SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polecam firmę profesjonalizm na najwyższym poziomie, bardzo solidna! Wynagrodzenie na czas. Kto chce pracować to będzie zadowolony.

@Mikołaj

Ja nie znam nikogo z chłopaków aby mieli inną umowę niż o pracę. Nie wiem czy aby dostać o a1 i ekuz może być inna umowa. W innych firmach gdzie robiłem też dawali tylko o pracę.

Budowlany

Nie zadowolone ci co nie chcom pracować, tylko papieros i setka po pracy. Jak i w każdej firmie trzeba zapiepszać jak się jedzie zarabiać. Ja trafiłem dobrze, nie ma co narzekać

@Ivan

A takich zatrudniają?

Juleeek

Firma w porządku przepracowałem w Niemczech 2 lata i nie mogę nic złego powiedzić. Płacą na czas, normalne warunki do życia lepsze jak u innych. Praca cały czas. Polecam

Zdradzisz czemu, dobrze by było poznać jakieś konkrety. Ja już zgłupiałem trochę, niżej niby ludzie piszą, że wypłaty ok, terminowość też spoko, że umowa na start jest. Ale dobrze poznać drugą stronę medalu. Z góry wielkie thx :)

Dość intensywnie poszukują cieśli, chyba aż trzy aktywne oferty mają obecnie. Ktoś pracuje na stanowisku z was? Jednym z wymagań jest brak nałogu alkoholowego. Dla mnie to nie problem, ale dało mi to do myślenia, czy w firmie jest obecny ten alkohol i przez to są problemy? Nie wiem, stało się coś z tego powodu kiedyś?? Zatrudnienie naprawdę jest bezpośrednio u pracodawcy? Pisza o atrakcyjnych zarobkach, przybliży ktoś kwotę o jaką chodzi? Da się wyjechac z firmą do pracy od zaraz? Czy czasem zdarza się, że zrekrutują człowieka i dłużej czeka się na wyjazd?

Ulka

Właśnie zauważyłam że jeszcze 12 dni można składać CV na asystentkę zarządu, widzę że ogłoszenie wisi od końca października. W sumie ktoś z was się zglaszal? Bo właśnie w ogłoszeniu piszą że warunkiem jest żeby był to emeryt i to mnie trochę dziwi bo raczej asystenci się inaczej kojarzą, wiecie może dlaczego ?

Tani
@Ulka

Koszta - za emeryta nie odprowadza składek

@Tani

Owszem, ale za studenta także. Tymczasem 99 procent firm woli studenta niż emeryta, więc postawa tej mnie osobiście dziwi, ale też się podoba, bo mamy w PL panujący ageizm. Wiesz może o innych stanowiskach, na których mile widziane są dojrzałe osoby?

Tani Nowy wpis

Poszukują księgowej rencistki lub emerytki.

Czy w SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ zatrudniani są obcokrajowcy?

Pracownik Fizyczny

Brak

Od kiedy można zacząć.

Widzę, że firma szuka pracowników ogólnobudowlanych. Wiem, że wymagają doświadczenia - ktoś powie ile tego doświadczenia trzeba mieć, żeby móc liczyć na zatrudnienie? Ktoś z was pisał, że zatrudniane są osoby nadużywające alkoholu a ja jednak widziałem w ogłoszeniu, że wymagają braku nałogu alkoholowego. W takim razie można liczyć na spokojną pracę?

Jest info że zatrudnią brygadzistę w zakładzie prefabrykacji w Niemczech. Prócz doświadczenia trzeba tez znać dobrze niemiecki czy wystarczy podstawowe słownictwo i chęć do nauki? Podpowiedzcie bo nie wiem czy aplikować z moim łamanym niemieckim.

@Marek

Mam podobne odczucia, choć dwa spóźnienia z wynagrodzeniem się zdarzyły.

Mikołaj
@Antoni

Czyli nie jest to stały problem, tylko raczej sytuacja, która zdarza się sporadycznie? A wiesz może z czego to wynika? Niedopatrzenie czy jednak firma ma jakieś problemy finansowe? Pytam, bo zależy mi na stabilnym zatrudnieniu i tutaj następne pytanie - oferują UoP czy raczej zlecenie? Dasz znać?

@Mikołaj

Buildman

Jak jesteś normalny to doceniajom i nie piepszom. Teraz zjechałem do PL z kasom na koncie i nawet z zaliczkom na swienta. Wracam na 100%, nie ma mowy

@Buildman

Ciekaw jestem kto te komentarze pisze pozytywne ( placom, nie mom, zaliczkom, doceniajom hahaha skąd ty te OM końcówkę wzioles) Lepszom pracem to w Polscem nie miałem hahahaha dobre Nie żeby ten ale większość to w tej firmie pojechała za placom i placom im czasem nawet ????

@Takitam

Ale czemu od razu się z niego nabijasz? Może mistrzem ortografii to nie jest, ale przynajmniej jak widać pracowity człowiek z niego, a to się ceni. ;) A jaki masz problem z tym, że komentarz jest pozytywny? Chyba warunki mogą mu odpowiadać, co nie?

@Kamila

Nie nabijam się tylko wszystkie komentarze pozytywne są napisane tak samo z taką samą ortografia zmienione tylko nazwy użytkownika to dość wiele mówi... A za chlanie na pewno w tej firmie nie wywalają bo łatwiej takich (usunięte przez administratora) co nie umieją liczyć i czytać

Erte
@Takitam

Ktos wypisuje jakas wyszukana gwara chyba ta osoba kreuje tzw tepych ludzi zbuszu przypuszczam ze pisza to w biurze

Bogdan
@Erte

No dobra, a jakie ty masz zdanie o zatrudnieniu skoro uważasz że pozytywne komentarze są pisane przez biuro. Kasa jest ok i na czas czy są jakieś poślizgi? Powiesz?

@Takitam

Używając Twoich słów jeśli ktoś „chleje” to w naszej firmie wylatuje z pracy. Najwidoczniej nie masz zielonego pojęcia o pracy na budowie i o zasadach przestrzegania bezpieczeństwa.

@Budowlany

Setkę to co drugi wali w pracy w tej firmie kierowcy na wagę złota nie pijący nie ośmieszaj sie

Ryju
@Budowlany

Czy tyngie wyjozdy w solgarten sum Ile me dutkow dadzum Jo jest cieslo tyngi ichciolbym wiela jejro obyme doli

Bogdan
@Ryju

Chyba jakąś gwarą piszesz bo ciężko cię zrozumieć. Chcesz się tu zatrudnić? Bo tak zrozumiałem.

Ivan
@Bogdan

Może nie zna polskiego?

@Ivan

A takich zatrudniają?

NW

Od tego roku sytuacja w firmie znacznie się poprawiła, można liczyć na wynagrodzenie w terminie do 15. a praca jak w każdej firmie budowlanej, pilnować swojej roboty i tyle.

Paulina
@NW

A co się poprawiło oprócz terminy wypłaty?

Firma w porządku nie najgożej placom. Wszystko na legalu

Dziękujemy za Pana opinię. Z poważaniem Solgarden Construction

Takitam

Placom?! Czy płacą?? I niby że na nie legalu sie pracuje gdzie indziej czy jak?! A z mojej strony to tylko dodam że płacą jak im się zachce albo od święta

Imitacja firmy nie polecam

Dzień dobry, dziękujemy za Pana opinię. Każda opinia jest dla nas ważna, jednak dbamy o to, żeby nasi pracownicy byli zadowoleni z pracy w naszej firmie. Dlatego prosimy określić, jaki dokładnie problem powstał w trakcie zatrudnienia? Szanowny panie, w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z biurem pod numer telefonu 510-075-979

Nie polecam nie płacą dobrze baieruja

Szanowny Panie, nasza firma ma dosyć wysokie, a nawet konkurencyjne stawki godzinowe w branży budownictwo. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym biurem pod numer telefonu 510-075-979. Z poważaniem Solgarden Construction.

ts

ogolnie wyplaty to wysylaja chyba na okaziciela kilku dostanie kilku nie i szuakaja glownie ludzi ktorych mozna (usunięte przez administratora)bo co miesiac komus brakuje 200-500 euro albo ktos w ogole nie dostaje , podejscie jak 20 lat temu w polsce..

@ts

Szanowny Panie, dziękujemy za Pana opinię, ale to, co Pan piszę, to przekracza wszystkie granicy. Przede wszystkim jest to niezgodne z prawdą, potwierdzeniem temu pracownicy, którzy pracują w naszej firmie od wielu lat. Także polecamy zapoznać się z przepisami podatkowymi krajów UE, kiedy podejmuje Pan decyzji pracy poza granicami Polski. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny z działem Rekrutacji i Kadr pod numer telefonu 510-075-979 Z wyrazami szacunku Solgarden Construction

TS

(usunięte przez administratora) nigdy w terminie nie placa , zawsze jakies farmazony ze ktos cos i ze zaraz bedzie... a jak sie zwolnisz to nie dostaniesz wogole do puki do sadu nie pojdziesz... ogolnie porazka firma nigdy gorszej nie widzialem

Poldi

Durnoty pisza ci co ich za gozale wyrzucili albo takie co porzucili prace i tera z zemsty plujom. ja nie mom z nimi problemow. Za tych pare lat wszystko zaplacone. Robota dobra

Mariusz
@Poldi

Wyjazdy jakie są? A czy kwatery po 6 czy 8 na pokoju jak nieraz się spotkałem

@Mariusz

Dzień dobry, kwatery mamy 3-4 pokojowe 1-2 osobowe.

Budowlany

Jak szukasz firmy która zapłaci na czas to zmień zawud bo to nie w budowlance. Tu płacą jak nic ale też mogą być opużnienia

Firma ok praca jest cały czas

Solgarden Construction Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Pracownik Budowlany kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4400 PLN będą osiągalne?

Dzień dobry, poszukujemy przede wszystkim fachowców na nasze budowy. Zarobki zależą od Pana kwalifikacji, natomiast wskazana kwota będzie osiągalna na 100%. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem rekrutacji

Firma ok. Lepiej niż pracować przez te agencje gdzie naciągają obiecuja a to wszystko kłamstwo na kłamstwie

Zostaw merytoryczną opinię o SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SOLNEST CONSTRUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ