Park Home Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Park Home Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis

Czy w Park Home Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Nowy wpis

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, tak każdy z agentów ma możliwość wypracowania dodatkowego wynagrodzenia w postaci karty paliwowej.

Administrator Nowy wpis

Jakie są Twoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca ds. Nieruchomości w firmie Park Home Sp. z o.o.?

Anita Nowy wpis
Klient

Podziękowania dla Pani Karoliny Nowak z oddziału Zielona Góra. Dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi Pani Karoliny sprzedaż nieruchomości przeprowadzona szybko i bezproblemowo. Polecam i jeszcze raz dziękuję.

Krzysztof Sawczak

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację wynajmu mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony.Świetnie zorganizowane. Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna
W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Park Home? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
marian
Klient

Dziękuję bardzo Pani Pauli Śliwińskiej za świetnie przeprowadzoną operację sprzedaży mieszkania. Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko było świetnie zorganizowane. Dziękuję jeszcze raz.

Pracodawca

@marian

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinie. Polecamy się ponownie :)

Aleksandra
Kandydat

Czy jest możliwość uzyskania auta służbowego bądź karty paliwowej?

@Aleksandra

Tak, jest możliwość uzyskania karty paliwowej.

@Aleksandra

Jak wyciągniesz dobre wyniki albo wygrasz konkurs to dostaniesz. Inaczej możesz pomarzyć. Paliwo to twoja sprawa.

@Julka

zgadza się, karta paliwowa jest przekazywana za konkretne osiągnięcia sprzedażowe. Można ją otrzymać na trzy sposoby: - wielkość przychodu, - ilość przyjęć ofert, - konkursy sprzedażowe.

Agata
Kandydat

Czy firma proponuję umowę o pracę?

@Agata

tak, jest możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

@Agata

Nawet na to nie licz. Zlecenie albo działalność.

@Julka

od stycznia 2022r. firma wprowadziła możliwość pracy w oparciu o umowę o pracę.

Razi
Kandydat

Czy jest możliwość podjęcia współpracy z Państwa Firmą przy jednoczesnej kontynuacji pracy na etacie?

@Razi

Teoretycznie TAK. Wszystko jest uzależnione od tego jak absorbująca jest praca na etacie oraz w jakich godzinach. Praktycznie, patrząc na obecne doświadczenia ciężko jest pogodzić pracę na etacie wraz z pracą agenta.

@Razi

Jak dasz radę załatwiać wolne by bywać na dyżurach z których nikt Cie nie zwolni to pozdro

Czy Park Home Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Tak, każdy z naszych pracowników przed rozpoczęciem pracy przebywa na 2 tygodniowym szkoleniu wdrażającym oraz kolejnych cyklicznych szkoleniach podnoszących kompetencje.

@Pytanie

To szkolenie guzik Ci da, no chyba poza szkoleniem z technik z sprzedaży z Wojciechem. Jedyny który ma pojęcie. Reszta na czele z prezesem gada od rzeczy.

Kandydat

Witam złożyłam aplikację na państwa stronie ale nie jestem pewna czy dotarła. Dostałam dziwne info o zdjęciu. Czy jest możliwość sprawdzenia czy moje CV dotarło do państwa bo nie chcę powielać. Pozdrawiam

@Marta

Dzień dobry, proszę o bezpośredni kontakt z naszym działem rekrutacji w celu wyjaśnienia tematu (po samym imieniu trudno jest mi się odnieść czy któraś z aplikacji z imieniem "Marta" jest akurat Pani :)): tel: 791 338 008 @ wojciech.pralat@parkhome.com.pl

@Piotr

Zaraz napisze wiadomość dziękuję za pomoc.

Monika
Kandydat

Mam pytanko... jestem agentem ubezpieczeniowym ale chciałabym się rozwijać. Czy można rozpocząć z państwem współpracę jako pośrednik sprzedaży nieruchomości będąc agentem ubezpieczeniowym z własną działalnością???

@Monika

Dzień dobry, tak jest taka możliwość. Aplikacje może Pani przesłać na dwa sposoby: - przez stronę WWW: rekrutacja.parkhome.com.pl - poprzez e-mail: rekrutacja@parkhomec.com.pl

Justyna
Kandydat

Jestem studentką w trybie dziennym. Czy istnieje możliwość by pogodzić studia z pracą? Dopasowanie grafiku itp?

@Justyna

Praca Agenta jest elastyczna czasowo. Agenci większość swojego czasu samodzielnie planują w porozumieniu z Klientami. Do oceny możliwości pogodzenia jednego i drugiego musielibyśmy mieć więcej informacji tj. ile czasu Pani poświęca na studia, w jakich godzinach są zajęcia itp.

Kandydat

Mieszkam na terenie Powiatu nowosolskiego chciałbym rozpocząć współpracę zpaństwa firmą. Mam własną działalność.Wiem że mają państwo oddział w Nowej Soli czy cv składać na adres glogowski???? I czy jest zapotrzebowanie na agenta w powiecie nowosolskim??

@Marta

Zgłosić się można do nas na trzy sposoby: 1. Proszę udać się na stronę - rekrutacja.parkhome.com.pl 2. przesłać CV na adres - rekrutacja@parkhome.com.pl 3. Złożyć CV bezpośrednio w oddziale - ul. Muzealna 9a, Nowa Sól Zachęcamy do opcji pierwszej w której znajdzie Pani dużo informacji odnośnie procesu rekrutacyjnego.

Korna
Kandydat

Mam pytanie, widzę, że Pan Piotr, który zapewne jest jakimś kierownikiem, dyrektorem itp jest bardzo aktywny w odpowiedziach, ale chciałabym poznać zdanie byłych pracowników. Skoro rotacja jest tak duża, to co jest jej przyczyną. Dlaczego zakończyliście współpracę? Zastanawiam się nad złożeniem cv i nie wiem czy warto.

Pietro
Klient

Dobra i skuteczna firma. Chcesz sprzedać z zyskiem- polecam.

Drako
Klient

Patrząc jako klient jedna z lepszych firm... o ile trafisz na dobrego doradcę: Pani Róża, czy Panowie Grzegorz i Piotr szacun. Zrobią za Ciebie wszystko, ogarną najlepszą cenę. Są najlepsi. Młodzi merytorycznie kuleją. Słabo wyszkoleni. Patrząc na pracodawcę... są lepsi. Więc punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia.

Lady
Kandydat

Czy firma oferuje dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne?

@Lady

Dzień dobry, firma nie oferuje dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego.

Mateusz
Kandydat

Czy w firmie panuje duża rotacja? Jeżeli tak, to z czego to wynika? Ciężko się utrzymać? Jaki stosunek do pracownika mają przełożeni?

@Mateusz

Dzień dobry, rotacja pracowników w firmie jest w okolicach 30% - najcześciej występuje w okresie pierwszych 6m-cy pracy. Głównym powodem rotacji jest brak (pomimo szkoleń wdrażających) umiejętności bezpośredniej obsługi Klienta, umiejętności zarządzania sobą w czasie.

Marcin
Kandydat

Jestem osobą niepełnosprawną. Poruszam się na wózku. Czy mam szansę na zatrudnienie u Was?

@Marcin

Tak, w dziale telefonicznej obsługi Klienta. Zapraszamy do pozostawienia swojego CV

Nepomucen
Kandydat

Czy w Państwa firmie są owocowe dni?

@Nepomucen

Dzień dobry, Nie praktykujemy owocowych dni.

Zostaw merytoryczną opinię o Park Home Sp. z o.o. - Głogów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Park Home Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Park Home Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Park Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Park Home Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy Park Home Sp. z o.o., to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Park Home Sp. z o.o.