki są podobne dlatego napisałem tutaj. Czy wypłaty na poziomie 3 500zl - 3 800zl netto są osiągalne ? Jakich wypłat mogę się spodziewać ? Z góry dziękuję za pomoc : )

@Zainteresowany

Skąd Ty się wziąłeś/wzięłaś? XDDD Polecam szukać lepiej zarobkowej pracy, tutaj dostaniesz co najwyżej 3100 na rękę :)

litka
@K.

nieprawda, chyba ze nie chodzisz do pracy, bierzesz wyjścia prywatne i masz zwolnienia lekarskie, to pewnie taka wypłata wychodzi. Przy stawce zwykłego magazyniera, nawet z podatkiem-powyżej 26 roku życia-z pełna premia jest klika stówek więcej wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd, a póki co pełna premie od początku pracy dostajemy.

m
@litka

Do czasu :)

Andy

Jaki jest nr telefonu do HR, w Żernikach bo nigdzie nie można znaleźć,

Eat

Odradzam nowym pracownikom dział pick i stów

Muzyka

Kto zajmuje się muzyką na hali? Można dodać więcej utworów?

Buty

Buty pracownicze są strasznie niewygodne,nogi są po chodzeniu w nich powykręcane,robią się bąble,odparzenia. Dużo ludzi myśli o zmianie pracy głównie z tego powodu. Jak mamy pracować szybciej i wyrabiac normę skoro każdy krok boli ? Wkładki nic nie dają. Ludzie do pracy chodzą w bandażach i plastrami na nogach. Można się nabawić choroby z tego powodu. Kiedy będą nowe buty ? Widzicie że pół firmy kuleje dajcie wygodniejsze buty albo możliwość pracy w swoich.

@Buty

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną opinię. Zweryfikujemy informacje. Pozdrawiamy, Zespół HR.

Nowa
@Buty

Zgadzam się w 100%. Pracuje tam od niedawna, praca jest strasznie utrudniona przez ból stóp który jest nie do wytrzymania

@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Dlaczego jedna zmiana.np Green 2 ma.az 8 dni pracy pod rząd na.14 dlaczego nie ma wolnego dnia po np 5 dniach na.14 .Dlaczego zmiany Red i Blue mają po 19 dni pracy a cztery grupy Green mają po 21 dni pracujących w listopadzie Dlaczego tak jest .Proszę o odpowiedź

@Gość

Dzień dobry. Zapraszamy do działu HR na rozmowę dot. grafiku. Pozdrawiamy

M
@Gość

Blue 2 w listopadzie maiło 2x po 7 dni bez przerwy. Dopiero w grudniu było lżej.

Twoj Wróg i Pan

Praca miła,fajna,przyjemna... Lecz zwalniaja ludzi po prawie po roku - wymyslaja sobie powody,i KASA $ sie Musi zgadzac. I własny Lider swojego działu okłamuje ludzi,twierdzac ze to nie od niego zalezy lecz od "Góry i W-wy" ... (usunięte przez administratora)... Bo to zalezy tylko i wyłacznie od Lidera działu.(Kłamie w żywe oczy) a gdy Lider swego działu zwalnia pracownika to nie idzie Lider sam tylko jakas swoja podpore - bo sie boi rozmowy z pracownikiem sam na sam i bierze kogos innego jako "podpore" Sie zastanawiam czy zeczywiscie gdyby "Góra" kazała Liderowi wejsc z przepasc ognia to czy by lider by to zrobil? Traktuja ludzi jak WIĘŹNIOW - zero telefonu,zegarkow,naszyjnikow,o byle lisc w bidonie sie czepiaja,patrza w bidon czy nie jest napoj kolorowy. Ochrona to(usunięte przez administratora)...Odpoczatku powstawania DHL byla dla mnie 1 wielkim MINUSEM to jak nas zaczynali traktowac. Na poczatku bylo fajnie - ale rygor pracownikow i ludzi z bióra i BHP-owców był tragiczny. Oraz zmuszano zimą znas do (usunięte przez administratora) zakladajac(usunięte przez administratora) ktora (usunięte przez administratora) daje. Te maski nosza lekarze a nie pracownicy DHL. ***** *** tyle moge powiedziec 8 gwiazd - (usunięte przez administratora) i cale wasze (usunięte przez administratora) myslenie zeby tylko ludziom utrudnic i okłamywac tak jak Lider Działu STOW... Odradzam juz te firme i przejrzalem na oczy ze tam jest i bedzie co raz gorzej. Nieszanuja pracowikow i ich pracy po roku gdyz jako 1-pierwsi przyszli do DHL...Od poczatku powstawania DHL mialem złą opinie i negatyne zdanie. Wreszcie poczulem ulge :) odchodzac z tego (usunięte przez administratora) po roku - Odradzam tym co tam chca pracowac. Nie dajcie sie ogłupic ze bedzie "fajnie i milo" gdyz wasz lider np.: Stow was okłamuje... tyle mojej opini.

Bezbłędny
@Twoj Wróg i Pan

Cześć (usunięte przez administratora). Ale cie to boli o matko . Idzie cie wyczuć po tych twoich błędach ortograficznych i po STOW :) zabawne , ze nawet nie potrafisz tego ukryć . Ty serio jesteś w (usunięte przez administratora). Nie masz zielonego pojęcia jak się odprawia pracowników. Lider nigdy nie może być sam. Musi być na to druga osoba jako świadek całej inicjatywy. Poza tym chłopie nie miałeś tygodnia bez wpadki. Wiec weź otrzyj łezki i przestań wylewać żale na różnych forach bo twoje zachowanie jest (usunięte przez administratora)..

Doris123
@Twoj Wróg i Pan

Święte słowa

@Doris123

Ma sie dlugi palec do lokcia Wiadomo kto pisal kto odpowiadal i lizus wiadomo kogo

Magazynier.

Miala być dodatkow przerwa 15 minutową dla Greenow zs najlepsze wyniki na picku w czasie pick time.ale nas (usunięte przez administratora) co myślicie drodzy pracownicy .Oni obiecali a z dodatkowej przerwy nie.ma i nie będzie teraz wiecie jak macie pickowac w czasie pick time.nie jak najwięcej tylko jak najmniej

Były
@Magazynier.

Proponuje zgłosić się do osoby, która ci to obiecała i przegadać problem. Jaka dodatkowa nagroda dla Grenów ? Za najlepszy pick .... ?

Gość.

Dzień dobry mam pytanie do działu HR kiedy.zostana zlikwidowane.weekendy z.grafiku

Ajla..
@Gość.

Również podpinam sie pod to pytanie ? 6 dni pod rząd do pracy zaczynając od weekendu, tak ułożony grafik a pracy nie potrafią zapewnić tylko brać urlopy, Śmiech na sali. Ludzie mają tracić urlop tylko dlatego że Firma nie wie co z ludźmi robić. a wystarczyło by pracować od poniedziałku do piątku... EH..

Wiola

Robota w magazynie jest jest jaka jest każdy widzi ale pracować gdzieś trzeba .Grafik jest tnajgorszy dla Greenow a zwłaszcza Green 2 dlatego żeby pracownicy musieli brać urlopy nawet jak nie potrzebują bo 23 dni w grafiku powoduje że pracownicy są wyczerpani ale co jedni mają 23 dni w grafiku jak Greeny a Blue i Redy 21 albo nawet 19 tak to już niestety . Zarobki te same mimo że jedni pracują więcej dni a inni mniej .Obiady nadają się dla zwierząt w schronisku nspewno nie dla ludzi .Ogólnie firma beż przyszłości. Najgorszy pick chodzi się z siatkami z Ikei brak słów

@Wiola

@Wiola

To nie ma już koszyków z Biedronki? XD

lolkin
@K.

koszyki z biedronki to towar luksusowy, jest ich tylko kilka sztuk, wiec ludzie chowają je gdzieś w alejkach, żeby nikt przypadkowy nie dostał, albo 10 min przed początkiem zmiany latają już i zabierają osobom kończącym zmianę, to jest śmiech na sali, walka o ogień trwa:D

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Żerniki

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 274.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 221, z czego 28 to opinie pozytywne, 124 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.