DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

1.7 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ktoś
Pracownik
 Pytanie

Nadgodziny. Kiedy to się skończy??

kurier UPS
Klient
@Ktoś

pozdro DHL

DHL Nowy wpis
Pracownik
@Ktoś

Nigdy ;p

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Ktoś

Nadgodziny się nie skończą. Nie ma sensu się okłamywać.

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
@Ktoś

(usunięte przez administratora) I te ciągłe nadgodziny są niezgodne z prawem

Pracownik Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Jak ładnie jest napisane w tym artykule. Ze nadgodziny nie mogą być planowane. Czyli sms jakie dostajemy z nadgodzinami są niezgodne z prawem? Bo od 2 lat minimum raz w tyg jest sms.

Pytanie
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Pytanie

Sa dwa etapy Na pierwszym pada pytanie "czy chce pan/pani pracować u nas?" Po odpowiedzi Tak następuje drugi etap i tu jest trudniej bo pada pytanie "napewno?"

Technik.
Kandydat
 Pytanie

Witam Mam pytanie czy szukacie ludzi na stanowisko UR?. ORAZ NA JAKI PRZEDZIAL FINASOWY MOZNA LICZYC ? POZDRAWIAM MIETEK

Pracodawca

@Technik.

Dzień dobry, tak, poszukujemy techników do Działu Utrzymania Ruchu. Zachęcam do złożenia CV na adres hr.kro@dirks-group.de , kwestie finansowe są omawiane na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiamy Dział HR

nikt
Klient
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

nie aplikuj, za taką atmosferę w firmie nie warto:)

nikt
Klient
@Technik.

Szkoda twojego czasu w tej firmie. atmosfera, zarobki, brak kompetentych osób na kierowniczych stanowiskach - nie polecam

Technik
Kandydat
 Pytanie
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Dziękuję za informację. Wypowiedzi tu jako negatywne to mam prośbę I I pytanie co wy zrobiliście żeby było dobrze ? I na ile jesteście kompetentni aby oceniać?

pytanie
Pracownik
 Pytanie
@nikt

pisząc o osobach na kierowniczych stanowiskach masz na myśli kogo? kierownika który został zwolniony za (usunięte przez administratora) kierownika który jeszcze nie został zwolniony czy tego który pod wpływem alkoholu był w pracy?

ktoś
Pracownik
@pytanie

Sądząc po wypowiedzi mamy do czynienia ze specjalistą, który w wolnym czasie je VIFONA paleczkami opowiadając znajomym wakacje w Azji a może z człowiekiem, który swoje problemy opowiada behawioryscie weterynarii przy wizycie z swoim kotem ale na pewno nie z osobą, która w swoim bogatym życiu zawodowym cokolwiek osiągnęła. Że reszta wystarczy spojzec na nick. Tak wlasne zdanie to prawo konstytucyjne tak prawo do bycia idiotą.

1
Przemek
Kandydat
@nikt

Najbardziej kompetentną osobą w firmie jest DHL :P Mózg całego magazynu... mądry, uczciwy, sympatyczny, wykształcony :P

Tomek
Klient
@Przemek

Wizjoner :D

San antonio
Klient
 Pytanie

Dobrze

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Kamil
Kandydat
 Pytanie

Witam jestem zainteresowany pracą w DIRKS. Mieszkam w okolicach Krosna od niedawna, nie znam ludzi, miasta.. Mogę prosić o wypowiedzi ? Z góry dziękuję ;)

Ja jako były.
Były pracownik
 Pytanie
@Kamil

Zależy na jakie stanowisko. Odpuść pikowanie, może inbaud...? A może DUR?

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Viking
Pracownik
@Pytanie

Jeżeli rozpoczynasz pracę pierwszą umowę jaką dostajesz to Umowa o pracę, więc duży plus za to. Okres próbny trwa 3 msc. W 99% przedłużona.

kuks
Kandydat
 Pytanie

Chciałbym zapytać, czy firma podczas trwającej pandemii miała redukcję etatów, lub zmniejszony czas pracy a co za tym idzie... mniejszą pensję?

zozo
Pracownik
@kuks

W związku ze specyfiką firma zwiększyła jeszcze swoje obroty... co dało się odczuć na hali poprzez większą ilość pracy. Zamówienia, zamówienia. Czasem wpadły nawet nadgodziny. Nie było żadnych zwolnień, nie zmniejszyli czasu pracy ani wypłat.

Kaktus@
Były pracownik
@zozo

Zwolnienia są cały czas podstepne

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Kto zarzadza praxa całego centrum?

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jak pracuje się w firmie? Jaka atmosfera? Na jakie dodatki można liczyć? Dziekuje za informacje

1
dima
Klient
@Kandydat

nie polecam. pojdziesz to sie przekonasz.

Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@dima

A coś więcej możesz powiedzieć? Jakie mają premie, dodatki? Czy moze gola pensja?

DALEJ DIMA
Klient
@Kandydat

PREMIĘ I TAK CI CZESCIOWO ZABIORĄ BO STWIERDZĄ, ŻE GENERUJESZ USZKODZENIA. POZA TYM NAWET GDYBY TO NIE BEDZIE SIE ONA ZGADZAC Z TY MCO REALNIE WYROBILES. OCZYWISCIE NA KORZYSC PRACODAWCY.

1
Kandydat
Pracownik
 Pytanie
@DALEJ DIMA

Wysokie premie ma firma? Na jaką pensje podstawowa można liczyć? Pytam bo w firmie w której pracuje nie ma żadnej premii ani dodatków, socjal tez na poziomie 0.

Prima
Pracownik
@Kandydat

Co jak co, ale na pieniądze nie można narzekać. Pensje są ok, oprócz podstawy mamy premie za obecność i wydajnosciową, która zależy od ciebie. Czyli im lepiej-szybciej zasuwasz tym większy hajs. Kumpel dostał premie za polecenie pracownika. Socjal na święta i dla dzieciaków LEGO. Premia to jedno z częściej wypowiadanych słów na hali.

4
Neo
Pracownik
@Prima

Potwierdzam. Do tego z roku na rok coraz większe kwoty wypłacane na urlop i święta. Już niedługo zajączek, pewnie parę złoty wpadnie. Wszystko zawsze na czas! Jeżeli masz nadgodziny też zostają wypłacane.

4
Kandydat
Kandydat
 Pytanie
@Prima

A możecie napisać jaka jest wysoka premia za obecność j za wydajnosc jaki przedzial? I na jaka realnie można liczyx

Pracodawca

@Kandydat

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Premie uzależnione są od stanowiska pracy i o jej wysokości kandydat informowany jest na rozmowie kwalifikacyjnej. Naszym pracownikom oferujemy następujące premie: -wydajnościowa -uznaniowa -za polecenie -za obecność -roczna premia za obecność. Doceniamy również kreatywność, dlatego też pracownicy, którzy przedstawią koncepcję wpływającą na usprawnienie procesów produkcyjnych, mogą liczyć na dodatkowy bonus. Nasi pracownicy korzystają także z bogatego pakietu świadczeń socjalnych oraz owoców i słodkich bułek.

Pracownik
Pracownik
@Kandydat

Za brak l4 250 zl brutto miesięcznie. Na koniec roku jeśli nie byłeś na l4 przez rok dodatkowo 700 zl. Jeśli pracujesz na wózkach wysokiego składowania i masz uprawnienia to 300 zl dodatkowo. Jest możliwość takie uprawnienia zrobic w zakładzie ale najpierw trzeba się sqtrudnic troszke popracować. Co do wydajnościowej to na różnych stanowiskach różne kwoty ale tak od 30 zl dzien najmniejsza. Jak masz 16 dni pracujących latwo policzyć. Socjal jest naprawde fajny. Na swieta wielkanocne i Bożego Narodzenia i oczywiście wczasy pod grusza. Paczki dla dzieci na Boże Narodzenie i to naprawdę fajne. Dostosowane do wieku. Jak kogoś polecisz i ta osoba przepracuje iles czasu tez dostajesz premie. Powiem tak praca jest ciezka fizyczna ale ma też swoje plusy. Nadgodziny tez sa ale płatne co 3 miesiące. Grafik masz na 3 miesiące łatwiej coś sobie planować. Często się zmienia ale raczej godzinowo. Chociaz tez czasem firma zrobi niespodziankę i np pracujesz 11 listopada w Swieto.

4
Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Witam Chciałem się dowiedzieć czy grafik często jest zmieniany czy raczej jest stały??

Ktoś
Pracownik
@Zainteresowany

Stały jeżeli chodzi o dni pracy tylko godziny się zmieniają

pracownik
Pracownik
@Zainteresowany

godziny sie zmieniaja od 1.5 roku w kazdym tygodniu. najpierw 2 zmiana pracowałą do 1 w nocy pozniej do 1 30 a teraz do 2 30

Jasio srasio
Kandydat
 Pytanie

Czy warto pracować na wózku w Dirks,? Jaka płaca bez nadgodzin? Itd?

12
Ciekawy
Pracownik
 Pytanie

Czy ktoś wie czy jutro będzie wypłata?

Nick
Pracownik
 Pytanie
@Ciekawy

A praca dla samej idei to już nie łaska? Ci dzisiejsi pracownicy to tacy roszczeniowi, wypłata i wypłata, do roboty by się w końcu wzięli, szefowie obserwują i w tej , tej i jeszcze tej sekundzie nie pracowałeś. To zupełnie odwrotnie niż oni, pracownik czasami nie pracuje, szef czasami pracuje, uzupełniamy się normalnie jak yin i yang

Seba
Pracownik
 Pytanie

Z tego co słyszałem to w ramach szeroko zakreślonych oszczędności to nawet ochronę nam wymieniają . Chłopcy do bicia byli za drodzy . Teraz chronić zakład będą dobermany z orzeczeniem bo taniej. Polska to dziki kraj ?!

12
Doberman
Klient
@Seba

Co to za określenie Dobermany to są tacy sami ludzie jak ty i wykonują swoją pracę tak jak ty Śmieciu

11
Ex Bodyguard
Pracownik
@Seba

Ktoś nas jednak pożałował,lecz szkoda,że moja randka z młodą pracownicą z(usunięte przez administratora) nie doszła do skutku,bo miałbym jeszcze lepsze wspomnienia z pracy w Dirks.

Ktos
 Pytanie

Czy jest możliwość ponownego zatrudnienia się

pracownik
@Ktos

Najlepiej zadzwoń do hr. pewnie zależy to od tego czy sam się zwolniłeś czy cię zwolniono. i na jakie stanowisko.

Pytanie
 Pytanie

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

3
@Pytanie

Teoretycznie po 2 latach i 3 miesiacach. 1 umowa na 3 miesiace próbna.później są 2 umowy po rok.

zaniepokojony
 Pytanie

Czy w ramach ochrony pracowników po każdej zmianie dezynfekowane są kierownice w pendolinach? Nie panikujmy - ale zwiększajmy szanse na ewentualne nierozprzestrzenianie się wirusa - czy ktoś o tym w ogóle myśli czy tylko liczą się wyniki?? Przykład z niedawna - dlaczego w firmie nie zarządzono kwarantanny dla całego personelu gdy padło podejrzenie o wirusa u jednego pracownika? W innej firmie ludzi skierowano na kwarantannę do czasu uzyskania wyniku. Całe szczęście, że wynik okazał się ujemny. No ale gdyby....?? No tak - pewnie słupki by się nie zgadzały :(

Tylko ja
@zaniepokojony

Pomyśleli o ochronie.... Najbardziej o ochronie siebie... My "robole" mozemy ryzykować ważne że biuro zamknęlo się przed nami na klucz... A przepraszam... Nam zamontowali dozowniki na płyn dezynfekujący. Możemy się cieszyć :/ porażka i jeszcze raz porażka!!!!! Zamontowali dozowniki dopiero kiedy chłopak w pracy miał gorączkę? Bo co? Bo zaczęli się bać że to może być wirus? Że narazili pracowników i nadal narażają bo niestety liczą się tylko te słupki. Brawa dla firmy za to jak "bardzo dbają o pracowników". Szkoda tylko że nie liczą się z tym, iż mogą spotkać się z poważnymi konsekwencjami prawnymi za narażanie zdrowia lub nawet życia pracowników. Nie mówię żeby odrazu zamykać zakład, ale trochę ochrony nam się należy i nie dopiero w sytuacji poważnego podejrzenia....

zaniepokojony
@Tylko ja

echhhhhh- ale nie chcę siać fermentu . Nawet w jednym dyskoncie w Krośnie Odrz od poniedziałku zmniejszają liczbę godzin pracy a pomiędzy zmianami godzinna przerwa aby zmiany się nie stykały. Bardziej to troska aby sklep funkcjonował co nie zmienia faktu iż ograniczają ewentualne rozprzestrzenianie się wirusa - a pracownik ma świadomość iż jednak pracodawca w jakiś tam sposób o niego dba. Można?

Tylko ja

Nie każdy może pozwolić sobie na zwolnienie się co nie znaczy że firma może olewać przestrzeganie podstawowych spraw jak dbanie o higienę. Chcę pracować ale w ludzkich warunkach

Korona
@Tylko ja

Z tego co wiem Pan u którego było podejrzenie, nie był zatrudniony. Wszyscy wiemy z jaką sytuacją mamy obecnie styczność. Każdy kto starał się zabezpieczyć siebie i swoje rodziny w środki dezynfekcyjne wie, że był z tym duży problem i nadal jest. Mimo wczesnej reakcji był brak ich dostępności oraz opóźnienia w dostawach.

Tylko ja
@Korona

Nie wspomniałam o pierwszym przypadku podejrzanym tylko o chłopaku, który został zwolniony w czasie pracy do domu z powodu wysokiej gorączki. Sytuacja miała miejsce w tym tygodniu i jeszcze tego samego dnia biuro zamknęło się na klucz a nam zamontowali dozowniki. Wiem jaki jest problem z dostępnością takich środków ale czy to nie dziwny zbieg okoliczności?

618
@Tylko ja

Jezeli mowimy o tym samym przypadku z czwartku, to chlopak o ktorym mowa nie mial goraczki.

kłaliti lider
@Korona

jezeli chodzi o sytuacje z czwartku to chlopak o ktorym mowa nje miał goraczki

Bambo
@zaniepokojony

Te damy kameliowe z HR maja wolne z powodu koronawirusa, a my mamy (usunięte przez administratora) do poki sie nie zaraźimy? To jest skandal!!!! To sie do gazety nadaje! Tutaj macie przyklad jak oni dbają o praciwnika... w (usunięte przez administratora) nas mają!!! Zaraź sie i (usunięte przez administratora) Wsydzili by sie wgl. wywieszac taką informacje na drzwiach. Traktują nas jak ludzki śmieć!!!! Tutaj macie przyklad jak tu jest pięknie, taka informacja dla ludzi zainteresowanych pracą w tym obozie. Ale pewnie ten komentarz zostanie usuniety bo prawda boli. Wstyd i hańba.

Pracodawca

@Bambo

Dzień Dobry, w związku ze zmianami jakie zaistniały, jesteśmy do Państwa dyspozycji od godz. 8.00 do 21.30. Jeżeli chodzi o dezynfekcję dokładamy wszelkich starań aby każdy z Państwa mógł z niej skorzystać na terenie zakładu.

koronawirus
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

cos musi byc na rzeczy skoro zaczeliscie zabierac się za dezynfekcje hali a haery się odciely od rzeczywistości.

normalny
@koronawirus

Po prostu robią to co powinni zacząć z tydzień temu - zwykła prewencja jak w wielu miejscach pracy, sklepów itp. Ludzie o co Wam chodzi? Nie robią nic - źle, zaczęli - też się nie podoba. Jest praca to i będą wypłaty. Zanosi się na dość sporych rozmiarów kryzys , ale firma raczej będzie poza nim ze względu na specyfikę działalności - więc nie narzekajcie tylko weźcie się do roboty. To co wielu z Was pisze to już nie zawsze są opinie. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie i można się zwolnić Praca ciężka więc osoby słabe fizycznie się tam nie odnajdą.

O tak
@normalny

O tak. Można się zwolnić.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

pracownik

Zależy jak rozumie pan przygotowanie na koronawirusa. pracujemy normalnie po 11 godzin mimo grafikowych 10. jest pan ochroniarz ktory sprawdza stan temperatury ( to działanie zostało wprowadfzone dopiero po tym jak jeden z pracowników został poddany badania z powodu podejrzenia zarażenia). stres wsrod pozostałych pracowników był duzy. na szczescie wynik ujemny. a i zostały wydrukowane kartki jak postepowac. czyli to co znamy z internetu. myć ręce itp. oczywiście na hali znajduje się dużo wiecej osob niz 50. nie ma srodków dezynfekcyjnych.

Przezorny
@pracownik

Ja tam profilaktycznie sterylizuję się Soplicą czystą, poświęcę się dla sprawy, a co tam :) Podobno spirytus też dobry

Mały
 Pytanie

Witam. Interesuje mnie czemu przy niektórych stanowiskach pracuje się po jednej osobie na komputer a na pewnej zamianie dziewczyna biega w te i we w te.

Pracodawca

@Mały

Ponieważ przykładowo, jeśli na jednej stacji pakowania zjeżdża 200 paczek na godzinę, to nie ma potrzeby, żeby osoba która tam pracuje, szła gdzieś indziej. A są takie miejsca, jak na przykład stacja NIO, gdzie tych paczek może być (na przykład) tylko 20 na godzinę, więc gdy nie ma żadnych błędnych paczek, osoba która pracuje na NIO, może iść pomóc gdzieś indziej.

pracownik
@Mały

prosta sprawa jesli zrobisz swoja prace nie masz mozliwosci aby chwile odpoczac. masz wolne z 2 moze 3 min i musisz ale to musisz leciec na inne stanowisko. pan wice dyrektor cały czas patrzy w kamery. nie daj Boze na chwile bedziesz chciec odpoczac( bo stanie przez 9 godzin i 40 min moze meczyc ). nie ma mozliwości abys przez pare minut nic nie robił. wiec owa dziewczyna jest rzucana po różnych stanowiskach. czy jest to denerwujace TAK. czy wpływa to negatywnie na jej prace TAK. czy jest zmęczona TAK. czy to kogokolwiek obchodzi NIE.

...
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

20 paczek/h na NIO? Czy osoba która to napisała pracowała kiedyś na tym stanowisku ? Jak długo i przy jakiej produkcji ? Tam spada mnóstwo paczek (na oko 200/h). Jak taka osoba może pomóc na innym stanowisku ?

Pracodawca

@...

Mowa była o NIO3. Oczywiście na NIO1 spada więcej paczek, ale nie jest to nawet połowa tego co Pan/Pani pisze. Szczegółowych danych nie mogę podawać.

Ic
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Na nio 3 spada dużo więcej paczek. Czasem jest ich tak dużo ze nie ma gdzie położyć. Czasem spadają jak szalone. Bo ktoś zapomniał zamknąć paczki na pakowaniu albo behalter jest o 2 mm za bardzo w dół. Na nio 1 potrafi spaść 20 paczek w ciągu 20 sek bo ktoś nie zamknie pendolina. Aby wypowiadać się na temat pracy na danym stanowisku powinno się na nim stać chociaż przez parę tygodni. To ze coś wygląda fajnie w tabelkach nie zmienia faktu że w rzeczywistości jest zupełnie inaczej. Nawet jeśli wg pani 20 paczek na godzinę to mało to proszę policzyć. Wychodzi 3 min na paczkę. Na jej otworzenie sprawdzenie wszystkiego. Ponowne ułożenie w paczce zamknięcie kartona. Zniwelowanie błędu oraz wpisanie w raport

Pracodawca

@Ic

Na NIO3 spada mniej paczek niż na NIO1. W ciągu zmiany nie ma więcej niż 50 paczek niezamkniętych ze wszystkich stanowisk, także to nie ma znaczącego wpływu na zapełnienie NIO3. Widzę po loginach ile osoby z NIO3 pakują paczek na zmianę. Argument, że potrafi spaść 20 paczek w 20 sekund jest bez sensu, bo po pierwsze linia nie ma takiej przepustowości fizycznie, po drugie podawanie wartości skrajnej, gdy mówimy o średniej ilości jest bez sensu. Czasami jest kilka minut, że nic nie zjeżdza, ale to nie ma nic do średniej na godzinę. Średnio w paczce są 4 artykuły, więc 3 minuty na zeskanowanie 4 artykułów wydaje się rozsądnym czasem. Gdy jednak brakuje czasu, brygadzista lub kierownik wysyła do pomocy dodatkową osobę, a przynajmniej powinien tak robić. Na NIO1 nie zamyka się kartonu. Osoba, która pracuje tam od kilku tygodni, powinna o tym wiedzieć.

Jak
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Ile jest maksymalnie kartonów na jednym pendolinie? 34. Jeśli piker nie zamknie pendolina wszystkie paczki spadają na raz. Trzeba je wszystkie szybko ściągać. To ze średnio są 4 artykuły☺ hahahah jeśli jest 30 szt saszetek tego samego artykułu wy liczycie jako 1. A osoba na nio musi każda saszetke sprawdzić. Podawanie średniej przy takiej pracy to jak by powiedzieć ze ja jem kapustę kierownik mięso mielone czyli srednio jemy razem gołąbki. Zresztą nie jest ważne gdzie pracujesz na jakim stanowisku. Bo każdego potrafią ściągnąć do innej pracy. Typu chłopaki rozladowuja pendolina przez 5 min nie ma żadnego. To jeden ma od razu jechać zbierać braki. Zostaje jeden. Nagle zjeżdża 5 czasem 8 pikerow na raz. On jest sam. To samo jest na zbrojeniu. Zabierają jedna osobę na 10 może 20 min. I później nie ma uzbrojonych wózków. Na kartonach to już wogole jest meksyk. Zabierają ile się da osób najlepiej jedna żeby kleila wszystkie. Bo pan wice wie lepiej. Juz raz pokazał jak maja pracować. Trochę mu nie wyszło. Kartony rozwalone. Ogólnie w zakładzie przydał by się ktoś kto rozumie prace. Ktoś kto się zna. Ktoś kto nie patrzy na tabelkę. Typu w kartonie są 4 artykuły. Nie ma co się kłócić z pracodawcą. On zawsze wie lepiej. Dla niego zawsze będziemy tylko robolami. Nie częścią firmy. Nie osobami które znają się na swojej pracy. Które starają się ja wykonać jak najlepiej. Firma już straciła wielu dobrych pracowników. Straci resztę za rok gdy obok stanie nowa hala.

Pracodawca

@Jak

Nie 34, tylko 32. Jak paczki z niezamkniętego pendolina spadną na NIO, to nie osoba na NIO ma problem, tylko ten picker dostanie "po uszach". Tych kartonów nie trzeba sprawdzać, bo nawet się nie da. Trzeba je po prostu odstawić na bok. Ale to nie jest miejsce, żebym ja Pana/Panią tego uczył.

nick
@Jak

Dokładnie tak jest, zajęcie pojawia się falami, albo nic albo od -administrator usunie-, później wniosek że albo nic nie robisz/ jak nie ma co, albo się nie wyrabiasz/ jak wszystko na raz zjeżdża. Do cholery, od tego są właśnie kierownicy, brygadziści i liderzy żeby rozplanować pracę równomiernie na cały dzień, może to Ich trzeba wymienić? Z Nimi to jak jazda samochodem pół trasy 20, drugie pół 140, średnio 80 i wszystko ok

Jacek
@pracownik

A kto wicedyrektor?

4
Dyro
@Jacek

To pan L który utrudnia nam prace robi wszystko by jom utrudnić coraz bardziej nie zna się na pracy fizycznej

Stachu
@DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

No taaaaa... jak ktokolwiek z bióra moze kogokolwiek, czegokolwiek nauczyc, jak sam nie ma pojecia po co wgl. tam jest. Wy do roboty przyłazicie towarzysko, pogadac z ziomkami. W tych biórach to tacy naukowcy pracują dla ktoych doba trwa 25 godzin, wiec o czym my rozmawiamy. Podstawowka sie klania, tabliczka mnozenia, i cała reszta, a dopiero pozniej zarzadzac ludzmi i pracą. Proponuje najpierw pocwiczyc wirtualnie na simsach.

zbyszek
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda u was system pracy.Czy weekendy są wolne? Ile zmian jest? Jestem zainteresowany stanowiskiem operatora wózka jezdniowego.

Pracodawca

@zbyszek

Dzień dobry, większość operatorów wózków jezdniowych pracuje od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym. Szczegółowe informacje uzyska Pan w dziale HR. Zapraszam.

W
@zbyszek

Pracujesz tez w weekendy. Nie daj sobie wmówić ze tak nie jest. Mamy dyzury czyli idziesz w wolny dzień do pracy jak jest potrzeba a jest zawsze. Np pracujesz pon do pt. A w niedziele lub sobotę na 10 czasem 11 godzin. Do tego dzwonią do ciebie nawet jak.nie masz dyzuru masz dzień wolny to żebyś był. Jak odmuwisz zapomnij o umowie. Do tego mandaty. Czyli zapomnij o premi. Robimy od 20 do 40 nadgodzin w miesiącu. Płatne oczywiście po 3 miesiacach. Bo taki jest okres rozliczeniowy. Szkoda czasu na ta firme. Naprawdę. Nie masz szans na życie prywatne

Zbyszek
 Pytanie

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda system pracy w firmie. Czy są wolne weekendy?Interesuje mnie stanowisko operatora wózka jezdniowego.

Pracodawca

@Zbyszek

Dzień dobry, większość operatorów wózków jezdniowych pracuje od poniedziałku do piątku, w systemie dwuzmianowym. Zapraszam do działu HR, gdzie uzyska Pan szczegółowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.