Colibers Usługi Leśne Artur Kraus

Żerniki

Opinie o Colibers Usługi Leśne Artur Kraus

Praca roznorodna przy zieleni. Koszenie grabienie pielenie podlewanie kwiatkow pieniadze zawsze na czas jak ktos lubi pracowac przy zieleni to ok

pracownica

Bardzo dobra i solidna firma pieniądze zawsze na czas.Praca fizyczna w terenie jednak niezbyt ciężka (niektóre panie pracują kilka lat i dają rade)Pan Artur wcześniej uprzedza na czym będzie polegała praca.Umowa jak najbardziej.Dobrych,sumiennych pracowników firma wynagradza podwyżką :) Szczerze polecam !!!

Z czałego serca nie polecam tej firmy brak umowy z tego co panie mówily nawet po 2 lata bez niczego zarobki marne trzeba sie napracowac jak osiol jeszcze jak sie wczesniej zwolnisz to nie otrzymasz wyplaty z calego serca nie polecam juz lepszym rozwionzaniem jest ukladanie kostki pozbrukowej niz tam praca obiecanki bd pan mial fajna prace taaa na koncu lazisz kosisz trawniki i zbierasz smieci ze smietników i boisz sie zeby ktos cie nie zauwazyl... zal mi tej firmy nie polecam !!!

Zostaw opinię o Colibers Usługi Leśne Artur Kraus - Żerniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colibers Usługi Leśne Artur Kraus