DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Były

Praca nie jest najcięższa w DHL.Jedynie co psuje to pseudografik i zarobki i pseudo kadra????Co do kadry zarządzającej to szkoda gadać.Wszyscy to jedna klika ,każdy z polecenia.Nabory na wyższe stanowiska to fikcja ,kto ma być ten jest ????. Menadżerowie poza małymi wyjątkami to Panowie losu innych pracowników.Jak ktoś im nie liże to nie ma szans na przedłużenie umowy.Pracownikom wmawiają,że będą w nich inwestować kursy awanse.A w rzeczywistości nic nie robią,w swoich obietnicach się gubią co komu obiecali.

Felek
@Były

Dokładnie!!! Przypadkowi ludzie zostają mentorami, PSami a nawet liderami, a rozmowy "rekrutacyjne" to jakaś kpina.

Dryn
@Były

Praca nie jest najcięższa to jakie mogą być zarobki?

@Felek

to co to na Twojej się podziało, że tak ją określasz? praca przez jednego Pana została określona jako nienajcięższa. Te wspomniane kursy docelowo jakie miały być? Faktycznie dość nieczęsto się trafiają? który ich zakres jest niezbędny do samej pracy? tez nie jest on realizowany?

xXx

Jako były pracownik mogę powiedzieć tylko tyle, że praca jako praca sama w sobie jest fajna, czy to na piku, paku czy stow, aaaaaale...... Pierwsze 'ale' tyczy się już samych początków w tej firmie gdzie tam na górze po schodach na pierwszym spotkaniu wmawiają ci jak to oni stawiają na tolerancję, kulturę i miłość do bliźniego i szacunku do drugiego człowieka-współpracownika :))) większego kitu nigdy nie słyszałem... Są grupki ludzi przez które nowi pracownicy są dosłownie wyśmiewani i spychani na margines mimo, że pracują niejednokrotnie lepiej niż te królewny z letnim stażem. Najbardziej mówię tu o dziale pack, można się tam poczuć naprawdę jak (usunięte przez administratora):) Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Pozdrawiam :)))))

padło tam stwierdzenie, że ktoś pracuje "lepiej" na podstawie czego taka ocena? chodzi i wyniki po prostu? jak konkretnie mierzy się tu efektywność i jak firma co do niej się odnosi? są tabelki?

@Ewa

Są normy do wyrobienia jak chyba wszędzie, ale używając słowa "lepiej" miałem na myśli pracę schludną ze sprawdzaniem danych wysyłkowych jak i zapakowanie w odpowiedni karton/papieropak, a nie, że dziewczyny co niektóre aż się trzęsą żeby zrobić jak najwięcej nie patrząc nawet czy kolor danej bluzy się zgadza. Norma nie jest jakoś wygurowana, więc na spokojnie da się to wszystko zrobić, ale niestety dziewczyny traktują tą pracę jak pole bitwy, byle jak najwięcej! A jeśli ktoś się nie wyrabia bo bywa i tak to nie rozmawiają z tobą, zachowanie na poziomie bardzo niskim. Pozdrawiam

XD
@xXx

Zachowanie na poziomie podstawówki xD fajnie się bawią na tym packu, pamiętam że jak pracowałam, to ciągle się wkurzali o to,ze ktoś z kimś gadal przez chwilę, a tam masz pracować, a nie gadać bo ndt leci... Taaa, (usunięte przez administratora) nic po za tym.

@XD

Na ciebie się wkurzali, ale ekipa pięciu księżniczek plus 2 czy 3 starsze panie które też już tam pracują długo, co nie spojrzałem to oparte o blat i ploteczki i im nikt uwagi nie zwracał, a nawet nie raz potrafiła się dołączyć mentorka XD Ty czy inni zamienili tylko słowo a już wzrok na ciebie jakby chcieli zabić. No istna (usunięte przez administratora)

Karol
@xXx

Pytanie czy "Mentorki" z packu z rzędów oprócz pogaduszek mają szkolenia z innych działów?? Były kiedykolwiek w procesie?? No właśnie! (usunięte przez administratora) zostało po poprzedniej liderce...

I.

Firma szybko otworzyła oczy. Dwie królewny chronione przez lidera stow zostały zwolnione za liczne kradzieże. Brawo za spostrzegawczość, szkoda że opóźnioną, bo gdy inne osoby zgłaszały fakt, jakie one są w stosunku do innych to może inaczej by się to potoczyło. Nie zwolnilibyście fajnych osób, które od samego początku mówiły prawdę na ich temat.

Tylu niewinnych ludzi pozbyło się pracy przez mentorkę ze STOW (usunięte przez administratora) Ludzie, którzy byli fair w stosunku do innych. Szkoda, że na wieży nie było kamer, jak w czasie pracy chodziło się na piętro i robiło mini piknik. Jak można być taką osobą?! Życie musiało mocno dać w kość, przyszła czarnula i wyżywała się na niewinnych ludziach, a na sam koniec została zwolniona za kradzież. SKANDAL!!! Na oczy ze wstydu bym się ludziom nie pokazywała. (usunięte przez administratora), które obmyślały w domu plan, jak uprzykrzyć normalnym ludziom życie. Były liderze (usunięte przez administratora) również jesteś z siebie dumny?! Każdy trąbił na prawo i lewo, ale Ty byłeś zaślepiony…

Rekrutacja całkiem spoko, na początku rozmowa telefoniczna a potem rozmowa z trzema managerami on line.Wspominam ją miło ,aczkolwiek nie miło sie zakończyła bo pracy nie przyjęłam. Okazało sie po złożeniu cv Pani HR z DHL zadzwoniła do mojej bieżącej pani prezes i poinformowała ją, ze chce zmienić prace. Okazało sie ze są koleżankami. Pracy nie przyjęłam bo oczywiście doszło to do mnie, wiec uważam ze jeśli na takim poziomie jest dział HR bez profesjonalizmu i anonimowości informuje twojego pracodawcę, ze aplikujesz do nich to nie ma tam czego szukać .Ofertę otrzymałam, nawet bardzo interesującą ale podziękowałam. Co sie później okazało z mojej pracy po 2 miesiącach zostałam zwolniona pomimo doświadczenia i nienagannej postawy ( szukałam pracy będąc u nich i za to mi podziękowali)Uważajcie wszyscy którzy aplikujące do DHL Żerniki bo HR nie patrzą na zasady rekrutacji tylko ważniejsze jest dla nich telefon do koleżanki u której pracujesz. Jak sie okazuje świat jest mały i takie rzeczy mogą sie zdarzyć ale pod żadnym pozorem takie informacje nie powinny wypłynąć , poza pokój HR Żerniki.Zgodnie z prawem kontaktowanie sie bez zgody pracownika z poprzednimi lub obecnymi pracodawcami może stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika i bezsprzecznie stanowi naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. Wiec uważajcie przyszli aplikanci o dwa razy się zastanówcie. Ja się cały czas zastanawiam czy nie oddać tej sprawy gdzie trzeba.

Nie mam pytań w zasadzie może jedno, gdzie wasz profesjonalizm i kompetencje w dziale HR?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Odradzam pracy na dziale stów Normy ciężko do wyrobienia bo nie ma miejsca . na to żeby rozłożyć 300 sztuk tymbardziej na buty kartony z butami są w większości .Odradzam też dział recive a pick to istny dramat .Chodzi się.na.picku z siatkami z Ikei .Ogólnie polak zatrudniony przez agencje nic tam nie xnaczy a przez firmę musi (usunięte przez administratora) .Liderzy faworyzują pracowników z Ukrainy na każdym dziale .Szczerze odradzam

kamila

A ja mam takie pytanko do przesympatycznego kierownictwa(wiem ze to czytacie) Ilu jeszcze spadochroniarzy z Amazona przyjmiecie(nie mówię o szeregowych pracownikach) a o śmiesznych ludkach w niebieskich kamizelkach no i zielonych??? Czy jak ktoś sobie nie poradził w Amazonie na tym czy tamtym stanowisku poradzi sobie w naszej przesympatycznej firmie.

Czesc, na jakie wynagrodzenie można liczyć będąc magazynierem a na jakie będąc wozkowym?

Jag

no ale są jacyś przedstawiciele pracowników byli wybierNi czy coś. To powinno się zajmować się takimi sprawami

@Jag

faktycznie byli wybierani? W jaki sposób tego dokonują i czy na pewno jest to adekwatne? To wtrącenie "czy coś" zastanawia...

Macki? Teraz to ja znowu nie wiem o co chodzi. Ciekawe czy inni kandydaci się połapią. Możecie jaśniej określać warunki pracy? Chyba, że dla zatrudnionych też są czasami niejasne? Do kogo tu iść z zapytaniem w razie czego jak czegoś właśnie nie wiem?

Wie ktoś kiedy dhl Żerniki będzie rekrutować?

Byly
@Ewa

Popracujesz miesiac Góra dwa, radzę szukać jakiejkolwiek pracy :D

Gość83

Witam serdecznie. Czy wiadomo, kiedy będzie nowa rekrutacja? Z informacji otrzymanych od Otto Workforce, dowiedziałem się, że do końca tego roku nic już nie przewidują. Prosiłbym również o namiary na HR, wewnątrz firmy, gdzie można składać aplikację. Pozdrawiam.

@Gość83

Dzień dobry. Na ten moment nie mamy otwartej rekrutacji. CV można wysyłać na adres mailowy pl.dsc.rekrutacja.zerniki@dhl.com. Pozdrawiamy, Zespół HR.

m
@Gość83

a agencja PROGRES oni tez maja ludzi w dhl

Tomasz
@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Można po prosić aktualny adres mailowy w sprawie wysłania cv w celach rekrutacyjnych bo ten jest raczej błędny gdyż podczas wysłania cv wyskakuje błąd. Dziekuje

Xxizaxx
@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Witam. Ten adres mailowy jest nieprawidłowy. Nie da się wysłać wiadomości.

Ktoś

Hej, czy coś wiadomo czy będzie bonus na Wielkanoc? Jak tak, to kiedy się można spodziewać? :)

Ada

Nie warto podejmować pracy w DHL Zalando przez agencje dlaczego? .Dlatego że po 3 miesiącach wymieniają na .nowych pracowników z Ukrainy Pozatym normy kosmiczne szkoda czasu szkoda nerwów.

Zdecydowany

Praca lajtowa.czy raczej nie ? .Można mieć telefon na.hali ?.Proszę o odpowiedź..Jeszcze jedno jaka wiara u was robi spoko czy same uboty pozdrawiam

x
@Zdecydowany

Nie mozna miec telefonu na hali. Praca nie jest jakas trudna, to w sumie zalezy od dzialu.

@x

Czyli już jakaś sugestia. Przytoczysz najłatwiejszy dział i doprecyzujesz dlaczego został za taki właśnie uznany? To samo w drugą stronę, gdzie byłoby najciężej i czemu?

Dodek
@Zdecydowany

Trudno odpowiedzieć, bo jaka to dla ciebie lajtowa praca. Ale najłatwiej wpasv na kolegę co ma pogotowie. On kazdego ratuje. Nawet uratuje cie przed premią

mei

Czy od marca będa przyjęcia

ChcePracowax

Czesc Wam! Zlozylam CV, czekam na jakis kontakt, ale mam pytanie bo czytajac wypowiedzi nie wiem czy chce mi sie czekac na ich odpowiedz ???? Czy weekendami tez pracujecie? Jak tak to ile? Sa jakies problemy z zamianami ewentualnie zmian? Ta praca to dla mnie mialby byc dodatek.. w okresie letnim weekendami robie cos innego ???????? Pracowac zeby zyc, a nie zyc zeby pracowac.

Kolega

Nie pozdrawiam Pani z quality która jest dla wszystkich miła, "nie powoduje konfliktów" a tak naprawdę rozsiewa ploty na prawo i lewo. Nie jest miło słuchać jakie opowiadasz głupoty Nie dziw się jak się wszyscy od ciebie odwrócą bo serio słabo robisz . Pozdrawiam

TBC
@Kolega

też trafiłem na panią z quality :)

MR
@Kolega

Niestety łatwo jest anonimowo pisać oskarżenia tym bardziej że pań na Quality dużo......

znajomy
@Kolega

a nie lepiej Pani zwrócić uwagę a nie tu pisać?

Pracownik720
@Kolega

Chyba nikt by jej nie pozdrawiał . Ale na szczęście podobno została zwolniona.

Kolega
@Pracownik720

Nie wiem czy tak czy nie bo na L jestem już dłuższy czas Mimo wszystko niefajnie się słuchało jak w alejce rozmawia na twój temat a później podchodzi do ciebie i pyta sie co słychać i rozmawia jakby nigdy nic mówiąc że jesteś jedną z nielicznych osób w tej firmie którym można zaufać...

Siemandero

Siema Wszystkim, jaka ilość pracowników jest na dwóch zmianach łącznie i czy większość to agencja pracy??

karol

Witam moi drodzy, jakie stanowiska funkcyjne u was są? Pozdrawiamy z Bydgoszczy, u nas także obiady jak dla zwierząt, normy z kosmosu i kończąca się praca! my to na picku po dwie/siedem rzeczy mamy i nadal normę chcą. Trzymajcie się

KujawiankA
@karol

Hejka bydgoszcz czyli przeleki czy hutnicza

PICK

Dlaczego zmiana BLUE chodzi w soboty - które powinny być dla zmiany GREEN ? Co to za nowe rządy ? o czymś nie wiemy ? bedziemy sie teraz wymieniać jak kto komu pasuje ? bo z tego co wiem zaczynamy zmianę od soboty do piątku a najwidoczniej zmiana BLUE ma od soboty do soboty XD

Dokładnie tak haha .Blue i Red też majs obowiązek chodzić w weekendy przyzwyczajcie się do grafików z weekendami .Za dobrze mieliście co to znaczy weekendy są dla Green. Weekendy są dla wszystkich

Trzeci miesiąc wisi w sieci ogłoszenie na Supervisora Utrzymania Ruchu do Robakowa pod P-ń. Do Głuchowa pod P-ń na to stanowisko też często pojawia się ogłoszenie. Firma rozrasta się? Duża rotacja, jakie są jej powody? Słabe wynagrodzenie lub warunki pracy? Kierownictwo z kosmosu? Napiszcie coś o tym.

@Marek

Dzień dobry. Ogłoszenie dotyczy innej spółki i innej lokalizacji, Pozdrawiamy, Zespół HR.

Dopel
@DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

No a podwójne standardy to chyba w dhl wszedzie takie same

@Marek

Ogłoszenie na Supervisora Utrzymania Ruchu do Robakowa pod P-ń nadal aktualne. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Żerniki

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 280.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 227, z czego 28 to opinie pozytywne, 127 to opinie negatywne, a 72 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.