Park Home Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Park Home Sp. z o.o.

Emilia Nowy wpis

Nie ma opinii w kontekście pracy z tego roku? widzę tylko na temat wigilii pracowniczej. Jeszcze w roku ubiegłym była wzmianka o materiałach reklamowych dla agentów. Proszę o bardziej szczegółowy opis tych tegorocznych, czy oferta się rozwinęła? I jak oceniane są bieżące warunki?

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Czy w Park Home Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Piotr Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

ZWyczajowo, co rocznie jest jakiś drobny upominek oraz wspólna wigilia pracownicza.

Kamil
Pracownik

Zero współpracy między agentami.. śmieciówki albo działalność... dyrektorzy nawiedzeni... prezes oderwany od rzeczywistości.. jego gadanie o braku limitów i sufitów to żenada, tak samo jak całej kadry zarządzającej.. ludzie na stanowiskach bez odpowiedniego wykształcenia... dramat. Kumoterstwo. Brak podstawowej wiedzy wśród doradców. W moim oddziale w Głogowie, wszystko skupione wokół jednego biedna... najważniejsze... że najważniejszych stanowiskach rodzinka i kumple bez deka wiedzy... żona, koledzy itp. .. I Tak Cię poszukają na pozyskach.. byle nie płacić.... odradzam.... już lepiej iść do konkurencji ;)

2
Piotr
Pracownik
@Kamil

Dzień dobry, Uprzejmie informuję, że w oddziale głogowskim nigdy nie pracował oraz nie pracuje żaden Kamil. Konkurencję prosimy o rywalizację w sposób uczciwy. Trudno skomentować ten wpis, dlatego też napiszę jak jest w rzeczywistości. - Doradcy przed rozpoczęciem współpracy przechodzą dwutygodniowe szkolenie wdrażające do pracy, czego żadna z agencji nie oferuje, - Kadra zarządzająca posiada conajmniej wykształcenie wyższe, - Doradca od początku otrzymuje podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop, systemy CRM oraz wiele innych), - Wszelkie konflikty/spory są zawsze rozwiązywane na korzyść Doradcy, - Atmosfera w pracy jest bardzo pozytywna, zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ w pracy spędzamy większość swojego czasu, - Zasady współpracy są jasno określone dla każdego - bez żadnych odstępstw, co wyklucza kumoterstwo czy lepsze warunki dla "znajomych prezesa", Oczywiście, zachęcam do porównania oferty z innymi biurami nieruchomości.

Kamil
Pracownik
@Piotr

Panie Prezesie, niekoniecznie Kamil musi być mężczyzna... szkolenie jest, ale trwa 10 dni ;) jedyne sensowne zajęcia, to z panem Wojciechem. Reszta to wypociny ludzi bez wiedzy, obiecujących złote góry ;) jest tak cudownie... A rotacja ppracowników większa niż w taniej restauracji... jak Prezes nie widzi komuterstwa i kolesiostwa w swojej firmie, to serio nie wie, co się dzieje. Ale w sumie cyferki najważniejsze :) wykształcenie nie świadczy o kwalifikacjach... co do konkurencji... w Głogowie są biura, które lepiej traktują pracowników :)

Piotr
Pracownik
@Kamil

Przykro mi bardzo z tego powodu, że ludzie coraz częściej pod zasłoną anonimowości w Internecie oczerniają inne firmy tylko przez to, że im po prostu nie wyszło - nie każdy musi byś Agentem nieruchomości, nie każdy musi mieć do tego predyspozycje pomimo wykształcenia. Jest wiele zawodów, które można wykonywać. Rozumiem, że prościej i wygodniej jest obwiniać kogoś za swoje niepowodzenie niż rozliczyć siebie samego, pomyśleć co robiło się źle. Niestety taka przypadłość coraz młodszego pokolenia. Niestety brak odpowiedzialności cywilnej za swoje słowa spotyka nas coraz częściej i to na każdym polu - od pracy zawodowej po boisko sportowe np. wprowadzając "lewych zawodników". Zawsze będą firmy lepsze i gorsze, wszystko zależy od tego na czym komu zależy. A... ważne jest to aby o swoim niezadowoleniu porozmawiać szczerze z pracodawcą jeśli mamy jakieś zastrzeżenia a nie wylewać hejt w sieci pod osłoną anonimowości - dla mnie to zwykłe tchórzostwo i brak odwagi. Tym bardziej, że większość przetoczonych argumentów mija się daleko z prawdą a są jedynie opinią sfrustrowanej osoby której zwyczajnie nie wyszło.

Ewelina Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie

Rzetelność tworzą ludzie w firmie, w której się pracuje. Zależy tylko to od tego jaki mamy cel i czy jesteśmy związani z firmą, w której chcemy się rozwijać. Pracownik, który chce budować i rozwijać się w firmie Park Home nie stwarza problemów, tylko je rozwiązuje. Jeśli od samego początku chce tylko przez "moment" pojawić się na drodze marketingowej w Park Home, by zbudować swoją markę i odejść - niestety później z łatwością i przyjemnością wystawia takie opinie. Tylko pytanie...w jakim celu? Czy chce firmę Park Home oczernić. by wybić się ponad nią? czy po prostu nie udało mu się z karierą Pośrednika nieruchomości? ...

Arkadiusz
Kandydat
 Pytanie

Czy agent ponosi jakieś koszta miesięczne i płaci za reklamy, banery, wizytówki, teczki bo też spotkałem się w takiej firmie że jest co miesięczna wpłata?

Pracodawca

@Arkadiusz

Dzień dobry, Agenci mają to oraz wiele innych materiałów reklamowych dostępnych nieodpłatnie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Park Home Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Agnieszka
Kandydat

Wielkie ułomy dla Wojciecha Prałata , który podczas intensywnego szkolenia przekazał nam ogromną wiedzę. Potrafił dotrzeć do każdego z uczestników i sprawić , że mimo zmęczenia każdy z nas się uśmiechał

Pracodawca

@Agnieszka

Bardzo dziękujemy za opinie - współpracę z Park Home zawsze rozpoczynamy od intensywnego dwutygodniowego szkolenia! życzymy powodzenia :)

Pytanie
 Pytanie

Czy w Park Home Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

5

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, tak każdy z agentów ma możliwość wypracowania dodatkowego wynagrodzenia w postaci karty paliwowej.

Anita
Inne

Podziękowania dla Pani Karoliny Nowak z oddziału Zielona Góra. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Karoliny sprzedaż nieruchomości przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Krzysztof Sawczak
Pracownik

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację wynajmu mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony.Świetnie zorganizowane. Polecam.

marian
Inne

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację sprzedaży mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko było świetnie zorganizowane. Dziękuję jeszcze raz.

Pracodawca

@marian

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. Polecamy się ponownie :)

Aleksandra
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość uzyskania auta służbowego bądź karty paliwowej?

Piotr
Pracownik
@Aleksandra

Tak, jest możliwość uzyskania karty paliwowej.

Julka
Były pracownik
@Aleksandra

Jak wyciągniesz dobre wyniki albo wygrasz konkurs to dostaniesz. Inaczej możesz pomarzyć. Paliwo to twoja sprawa.

Piotr
Pracownik
@Julka

zgadza się, karta paliwowa jest przekazywana za konkretne osiągnięcia sprzedażowe. Można ją otrzymać na trzy sposoby: - wielkość przychodu, - ilość przyjęć ofert, - konkursy sprzedażowe.

Agata
Kandydat
 Pytanie

Czy firma proponuję umowę o pracę?

Piotr
Pracownik
@Agata

tak, jest możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

Julka
Były pracownik
@Agata

Nawet na to nie licz. Zlecenie albo działalność.

Piotr
Pracownik
@Julka

od stycznia 2022r. firma wprowadziła możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

Razi
Kandydat
 Pytanie

Czy jest możliwość podjęcia współpracy z Państwa Firmą przy jednoczesnej kontynuacji pracy na etacie?

Piotr
Pracownik
@Razi

Teoretycznie TAK. Wszystko jest uzależnione od tego jak absorbująca jest praca na etacie oraz w jakich godzinach. Praktycznie, patrząc na obecne doświadczenia ciężko jest pogodzić pracę na etacie wraz z pracą agenta.

Julka
Pracownik
@Razi

Jak dasz radę załatwiać wolne by bywać na dyżurach z których nikt Cie nie zwolni to pozdro

Pytanie
 Pytanie

Czy Park Home Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Piotr
Pracownik
@Pytanie

Tak, każdy z naszych pracowników przed rozpoczęciem pracy przebywa na 2 tygodniowym szkoleniu wdrażającym oraz kolejnych cyklicznych szkoleniach podnoszących kompetencje.

Julka
Były pracownik
@Pytanie

To szkolenie guzik Ci da, no chyba poza szkoleniem z technik z sprzedaży z Wojciechem. Jedyny który ma pojęcie. Reszta na czele z prezesem gada od rzeczy.

Marta
Kandydat

Witam złożyłam aplikację na państwa stronie ale nie jestem pewna czy dotarła. Dostałam dziwne info o zdjęciu. Czy jest możliwość sprawdzenia czy moje CV dotarło do państwa bo nie chcę powielać. Pozdrawiam

Piotr
Pracownik
@Marta

Dzień dobry, proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem rekrutacji w celu wyjaśnienia tematu (po samym imieniu trudno jest mi się odnieść czy któraś z aplikacji z imieniem "Marta" jest akurat Pani :)): tel: 791 338 008 @ wojciech.pralat@parkhome.com.pl

Marta
Kandydat
@Piotr

Zaraz napisze wiadomość dziękuję za pomoc.

Monika
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanko... jestem agentem ubezpieczeniowym ale chciałabym się rozwijać. Czy można rozpocząć z państwem współpracę jako pośrednik sprzedaży nieruchomości będąc agentem ubezpieczeniowym z własną działalnością???

Piotr
Pracownik
@Monika

Dzień dobry, tak jest taka możliwość. Aplikacje może Pani przesłać na dwa sposoby: - przez stronę WWW: rekrutacja.parkhome.com.pl - poprzez e-mail: rekrutacja@parkhomec.com.pl

Justyna
Kandydat
 Pytanie

Jestem studentką w trybie dziennym. Czy istnieje możliwość by pogodzić studia z pracą? Dopasowanie grafiku itp?

Piotr
Pracownik
@Justyna

Praca Agenta jest elastyczna czasowo. Agenci większość swojego czasu samodzielnie planują w porozumieniu z Klientami. Do oceny możliwości pogodzenia jednego i drugiego musielibyśmy mieć więcej informacji tj. ile czasu Pani poświęca na studia, w jakich godzinach są zajęcia itp.

Marta
Kandydat
 Pytanie

Mieszkam na terenie Powiatu nowosolskiego chciałbym rozpocząć współpracę zpaństwa firmą. Mam własną działalność.Wiem że mają państwo oddział w Nowej Soli czy cv składać na adres glogowski???? I czy jest zapotrzebowanie na agenta w powiecie nowosolskim??

Piotr
Pracownik
@Marta

Zgłosić się można do nas na trzy sposoby: 1. Proszę udać się na stronę - rekrutacja.parkhome.com.pl 2. przesłać CV na adres - rekrutacja@parkhome.com.pl 3. Złożyć CV bezpośrednio w oddziale - ul. Muzealna 9a, Nowa Sól Zachęcamy do opcji pierwszej w której znajdzie Pani dużo informacji odnośnie procesu rekrutacyjnego.

Korna
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie, widzę, że Pan Piotr, który zapewne jest jakimś kierownikiem, dyrektorem itp jest bardzo aktywny w odpowiedziach, ale chciałabym poznać zdanie byłych pracowników. Skoro rotacja jest tak duża, to co jest jej przyczyną. Dlaczego zakończyliście współpracę? Zastanawiam się nad złożeniem cv i nie wiem czy warto.

Pietro
Inne

Dobra i skuteczna firma. Chcesz sprzedać z zyskiem- polecam.

Drako
Inne

Patrząc jako klient jedna z lepszych firm... o ile trafisz na dobrego doradcę: Pani Róża, czy Panowie Grzegorz i Piotr szacun. Zrobią za Ciebie wszystko, ogarną najlepszą cenę. Są najlepsi. Młodzi merytorycznie kuleją. Słabo wyszkoleni. Patrząc na pracodawcę... są lepsi. Więc punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Home Sp. z o.o. - Głogów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Park Home Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Park Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Park Home Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Park Home Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii