Imtech Polska

Opinie o Imtech Polska

Czarli

Do Imtech Polska poszukiwali jakiś czas temu wielkiej liczby inżynierów czy ktoś z was się dostał i tam pracuje?

beznadziejna firma, kierownik biura w Modlniczce nadaje sie tylko na leczenie psychiatryczne. Zdecydowanie niepolecam. Lepiej dojezdzac do Krakowa, zabierzowa do NORMALNEJ pracy.

rudolf

Głównym celem działalności Imtech jest efektywne zmniejszanie zapotrzebowania energetycznego w budynkach. By to osiągnąć, tworzą odpowiednie rozwiązania we wszystkich segmentach zarządzania energetycznego i podnoszenia efektywności energetycznej.Projektują, budują i obsługują złożone pod względem technicznym urządzenia.

"inż. petrobudowy"

Kasa na czas, nie mała stawka, czasem płacili nawet za nadgodziny. Szkoda tylko .że na rozmowie nie wspominają ,ze po 10h się pracuje w standardzie a płacone za 8h.. :( Kierownicy są zupełnie nieodpowiedzialni i z małą wiedzą techniczną- o zgrozo! Chyba ,że ten z wąsikiem, chudy... ;) On zna się dobrze ale wazelina mu się skończyła dawno i nie wiadomo czy się nie zatrze... :( Pozdro dla najbardziej kompetentnego majstra w tej firmie: Przema ;)

olekk

Jak tam sytuacja w firmie? warto wysylac cv. Z tego co wiem to dostali fabryke vw we wrzesni

razemus

A ja byłem ostatnio na rozmowie o prace w tej firmie i jednym słowem....FARSA momentami czułem się jak bym miał być zatrudniony jako dyrektor(aplikowałem na instalacje)

Młody

Pracowałem w tej zasranej firmie. Tysiąc nie zapłaconych nadgodzin poszło w gwizdek. Byłem z tym w PIP-ie i co...? i NIC! Lojalni pracownicy okłamali komisje która nas przesłuchiwała, każdy został pouczony co ma mówić przez kierownika i dyrektora G. ...tylko w PL takie sytuacje. Chcesz prace...to pracuj za darmo! Nie odzywaj się, nie domagaj się bo przyjdzie dyr i cię wyrzuci! Andrzej...nie ma ludzi niezastąpionych a Ciebei pies tracał stary kłamco !!!

gołąbel

dlaczego? szkoda że tam nie pracowałeś bo trudno by ci było zaczaić to co bym ci napisał,zresztą i tak nie przyjmują tylko zawalniają teraz na czasie poleciało kilka chłopaków i to pewnie przed smak dopiero bo firma nie ma nic do zaproponowania do pracy,ci co tam zostali nie mam pojęcia na co liczą może jakiś fuksik i firma wyskoczy z kontraktem czego im życze ze względu na tych ludzi z produkcji bo reszta to chamy no i się szykuje ostry atak do sądów pracy zobaczymy jak to się zakończy,oby wszyscy dopieli swego bo to się nam wszystkim należy jak psu buda

gołąbel

choć nie cierpię tej firmy i większości ludzi tam pracujących ponieważ jestem byłym pracownikiem to co do wypłaty to jakieś sądze że ten pan napisał brednie komu jak komu nie płacili podwykonawcom ale dla swoich pracowników zawsze gleit na czas był choć szukają tylko żeby obciąć na każdym kroku ale płacą pensie na czas

m

Ludzie, żenada jak to się czyta!!! Jak widać dobrze nas określają że Polak to tylko marudzić potrafi. Z tej całej plątaniny to jeśli jest ktoś taki uprzejmy to proszę niech napisze jakie są inne firmy które tak świetnie prosperują :)

Gierek
@m 08.04.2014 23:44

To nie czytaj !!!!

Kim Dzon Um
@Gierek 13.04.2014 21:40
To nie czytaj !!!!

Barani łbie nie chodzi o firmę jak prosperuje tylko o ludzi którzy tam pracują i atmosferę jaka tam panuje.Wiadomo że nie jest tak łatwo w tych czasach o dobrą firmę ale trzeba tępić prostackie i chamskie zachowania i niszczyć kolesiostwo.A w Imtechu tego nie brakuje rączka rączke myje.

inżynier

Już kiedyś umieszczałem tu mój wpis ale ze tego co widzę przydałby się jeszcze...wszyscy którzy myślicie o pracy w Imtechu omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Naprawdę szkoda waszego czasu i energii, w tej firmie nie liczy się Twoja wiedza, umiejętności i zaangażowanie, a raczej to jak bardzo jesteś nasmarowany wazelinom i bardzo potrafisz (wiecie jak to dalej idzie). Dlaczego nie ma ofert pracy bo Imtech jest tak nieudolną firmą, że żadnego nic nie potrafi zdobyć, a jak już podpisze jakiś kontrakt to zazwyczaj jest to kontrakt od razu na minusie. Hasło Imtechu: best in technology performance to jakiś śmiech na sali, ludzie którzy tam pracują chyba nie mają pojęcia co to znaczy.

Me
@Skrzypek na dachu 26.03.2014 22:32
A mają coś do roboty po EURO CENTRUM I SZPITALU na Banacha? Bo jak się podpytuje pracowników to każdy odpowiada że nie.Czyżby t...

Oni sie sami kompromituja, ja nie wiem dzieki jakiemu cisnieniu ta firma w kurniku w Modlniczce jeszcze funkcjonuje. P.S: Szef z kompleksami- kryzys wieku sredniego etc

Ja
@Zigi 13.03.2014 06:49
BRAWO ŚWIĘTE SŁOWA!!!!!POPIERAM!!!!

zgadza sie,firma nogami robiona.

Kim Dzon Um

A kto tam został panowie po 50 przed emeryturką i paru młodych przestraszonych utratą pracy ludzi.Zostali ci którzy tak szczekali że jaka ta firma jest zła(usunięte przez administratora)

misiak

Dodajmy do tego jeszcze fakt,ze rodziny sa rozwalane,bo przezucaja wszystkich wedle upodobania!!!!Jeszcze tylko na Syberii nic nie buduja-haha(usunięte przez administratora)

jako były pracownik te firmy ubolewam nad losem tych co zostali tam i dają się wykorzystywać tym nieudacznikom z zarządu ludzie zostawcie tych (usunięte przez administratora)niech spróbują sami na siebie zarobić

misiak
@pracownik 09.02.2014 18:47

to by bylo super.Juz widze,jak prezesi zakasuja rekawy i zabieraja sie do pracy.(usunięte przez administratora)

Sumo

Ktos ma jakies doswiadczenia z nowym zarzadem? lepiej tam teraz?

wiesiek

Felix Colsman (Niemcy) ani Hermann Stammeier (Polska) nie skontrolowali przebiegu redukcji zatrudnienia jaka odbyła się w Polsce.(usunięte przez administratora)udzie odpowiedzialni za straty powstałe na AWW nadal pracują... Wiele z zredukowanych osób to wartościowi inżynierowie, którzy nic nie mieli wspólnego z fatalnym rachunkiem finansowym Imtechu, a nie do pomyślenia byłoby pozbywać się ich podczas budowy trzech dużych stadionów w latach 2010-2012 gdzie odgrywali kluczowe role. Trzeba życzyć Imtechowi wszystkiego dobrego w nadchodzącym Nowym Roku oraz dużo szcześcia, którego mu najwidoczniej brakuje.

Nieskuteczny

Ja sobię zadaję pytanie dlaczego tych ludzi zwalniają jednego po drugim a nie zwolnią wkońcu tych którzy odpowiadają za te ogromne ilości towaru który pozostał na magazynie centralnym.Przeciaż to są setki tysięcy złotych(usunięte przez administratora)

stalin

Masz racje prawie ze wszystkim.Tylko o tej kadrze inzynierskiej to cie ponioslo oczywiscie moge sie mylicnie wszystkich znam.Co do tego PRL to masz sto procent racji.(usunięte przez administratora).A ze Imtech wali w czlona z podwykonawcami to norma.

inżynier

Witam, nie należę do osób które publicznie wylewają swoje żale, dlatego też postaram się aby moja ocena firmy Imtech była jak najbardziej konstruktywna i obiektywna chociaż jestem jej byłym pracownikiem. Ponieważ często korzystam z tego serwisu, dodam też tzw. swoje pięć groszy. Chciałbym wszystkich myśląc o pracy dla tej firmy ostrzec. Chociaż Imtech to firma z kapitałem zagranicznym, standardy pracy są rodem z PRL. Niegospodarność sięga zenitu, cieńcie kosztów nie tam gdzie należy. Ze względu na malwersacje finansowe jakie miały miejsce na początku roku w firmie zmienił się zarząd (dwóch ostatnich prezesów pożegnało się z firmą bez żadnych konsekwencji). Ze względu na kompletny brak nowych kontraktów oraz ze względu na opinie (teraz mało kto chce z nimi współpracować) Imtech zaczął zwalniać ludzi z około 500set osobowej załogi, z której większość została zatrudniona w czasie akcji: budujemy stadiony. Aktualny stan zatrudnienia do ok. 300 osób, z informacji jakie posiadam w przeciągu 3 miesięcy ma zostać zwolnionych jeszcze 50. Najlepsze jest to że zwalniani ludzie brani są z łapanki , bez żadnej merytorycznej oceny ich pracy i wkładu w działalność firmy. Kadra zarządzająca wyższego szczebla m.ni. dyrektorzy oddziałów oraz kierownicy projektów, to jedynie marionetki bez żadnej decyzyjności. Większość z nich niestety nie ma zielonego pojęci o zarządzaniu w standardach PMI. Wiele jeszcze mógłbym pisać, ale niestety są to głównie negatywy. Z dobrych rzeczy muszę powiedzieć że Imtech posiada dobrą kardę inżynierską, wielu ambitnych znających się na rzeczy i potrafiących współpracować młodych ludzi a przynajmniej ja z takimi miałem okazję współpracować. Podsumowując na dzień dzisiejszy szczerze odradzam jakąkolwiek współpracę z firmą Imtech, mam nadzieje że kiedyś zmieni się na lepsze. Pozdrawiam.

?

lepiej,lepiej nie gadać haaahaaa

dak

święta prawda

sabina

anonim - imtech z przyjęć to sobie może robić jedynie imprezy, bo pozwalniał ludzi z przyczyn ekonomicznych i żadnych przyjęć na zwalniane stanowiska być nie może. jeśli kogoś przyjmie to ludzie go rozszarpią w sądach pracy

WSH

Witam! Koledzy napiszcie coś na temat zarobków w tej firmie,czy warto się zatrudniać?Jak tak naprawdę jest?Mają front robót?z góry dzięki!

christo
@WSH 10.07.2013 11:18

Lipa robiłem tam 1 rok, kierownictwo sie w ogóle nie nadaje, do próby wody zimnej kierownik mi przyniósł manometr do 6 bar?? i to jeszcze walnięty. Kierownicy sie na niczym nie znają, zwalają wszystko na pracownika, jak coś nie wyjdzie twoja wina, zawsze cie opierdzielą, są nerwowi i nic nie wiedzą. Ostatnie wypłaty spóźnione o ok. 2 tygodnie. Sam sie zwolniłem, nie polecam.

Boczek

Zacznijcie trenować podpisy do aneksów.

oszukany/a

Skoro Ci pracownicy mają tak dobrze to dlaczego odeszło ich ostatnio tylu i zamierzają się z firmą sądzić??? Co się tam ostatnio ciekawego wydarzyło? W jakie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma wdepnęła??? Czy ktoś coś na ten temat wie?

item tech

ludzie, komu się ciągle chce wymyślać i wypisywać takie teksty? skąd tu was przywiało..? i w jakim celu...? IM w dalszym ciągu realizuje inwestycje podwykonawcami, którym płaci i później zgadnijcie co.. nadal będzie robił podwykonawcami.. i nadal będzie im płacił... a nie jest tajemnicą, że pracownicy mają najlepszy socjal i uposażenie w porównaniu do wszystkich pozostałych firm konkurencyjnych.

ben

zmienił się zarząd i jest nadzieja, że będzie lepiej

ELJAWWOJ

Witam wszystkich . My byliśmy podwykonawcami IMTECH Polska i wszystkie należności zostały Nam zapłacone , może nie w terminie ale zostały . Są w Polsce firmy które nie płacą wcale !!!!! i co wtedy . Każdy z właścicieli firm wiedział o tym iż IMTECH nie płaci terminowo , więc po co podpisywali z Nimi umowy ????

krok

Imtech nie przestrzega etyki biznesowej, szantaż, kłamstwo to były typowe praktyki na stadionie we Wrocławiu.

nela29

a czy ktoś wspomniał o podwykonawcach ile firm przez IMTECH pod upadło są niewypłacalni a jak już płacą to z dużym opóźnieniem i nic sobie z tego nie robią , jedna wielka ściema ,chcieli stadiony to je mają ale kosztem innych firm które na tym ucierpiały

kokon

ale jak to? codziennie? i gdzie? bo w Warszawie w piątek o 14.30 nikt już nie odbiera... [usunięte przez moderatora]

opek

Ano właśnie, jeśli chodzi o czas pracy, to w imtech obowiązuje tylko jedna zasada, wszyscy siedzimy aż dostaniemy hemoroidów i żylaków, tragedia, nawet jak nie ma nic do roboty, to i tak siedzimy paranoja! 2-3 h poza standard to norma :)

dak

bhp,ile godzin pracujesz a ile masz na umowie???

koko euro spoko

roko a czemu odeszłeś?

rokoko

roko napisz coś więcej bo złożyłem papiery do wrocławia????

roko

Ludzie, uciekajcie od Imtech, byle dalej... pracowałem tam 1,5 roku we Wrocławiu... kierownictwo zainteresowane tylko swoim własnym stołkiem, a do tego upokażające traktowanie ludzi i dowartościowywanie się w ten sposób. [usunięte przez moderatora]

podwykonawca 2

Zgadzam się w 100% najgorsza firma z jaką współpracowaliśmy, brak płatności, zero odezwu na wezwania do zapłaty, robią z ludzi wariatów,Brak profesjonalizmu, przez takie firmy mniejsze, mają problemy finansowe.

podwykonawca

ostrzegam wszystkich podwykonawców, kłopoty z należnościami gwarantowane

...

prawda

podwykonawca

Firma do kitu,kadra dno,nikt nie bierze odpowiedzialności,najlepiej jak podwykonawca za wszystko odpowiada.Umowa z nimi to tragedia,już na początku budowy zamiast ci pomagać to cię gnoją,straszą karami itp.Omijajcie tą firmę, i jeszcze jedno-NIE PŁACĄ W TERMINIE.

fidel

Imtech w Gdansku paskudnie ( usunięte przez administratora ) swoich robotnikow, przez co zwolnilo sie ich az 15!! Brak wystarczajacej kontroli nad brygadzistami( usunięte przez administratora ) poprzewracalo od awansów!!!

a to jest ten sam IMTECH co dzialal na stadionie we Wrcławiu? pracowalem w tym okresie na stadionie co ww. firma i skonczylo sie na tym ze sprawa sie obila o tv i prokurature.( usunięte przez administratora )

OSTRZEGAM przed tą firmą. Nie doceniają zaangazowania [usunięte przez moderatora] Meczace na maksa. Zarobki to jedyna rzecz dla ktorej warto sie przemeczyc ;) jakis czas. Niestety malo ludzi kompetentnych na wszystkich szczeblach gdyz zatrudniani są na podstawie "widzi mi sie".

xxxxxxxxxxx

anonim - 2010-05-11 18:26:10 Witam, Można poznać więcej szczegółów? Słaba kadra projektowa czy na budowie? A jak z zarobkami?

Witam, Można poznać więcej szczegółów?

hcetmi

100%prawdy

Nie polecam, brak profesjonalizmu, slaba kadra i nie ma sie od kogo uczyc, jakiekolwiek decyzje zapadaja strasznie wolno i uzaleznione od "widzi mi sie glownego"

Zostaw opinię o Imtech Polska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imtech Polska