Solgarden Construction Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Solgarden Construction Sp. z o.o.

Aktualność
Zapraszamy do aplikowania naszych nowych ofert pracy pod numerem telefonu +48 510 075 979

Aktualnie budujemy w Nürnberg, Muggenhoferstr.
Juleeek

Firma w porządku przepracowałem w Niemczech 2 lata i nie mogę nic złego powiedzić. Płacą na czas, normalne warunki do życia lepsze jak u innych. Praca cały czas. Polecam

Administrator Nowy wpis

Solgarden Construction Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kadrowa. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Pracownik Nowy wpis

Firma ok praca jest cały czas

Administrator Nowy wpis

Na stronie GoWork.pl pojawiła się oferta pracy w Solgarden Construction Sp. z o.o. jako Zbrojarz. Ktoś z Was będzie aplikował?

Poldi

Durnoty pisza ci co ich za gozale wyrzucili albo takie co porzucili prace i tera z zemsty plujom. ja nie mom z nimi problemow. Za tych pare lat wszystko zaplacone. Robota dobra

Mariusz Nowy wpis
Klient
@Poldi

Wyjazdy jakie są? A czy kwatery po 6 czy 8 na pokoju jak nieraz się spotkałem

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Solgarden Construction Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Solgarden Construction Sp. z o.o. chce zatrudnić na stanowisko Pracownik Budowlany kogoś z doświadczeniem. Czy zarobki takie jak 4400 PLN będą osiągalne?

@Administrator

Dzień dobry, poszukujemy przede wszystkim fachowców na nasze budowy. Zarobki zależą od Pana kwalifikacji, natomiast wskazana kwota będzie osiągalna na 100%. Zapraszam do kontaktu z naszym biurem rekrutacji

Firma ok. Lepiej niż pracować przez te agencje gdzie naciągają obiecuja a to wszystko kłamstwo na kłamstwie

Buildman

Jak jesteś normalny to doceniajom i nie piepszom. Teraz zjechałem do PL z kasom na koncie i nawet z zaliczkom na swienta. Wracam na 100%, nie ma mowy

W porzondku

miet
Kandydat

pracowalem u nich 2 lata temu i chyba wroce bo reszta co teraz bylem tylko zwodzi ze kwatery za darmo albo przejazdy a u nich bylo za darmo

@miet

Zapraszamy do aplikowania naszych nowych ofert pracy :)

Czy w Solgarden Construction Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Sprawdzający
@Pytanie

Nie !!!!!!!!!

Piotr
@Sprawdzający

Więcej wykrzykników daj, to wzmocni przekaz! Patrz, miałem tylko jeden i wyszło słabo ;/ A tak na serio - nie ma żadnych dodatków i premii? Sama goła podstawa?

Erka
@Piotr

Nie licz na takie luksusy

@Sprawdzający

Szanowni Państwo, Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Na bieżąco śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Pragniemy, aby było to miejsce do merytorycznej dyskusji i przestrzeń do pozyskiwania wiarygodnej informacji o naszej firmie. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze - tylko do takich możemy się odnieść. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach można się kontaktować z nami bezpośrednio pod adresem inessa@soltrast-group.com Aktualnie poszerzamy nasze szeregi i prowadzimy rekrutację na stanowiska : pracownik ogólnobudowlany, cieśla, zbrojarz, murarz Chętnie odpowiemy na wszystkie pojawiające się pytania dotyczące pracy. Zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji pod adresem inessa@solrast-group.com

Aktualność
Aktualnie realizujemy nasze projekty w Norymbergii oraz w Chemnitz w Niemczech. Zapraszamy do aplikowania naszych nowych ofert pracy na adres mailowy lub pod numer telefonu +48 510 075 979

Aktualność

Aktualnie budujemy w Nürnberg, Muggenhoferstr.
Juleeek

Nick

Firma przyjmuje ludzi ze stójki z podwarszawskich biedronek, pracownicy mają problemy alkoholowe chlają i do pracy przychodzą pijani, natomiast firma jest do (usunięte przez administratora) nie płacą w terminach to prawda ale potem wypłacają.

waldi

polecam firme placom dobrze

Rafi

Ludzie obudźcie sie najgorsza firma jaką robiłem wcale nie płacą za czerwiec jeszcze ja i ludzie nie mają wynagrodzenia gorszej już firmy od tej nie znajdziesz

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Solgarden Construction Sp. z o.o.?

Mateusz

Czy język niemiecki jest tam obowiązkowy?

Bau
Klient
@Mateusz

nie jest obowiązkowy. Na terenie Niemiec jest polski koordynator

Katarzyna
@Bau

Spox a za granicą lepiej ???

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Solgarden Construction Sp. z o.o.?

Czy Solgarden Construction Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kris
@Pytanie

Porządna, firma, te, opinie, piszą ludzie, nie, potrafiący, sprostac, obowiazkom, zawodowym, jak, jesteś, ok to, 'wynagrodzenie, jest, przyzwoite, pracuje, i, jestem, zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Solgarden Construction Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Solgarden Construction Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Solgarden Construction Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solgarden Construction Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, a 2 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Solgarden Construction Sp. z o.o.