Opinie o Usługi Leśne Colibers Artur Kraus w Żerniki

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Usługi Leśne Colibers Artur Kraus. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Usługi Leśne Colibers Artur Kraus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Leśnictwo i sadownictwo - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Leśne Colibers Artur Kraus w Żerniki

anka1973 Nowy wpis

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie umowa śmieciowa podejście do pracownika wiele do życzenia jeżeli zachorujesz to nie masz na co liczyć od razu cię wykopią nie masz po co wracać bo cię od razu zwalniają i nawet nie poinformują dopiero jak człowiek sam zadzwoni podejście do pracownika ...zero szacunku wykorzystać i wykopać

Woj Nowy wpis

Witam, jak wygląda sytuacja w firmie? Godna uwagi?

Małgorzata Nowy wpis
@Woj

Witaj, zapytałeś o to, jak wygląda sytuacja w firmie, ale prawdę mówiąc, to dosyć ogólnikowe pytanie, na które dosyć trudno jest odpowiedzieć. Możesz proszę napisać bardziej precyzyjnie, o co pytasz? Interesują Cię warunki zatrudnienia w firmie - a może coś innego?

Woj Nowy wpis
@Małgorzata

Pytam jak z wynagrodzeniem, podejściem do pracownika, jaka atmosfera? Jest kilka negatywnych komentarzy, stąd tez moje pytania.

Dagmara

@pracownik a jak z ubiorem przy zieleni, dają jakiś uniform?

z całego serca odradzam zatrudnianie sie do firmy Colibers, przycinane wypłaty, śmieciowe umowy, zero dbania o pracownika, ważny jedynie swój interes, proszenie sie o wypłaty, ciągłe zasłanianie sie "księgową" nadgodziny o stawce mniejszej niż w godzinach pracy, a i te są marne, (usunięte przez administratora)!

Czy po rozmowie w Usługi Leśne Colibers Artur Kraus rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Małgorzata

Pracowałeś lub pracujesz obecnie w firmie Usługi Leśne Colibers Artur Kraus? Napisz swoją opinie na temat tej firmy: jak aktualnie wygląda pozycja firmy na rynku, czy warto starać się o zatrudnienie, co z premiami? Zapraszam was do odświeżenia tego wątku!

Praca roznorodna przy zieleni. Koszenie grabienie pielenie podlewanie kwiatkow pieniadze zawsze na czas jak ktos lubi pracowac przy zieleni to ok

pracownica

Bardzo dobra i solidna firma pieniądze zawsze na czas.Praca fizyczna w terenie jednak niezbyt ciężka (niektóre panie pracują kilka lat i dają rade)Pan Artur wcześniej uprzedza na czym będzie polegała praca.Umowa jak najbardziej.Dobrych,sumiennych pracowników firma wynagradza podwyżką :) Szczerze polecam !!!

Z czałego serca nie polecam tej firmy brak umowy z tego co panie mówily nawet po 2 lata bez niczego zarobki marne trzeba sie napracowac jak osiol jeszcze jak sie wczesniej zwolnisz to nie otrzymasz wyplaty z calego serca nie polecam juz lepszym rozwionzaniem jest ukladanie kostki pozbrukowej niz tam praca obiecanki bd pan mial fajna prace taaa na koncu lazisz kosisz trawniki i zbierasz smieci ze smietników i boisz sie zeby ktos cie nie zauwazyl... zal mi tej firmy nie polecam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Leśne Colibers Artur Kraus - Żerniki

• Jak się pracuje w Usługi Leśne Colibers Artur Kraus?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Leśne Colibers Artur Kraus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Usługi Leśne Colibers Artur Kraus
  • 16