Park Home Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Park Home Sp. z o.o.

Zastanawiam się jak bardzo typ wyksztalcenia wpływa na wybór kandydata. piszą ze przy Agencje preferowane jest wyższe najlepiej z zakresu ekonomii, handlu, finansów czy też budownictwa, ale średnie też może wystarczyć. Czy to z marszu daje przewagę kandydatowi? Coś jeszcze zmienia?

Natalia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Dzień dobry co trzeba mieć ukończone aby się Was dostać do pracy ?

a jak w tym roku ocenicie prace i sam rynek? Czy teraz jest dobry czas by aplikować? ktoś kiedyś pisał, że e akurat miał gorszy okres, może teraz będzie lepiej by próbować swoich sil? Nie mam dwa jest tu może jakiś agent, który również zaczynał od zera? Warto teraz przyjść?

Jan

Polecam!

@Jan

Jako kto pracujesz w firmie? ;) Szukają właśnie agenta nieruchomości, chciałabym spróbować, ale chyba często wystawiali oferty na to stanowisko, z jakiego powodu ta rotacja? Czy po prostu chodzi o rozwój, i nie potrzebnie to przekminiam? Oferują sprzęt, ale o samochodzie nie wspomnieli. Trzeba mieć auto we własnym zakresie? Wynagrodzenie jest wysokie, tutaj też firma pisze o zarobkach rzędu kilkunastu tysięcy. Faktycznie tak jest?

Jan Nowy wpis

Pracowałem jako Agent. Podstawowy sprzęt otrzymujesz (laptop, telefon oraz szereg narzędzi informatycznych, marketingowych), jeśli chodzi o samochód to we własnym zakresie. Co kwartał są premię kwartalne na których można wypracować kartę paliwową. Rotacja jest uzależniona od „wieku” oddziału, im jest dłużej na rynku tym rotacja jest niższa. Największa jest w młodych oddziałach które dopiero się organizują. Zarobki są przeróżne - uzależnione głównie od obrotów Agenta tak więc od „0” do najlepszych w okolicach 50tys./m-c. Osobiście trafiłem na zły czas na rynku dlatego zrezygnowałam, teraz zastanawiam się nad powrotem ponieważ rynek się rozkręca :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Park Home Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Dariusz

Proszę wyjaśnić panie prezesie na jakiej podstawie zatrzymał Pan sobie zaliczkę wpłacona w biurze za załatwienie mieszkania zatajając opłaty 300 procent wyższe i twierdząc że nie posiada Pan wiedzy mając lokal w tym samym budynku jak również zapomniał Pan powiedzieć o innych opłatach klauzulach ? To wszystko jest zgodne z prawdą mogę serwisowi go work przesłać dokumentację zgodna jak powyżej

@Dariusz

Dzień dobry, Panie (usunięte przez administratora)nikt nie zatrzymał sobie żadnej Pana zaliczki - wpłacił Pan prowizję do biura (możemy przekazać fakturę której jeszcze Pan nie odebrał) za organizację umowy najmu, która została wykonana po stronie biura prawidłowo oraz nie zawiera zapisów działających na szkodę klienta oraz wykraczających poza odpowiednie przepisy prawne. Sama umowa została przeczytana przed podpisem oraz Państwu wytłumaczona. Odnośnie kosztów otrzymali Państwo informację, że są one płatne w taryfie firmowej ponieważ budynek należy do firmy - informacji o wysokości stawek za media nie posiadamy ponieważ nie my rozliczamy lokatorów oraz nasza umowa najmu uwzględnia już koszty zużycia mediów w stałej zryczałtowanej kwocie - niezależnie od zużycia. Ze swojej strony mogę zadać pytanie: (usunięte przez administratora)

Sabrina

Moi drodzy, pracuje ktoś z was jako doradca ds. nieruchomości? :) Czytam ofertę pracy, i wydaje się przyjemna :) Jednak z tego co widzę, możliwa jest jedynie praca na część etatu. Czy 3/4 wchodzi w grę? Nie ukrywam, że najwygodniej dla mnie byłoby pracować na cały etat, czy może w późniejszym okresie jest taka możliwość? Jakie zarobki oferują na umowie zleceniu?

@Sabrina

Dobry wieczór, praca jako Doradca wiąże się najczęściej z pracą na pełny etat. Połączenie dwóch etatów wpływa negatywnie na pracę w obu przypadkach. Odnośnie warunków zatrudnienia zapraszamy do Kierownika oddziału - opowie o możliwościach oraz aktualnych warunkach. Proszę pamiętać że praca Doradcy jest uzależniona przede wszystkim o efektów oraz rzetelności pracy. Dzięki temu może Pani zarabiać dużo (zarobki w przedziale 15-25tys. nikogo nie zdziwią) jak również bardzo mało - co najczęściej występuje w pierwszych miesiącach (nauka zawodu, budowanie portfolio ofert oraz klientów).

Jak długo trwa proces awansu w Park Home Sp. z o.o.?

Ewelina

Dzień dobry, Ciężko odpowiedzieć na to pytanie - ścieżka kariery jest rozpisana i uzależniona od efektów pracy. Jedni Agenci wykonują limit na pierwszy "awans" w rok, inni potrzebują na to 2, 3 lata.

Hej. Czytam widełki jakie obowiązywały dwa lata temu tu w firmie na stanowisku agenta nieruchomości, i takiej rozbieżności dawno nie widziałem:) ile średnio wychodzi wam już na czysto? Prowizja ile wynosi? Macie jakieś szkolenia itp, czy raczej trzeba polegać na sobie samym? Kiedyś nie proponowali uop, jedynie b2b czy zlecenie. Jak teraz to wyglada?

Ewelina

Dzień dobry, Stawki prowizyjne uzależnione są od modelu rozliczenia (B2B lub zlecenie). Dodatkowo są atrakcyjne programy motywacyjne (np. karty paliwowe, bonusy marketingowe) za realizację planów pozyskowych (przyjęcia ofert). Same przyjęcia ofert również są płatne (średnio 200zł/oferta). Jeśli chodzi o szkolenia to jest pierwsze dwutygodniowe wdrażające, poźniej cyklicznie pojawiają się webinary oraz dodatkowe szkolenia wg zapotrzebowania.

Dariusz

Opłaty wyższe o 300% prowizja przepada i brak kontaktu z właścicielem nie polecam !

@Dariusz

Dziękujemy za opinię, niemniej jednak jako biuro nie odpowiadamy za wysokość opłat (czynszu oraz mediów) czy też późniejszy kontakt z właścicielem lokalu. Wszelkie uwagi dotyczące pracy biura może Pan zgłosić drogą oficjalną na adres e-mail reklamacje@parkhome.com.pl, pozdrawiamy i życzymy udanego wieczoru.

Emilia

Nie ma opinii w kontekście pracy z tego roku? widzę tylko na temat wigilii pracowniczej. Jeszcze w roku ubiegłym była wzmianka o materiałach reklamowych dla agentów. Proszę o bardziej szczegółowy opis tych tegorocznych, czy oferta się rozwinęła? I jak oceniane są bieżące warunki?

Czy w Park Home Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

ZWyczajowo, co rocznie jest jakiś drobny upominek oraz wspólna wigilia pracownicza.

Kamil

Zero współpracy między agentami.. śmieciówki albo działalność... dyrektorzy nawiedzeni... prezes oderwany od rzeczywistości.. jego gadanie o braku limitów i sufitów to żenada, tak samo jak całej kadry zarządzającej.. ludzie na stanowiskach bez odpowiedniego wykształcenia... dramat. Kumoterstwo. Brak podstawowej wiedzy wśród doradców. W moim oddziale w Głogowie, wszystko skupione wokół jednego biedna... najważniejsze... że najważniejszych stanowiskach rodzinka i kumple bez deka wiedzy... żona, koledzy itp. .. I Tak Cię poszukają na pozyskach.. byle nie płacić.... odradzam.... już lepiej iść do konkurencji ;)

@Kamil

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że w oddziale głogowskim nigdy nie pracował oraz nie pracuje żaden Kamil. Konkurencję prosimy o rywalizację w sposób uczciwy. Trudno skomentować ten wpis, dlatego też napiszę jak jest w rzeczywistości. - Doradcy przed rozpoczęciem współpracy przechodzą dwutygodniowe szkolenie wdrażające do pracy, czego żadna z agencji nie oferuje, - Kadra zarządzająca posiada conajmniej wykształcenie wyższe, - Doradca od początku otrzymuje podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop, systemy CRM oraz wiele innych), - Wszelkie konflikty/spory są zawsze rozwiązywane na korzyść Doradcy, - Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna, zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ w pracy spędzamy większość swojego czasu, - Zasady współpracy są jasno określone dla każdego - bez żadnych odstępstw, co wyklucza kumoterstwo czy lepsze warunki dla "znajomych prezesa", Oczywiście, zachęcam do porównania oferty z innymi biurami nieruchomości.

Kamil
@Piotr

Panie Prezesie, niekoniecznie Kamil musi być mężczyzna... szkolenie jest, ale trwa 10 dni ;) jedyne sensowne zajęcia, to z panem Wojciechem. Reszta to wypociny ludzi bez wiedzy, obiecujących złote góry ;) jest tak cudownie... A rotacja ppracowników większa niż w taniej restauracji... jak Prezes nie widzi komuterstwa i kolesiostwa w swojej firmie, to serio nie wie, co się dzieje. Ale w sumie cyferki najważniejsze :) wykształcenie nie świadczy o kwalifikacjach... co do konkurencji... w Głogowie są biura, które lepiej traktują pracowników :)

@Kamil

Przykro mi bardzo z tego powodu, że ludzie coraz częściej pod zasłoną anonimowości w Internecie oczerniają inne firmy tylko przez to, że im po prostu nie wyszło - nie każdy musi byś Agentem nieruchomości, nie każdy musi mieć do tego predyspozycje pomimo wykształcenia. Jest wiele zawodów, które można wykonywać. Rozumiem, że prościej i wygodniej jest obwiniać kogoś za swoje niepowodzenie niż rozliczyć siebie samego, pomyśleć co robiło się źle. Niestety taka przypadłość coraz młodszego pokolenia. Niestety brak odpowiedzialności cywilnej za swoje słowa spotyka nas coraz częściej i to na każdym polu - od pracy zawodowej po boisko sportowe np. wprowadzając "lewych zawodników". Zawsze będą firmy lepsze i gorsze, wszystko zależy od tego na czym komu zależy. A... ważne jest to aby o swoim niezadowoleniu porozmawiać szczerze z pracodawcą jeśli mamy jakieś zastrzeżenia a nie wylewać hejt w sieci pod osłoną anonimowości - dla mnie to zwykłe tchórzostwo i brak odwagi. Tym bardziej, że większość przetoczonych argumentów mija się daleko z prawdą a są jedynie opinią sfrustrowanej osoby której zwyczajnie nie wyszło.

Ewelina

Rzetelność tworzą ludzie w firmie, w której się pracuje. Zależy tylko to od tego jaki mamy cel i czy jesteśmy związani z firmą, w której chcemy się rozwijać. Pracownik, który chce budować i rozwijać się w firmie Park Home nie stwarza problemów, tylko je rozwiązuje. Jeśli od samego początku chce tylko przez "moment" pojawić się na drodze marketingowej w Park Home, by zbudować swoją markę i odejść - niestety później z łatwością i przyjemnością wystawia takie opinie. Tylko pytanie...w jakim celu? Czy chce firmę Park Home oczernić. by wybić się ponad nią? czy po prostu nie udało mu się z karierą Pośrednika nieruchomości? ...

Arkadiusz

Czy agent ponosi jakieś koszta miesięczne i płaci za reklamy, banery, wizytówki, teczki bo też spotkałem się w takiej firmie że jest co miesięczna wpłata?

@Arkadiusz

Dzień dobry, Agenci mają to oraz wiele innych materiałów reklamowych dostępnych nieodpłatnie.

Agnieszka

Wielkie ułomy dla Wojciecha Prałata , który podczas intensywnego szkolenia przekazał nam ogromną wiedzę. Potrafił dotrzeć do każdego z uczestników i sprawić , że mimo zmęczenia każdy z nas się uśmiechał

@Agnieszka

Bardzo dziękujemy za opinie - współpracę z Park Home zawsze rozpoczynamy od intensywnego dwutygodniowego szkolenia! życzymy powodzenia :)

Czy w Park Home Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Dzień dobry, tak każdy z agentów ma możliwość wypracowania dodatkowego wynagrodzenia w postaci karty paliwowej.

Anita

Podziękowania dla Pani Karoliny Nowak z oddziału Zielona Góra. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Karoliny sprzedaż nieruchomości przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Krzysztof Sawczak

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację wynajmu mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony.Świetnie zorganizowane. Polecam.

marian

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację sprzedaży mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko było świetnie zorganizowane. Dziękuję jeszcze raz.

@marian

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. Polecamy się ponownie :)

Aleksandra

Czy jest możliwość uzyskania auta służbowego bądź karty paliwowej?

@Aleksandra

Tak, jest możliwość uzyskania karty paliwowej.

Julka
@Aleksandra

Jak wyciągniesz dobre wyniki albo wygrasz konkurs to dostaniesz. Inaczej możesz pomarzyć. Paliwo to twoja sprawa.

@Julka

zgadza się, karta paliwowa jest przekazywana za konkretne osiągnięcia sprzedażowe. Można ją otrzymać na trzy sposoby: - wielkość przychodu, - ilość przyjęć ofert, - konkursy sprzedażowe.

Agata

Czy firma proponuję umowę o pracę?

@Agata

tak, jest możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

Julka
@Agata

Nawet na to nie licz. Zlecenie albo działalność.

@Julka

od stycznia 2022r. firma wprowadziła możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Home Sp. z o.o. - Głogów

• Jak się pracuje w Park Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Park Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Park Home Sp. z o.o.?

Park Home Sp. z o.o.