Columbus Elite S.A.

Opinie o Columbus Elite S.A.

Handlowiec Dolnośląskie

Pracuje już ponad rok, uważam że to słuszna decyzja. To co mi się podoba w tej pracy to ciągłe wyzwania i dobre tempo. Przyznaje że to moja pierwsza praca jako handlowca, więc nie mam z czym tego porównać. Wiem za to że zapewnili mi odpowiedni start do rozpoczęcia pracy. wcześniej słyszałem o panelach fotowoltaicznych ale tak tylko przy temacie OZE. wiedziałem też że jest to branża która będzie się jeszcze długo rozwijać więc praca będzie na dużej. Przeszedłem szkolenia nie tylko sprzedażowe ale i te które wprowadziły mnie w technologię paneli słonecznych i pomp ciepła. Szkolenia prowadzone są regularnie cały czas można ponosić swoje kwalifikacje. Polecam prace

@Handlowiec Dolnośląskie

Dziękujemy za podzielenie się z nami opinią! Życzymy wielu sukcesów zawodowych! Pozdrawiamy, Columbus Elite

@Handlowiec Dolnośląskie

kolejny, co ty bredzisz, konkrety a nie bajki jak to masz w raju

Handlowiec

Praca handlowca nie jest łatwa. Tym bardziej bezpośredni, ludzie wciąż dość często nie chcą rozmawiać. Jeżeli chce się być dobrym handlowcem przede wszystkim trzeba poznać swój produkt. Bez tego ma się marne szanse. W Elitach szkolenia są dają one równe szanse poznania technologii ale wiadomo tak jak w szkole, by być w czymś dobrym nie wystarczy pojawić się tylko na "lekcji" i trzeba samemu trochę douczyć się w temacie. Jestem tu dość nowy nie jest lekko ale daje radę Pozdrawiam Rzeszów

@Handlowiec

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Dzięki naszym szkoleniom, osoby które wcześniej nie były sprzedawcami, mogą zacząć sprzedawać bez większych problemów. Jednak, aby było to możliwe potrzebne jest zaangażowanie i konsekwentne działanie. Trzymamy kciuki za liczne sukcesy! Pozdrawiamy, Columbus Elite

@Handlowiec

chłopie, co ty bredzisz... konkrety: jaki teren, ile leadów, jaka stawka, jakie zarobki, koszty dokazdu do klienta, a nie sadzisz korpo kawałki . Kogo ty chcesz oszukac, starych PH'ków?? hahah

Moje zdanie o firmie opiera sie tylko na podstawie jednego telefonu od "kierownika rejonu sprzedazy" ale juz ten telefon upewnil mnie ze nie warto w tej firmie pracowac. Pan nie chcial nie umial podczas tej rozmowy podac zadnych konkretow, na wszystko odpowiadal wymijajaco. Opowiadal tylko historie jaka to firma jest wielka i jakie to wielkie pieniadze ludzie tam zarabiaja. Na moja prosbe o wyslanie jakiejs propozycji mailem odpowiedzial ze nie ma na to czasu, na koniec rzucil ze nie to nie, niech dalej klepie sobie biede. Nigdy nie mialem gorszej rozmowy o prace i nikt inny mnie tak nie zrazil do jakiejs firmy, a pracuje w zawodzie handlowca 15 lat. Jesli firma zatrudnia takich ludzi i ma takie standary radze wszystkim uwazac, nigdy tam nie bedzie dobrze....

@Kandydat

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za wypowiedź. Jest nam bardzo przykro, że taka sytuacja miała miejsce. Dążymy do tego, by każda rozmowa kwalifikacyjna była profesjonalna i rzeczowa, ponieważ zależy nam na dobrych relacjach zarówno z Pracownikami jak i Klientami. Abyśmy mogli zweryfikować podane przez Pana informacje, prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem formularza: https://columbuselite.pl/oferta/#anchor-contact-form Serdecznie pozdrawiamy, Columbus Elite

@Columbus Elite S.A.

nie rozmiękczaj, nikogo nie interesują wasze "dążenia",rzeczywistość jest taka, ze nie potraficie przeprowadzic profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej i tyle w temacie. Na Zachodzie jeszcze płacilibyście koszty dojazdu na taką rozmowę do siedziby i powrót do domu. Tutaj nie musicie, póki co

Opinia

Niestety proces rekrutacji i traktowanie kandydatów to bardzo słaba strona firmy. Słyszałam, ze osoba która miała przygotować odpowiedzi na pytania rekrutacyjne, kilkanaście godzin przed spotkaniem podziękowano jej i dalsze etapy nie miały już miejsca. Szkoda czasu.

Firma Columbus Elite S.A. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
Robert

Jestem tu od roku, po opiniach widać, że to nie jest organizacja dla wszystkich. Bycie liderem w branży zobowiązuje, uczciwa praca daje tu wymierne efekty finansowe i poza finansowe. Szkolenia dla wszystkich są darmowe, otwarte i odbywają się często. Jeśli nie boisz się kontaktu z ludźmi, chcesz pracować w sprzedaży na rozwijającym się rynku zgłoś się i porozmawiaj. sam zdecydujesz.

@Robert

Dzień dobry, dziękujemy za opinię! Super, że tworzysz razem z nami Columbus Elite! Pozdrawiamy!

M.K.

Krótki formularz i dość sprawna rekrutacja, nie pomijając szybkiego kontaktu telefonicznego ze strony rekruterki. Otrzymałem tez informacje podsumowujące rozmowę na maila i dalszych terminach i etapach rekrutacji, także tu duży plus. A nie tak jak dość często to bywa że jest pierwszy kontakt a później cisza aż nagle ktoś znowu dzwoni a ty już dawno zapomniałeś co to za firma... Właśnie rozpocząłem swoją pracę w tej firmie jak narazie pozytywna opinia.

@M.K.

Na jakim stanowisku?

Niezadowolony

Ja zostałem oszukany.Nie przedstawiono mi wszystkich opcji,nabijanie w butelkę.

Na.da
@Niezadowolony

A na jakie stanowisko?? Co dokładnie się stało?

Kamil

Wysłałem formularz przez stronę, kontakt z działem HR bardzo sprawny i szybki, dzień po złożeniu był już kontakt. Przede mną dalsze etapy, zobaczymy jak będzie dalej. na razie jest ok????

Do pracy jako bezpośredni agent sprzedaży wydaje mi się trzeba się urodzić. Jednak również ważnym aspektem jest produkt jaki można zaoferować swoim klientom im lepszy produkt tym łatwiej go sprzedać. i w tym wypadku reprezentuje się firmę z najlepsza ofertą. a do tego handlowiec wierzący w swój produkt jest znacznie skuteczniejszy.

Adrian89

pracowałem dwa miesiące w tej firmie. na początek szkolenia ze sprzedaży i technologi a później teren. nie mogę powiedzieć że nic nie sprzedałem i prowizje są spoko, ale przekonałem się że sprzedaż bezpośrednia to jednak nie mój świat Życzę powodzenia innym

Magdalena

Jak wygląda rekrutacja na doradcę w Columbus Elite? Kto ma szansę na przyjęcie? Ktoś może brał ostatnio udział w rekrutacji i podzieli się swoimi doświadczeniami? Ile było etapów? Czy dostawaliście jakieś zadania do wykonania? O co Was pytano?

@Magdalena

Dzień Dobry, Pani Magdaleno, bardzo dziękujemy za zainteresowanie się pracą w naszej firmie. Do procesu rekrutacyjnego zapraszamy osoby, które przede wszystkim chcą się rozwijać i zdobywać nową wiedzę. Zapewniamy cykliczne szkolenia sprzedażowe i produktowe, więc nawet osoba nieposiadająca doświadczenia jest w stanie w szybkim tempie wdrożyć się w świat sprzedaży. Zachęcamy do aplikowania. Nasz dział Rekrutacji odpowie na wszystkie Pani pytania. Pozdrawiamy, Columbus Elite

Magdalena
@Columbus Elite S.A.

A czy mogę się podpytać o wspomniane szkolenia? Jak często są one organizowane, jakich obszarów dotyczą? Czy każdy może wziąć w nich udział i są darmowe?

Mariusz

W Columbus Elite pracuje od zeszłego roku. Pracę zacząłem w trakcie pandemii, praca bezpośredniego przedstawiciela handlowego w tych czasach to nie było łatwe wyzwanie. Wkręciłem się w to podoba mi się idea dla której to robimy i fakt, że faktycznie oze to przyszłość energetyki, prędzej czy później wszyscy będą z tego korzystać. Na początku pomogły mi szkolenia i rozmowy z ludźmi którzy mają wieloletnie doświadczenie w sprzedaży a reszta ułożyła się sama bo lubię rozmawiać z ludźmi, więc zawsze łapie jakiś wspólny język z klientem. Jeżeli ktoś szuka pracy jako handlowiec to polecam spróbować z pewnością się opłaca

Barbara W.

Dzień dobry, już od jakiegoś czasu nosiłam się z zamiarem założenia paneli słonecznych. Trafił do mnie jeden z doradców tej firmy Pan Łukasz przedstawił mi ofertę. przyznaje że rozglądając się za firmą columbus był moim jednym z wyborów, dlatego z chęcią wysłuchałam jakie mam możliwości u nich. Wydaje mi się że ta firma jako jedyna ma bardzo rozbudowaną ofertę i myślą o przyszłości a nie że zamontują i znikają. Dlatego zdecydowałam się właśnie na ich usługi. Dziękuję za spotkanie i czekam na montaż. Pozdrawiam

K.M.
@Barbara W.

u mnie też wszystko sprawnie ogarnęli i jestem zadowolony polecam

mazowieckie

wszystkie etapy zrealizowane zgodnie z umową, kompetentni pracownicy

Krzysztof

do Elitów trafiłem ponad rok temu w pandemię, trochę mnie do tego życie zmusiło ale kontakt ze sprzedażą trochę już wcześniej miałem, więc coś mi w głowie świtało i stwierdziłem, że sobie poradzę. wiadomo odnawialne źródła energii to teraz boom ale rączej nie na krótko więc z myślą że może być to robota na dłużej zdecydowałem się. cos tam przed rekrutacją liznąłem na temat paneli itp. żeby nie było że nic nie wiem na temat produktu. Tak czy siak na początku robią z tego szkolenie ale zawsze lepiej coś samemu tez wiedzieć a przynajmniej ja tak mam. rok minął a ja wciąż pracuję więc jest spoko. Krzysztof

Grzesiek

Zacznę od tego że nastawienie miałem mega pozytywne. Fajny produkt, dobra firma (pozycja na rynku) plus lubię kontakt z klientem. To by było na tyle. Ktoś już wcześniej napisał że firma ma problem na poziomie strukturalnym. Szkolenia to fikcja. W kółko odwoływane, przesuwane, same webinary robione na szybko. W konsekwencji (usunięte przez administratora) masz sprzedawać coś o czym nie masz pojęcia co ewentualnie kończy się tym że na danym terenie jesteś spalony. Jeśli ewentualnie uda Ci się coś sprzedać to szybko szybko bo się klient rozmyśli a jak nie powprowadzasz poodsyłasz(usunięte przez administratora). Generalnie pierwsze tygodnie to (usunięte przez administratora) na kółkach, 12 osób Cię pogania a to te same które wcześniej miały obowiązek Cię wdrożyć a tego nie zrobiły. O czasie wolnym zapomnij. Praca od wczesnego świtu do północy i jeszcze dalej. O wolnych weekendach też możesz zapomnieć. W ogóle zapomnij o swoim życiu. Żeby zarobić to trzeba się narobić - prosta sprawa ale wystarczyłoby żeby to wszystko miało ręce i nogi. Plus ta sztuczna, agresywna, MLMowska atmosfera... :) Co do materiałów to zapomnij że dostaniesz choćby długopis. Poza tym zapomnij że taki będziesz miał bo nawet nie znajdziesz czasu żeby taki zamówić. O śniadaniach czy obiadach także zapomnij. :D Niemniej tym, którzy trafili lepiej życzę sukcesów.

Kuba

Dla mnie robota spoko, daje radę. Fajne prowizje, trzeba się przyłożyć i można zrobić dobre wyniki. osobiście polecam pracę pozdrawiam, Paweł

Tomek z pod Rzeszowa

Moja opinia: Jako klient jestem zadowolony z obsługi całej firmy. Doradca który do mnie dotarł miał odpowiednią wiedzę i potrafił porozmawiać na temat paneli. Wydaje mi się, że dopłacenie też trochę więcej do instalacji a posiadanie dużych możliwości na przyszłość to rozsądny deal. Osobiście polecam usługi tej firmy. Dobrzy doradcy. Dobry sprzęt. Szybka realizacja. Pozdrawiam Tomek

@Tomek z pod Rzeszowa

Bardzo dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, Columbus Elite!

Pracuje już kilka miesięcy i polecam serdecznie. Jeżeli ktoś ma smykałkę do bycia handlowcem to jest to świetne miejsce, które cię nie ogranicza.

@Marek

Bardzo dziękujemy za opinie :) Staramy się stwarzać naszym pracownikom jak najlepsze warunki do rozwoju. Życzymy Ci dalszych sukcesów w pracy ;) Pozdrawiamy Columbus Elite

Klientka

Bardzo rzetelni, kompetentni pracownicy, dziękuję Pani Oli za doradzenie

@Klientka

Dziękujemy za opinie :) Cieszymy się, że zdecydowała się Pani na Ekoenergetyczny rozwiązanie dla swojego domu. Życzymy dużo słońca :) Pozdrawiamy Columbus Elite

Zostaw merytoryczną opinię o Columbus Elite S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Columbus Elite S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Columbus Elite S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Columbus Elite S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 37 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Columbus Elite S.A.