Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Opinie o Trusted Shops Poland Sp. z o.o.

Opinia udostępniona dla Ciebie

Natalia

Praca w TrustedShops to dla mnie ciągłe pozytywne zaskoczenia. Zaczynając od procesu rekrutacyjnego- sprawnie, kolejne etapy były komunikowane na bieżąco, rozmowy były mega sympatyczne i naprawdę weryfikowały predyspozycje. Już przy pierwszym telefonie dano mi do zrozumienia, że dla firmy liczą się ludzie, którzy tworzą jej niepowtarzalną atmosferę i klimat. Onboarding przebiegł bezproblemowo, mogłam liczyć na wsparcie nie tylko kolegów z działu, ale i także dziewczyn od HR, które sprawnie wprowadziły mnie w firmę. Podziwiam to jak przebiegł proces wdrożenia, ponieważ pracujemy w 100% zdalnie i można byłoby pomyśleć, że ciężko się zgrać, gdy każdy siedzi w domu przed swoim laptopem, a tu- wręcz przeciwnie, poczułam się jak członek drużyny już w pierwszych dniach pracy. Pracę ułatwia nam produkt, który przyjemnie się sprzedaje oraz tak jak wspomniałam wcześniej- atmosfera w firmie, oparta w dużej mierze na transparentności i zaufaniu. Z czystym sumieniem mogę polecić TrustedShops, widzę tutaj wiele możliwości rozwoju.

@Natalia

Również nie polecam ,zdecydowanie spełniam oczekiwania tego pracodawcy ,przy pierwszej rozmowie rekrutacyjnej przez telefon Pani nie miała zbyt dużo do powiedzenia to z mojej strony padały pytania ,następnie była informacja ze proces rekrutacyjny trwa -kandydatura została odrzucona .Generalnie przyjmuje założenie ze Pani rekrutująca nie przyjmuje lepszych od siebie .Poszukują sprzedawcy telefonicznego ,rozmowę prowadzą przez telefon a kandydatury które spełniają wymagania bądź przekraczają ,ludzi z doświadczeniem i pomysłem na sprzedaż odrzucają .Szanowne Panie rekruterki proszę zastanowić się co robicie bo osoby sprzedające wam stanowiska nie zabiorą a jedynie wniosą do waszej struktury stabilizację ,ponieważ nasza sprzedaż to wasz spokój :)

Dokładnie
@Kandydat

Dokładnie tak ,rekrutacja na pracuj .pl prowadzona dla samego ogłoszenia ,nie polecam kandydować .Oferta pustego stanowiska na które nikogo nie potrzebują

@Kandydat

Dziękujemy za postawienie komentarza. Jak na pewno może Pan/Pani sobie wyobrazić, zgłosiła się do nas duża liczba wykwalifikowanych kandydatów. Z tego powodu stworzenie krótkiej listy wcale nie było dla nas łatwe. W każdym procesie rekrutacyjnym, zapoznajemy się z każdą aplikacją, która została do nas wysłana. Na każe ogłoszenie otrzymujemy kilkaset CV, a zazwyczaj poszukujemy tylko jednej osoby w danym procesie rekrutacyjnym. Decyzja o zatrudnieniu zostaje podjęta na podstawie wyłącznie obiektywnych czynników. Naszym zadaniem jako rekruterów jest zatrudnienie osób, które są jak najlepiej dopasowane do danego stanowiska i naszego zespołu.

Beznadziejna rozmowa rekrutacyjna,(usunięte przez administratora) Na żywo rozpoczynają od opowiadania o sobie.. (usunięte przez administratora). Może dlatego nie ma tu prawdziwych komentarzy na temat tej firmy. O pracy nie dowiesz się niczego jeśli na siłę nie zdasz pytań (usunięte przez administratora) To była komedia. Pytań praktycznie nie mają jak opowiedzą o sobie pozwalają Ci powiedzieć co Cgxes na swój temat. Możesz np opowiadać, że też masz dzieci małpeczki bo i tak im zwisa co Powiesz tak są zajęci sobą i heheszkami. Płacą 2500 za naganianie firm do tego by kupili ich niby certyfikat na którego temat nie mówią kompletnie nic. Strata czasu. Skostniała kolesiowska klika, której ktoś wyżej zlecił rekrutację.

Gally

Firma godna polecenia zarówno dla klientów i pracowników. Super produkty i super pracownicy. Młody, przebojowy zespół, bardzo profesjonalny a przy tym po prostu ludzki. Warunki pracy bardzo ok. Warto spędzić w tym miejscu nawet 8h pracy :)

sympatyczna atmosfera w biurze, uczciwe rozliczenia targetów, fajny produkt, ciekawa branza e-commerce poza tym fajne wyjazdy do Niemiec dwa razy w roku na impreze firmowa (oczywiscie jak sie chce :-)

niunia15

Firma rozwija się. Szansa na szybki rozwój zawodowy.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Trusted Shops Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
harvey

Znajdą tu miejsce zarówno osoby dopiero startujące na rynku pracy, jak i pracownicy z wieloletnim doświadczeniem. Ciche biuro w spokojnej lokalizacji. Brak open space i call center. Współpracownicy to ludzie, a nie roboty zapatrzone w tabelki i targety.

Zostaw merytoryczną opinię o Trusted Shops Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trusted Shops Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trusted Shops Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Trusted Shops Poland Sp. z o.o.