Park Home Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Park Home Sp. z o.o.

Razi

Czy jest możliwość podjęcia współpracy z Państwa Firmą przy jednoczesnej kontynuacji pracy na etacie?

@Razi

Teoretycznie TAK. Wszystko jest uzależnione od tego jak absorbująca jest praca na etacie oraz w jakich godzinach. Praktycznie, patrząc na obecne doświadczenia ciężko jest pogodzić pracę na etacie wraz z pracą agenta.

Julka
@Razi

Jak dasz radę załatwiać wolne by bywać na dyżurach z których nikt Cie nie zwolni to pozdro

Czy Park Home Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak, każdy z naszych pracowników przed rozpoczęciem pracy przebywa na 2 tygodniowym szkoleniu wdrażającym oraz kolejnych cyklicznych szkoleniach podnoszących kompetencje.

Julka

To szkolenie guzik Ci da, no chyba poza szkoleniem z technik z sprzedaży z Wojciechem. Jedyny który ma pojęcie. Reszta na czele z prezesem gada od rzeczy.

Witam złożyłam aplikację na państwa stronie ale nie jestem pewna czy dotarła. Dostałam dziwne info o zdjęciu. Czy jest możliwość sprawdzenia czy moje CV dotarło do państwa bo nie chcę powielać. Pozdrawiam

@Marta

Dzień dobry, proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem rekrutacji w celu wyjaśnienia tematu (po samym imieniu trudno jest mi się odnieść czy któraś z aplikacji z imieniem "Marta" jest akurat Pani :)): tel: 791 338 008 @ wojciech.pralat@parkhome.com.pl

@Piotr

Zaraz napisze wiadomość dziękuję za pomoc.

Mam pytanko... jestem agentem ubezpieczeniowym ale chciałabym się rozwijać. Czy można rozpocząć z państwem współpracę jako pośrednik sprzedaży nieruchomości będąc agentem ubezpieczeniowym z własną działalnością???

@Monika

Dzień dobry, tak jest taka możliwość. Aplikacje może Pani przesłać na dwa sposoby: - przez stronę WWW: rekrutacja.parkhome.com.pl - poprzez e-mail: rekrutacja@parkhomec.com.pl

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Park Home Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Justyna

Jestem studentką w trybie dziennym. Czy istnieje możliwość by pogodzić studia z pracą? Dopasowanie grafiku itp?

@Justyna

Praca Agenta jest elastyczna czasowo. Agenci większość swojego czasu samodzielnie planują w porozumieniu z Klientami. Do oceny możliwości pogodzenia jednego i drugiego musielibyśmy mieć więcej informacji tj. ile czasu Pani poświęca na studia, w jakich godzinach są zajęcia itp.

Mieszkam na terenie Powiatu nowosolskiego chciałbym rozpocząć współpracę zpaństwa firmą. Mam własną działalność.Wiem że mają państwo oddział w Nowej Soli czy cv składać na adres glogowski???? I czy jest zapotrzebowanie na agenta w powiecie nowosolskim??

@Marta

Zgłosić się można do nas na trzy sposoby: 1. Proszę udać się na stronę - rekrutacja.parkhome.com.pl 2. przesłać CV na adres - rekrutacja@parkhome.com.pl 3. Złożyć CV bezpośrednio w oddziale - ul. Muzealna 9a, Nowa Sól Zachęcamy do opcji pierwszej w której znajdzie Pani dużo informacji odnośnie procesu rekrutacyjnego.

Korna

Mam pytanie, widzę, że Pan Piotr, który zapewne jest jakimś kierownikiem, dyrektorem itp jest bardzo aktywny w odpowiedziach, ale chciałabym poznać zdanie byłych pracowników. Skoro rotacja jest tak duża, to co jest jej przyczyną. Dlaczego zakończyliście współpracę? Zastanawiam się nad złożeniem cv i nie wiem czy warto.

Pietro

Dobra i skuteczna firma. Chcesz sprzedać z zyskiem- polecam.

Drako

Patrząc jako klient jedna z lepszych firm... o ile trafisz na dobrego doradcę: Pani Róża, czy Panowie Grzegorz i Piotr szacun. Zrobią za Ciebie wszystko, ogarną najlepszą cenę. Są najlepsi. Młodzi merytorycznie kuleją. Słabo wyszkoleni. Patrząc na pracodawcę... są lepsi. Więc punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Lady

Czy firma oferuje dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

@Lady

Dzień dobry, firma nie oferuje dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Mateusz

Czy w firmie panuje duża rotacja? Jeżeli tak, to z czego to wynika? Ciężko się utrzymać? Jaki stosunek do pracownika mają przełożeni?

@Mateusz

Dzień dobry, rotacja pracowników w firmie jest w okolicach 30% - najcześciej występuje w okresie pierwszych 6m-cy pracy. Głównym powodem rotacji jest brak (pomimo szkoleń wdrażających) umiejętności bezpośredniej obsługi Klienta, umiejętności zarządzania sobą w czasie.

Jestem osobą niepełnosprawną. Poruszam się na wózku. Czy mam szansę na zatrudnienie u Was?

@Marcin

Tak, w dziale telefonicznej obsługi Klienta. Zapraszamy do pozostawienia swojego CV

Nepomucen

Czy w Państwa firmie są owocowe dni?

@Nepomucen

Dzień dobry, Nie praktykujemy owocowych dni.

Katarzyna

Firma ogólnie spoko, co do czasu pracy jak chce się zarobić to trzeba zap***. Nie ma co liczyć na podłożenie tematów czy ofert na tacy, chyba, że ma się znajomości. Do podniesienia ładna kasa. Idealna opcja na start w branży by się wyszkolić i zebrać doświadczenie. Podstawa to grosze za pozyskane oferty, prowizja jest już konkretna i można zebrać ładną sumę, ale do transakcji daleka droga, a pomoc przełożonych zależy od oddziału. Co do czasu w pracy. Niby nikt nie narzuca, ale obowiązkowo trzeba być na dyżurach treningu, na które i tak prawie nikt nie wchodzi... zebrania i tyle. Wiadomo, jeżeli ktoś potrafi pracować z domu i ma warunki to w oddziale może być gościem. Jeżeli nie jesteś nauczony pracy w domu to z łóżka nie zarobisz. Firma daje względny sprzet w postaci komputera i telefonu. Dużą cześć wiedzy dostaje się na szkoleniu i głównie od Pana Wojtka z Leszna. Reszta wykładow jest bo jest. Ogólnie dobra opcja na start w branży, bądź dla studentów na czas studiów. Biorąc pod uwagę inne firmy.. nie jest najgorzej.

Czy w tej firmie można liczyć na podstawę? Czy jest to kolejna firma oferująca złote góry w postaci wynagrodzenia prowizyjnego? Jak wygląda praca, czy trzeba codzienne być w siedzibie?

@Ania

Dobry wieczór, Model wynagrodzenia w firmie oparty jest na efektywności, co za tym idzie niema stałego wynagrodzenia. Samo wynagrodzenie składa się z trzech elementów: - podstawowego: uzależnione od wykonania konkretnych i mierzalnych zadań codziennych np. przyjęć podaży nieruchomości do bazy, - prowizyjnego: uzależnione od wysokości sprzedaży (wykonania planu) w danym miesiącu np. ilość sprzedanych nieruchomości, - dodatkowego: uzależnione od cross-sellingu usług dodatkowych np. poleceń kredytowych, Jak w każdej pracy trzeba pracować - każdy kto sumiennie przykłada się do swoich zadań jest w stanie zarobić na godne wynagrodzenie a nawet więcej jeśli ma taką potrzebę. Oczywiście "ceną" w tym przypadku jest większa ilość spędzonych godzin w pracy. Każdy ma swoje "złote góry" więc trudno jest się do tego odnieść. Dla jednych mogą to być marzenia a drugich chleb powszedni. Jedno jest pewne, im więcej ktoś chce zarobić tym więcej musi włożyć w to pracy. Płacimy za efekty a nie za przebyte w biurze godziny. Co za tym idzie nie ma konieczności stałego przebywanie w biurze. W zdecydowanej większości przypadków (poza wewnętrznymi spotkaniami) Doradca sam dobiera sobie godziny pracy.

Łukasz

Pani Katarzyna Janiszewska... najlepsza agentka. Wiedza merytoryczna, ciepłe podejście do klienta, opieka od a do z. Dwie transakcje z tą panią. Dwie bez żadnego problemu. Wzór agenta.

Bartek

Profesjonalizm i obsługa klienta na najwyższym poziomie ze strony Pani Kasi Janiszewskiej Polecam serdecznie współpracę z tym biurem oraz Agentkę, która swoją postawą gwarantuje zadowolenie i satysfakcję Klienta. Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów

Czy pracownicy w Park Home dogadują się między sobą?

Grzegorz

Jasne że tak :) Bynajmniej w Głogowie zdecydowanie tak

Izabela

Pani Ewa z Zielonej Góry - z całego serca polecam. Rzetelna i konkretna, pomocna na każdym etapie sprzedaży nieruchomości, a co najważniejsze wyrozumiały człowiek. Dziękuję Pani Ewo!

Dzięki Pani Róży w kilka tygodni udało się sfinalizować transakcje. Rzetelna pomoc na każdym etapie. Drobny upominek przy zdaniu mieszkania ???? Wszystko na plus!

Zostaw merytoryczną opinię o Park Home Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Park Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Park Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Park Home Sp. z o.o.?

Park Home Sp. z o.o.