DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Sa dwa etapy Na pierwszym pada pytanie "czy chce pan/pani pracować u nas?" Po odpowiedzi Tak następuje drugi etap i tu jest trudniej bo pada pytanie "napewno?"

Ses

Увеличьте людям зарплаты,и не берите алкашей на работу,и будет все норм по поводу текучки.

Tlumacz
@Ses

Zwiększ pensje dla ludzi i nie zabieraj alkoholików do pracy, a będą obowiązywały wszystkie zasady dotyczące rotacji. Cała prawda

Technik.

Witam Mam pytanie czy szukacie ludzi na stanowisko UR?. ORAZ NA JAKI PRZEDZIAL FINASOWY MOZNA LICZYC ? POZDRAWIAM MIETEK

@Technik.

Dzień dobry, tak, poszukujemy techników do Działu Utrzymania Ruchu. Zachęcam do złożenia CV na adres hr.kro@dirks-group.de , kwestie finansowe są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Dział HR

nikt
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

nie aplikuj, za taką atmosferę w firmie nie warto:)

nikt
@Technik.

Szkoda twojego czasu w tej firmie. atmosfera, zarobki, brak kompetentych osób na kierowniczych stanowiskach - nie polecam

Technik
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Dziękuję za informację. Wypowiedzi tu jako negatywne to mam prośbę I I pytanie co wy zrobiliście żeby było dobrze ? I na ile jesteście kompetentni aby oceniać?

pytanie
@nikt

pisząc o osobach na kierowniczych stanowiskach masz na myśli kogo? kierownika który został zwolniony za (usunięte przez administratora) kierownika który jeszcze nie został zwolniony czy tego który pod wpływem alkoholu był w pracy?

Przemek
@nikt

Najbardziej kompetentną osobą w firmie jest DHL :P Mózg całego magazynu... mądry, uczciwy, sympatyczny, wykształcony :P

@Przemek

Wizjoner :D

San antonio

Dobrze

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kamil

Witam jestem zainteresowany pracą w DIRKS. Mieszkam w okolicach Krosna od niedawna, nie znam ludzi, miasta.. Mogę prosić o wypowiedzi ? Z góry dziękuję ;)

Ja jako były.
@Kamil

Zależy na jakie stanowisko. Odpuść pikowanie, może inbaud...? A może DUR?

Jaka umowa obowiązuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Viking

Jeżeli rozpoczynasz pracę pierwszą umowę jaką dostajesz to Umowa o pracę, więc duży plus za to. Okres próbny trwa 3 msc. W 99% przedłużona.

kuks

Chciałbym zapytać, czy firma podczas trwającej pandemii miała redukcję etatów, lub zmniejszony czas pracy a co za tym idzie... mniejszą pensję?

zozo
@kuks

W związku ze specyfiką firma zwiększyła jeszcze swoje obroty... co dało się odczuć na hali poprzez większą ilość pracy. Zamówienia, zamówienia. Czasem wpadły nawet nadgodziny. Nie było żadnych zwolnień, nie zmniejszyli czasu pracy ani wypłat.

Kaktus@
@zozo

Zwolnienia są cały czas podstepne

Kto zarzadza praxa całego centrum?

Jak pracuje się w firmie? Jaka atmosfera? Na jakie dodatki można liczyć? Dziekuje za informacje

dima
@Kandydat

nie polecam. pojdziesz to sie przekonasz.

@dima

A coś więcej możesz powiedzieć? Jakie mają premie, dodatki? Czy moze gola pensja?

DALEJ DIMA
@Kandydat

PREMIĘ I TAK CI CZESCIOWO ZABIORĄ BO STWIERDZĄ, ŻE GENERUJESZ USZKODZENIA. POZA TYM NAWET GDYBY TO NIE BEDZIE SIE ONA ZGADZAC Z TY MCO REALNIE WYROBILES. OCZYWISCIE NA KORZYSC PRACODAWCY.

@DALEJ DIMA

Wysokie premie ma firma? Na jaką pensje podstawowa można liczyć? Pytam bo w firmie w której pracuje nie ma żadnej premii ani dodatków, socjal tez na poziomie 0.

Prima
@Kandydat

Co jak co, ale na pieniądze nie można narzekać. Pensje są ok, oprócz podstawy mamy premie za obecność i wydajnosciową, która zależy od ciebie. Czyli im lepiej-szybciej zasuwasz tym większy hajs. Kumpel dostał premie za polecenie pracownika. Socjal na święta i dla dzieciaków LEGO. Premia to jedno z częściej wypowiadanych słów na hali.

Neo
@Prima

Potwierdzam. Do tego z roku na rok coraz większe kwoty wypłacane na urlop i święta. Już niedługo zajączek, pewnie parę złoty wpadnie. Wszystko zawsze na czas! Jeżeli masz nadgodziny też zostają wypłacane.

@Prima

A możecie napisać jaka jest wysoka premia za obecność j za wydajnosc jaki przedzial? I na jaka realnie można liczyx

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Premie uzależnione są od stanowiska pracy i o jej wysokości kandydat informowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Naszym pracownikom oferujemy następujące premie: -wydajnościowa -uznaniowa -za polecenie -za obecność -roczna premia za obecność. Doceniamy również kreatywność, dlatego też pracownicy, którzy przedstawią koncepcję wpływającą na usprawnienie procesów produkcyjnych, mogą liczyć na dodatkowy bonus. Nasi pracownicy korzystają także z bogatego pakietu świadczeń socjalnych oraz owoców i słodkich bułek.

@Kandydat

Za brak l4 250 zl brutto miesięcznie. Na koniec roku jeśli nie byłeś na l4 przez rok dodatkowo 700 zl. Jeśli pracujesz na wózkach wysokiego składowania i masz uprawnienia to 300 zl dodatkowo. Jest możliwość takie uprawnienia zrobic w zakładzie ale najpierw trzeba się sqtrudnic troszke popracować. Co do wydajnościowej to na różnych stanowiskach różne kwoty ale tak od 30 zl dzien najmniejsza. Jak masz 16 dni pracujących latwo policzyć. Socjal jest naprawde fajny. Na swieta wielkanocne i Bożego Narodzenia i oczywiście wczasy pod grusza. Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie i to naprawdę fajne. Dostosowane do wieku. Jak kogoś polecisz i ta osoba przepracuje iles czasu tez dostajesz premie. Powiem tak praca jest ciezka fizyczna ale ma też swoje plusy. Nadgodziny tez sa ale płatne co 3 miesiące. Grafik masz na 3 miesiące łatwiej coś sobie planować. Często się zmienia ale raczej godzinowo. Chociaz tez czasem firma zrobi niespodziankę i np pracujesz 11 listopada w Swieto.

Aktualność
Firma Dirks Distribution była jednym z głównych sponsorów XV Forum Studentów Transportu i Logistyki Koła Naukowego Logistics 2019,
działającego przy Politechnice Wrocławskiej.

Do pani Marii

pani Mario jest możliwość łączenia pracy z studiami. Jest nawet parę osób które to robią. Na Inbout pracuje sie po 8 godzin od poniedziałku do piątku. Są też 2 zmiany. Najlepiej złożyć cv. Podczas rozmowy powiedziec ze nie jest sie dostępnym w weekendy.

Aktualność
Dzień dobry.

Ten wpis został opublikowany w odpowiedzi na wpis, który został usunięty przez administratora.

Jeżeli umieszcza  Pan lub Pani negatywny wpis na portalu, to wypadałoby mieć na tyle odwagi, by podpisać się własnym imieniem i nazwiskiem lub przynajmniej pseudonimem. Zamieszczając wpis pod nazwiskiem naszego pracownika narusza Pan jego dobra osobiste. Nie będziemy pozostawać obojętni wobec nagannej postawy osoby piszącej uwagi i zażalenia do pracodawcy, kradnąc i podszywając się pod dane osobowe innej osoby. Jesteśmy otwarci na zgłaszane uwagi i odpowiemy na postawione pytania pod warunkiem, że będziemy mieli możliwość rozmowy z autorem.
Fanderst

Nie znam dokładnie tematu, ale... Proszę się zapoznać z definicją danych osobowych. Samo imię i nazwisko to nie dane osobowe. Proszę się doszkolić w tej materii, i skasować swój wpis. Źródło: https://archiwum.giodo.gov.pl/pl/319/973 P.S. Co się w tej firmie dzieje...?

Maciek
@Fanderst

"Nie znam dokładnie tematu, ale... się wypowiem"? Samo imię i nazwisko to nie dane osobowe, bo nie pozwalają na wskazanie konkretnej osoby. Mówiąc o Janie Iksińskim, nie wiemy o którym z tysięcy Janów Iksińskich mowa, ale jeśli mówię o Janie Iksińskim pracującym w Dirks Service Krosno, to jest to informacja, która pozwala ustalić bez problemu, o której konkretnie osobie jest mowa, w związku z tym, imię i nazwisko w tym przypadku jest to dana osobowa. Wynika to z linku, który sam wkleiłeś...

Fender
@Maciek

Samo imię nazwisko i miejsce pracy to nie dane osobowe. Dlatego, że potrzeba "dodatkowych" nakładów, by daną osobę zidentyfikować. Np. Maciej W z firmy Dirks, może powiedzieć coś tylko osobie z tą firmą związaną, dla pozostałych to dalej Maciej W. i nic więcej. Najśmieszniejsze są deklaracje, typu "...kroki prawne... ", "...organom ścigania..." . Albo firma działa, albo nie zabiera głosu. Jaki cel mają takie ogłoszenia? Wystraszyć autora posta , zastraszyć pozostałych...? Widać to po odbiorze komunikatów i ogłoszeń, zdecydowanie na minus. P.S. Moja wiedza o ochronie danych nie opiera się na wiedzy z wyszukiwarek,dlatego takie stanowisko. Wkurza mnie też takie publiczne straszenie.

Maria

Jest w firmie miejsce dla studentów zaocznych którzy nie maja wolnych weekendów ?

Czy Firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub powiązana.

Czy firma Dirks GmbH w Kleve 47533 to ta sama firma lub spokrewniona.

@ktoś a jak bardzo godziny się zmieniają?

@Adam

Na przyjęciu towaru są stałe 6-14-22 pn-pt. Pick i reszta od 4/5 rano do 15 i od 15.30 do 1.30/2.30 zależy od zamówień, średnio 10-11h x 4 dni/tyg

Co ja piszę? 4 ŚRODEK NOCY, najlepszy sen, nie rano, rano to jest 11.30 ; )

Witam Chciałem się dowiedzieć czy grafik często jest zmieniany czy raczej jest stały??

Ktoś
@Zainteresowany

Stały jeżeli chodzi o dni pracy tylko godziny się zmieniają

@Zainteresowany

godziny sie zmieniaja od 1.5 roku w kazdym tygodniu. najpierw 2 zmiana pracowałą do 1 w nocy pozniej do 1 30 a teraz do 2 30

Jasio srasio

Czy warto pracować na wózku w Dirks,? Jaka płaca bez nadgodzin? Itd?

I znowu jakaś afera z rozwalanymi paczkami. Może zamiast wymyślać nowe reguły przestrzegać tych co już są, w zupełności by wystarczyły, tylko nikt się do nich nie stosuje, prawie nie ma już polskich liderów/chłopców do bicia i nie ma na kogo zwalać winy, teraz kierownictwo samo niech biega i upomina każdego z osobna. Chcieliście rotację tańszych pracowników, proszę bardzo, to część ceny, Ukraina teraz już praktycznie rządzi i robi co tylko chce, a jak się nie chce to nie robi, powodzenia w starciu

abc

Nie ma siły żeby karton 28 kg 2 żwirki RZUCONY z 1 m. nie rozwalił tego na dole, zamiast czepiać się pakujących przyjrzyjcie się załadunkowi w trakcie pracy, a nie jak kartony są już wyciągnięte

Ciekawy

Czy ktoś wie czy jutro będzie wypłata?

@Ciekawy

A praca dla samej idei to już nie łaska? Ci dzisiejsi pracownicy to tacy roszczeniowi, wypłata i wypłata, do roboty by się w końcu wzięli, szefowie obserwują i w tej , tej i jeszcze tej sekundzie nie pracowałeś. To zupełnie odwrotnie niż oni, pracownik czasami nie pracuje, szef czasami pracuje, uzupełniamy się normalnie jak yin i yang

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 82.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.