DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Opinie o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.

Karola

W jaki tu sposób jakieś szkolenia BHP teraz wyglądają? Macie tylko te takie początkowe czy raczej przypominajki tez się zdarza? Ile trwają jeśli już? zastanowił mnie po prostu ten wątek odnoszący się do wnoszenia napojów na hale, pisali akurat o kawie. A co z woda?

Wkurzona

Dokładnie jak kolega Piotr napisał dlaczego liderzy nie chodzą w proces mają to tak samo w obowiązkach jak my wszyscy. Może ktoś zwróci uwagę na to bo forma ściemniania przez lederow przybrała naprawdę rozmiary nie do zaakceptowania. Gwiazda z Inboudu z Red przychodzi sama siebie, gwiazdeczki z picku to samo wpatrują się w monitor jakby chciały wejść w niego no i na koniec gwiazda Qutbandu przechodzi sama siebie. Do naczelnego wodza jeżeli mogę doradzić jeżeli liderzy też pójdą w proces wpłynie to bardzo dobrze na atmosferę całego teamu.

Dlaczego jeśli Inbound jest zamknięty i nie ma pracy, pracownicy wysyłani są na outbound to "Lider" Inboundu co ma do roboty?? Czemu Liderzy NIE CHODZĄ w proces, robić normę jak wszyscy!!?? Nie nazywajmy procesem przestawianie wózków na packu z punktu A do punktu B, bo to nie jest praca w procesie. Przed biurkiem powinien tylko Menager siedzieć, nie Lider. Lider powinien z pracownikami pracować, a nie spacerki urządzać. Czas to zmienić!

Dawid

Bzdura !! To, że ich jest za dużo w Polsce -to fakt, ale to, że nie mogą opuszczać Polski... Nie mogą, czy nie chcą(usunięte przez administratora)

Rekrutacja całkiem spoko, na początku rozmowa telefoniczna a potem rozmowa z trzema managerami on line.Wspominam ją miło ,aczkolwiek nie miło sie zakończyła bo pracy nie przyjęłam. Okazało sie po złożeniu cv Pani HR z DHL zadzwoniła do mojej bieżącej pani prezes i poinformowała ją, ze chce zmienić prace. Okazało sie ze są koleżankami. Pracy nie przyjęłam bo oczywiście doszło to do mnie, wiec uważam ze jeśli na takim poziomie jest dział HR bez profesjonalizmu i anonimowości informuje twojego pracodawcę, ze aplikujesz do nich to nie ma tam czego szukać .Ofertę otrzymałam, nawet bardzo interesującą ale podziękowałam. Co sie później okazało z mojej pracy po 2 miesiącach zostałam zwolniona pomimo doświadczenia i nienagannej postawy ( szukałam pracy będąc u nich i za to mi podziękowali)Uważajcie wszyscy którzy aplikujące do DHL Żerniki bo HR nie patrzą na zasady rekrutacji tylko ważniejsze jest dla nich telefon do koleżanki u której pracujesz. Jak sie okazuje świat jest mały i takie rzeczy mogą sie zdarzyć ale pod żadnym pozorem takie informacje nie powinny wypłynąć , poza pokój HR Żerniki.Zgodnie z prawem kontaktowanie sie bez zgody pracownika z poprzednimi lub obecnymi pracodawcami może stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika i bezsprzecznie stanowi naruszenie przepisów o ochronie danych osobowych. Wiec uważajcie przyszli aplikanci o dwa razy się zastanówcie. Ja się cały czas zastanawiam czy nie oddać tej sprawy gdzie trzeba.

Nie mam pytań w zasadzie może jedno, gdzie wasz profesjonalizm i kompetencje w dziale HR?

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Aplikujący

Czy firma idzie na rękę pracownikom, którzy uczą się lub chcą podnieść swoje kwalifikacje tworząc indywidualny grafik?? Pod szkołę w weekendy?? Jest taka możliwość??

O co chodzi? i z tym rodo i takim odniesieniem do zapytania kolegi wyżej? Są te indywidualne grafiki czy nie bardzo? albo czy trzeba jakoś na nie zasłużyć? Ja dopiero się rozglądam po terenie, tu warto wstąpić?

Pickpack

Tak dla osób które uczą się w weekendy robią indywidualne grafiki. Trzeba tylko dostarczyć liderowi zaświadczenie ze szkoły bądź uczelni że się uczysz i plan zajęć

Tobiasz
@Aplikujący

Tylko wtedy, jak masz szkołę... Nie każdy weekend wolny, niestety

Frania
@Tobiasz

Czy to tym samym może tez oznaczać ze liczba miejsc dla takich osób może być nieco ograniczona? Ile jednocześnie na dziale potrzeba pracowników w trakcie weekendowej zmiany?

Ayo

A z czym jeszcze idą tu na rękę tak w ogóle? Skoro jest takie przychylne podejście do osób uczących się to bardziej stawiają tu na młodych? Jaka jest średnia wieku? Wie ktoś?

Gwiazda

Przepraszam dussmann to firma zewnętrzna sprzątająca mają pozwolenie na telefon bo wyrazie co jakieś awari albo pęknięcie rury dostają wtedy wiadomość że ktoś musi to posprzątać .A z mojej strony przychodzi się do pracy a nie siedzieć w telefonie i nie wykonywać swojej pracy i to zdecydował DHL że normalny pracownik nie ma telefon więc się nie (usunięte przez administratora)

nicknick

jak wyglada praca problem solvera w Żernikach?

Eryk
@nicknick

Nic ciekawego... Wymogi, jak od Area Dwudziestolatek z 30 letnim doświadczeniem

Czy rekrutacja na stanowisko Kontrolera Jakości zostanie przedłużona?

Kami

Ogólnie w tej firmie pracuje od początku i mimo wszystko co przeszłam w tej firmie to i tak mi się podoba .Jedynie co to więcej wolnych łikendow brak .Grafiki to są z kosmosu. Ale każdy ma prawo pisać co mu nie odpowiada ma do tego prawo po to jest to forum .Tylko dlaczego ktoś sukcesywnie usuwa to tak nie powinno być

ktoś normalny!!!

A i jeszcze co do zmian grafikowych. Na początku była zmiana ranna to ok.Potem wprowadzili 2 zmiany ale nocek nie będzie(usunięte przez administratora)nocki plus weekendy czyli jakby nie patrzec 4 brygadówka. No jak to rozumieć? Teraz widać czym to jest spowodowane,dlaczego pracują teraz prawie sami Ukraincy. ???(usunięte przez administratora) Najlepiej jakby wszystkie dni były pracujące i spanie na magazynie albo w tych budach co siedzą gwiazdy z pierwszej ręki. ????

Ktoś normalny!!!

A więc tak czytam te wiadomosci,więc troche też tutaj sie rozpisze,żeby każdy przemyślał czy warto tutaj przyjść czy raczej nie. Pracowałem od początku na shipie.Atmosfera zajebista,jeśli chodzi o ekipę,pomijając menadżera i lidera/ke.Najgorsze jest to,że jak masz swoje zdanie to im to nie pasuje,musisz słuchać ich. A najlepiej jak Cię nie ma w weekendy to już wielkie problemy,bo tyle pracy w weekend,że człowiek musi przyjść ????,a jak kombinujesz to już afery.Poprostu słupki się liczą, a nie człowiek.Nawet gdy jesteś chory to tak Ci nie uwierzą,no nie ma uja. Wmawianie komuś,że nie bylo sie chorym to troche ten czlowiek ma lekko z kopułą nie tak. Poprostu kamizelki zmieniają czlowieka,a po pracy taki beduin Cie nie zna,bo sie boi w oczy spojrzeć, bo jesteś zwyklym czlowiekem taki jak ja.Ja niestety nie jestem z tych,co lizą co nie co i wchodzą co nie co gdzieś.Poprostu prawda zawsze boli. Inne działy jak dla mnie to porażka,pick to dla mnie był maraton z milionami myśli w głowie,chodzisz jak beduin w dżunglii na Ukrainie bo ciągle mijałeś Ukraińców,a tle jeszcze muzyka polsko-ukraińska.Pack i receive to 80% ukrainców i ciągle trzeba (usunięte przez administratora).Jak nie masz kogoś obok siebie do pogadania to masz (usunięte przez administratora).Czulem się jakbym był niemową.Gdybym znał ukraiński to był pogadał sobie ????.Ochrona hmm..bez komentarza. (usunięte przez administratora) Dziwi mnie to,że zwykli pracownicy nie mogą mieć komórek ,ale tacy ludzie jak menadzer, flow,liderzy itp. mają. Jaki prawem? My jesteśmy gorsi? Jak wszyscy to wszyscy powinni mieć zablokowane,a nie,że jedna z drugą siedzą na dupie i (usunięte przez administratora)głupoty,a jak coś się dzieje na magazynie to(usunięte przez administratora)ciężko wyjść z tej budy,bo (usunięte przez administratora)przyklejona do krzesła. Przerwy też,ty masz chodzić normalnie i się odbijać punktualnie,ale co niektórzy tam przeginają pałeczki. Pingpongi im w głowie ????,a jak coś potrzebujesz to nikogo nie ma,bo albo pingpong w czasie pracy,albo siedzenie w budzie. Początki byly najlepsze,ale jak to wszędzie czym dłużej firma funkcjonuje tym jest gorzej. Kopią dołki każdemu i potem nie ma co się dziwić,że dużo ludzi odchodzi albo nie chce im się przychodzić do pracy,bo biorą l4. Jakiś tego powód jest. Pozdrawiam Dobry pracownik z shipu. Elo

@pracownik

Tragedią jest (usunięte przez administratora)1 która się wywyższa, bo jest na wyższym stanowisku. Akceptuje (usunięte przez administratora)pary, gdy złapią się za ręce a Polaków wytyka palcami - miałam taka sytuacje, do tego liderzy bez swojego zdania tylko mówili to co chciała usłysze(usunięte przez administratora) Tragedia.

podejscie masakra pani z agencji informuje ze tak beda przyjecia prosze sie wpisac na liste oczekujacych co sie okazuje ze osoby ktore juz tam 1 raz pracowały i nie ze swojej winy odeszły tylko dhl wymówił agencji work umowe i work nam podziekował to teraz juz nie mozna pracowac tylko ukraincy pani mowi tylko tylko tylko

były dhl
@brak

przecież to logiczne, że jak ktoś się nie sprawdza to nie zostanie przyjęty drugi raz, boże...

Graźka
@były dhl

Z tym ze tu wyżej było napisane, że odejścia nie są spowodowane tym, że ktoś się nie sprawdził, to czemu teraz jest taki tego efekt? I czy ja dobrze rozumiem, że agencja już wcale nie chce wziąć takich kandydatów pod swoje skrzydła? Jest jakiś ewentualny okres karencji?

Veloso

Ktoś wie o której rusza bus z Gniezna na ranną zmianę ?

SzkodaGadać

Pracowałem w tej firmie od początku na szczęście moja kariera się tam zakończyła. Ogólnie praca nie była by zła gdyby nie to całe zarządzanie. Tam nie ma kompetentnych osób, a rekrutacje na stnaowiska to jest jakaś czarna magia. Osoby które awansują czasami nie wiadomo dlaczego zostały wybrane na stanowisko. Ochrona to jak w zakładzie karnym. Ocenianie z procesu kiedy samemu się w nim nie bardzo było też jest lekko nie halo. Grafiki to już totalnie bajka jakaś, zero życia prywatnego i przeważnie kopiuj wklej z poprzedniego roku. Awan? Jak nie jesteś lizusem albo masz jakieś wątpliwości to zapomnij o nim. Nie podskakuj i pracuj. (usunięte przez administratora)Polecam do pracy na chwilę ale nie dłużej, ukraina tam jest pełną parą, polaków tyle co kot napłakał.

Artur

Kiedy wejdzie w życie dodatkowa przerwa na "papierosa" dla pracowników?? Niebiescy i zieloni mają kilkukrotnie w ciągu dnia, to dlaczego nie mają mieć robole?? Równi i równiejsi?? Gorszy sort?

Rojber

Gdy zaczęła się pierwsza rekrutacja do firmy latem 2021, mówiono o jednej zmianie. Zaczynało się pracę od 07:45 do 16:00. Następnie weszły zmiany. Dołożono zmianę popołudniową, a zmiana nocna miała być "dla chętnych". Po hali śmigała specjalna lista, na którą można było się zapisać. Ostatecznie wprowadzono system 3-zmianowy. Co do weekendów, to miały być nie pracujące lecz zależnie od ilości pracy w weekendy miały być nadgodziny. Tak mówiono w pierwszym dniu pracy i podczas rozmowy rekrutacyjnej. Coś się jak widać pozmieniało. Podczas rozmowy pytano, czy ktoś z Twojej rodziny lub ktoś Ci bliski pracuje również z Tobą lub złożył papiery. Żeby nie było koneksji. Tu również poszło coś nie tak. Wiele rodzin ze sobą pracuje i par na jednych zmianach. Później się wszyscy dziwią, skąd te magiczne awanse... Najlepsze w tym wszystkim jest to, że "osoba" która chodzi z normami (?) wytykać ludziom błędy i jadąc po nich czemu tak mało sami nie byli nigdy w procesie... Erupcja hipokryzji... Zero życia prywatnego. Kto ma wolne weekendy, to ma. Wiele magazynów w pobliżu nie dość, że płaci więcej to ma weekendy wolne dla rodzin i znajomych. Nad czym się jeszcze zastanawiać?

Bl
@Rojber

Jakie firmy mają wolne weekendy płacą więcej bo szukam ?

Bujak
@Bl

Radaway, dobra pensja oraz w 3 soboty 1300 netto do wypłaty no i 1250 zł za urlop

Czy oni zatrudniają ludzi z zewnątrz? Z opisu niżej widzę, że lepiej mają ci co mają kogoś kto tam pracuje? Czy oni wolą zatrudniać osoby z Ukrainy? Pytam, bo pojawił się wpis o szkoleniu w języku ukraińskim. Z czego to wynikało? Było więcej osób z Ukrainy i dlatego szkolenie było w tym języku?

lituanika

myślę ze spokojnie 80% pracowników magazynu teraz to Ukraina niestety. pracownicy, mentorzy, psi, nawet lider sie pojawił...taka sytuacja. co druga piosenka puszczana w głośnikach jest po ukraińsku - bez komentarza. jeśli ci to nie przeszkadza, spoko, ale jeśli tak to nie polecam tego miejsca zdecydowanie.

Szkoda, że po dłuższym l4 spowodowanym chorobom nie są w tanie na nowo zatrudnić pracownika mimo że miał raczej dobre wyniki

Alojzy

Witam. Jak wygląda praca na wózku widłowym? Warto aplikować czy dać sobie spokój ?

Zostaw merytoryczną opinię o DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. - Żerniki

• Jak się pracuje w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 275.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 222, z czego 28 to opinie pozytywne, 125 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DHL Supply Chain Poland Sp. z o.o.