EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Opinie o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

pawelos

FIRMA NAPRAWDĘ EKO . Eko wypłaty (najniższe na strefie) eko premia (brak) eko socjal (brak) nawet eko parking .Najlepsze to to że nawet jeden z właścicieli firmy nie umie odpowiedzieć dzień dobry bo jesteś murzynem co ma zpier... a nie . Firma to jedna wielka ściema która kase bierze z dotacji kasa leci głębokim strumieniem ale nie dla pracowników o niee . W końcu trafi siekierka na kijek . Nie polecam .Pracowałem 2 tygodnie i podziękowałem . Są lepsze firmy obok . Jedyny plus to ludzie z którymi pracowałem

pszemo

Zwalniają bez powodu i podania przyczyny powołując się na to, że jesteś na okresie próbnym i nie mają obowiązku cię informować. To prawda i mają rację, ale mimo wszystko jest to słabe. Forma zwolnienia również była żałosna. Położono mi dokument na biurku jak mnie nie było. Przełożony wzruszył ramionami a dział HR to jest zupełnie obco działającą komórką, która rzadko ma czas na rozmowę. Szefowie nie odpowiadają na twoje "dzień dobry" choć rozumiem, że nie muszą, bo są ważni bardzo i taka odpowiedź mogłaby sprawić, że stracą szacunek do samego siebie. Brak szkolenia, brak jakiegokolwiek wdrożenia w pracę powiedzenia jak co działa np. kiedy są przerwy na lunch gdzie się odbijać gdzie podpisać. Wszystko to jedne wielkie chodzenie w ciemnościach. 4 gości do pomocy i każdy mówi co innego a szef krzyczy i poniża. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem.

W przeciwieństwie do opinii innych uważam że firma jest ok. Pensja na czas, dobra atmosfera, praca bez presji. Ja się ciesze ze jestem w Ekoenergetyce.

GrzesiekKornik

Dokładnie, sprawiedliwość ich dosięgnie.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Key Account Manager?
Z Kisielina

Zarządzanie za pomocą kija i marchewki, brak szacunku. Wynagrodzenia całkiem spoko,podobne jak w innych firmach. Jeżeli ktoś lubi intrygi i zwodzenie to polecam. Innym radzę zostać w swoich firmach. Są działy, gdzie jest lepiej i są działy, gdzie ludzie powinni przejść szkolenie z zarządzania i nauczyć się szacunku lub w ogóle nie powinni być decyzyjni. Większość z pracowników jest przeciążona. Zamysł firmy i jej produkty są na pewno ciekawe.

Maria
@Z Kisielina

A czy można prosić więcej konkretów? Do tej pory bardzo chciałam tam pracować ale ostatnio dużo negatywnych komentarzy się pojawia. Będę wdzięczna za każdą informację.

Mins
@Maria

Maria pewnie osoba która się mści bo nie przedłużyli umowy. Pracuje tam atmosfera jest ok. Praca jak praca przychodzi się pracować a nie bawić...

___

w 100 % potwierdzam tą ocenę

xxxxx
@Z Kisielina

zgadzam sie z Toba w 100 proc. uwarzają się za powarzną firme a ogulnie to kpina i żenada brak szacunku do ludzi , o zarządzaniu to juz nie wspomne

Empl
@Z Kisielina

Coś w tym jest.... praca w moim dziale całkiem ok choć z przełożonym czasami ciężko się dogadać i widać kolesiostwo, z innych działów widze ze tez ludzie odchodzą. Ogólnie firma ok ale zarządzanie kuleje.

Weronika
@Empl

A w którym dziale Ekoenergetyki jesteś zatrudniona? Gdyby ktoś znał szczegóły co do biura sprzedaży to proszę o informacje. Jak tam z komunikacją?

Pershing

nie polecam tej firmy najpierw umawiaja na rozmowe a jak juz jestem prawie ze na miejscu o umówionej godzinie bo musiałem dojechac informuja telefonicznie ze rozmowa rekrutacyjna odwołana

Hej, czy w firmie Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. płacą za nadgodziny?

xyz

tak, a czasami też jak jest więcej pracy, to na produkcji można przyjść w sobotę (dla chętnych)

pytanie

Czy praca widoczna na stronie jako opiekun klienta oznacza sprzedawcę w lunch bistro?

buick
@pytanie

najlepiej zapytaj ich

@pytanie

tak,

Weronika

Na pracuj.pl znalazłam aż 6 aktualnych ofert pracy na stanowiska średniego i wyższego szczebla w Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. https://pracodawcy.pracuj.pl/ekoenergetyka-polska-sp-z-o-o,122242 Ktoś z Was planuje udział w którejś z rekrutacji? Jeśli tak to podzielcie się informacjami jak długo czekaliście na odpowiedź i czy rozmowy zakończyły się sukcesem.

Edyta
@Weronika

@Weronika, ja nie planuje. A Ty?

jumper

Jeśli ktoś lubi zmieniać pracę, to idealna dla niego firma

Zostaw merytoryczną opinię o EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - Zielona Góra

• Jak się pracuje w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Zobacz opinie na temat firmy EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 61.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 11 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA