Dafo Plastics SA

Opinie o Dafo Plastics SA

Klaudia

Ja pracuję w DAFO parę lat i polecam firmę dla kobiet. Bardzo lojalne podejście dla matek. Przede wszystkim bezpieczeństwo i stabilność

El

Kłamstwo !

Witam, w ofercie dla operatora maszyn rozdmuchowo-wtryskowych piszą o rozliczaniu materiałów. Co z tego w dalszej kolejności wynika? są jakieś normy których ściśle trzeba przestrzegać?

Nowy wpis

Witam, tak są określone normy. Bardzo prosimy o kontakt z działem HR w celu uzyskania więcej informacji.

@Dafo Plastics SA

Czy te normy są trudne do utrzymania? Zastanawiam się czy kiedykolwiek zdarzyło się by ktoś nie przeszedł z ich powodu okresu próbnego. Z powodu nie utrzymywania norm przez dłuższy okres czasu można otrzymać wypowiedzenie?

Witam. zauważyłem w jednej z ofert dla konstruktora, że gwarantowany jest urlop wypoczynkowy w okresie wakacyjnym. Zastanawiam się czy to przymus? Chodzi o to, że może wolałbym go wziąć w innym terminie. Na spokojnie mam taka możliwość czy po prostu coś się dzieje w firmie takiego, że wszyscy w tym czasie maja wolne?

Nowy wpis

Witamy, jeśli chodzi o stanowisko konstruktora urlop wypoczynkowy jest gwarantowany. Co do terminu prosimy pytać osobiście na rozmowie kwalifikacyjnej gdyż może się to różnić w zależności od stanowiska pracy.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Dafo Plastics SA?

AD

Umowa o pracę.

@AD

Ta na okres próbny tak samo? nie mam pewności czy on w zasadzie występuje. możecie mi to rozjaśnić? Na jaki okres czasu i kiedy można już być na tej na nieokreślony?

Okres próbny występuje. Bardzo prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny do działu kadr. Udzielimy informacji na dane stanowisko.

Jakaś atmosfera w samym biurze została teraz niedawno opisana? Dosłownie dwa dni temu wygasła oferta dla konstruktora maszyn i urządzeń. Zastanawiam się czy ponownie zostanie wznowiona? A nawet jeśli to jak oceniacie warunki oferowane na tym stanowisku? jakie są średnie zarobki?

Zachęcamy do śledzenia bieżących ofert na naszej stronie internetowej i złożenia CV. W celu otrzymania informacji dot.warunków na dane stanowisko pracy prosimy o kontakt z działem HR.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dafo Plastics SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
xxx

Czyli nie poznam zarobków na stanowisku asystenta? A możecie chociaż ocenić w takim razie pracę nim w ogóle złożę swoje dokumenty? Po jakim mniej więcej czasie można awansować?

@pracownik

Na jaki adres wysłać CV?

@@pracownik

Prosimy o wysłanie CV na adres rekrutacja@dafo.pl.

Itsme

Nie polecam, notoryczne przy wypłacie kasa się nie zgadza. Cwaniaki tylko patrzą jak cię wycyckac, już tam nie pracuje. Szkoda nerwów. Za to atmosfera na hali na plus.

@Itsme

A cos więcej odnośnie tej kasy? Lubię znać konkret. Po czym stwierdzasz, że na siłę coś może być potrącane? Masz jakiś przykład? I jak rozmowy w tym zakresie wtedy wyglądają? I te atmosferę tworzą tylko ludzie czy coś jeszcze?

Roman K

Koszmar. Operator na 4 maszyny, już z pierwszego tygodnia wymagają, normalnego szkolenia nie mogą nadać ponieważ tej osobie trzeba pracować, zero szacunku do pracowników, prawdziwy (usunięte przez administratora) pozdrawiam

@Roman K

Tak w sumie to jakiego wdrożenia się spodziewałeś? Zastanawiam się co na rozmowie czy przy samej rekrutacji jest mówione. I jak przebiega proces samej selekcji? Na jakiej podstawie wybierani są kandydaci?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Dafo Plastics SA? 28 sierpnia na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Operator Maszyn. Ktoś z Was aplikował?

Xyz

Witam ,mam pytanie dotyczące operatora /asystenta maszyn. Jakie są rzeczywiste plus minus zarobki ? Ile jest płatne za soboty i nadgodziny ? I są jakieś premie jak one wyglądają

@Xyz

Dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt w tej sprawie. Kwestie wynagrodzeń są ustalane indywidualnie i zależą od wielu czynników.

Weronika

Znalazłam informację, że szukają kogoś do pracy jako Specjalista ds. Kadr i Płac, w ogłoszeniu jest napisane, że na pełen etat. A jak wypłata, opłaca się Waszym zdaniem? Tak porównując do konkurencji?

@Weronika

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie i zależy od kilku czynników, min. od doświadczenia. Myślę, że zawsze warto spróbować i przekonać się osobiście.

@Dafo Plastics SA

co do ustalania indywidualnego to jest prawda ustalisz kolejnego miesiąca nie dostaniesz bo się oczywiście pomylili, no i powszechnie widomo ze osoba nowa nowy operator ma często lepiej jak pracownik który tam pracuje 7 lat

Blondi
@pracownik

Jesteś w stanie jakkolwiek szerzej wyjaśnić tę okoliczność? Po pierwsze co to znaczy że może mieć lepiej? Czy dokładnie ten sam nakład pracy jest wykonywany czy jednak zależy to od pewnego rodzaju efektywności? Jak jest ona ewentualnie liczona?

Czy w firmie Dafo Plastics SA praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Operator Maszyn, na które poszukują na GoWork.pl to dość istotna kwestia.

Janusz

Niestety nie ma żadnych premii,nagród, bonów itp. ????

Marysia

Jakie przykładowe niedopatrzenia można mieć na myśli? nie można się z nich jakoś wybronić? z kim generalnie pracownik może się konsultować w tego typu sprawach?

Dominika

Widziałam opinię, w której było napisane, że podobno bardzo dużo osób z Ukr się zatrudnia. O których stanowiskach tu mowa i czemu w zasadzie to jest podkreślane, czy to stanowiło kiedykolwiek jakiś problem? Jaka obecnie panuje atmosfera w miejscu pracy? Zwłaszcza interesuje mnie dział transportu, bo jest oferta na stronie dla asystenta i ciekawa jestem opinii dotyczących współpracy. Jakie zarobki na start i co z późniejszą perspektywą?

S.s.

Dzień Dobry mam pytanie przez 15 lat nie pracowałam gdzyż zajmowałam się domem i dziećmi niestety sytuacja życiowa się zmieniła i muszę pomyśleć o pracy ,chcę pracować lecz problem jest taki iż problem z dojazdem bo nie posiadam prawa jazdy z busami różnie jest ,,tu moje pytanie co Bierzecie pod uwagę przyjmując osoby na stanowisko np Pakowacz i jakie szansę że się dostanie tą pracę?? Wiem z pewnych źródeł iż bardzo dużo ukrainek i dużo ludzi zwalnia się z waszej firmy jeśli nie ma przyjęć na dane stanowisko czy jest możliwość aby dostać zaświadczenie na gmail że nie ma przyjęć do pracy , i drugie pytanie bex tej rekrutacji i cv na dzień dzisiejszy jest u was praca czy nie

Norbert

Polecam firmę. Dla mnie istotna jest stabilność i ta firma mi to gwarantuje

Flet
@Norbert

Rzeczywiście firma bardzo stabilna. Stabilna w swojej skrajnej głupocie, bo tam nigdy nic się nie zmienia, dymasz na panów z biura którzy nawet mijając pracownika produkcji na ulicy nie mówią dzień dobry. Praca dobra dla studenta na wakacje, (usunięte przez administratora)

@Flet

Żal mi Cię. Obsmarowujesz firmę pod fałszywymi nickami. I nie masz odwagi nawet podać swojego imienia. Fajnie, że już z nami nie pracujesz. Polecam wizytę u psychiatry

Oj
@Norbert

Taka stabilność ,która wzięła się na sposób przyjmowania ludzi na okresy próbne i zwalniania ich bez jakiego kolwiek uzasadnienia????????????

@Oj

Słoma z butów zawsze wyjdzie. Nie będę się zniżał do Twojego poziomu chłopie. Życzę szczęścia gdzie indziej

@Oj
@Norbert

I tu się mylisz jestem kobietą i słomę z butów wyciągaj u siebie nie u innych , napisałam jak jest ,i uwierz Szczęścia mam pod dostatkiem , i praca w której jestem doceniona , a nie poniżana.Nie pozdrawiam.

@Norbert

Norbert, dziękujemy za podzielenie się Twoją opinią. To dla nas bardzo istotne.

Nieznany
@Dafo Plastics SA

Oooo,,nowomowa korporacyjna,, a proszę się odnieść do postu tej Pani. Słucham. Jako nowotarżanin jestem ciekawy jak się traktuje pracowników.

@Nieznany

Dziękujemy za komentarz. Odpowiadamy na komentarze na tym portalu od bardzo krótkiego czasu, ale uważamy, że wiedza bezpośrednio od firmy może być bardzo pomocna. Do którego postu się Pan odnosi?

@Flet

popieram Cie Flecie wszystko jest robione od (usunięte przez administratora) strony. a pany z biura nie mówią dzień dobry nawet w firmie. dumne oszołomy.

@@Oj

Oj masz świętą racje zgadzam się z Tobą w 200%. pozdrawiam.

Co jaki czas w Dafo Plastics SA można ubiegać się o podwyżkę?

Dziękujemy za pytanie. Nie mamy określonego czasu dla pracowników. Wszystko uwarunkowane jest indywidualnym podejściem pracownika do pełnionych obowiązków i ogólny performance na danym stanowisku. Ciężko jest więc odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Zapraszamy również na osobistą rozmowę z przełożonym lub z działem HR.

;))

Raczej nigdy

@;))

Podwyżkę obowiązków i roboty

stolec

zgadzam się ale nie pieniędzy tylko pracy

Ulubieniec Janka

Szczerze odetchnąłem z ulgą gdy się zwolniłem z tej (usunięte przez administratora) firmy każdemu polecam to zrobić pozdrawiam Damianek ;))

Wezuwiusz
@Ulubieniec Janka

Zgadzam się z tą opinia pozdrawiam

@Ulubieniec Janka

Zgadzam się z Tobą Damianku ;-)

Klaudia

...
@Klaudia

Bardzo lojalne podejscie dla matek? Wlasnie sie o tym przekonalam gdy po powrocie z opieki nad chorym dzieckiem dostalam wypowiedzenie ???? nie mowiac juz ile za chorobowe czy opieki nad dzieckiem potrafia upier..... z wynagrodzenia ????

MAGDA
@...

PROSZĘ A W MAJU PISAŁAŚ JAKIE MAJĄ SUPER PODEJŚCIE DLA MATEK .MUSIAŁAŚ KTÓREJŚ KONTROLERCE JAKOŚCI PODPAŚĆ

RUDY
@Klaudia

Zwlaszcza ta chemia i aceton bez umow w warunkach szkodliwych jak to dla cb dobre warunki dla matek to jestes albo klamca oplacanym przez dafo albo niespelna rozumu

...
@MAGDA

Magda ja tylko zadałam tej Pani pytanie gdzie ten system przyjazny mama ???? weszłam tutaj po jakimś czasie :)

@...

Nasz dział kontroli jakości zajmuje się sprawdzaniem jakości i charakterystyki produktu. Prosimy o kontakt z działem kadr. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszą polityką przyjazną mamom.

El

Kłamstwo !

Buli

W skrócie dyrektor i kierownictwo to (usunięte przez administratora)Z roku na rok coraz gorzej się pracuje, ludzie odchodzą, a nikt nie wyciąga żadnych wniosków i konsekwencji wobec ludzi zarządzających… większość kompetentnych ludzi już zwolnili lub sami odeszli jak widzieli co się dzieje i z kim trzeba pracować... Niestety brak kompetencji przełożonych zniechęca... Jeśli ktoś szuka porządnej, uczciwej firmy, której zależy na pracowniku i ukształtowaniu jego kompetencji, to niestety nie ta firma. Tu liczy się wyciskanie ostatnich soków z zatrudnionych i co za tym idzie cięcie kosztów na pracownikach. Wypłaty są słabe a premie przewijają się tylko w miejskich legendach. Polecam firmę tylko osobom, które chcą wyrobić dniówkę bez konieczności zapoznawania się z wiedzą - tutaj jest to możliwe :) Generalnie w firmie pozostają osoby bez większych horyzontów finansowych i ambicjonalnych. Jest to odpowiednie miejsce dla ludzi którzy zatrzymali się (usunięte przez administratora)i nie przeszkadza im polityka firmy pod nazwą (usunięte przez administratora) która tutaj akurat kwitnie puszczając szczypiorek pod sam sufit :)

guci
@Buli

jak zwykle jakiemus nierobowi nie chce sie robic i placze ze mało zarabia nie podoba sie to sie zwolnij i szukaj pracy tam gdzie placa za nic nierobienie pozdrawiam

@Buli

Dziękujemy również za Twoją opinię. Jest nam przykro, że masz takie doświadczenie. Wszystkich współpracowników bez względu na pełnioną funkcję traktujemy na równi. Zapraszamy jednak do zapoznania się z naszą ofertą możliwości i benefitów.

KOlo

Pani umawiająca się na rozmowe o prace jest nieobecna w dniu rozmowy kwalfikacyjne, juz dwukrotnie. Bardzo niepoważna kadra.

@KOlo

Dziękujemy za opinię. Nasz proces rekrutacja jest szczegółowo opisany w zakładce "Proces Rekrutacji". Na rozmowie rekrutacyjnej uzgadniane są obowiązki jak i wynagrodzenie. Nasz dział HR chętnie udzieli wszystkich niezbędnych informacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Dafo Plastics SA - Nowy Targ

• Jak się pracuje w Dafo Plastics SA?

Zobacz opinie na temat firmy Dafo Plastics SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dafo Plastics SA?

Dafo Plastics SA