DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Opinie o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.

Diks

(usunięte przez administratora) i nic więcej !!!!

A płacić nie ma komu ;)

Juz lepiej puszki zbierać, więcej godności, a moze i nawet wypłata lepsza. Kierownictwo patologia ;)

Daniel

Chcialbym sie dowiedziec jaka jest stawka operatora wozka widlowego.

Dział HR
@Daniel

Zapraszam do Działu HR, wynagrodzenie jest omawiane indywidualnie z potencjalnym kandydatem do pracy.

XXL

2.764 PLN na rękę

Fast
@Daniel

(usunięte przez administratora) nie polecam ;)

robol

Coś się źle zaczyna dziać , nawet na dwór nie można sobie wyjść podczas przerwy i obowiązuje zakaz palenia na dworze

Worker
@robol

Są tacy co mogą.... Szlachta ich mać...

Radomia
@robol

niedługo może... https://wolnemedia.net/sztuczna-inteligencja-zwalniania-pracownikow-amazonu/

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

W czasie przerwy brak możliwości wyjścia na powietrze , brak klamek w niektórych drzwiach w szatni ( ciekawe czemu stworzyli tym sposobem tylko możliwość wejścia/wyjścia z szatni tylko jednymi drzwiami) . Mało ludzi a roboty z każdym dniem więcej . Zmiany w grafiku - potrafią bez poinformowania zmienić iż pracuje się godzinę dłużej. Owszem poinformują pierwszą zmianę, że ma rozpocząć o godz 4 - ale już niekoniecznie powiadomią wcześniej drugą zmianę , że przedłuża im się czas pracy o godzinę . Echhhhh

Piwko

SUPER PRACA ! Pozytywy: można wypić % na przyjęciu z teamliderką :)

Szlachta
@Piwko

Mniej godność. Ją mniej.

Ala

Z tego co wiem to nie przyjmują do pracy Moje sugestie dla Dirks Service Krosno sp. z o.o.: Nie przyjmują do pracy

Nik

Tragedia.obiecali cuda,wysokie wypłaty A tu nic.nie wyrobiona norma.przychodzisz na drugą zmianę A tu o 19godz koniec.Grzegorz kierownik chodzi i ludzi obraża. Nic nie robi tylko klnie az uszy bola.traktuje ludzi jak śmieci.udaje cwaniaka A jak widzi dyrektora kłania się w pas zapomniał jak źle wyraża się o nim jak to nie widzi.

Psiunia
@Nik

Na tekst że ludzie będą nagrywać, to była gadka, że to nielegalne ( jest podobno coś w umowie ), tak mówił "gruby".

Olga

A jak tak Ciecie z Ochrony .Jest tam kikoro pajacy . Jak wypłosz bez uzębienia stay łeb co lata z alkomatem.Takiego gówna to nie widziałam nigdy ......Banda pajacy.....

@Olga

Ochrona po 70-siądce.Te dziadki to sami ochrony potrzebują (usunięte przez administratora)

@Olga

Boli, że nie można nic wynieść, alby być "wczorajszy". Takie mają zalecenia o wysokiego szefostwa, i są od pilnowania. Za to im płacą. Zostało Wam wyjadanie puszek między regalami.

seba
@Olga

Za drobne hartów nie zatrudnią , co do kontroli góra wymyśla i wymaga tyle w temacie.

Co, zabolała prawda...

Szymon

Sorry, nie jestem cieciem. Nie jestem też robolem.

@Szymon

Masz chyba z deklem pajacu .Co miało zaboleć że wyjadasz konie żarcie

@Paweł

Widać, że żadnej szkoły nie masz, bo pisać nie potrafisz. Jak byś się uczył może i kierownikiem byś został.

@Szymon

Ale ty (usunięte przez administratora) jesteś.Nie musze być kierownikiem Cieciu bo pracuje teraz w DE i mam 4-razy tyle co w tym syfie.Tyle w temacie pajacu z Dirks-a.Kończe ten temat bo szkoda czasu ..Pozdrawiam Cieciu

dziadek
@Paweł

Powiem krótko. Niektórzy z tych jak to nazywasz "dziadków" ,jestem przekonany, powiązało by młodszych od siebie w paczki i załadowało na kontene bez najmnmiejszych problemów. Każdy powinien robić swoje i odpowiadać za to co robi.

@dziadek

Ha Ha Ha pajacu

@Paweł

Drodzy użytkownicy, proszę, aby w swoich komentarzach nie obrażać się nawzajem. Wasze wypowiedzi w takim stylu są niekulturalne i przekazują mało informacji, które powinny znaleźć się w wątku opinii o pracy w firmie Dirks Service Krosno. Możecie przedstawić, jak obecnie wygląda sytuacja kadrowa u tego pracodawcy? Proszę o informację na ten temat.

Krośniak
@Marek

Marku-adminie. Tak wygląda sytuacja, ludzie skłóceni, duże różnice w pensjach. Pracownicy magazynowi zarabiają grosze. Przepłacanie tzw "białych kasków". Kosmiczna rotacja braki kadrowe, niespełnianie obietnic. Tak piszą pracownicy i nie mijają się specjalnie z prawdą. Ja nie pracuję TAM, ale Krosno O. jest małe i ludzie opowiadają jak jest. Ostatnio lekko podnieśli stawki.

Kinga
@dziadek

Dziadek widzę że pijaków z ochrony przyjmują spowrotem bo nikt za tak śmieszne pieniądze nie chce być pajacem .....Ochrona CIECIÓWKA

Zenobiusz
@Krośniak

Sądzę, że ostatnie dwa zdania doskonale puentują tę opinię... "Nie pracuję, ale ludzie gadają, zatem wiem". Nonsens. Ale w jednym przyznaję rację - Krosno Odrz. to małe miasto i można usłyszeć wiele opinii. To w sumie zabawne, gdy opinie te z pełnym przekonaniem wyrażają osoby, które tak naprawdę nie mają większego pojęcia o funkcjonowaniu firmy, a jedynie gdzieś coś usłyszały.

@Zenobiusz

A co Ty Zenobiusz wiesz? To co pisze "Krośniak", to prawda. Ja znam temat od szkolenia w Wojkowicach i jest .... z grzybnią, na pewno lepiej funkcjonuje tamten zakład. Dopóki będzie 3 z przodu w pensji to zastaję, jak nie to auf wiedersehen. Trochę podłapałem ecomerce, niemiecki znam, czekam do wiosny. Mam obawy co przyszłości tej firmy w Krośnie, może się mylę.... Pozdrawiam całą ekipę szkolącą się w Wojkowicach.

Z czego biorą się Twoje obawy co do sytuacji firmy Dirks Service Krosno? Przewidujesz, że warunki pracy mogą się pogorszyć? Może prognozowane są zwolnienia dotychczas zatrudnionych pracowników? Jeżeli możesz, to napisz, co miałeś na myśli.

@Marek

E-commerce w Krośnie Odrz. obsługuje sklep internetowy, w wynajętej hali, jeżdżąc na wynajętych wózkach, czyli nie jest właścicielem, ani hali, ani towaru, ani wózków TB. Relatywnie niskie pensje szeregowych pracowników (są wyjątki), praca dość ciężka. Efektem jest znaczna rotacja pracowników (jest to proces normalny na dzisiejszym rynku pracy, pracownik (usunięte przez administratora) lepszych ofert). Podsumowując ( także na podstawie innych wpisów ), nie wiadomo jaka będzie przyszłość tej firmy. Umowę najmu hali i wózków można wypowiedzieć, a z towarem przenieść się do inne hali. Zakładane pełne uruchomienie już niedługo. Na szczęście dla pracowników jest wiele ofert ( także z dojazdem do Niemiec ). Szczegółów nie wolno ujawniać, pod rygorem rozwiązania umowy o pracę.

@Krośniak

Niestety to prawda. Można pomyśleć, że ktoś kto nie pracuje w firmie a się o niej wypowiada - to od razu pisze głupoty i roznosi plotki, ale w tym wypadku wszystko się zgadza i potwierdzam (jestem pracownikiem, ostatni miesiąc na szczęście).

@Szybki

A kto powiedział, że nie pracuje... Jest więcej informacji, których niestety nie można upublicznić ( zapisy umów z Zooplus, czy Hillwood). Co mogę, to napiszę, ale w granicach prawa... Pozdrawiam.

Witam. Znalazłem ofertę http://dirks-krosno.pl/index.php/technik-utrzymania-ruchu/ , podobno netto ponad 3 tyś, czy ktoś może coś napisać na temat tej pracy?

@Kandydat

3400 BRUTTO ! Potwierdzone informacje od poirytowanego pracownika UR, który tylko czeka na aby dać stamtąd nogę.

@Szybki

Dzięki za odpowiedź. Mam inną pracę, gdzie potrzebują ludzi z doświadczeniem w UR (mechanika, podstawowa elektryka, i ogólnie PLC).

Zawiedziona

Nie polecam żadnemu szanującemu się Polakowi. Praca głównie pod przybyszów z Ukrainy i Białorusi. Po miesiącu naprawdę ciężkiej pracy i stresu związanego z normami normami i jeszcze raz normami dostałam 1800złotych !!! A zapowiada się tylko gorzej bo już atmosfera na hali jest bardzo napięta. Chcąc pracować na miejscu po rezygnacji z Ingramu, niestety pora tam wrócić. Szary człowiek też ma swoją godność a nie pracować od piątku do poniedziałku i mieć 3 dni wolnego i znowu iść od piątku do niedzieli.

@Zawiedziona

Znasz może powody tego, że w firmie Dirks Service Krosno rzekomo pogarsza się atmosfera? Ma to związek z zarobkami, które oferuje firma, czy może wpływają na to inne czynniki? Chciałbym poznać, jakie jest Twoje zdanie na ten temat. Będę wdzięczny za kontynuację rozmowy na ten temat.

Inbau
@Marek

Witam. Ludzie rezygnują, obiecali co innego, co innego jest na prawdę. Utworzyło się kółko wzajemnej adoracji ( "białe kaski"), można trochę popracować, ale na dłuższą metę to porażka. Ja tylko byle do wiosny, i też spylam do Niemiec. Kolega po odejściu podobno napisał co się dzieje do centrali ( zna niemiecki ), może się poprawi jak zwolnią parę osób z kierownictwa. Co do "roboli" to super ekipa, nawiązało się tu wiele przyjaźni, ludzie sobie pomagają, spotykają się po godzinach. Całe zło to wina "szlachty", która niekoniecznie nadaje się do swojej pracy. Tym którzy odeszli wszelkiej pomyślności, niech się Wam wiedzie ( choć wieszają na Was psy ).

badacz
@Zawiedziona

a po powrocie do Ingram wylecialas za alko super opinia

Aleks
@badacz

Kocie żarcie zaszkodziło, czy żal .... ściska

pulchik

Ciężka fizyczna praca . O ile praca sama w sobie nie jest skomplikowana to kierownictwo "stara się" robić wszystko aby ją dodatkowo obrzydzić . Dla nich liczą się tylko piki , piki i jeszcze raz wyniki . Robiąc 10 godzin (czasem bywa mniej bo brak zleceń) można być zmęczonym - ale ICH to nie obchodzi . Nie ma człowieka - są piki. N(usunięte przez administratora) Ciekawa jest "ochrona" która sprawdza wykrywaczem ludzi gdy już przebrani wracają do domu - hahahaha - wszelkie zamki i inne przedmioty w torbach , kieszeniach piszczą i co ? - rozbierać się trzeba ? - nawet nie sprawdzają co piszczy więc totalny bezsens ( no ale chyba im kazano tak robić. Kto ma sprawny kręgosłup , troszkę siły w rękach i odporną psychikę spokojnie sobie poradzi

seba

Dziadki i popaprańcy? W wieku tych dziadków będziesz robił pod siebie i czekał na pomoc społeczną. Ochrona robi co jaśnie oświecone kierownictwo wymyśli i każe za każde uchybienia grożą zwolnieniem. Więc nieraz zastanów się zanim wydasz pochopną opinię. Co do koordynatora to masz racje ale ktoś mu na to pozwala (dyrekcja , kierownik (usunięte przez administratora)no i prezes world people)????

To tylko on
@seba

Dziadku bo Ci żyłka pęknie .Co się spinasz ,czyżby pampers już był pełny. Boicie się zwolnień bo nikt by was nie zatrudnił POPIERDÓŁKI bo tylko jak psy umiecie warować i wykonywać polecenia za pare złoty. Macie tam puszki dla kota to zawsze możecie na nocce sobie podjeść na koszt Dirks-a patologio na zlecenie.

To tylko on
@seba

Średnia wieku DOZORCÓW ( psełdo ochrony ) w Dirks Krosno Odrz wynosi 70 lat jest czym się chwalić.Dyrekcja Dirks chyba chce sobie strzelić w kolano... Katastrofa Dozorcy ....

nie muszę

Ktoś komu nie chce się pracować zawsze będzie narzekał . Praca jak praca - trzeba się nieco nagimnastykować aby zarobić ponad 2 tyś netto . No ale w większości zakładów dla niewykwalifikowanych pracowników takie są stawki więc nie ma się co dziwić , że tutaj także . Jak się komuś naprawdę nie podoba zawsze można odejść bo nikt nikogo na siłę TAM nie zatrudnia. Czy TU jest mobbing? - ja osobiście nie zauważyłem . Zgadzam się z opiniami iż nie jest praca lekka , miła i przyjemna - bo nadźwigać się trzeba i to w miarę szybko a póki co ludzi do tej pracy jest zdecydowanie za mało więc osoby które już są zaiwaniają za kilku . Póki co również nie zauważyłem aby "białe kaski" wykorzystywały swe stanowisko nadużywając "władzy" - ONI też mają swoich przełożonych i muszą dopilnować realizacji planów . Ot normalny zakład pracy nastawiony na ilość ilość i jeszcze raz ilość

@nie muszę

Dziękuję za Twoją wypowiedź. Czy firma zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę, czy może preferuje umowy zlecenie? Gdy pracowałeś w tym miejscu, często dochodziło do zmian w strukturach kadry pracowniczej? Zastanawia mnie, czy w związku z Twoim stwierdzeniem, że praca jest ciężka fizycznie, to często dochodzi do rotacji. Odpowiedz, proszę, gdyż Twoja odpowiedź będzie pomocna dla czytelników tego wątku.

@Marek

Zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę . Póki co , mała jest rotacja gdyż jest "deficyt" pracowników i każdy kto wykazuje choć minimum chęci do pracy jest raczej mile widziany . Fakt , że przerzucają ludzi na różne stanowiska , ale raczej jest to podyktowane tym aby znaleźć optymalne rozwiązanie dla człowieka - czyli taki rodzaj pracy aby tam się dana osoba sprawdziła. Nie słyszałem jeszcze aby ktoś został zwolniony bo się nie sprawdza .Zarobki są na granicy najniższej krajowej ( ciut więcej) ale są i premie min frekwencyjna . Po prostu każdy musi sam ocenić czy chce tam pracować czy nie a najlepszym sposobem jest spróbowanie swych sił przynajmniej na okres 3 miesięcy bo taka jest pierwsza umowa( lepsze to niż siedzenie w domu)

@nie muszę

Troszkę jesteś w błędzie, pomyśl dlaczego jest taka rygorystyczny zakaz ujawniania poborów...? Nie wszyscy "robole" mają taką pensję, można mieć " żółty kask " i mieć netto ponad 3, zależy jak się "wykażesz". Były odejścia i nie tylko za alkohol... Są w Krośnie lepsze oferty.

@ja

Pierwsze słyszę o tym , że można mieć taką pensję netto . Niby zakaz a i tak wszyscy wszystko wiedzą :) . Owszem jest to możliwe wraz z premią - przecież można zyskać nawet 2 tyś brutto premii więc suma sumarą wyjdzie ponad 3 tyś netto . Nawet żółte kaski mają też i funkcje. Owszem mogę się mylić , bo nie znam wszystkich szczegółów dotyczących zarobków - ale to by świadczyło tylko o tym iż jednak można co nieco zarobić ( mimo wszystko i tak uważam , że w POLSCE zarobki dla pracowników fizycznych są na żenującym poziomie )

@nie muszę

A co mógłbyś napisać o atmosferze, która panuje w firmie Dirks Service Krosno? Czy relacje wśród grupy pracowniczej, z którą pracujesz, są poprawne? Można liczyć na wsparcie i pomoc innych pracowników w trudnych chwilach? Będę wdzięczny, jeżeli przedstawisz, jak to wygląda, ponieważ dla wielu osób może to być kluczowy aspekt pracy w tym miejscu.

Na okresie próbnym
@nie muszę

Te 2000 premii BRUTTO jest tylko dla 10% najwydajniejszych pickerów, raptem kilka osób na cały magazyn. Następnie premia spada do 1000/500/250. Nie jest do proporcjonalne do wkładu pracy, raczej po to żeby się ścigać. "Byle do wiosny" jak to się mówi. Ostatni dzwonek zanim Niemcy Ukrainców wpuszczą. Polscy Janusze biznesu obudzą się z ręką w nocniku, ale to nic, jest jeszcze tyle egzotycznych krajów, mozna sprowadzać półdarmowych pracowników żeby tylko nie płacić miejscowym.

@Marek

Atmosfera? No cóż , tutaj mogę wypowiedzieć się tylko za siebie i swe odczucie . Otóż według mnie nie ma żadnej atmosfery . Większość zatrudnionych pracuje "na siebie" jeżdżąc i "pikując" zlecenia. Owszem , są fajni i ciekawi ludzie z którymi można podczas przerwy sobie pogadać , pożartować , pośmiać się . Nie zauważyłem też aby ktoś robił komuś coś na złość . Krosno nie jest jakąś tam metropolią i spora część ludzi po prostu się zna . Co do pracowników z Ukrainy nie zauważyłem niczego co mogłoby wywołać jakiś niepokój, obawy - tacy sami ludzie jak my . Pewnie niewiele wyjaśniłem - ale ogólnie nie narzekam i nie czuję "w powietrzu niezdrowego powiewu".

piker
@Na okresie próbnym

Nie dla 10% tylko dla 3 najlepszych . Reszta mniej więcej się zgadza :D . Wyścig , wyścig, wyścig . Najsłabsi mają gwarancję 250 pln premii . Oczywiście za błędy kwota ulega pomniejszeniu .

Na okresie próbnym
@nie muszę

Oczywiście Ukraińcy są jak najbardziej w porządku, często są lepiej wykształcenie niż my tutaj. Chciałem tylko zaznaczyć podejście pracodawców że prędzej będą szukać pracownika na drugim końcu świata niż zapłacą normalnie. Jedyny sposób żeby w Polsce zarabiać więcej to zmienić szefa

@Marek

Kadry kierowniczej pozostawia wiele do życzenia. Napotkać osoby cechujące się zachowaniem nieadekwatnym i nieprofesjonalnym do zajętych stanowisk, a ponadto które są: - aferzystami, strasząc własnymi przełożonymi na wyższych stanowiskach - brygadziści. - plotkarzami, lubującymi się w omawianiu prywatnych spraw pracowników w każdym możliwym tonie, manipulującymi wskaźnikami, od których zależne jest przydzielanie i wysokości premii ,(usunięte przez administratora)

,.,

Czy są przyjęcia do pracy

Odnośnie Dozorców w firmie Dirks bo tam nie ma ochrony tylko Dozorcy .Tak mają napisane w umowach. dozorować - mieć dozór, czuwać nad czymś, pilnować, strzec czegoś, kogoś: Dozorował robót przy budowie drogi. Dozorował zwózki zboża. Dozorować robotników. dozorca - ten, kto dozoruje, pilnuje kogoś, czegoś: Dozorca domu, osiedla. Dozorca drogowy, więzienny. portier - pracownik pełniący służbę przy wejściu do jakiejś instytucji, odźwierny, rzadziej w hotelu: pracownik recepcji zawiadujący pokojami, recepcjonista. Pod hasłem ochrona znajdujemy objaśnienia następujące: ochrona - straż mająca na celu utrzymywanie porządku, czuwanie nad czyimś bezpieczeństwem: Ochrona kolejowa. Ochrona osobista. Ochrona prezydenta, rządu.

Odbośbie Dozorców w Dirks a nie ochrony bo w umowach mają dozorca a nie ochrona. dozorować - mieć dozór, czuwać nad czymś, pilnować, strzec czegoś, kogoś: Dozorował robót przy budowie drogi. Dozorował zwózki zboża. Dozorować robotników. dozorca - ten, kto dozoruje, pilnuje kogoś, czegoś: Dozorca domu, osiedla. Dozorca drogowy, więzienny. portier - pracownik pełniący służbę przy wejściu do jakiejś instytucji, odźwierny, rzadziej w hotelu: pracownik recepcji zawiadujący pokojami, recepcjonista. Pod hasłem ochrona znajdujemy objaśnienia następujące: ochrona - straż mająca na celu utrzymywanie porządku, czuwanie nad czyimś bezpieczeństwem: Ochrona kolejowa. Ochrona osobista. Ochrona prezydenta, rządu.

??

Może kiedyś ale kasa za odrą lepsza .....

Śwonka pepka

A widzę że poruszony tenat ochrony . Pracuje tam i z tego co widzę to ochrona łamie przepisy kodeksu pracy. Badanie alkomatem tak ale tylko na żądanie kierownictwa lub jak czuć alkohol a nie wszystkich sprawdzają po ŚW to jest łamanie prawa . Kontrola wykrywaczem tak ale tylko jak pracownik zostanie wcześniej o tym poinformowany a nie sprawdzają wszystkich , to jest łamanie prawa pracy . Narkotesty króre mają być są absolutnie nielegalne . Stanie jak pajac nad pracownikiem czy nie kradnie to też łamanie kodeksu pracy. Powiem tak .Sprawa została zgłoszona do PIP w Zielonej Górze i ktoś za to beknie bo to zakład pracy a nie więźenie . Tak że panowie z ochrony nie wiem kto waszym koordynatorem jest ale jest idiotą do potęgi.

Quality
@Śwonka pepka

Troszkę Ci wyjaśnię jak to działa. Robol cały czas ma czuć na sobie presję, ma być wydajny. Kierownicy na hali uśmiechają się, a chwilę potem w raportach piszą paszkwile na pracowników, i to niekoniecznie na swoich podwładnych. Od tego zależą i premie/nagrody, lub ewentualne kary. Uważajcie bardzo na parę brzuchaty/brodaty, niby uśmiechnięci wydają się spoko, ale jest inaczej... Kierownicy/brygadziści pomogą Ci podnieść paczkę, czy pomóc przy wózku, ale przy okazji "pociągną za język", zaznaczę że nie dotyczy to wszystkich. Ja też na wiosnę odejdę, człowiek nie męczy się tyle fizycznie co psychicznie. Pozdrawiam serdecznie , ale niekoniecznie wszystkich pracowników.

już były

Mało ludzi więc trzeba robić za "kilku" . Wymagania rosną - możliwości nie więc niektórzy kierownicy chodzą z lekka "wnerwieni" poganiając ludzi . Mimo to, panuje względny spokój - ale chyba do czasu . Pracownicy z Ukrainy pojawiają się ale i znikają -- więc szkoda, że "występuje brak szacunku" do rodzimych roboli którzy mogliby pracować dłużej . Nie mam na myśli "leserów" lecz tych którzy uczciwie pracują w miarę swoich sił i możliwości . Więcej ,więcej , szybciej - dewiza zakładu . A przerwa 20 minut to niestety zbyt mało aby zdążyć dojść do szatni , coś na ciepło przekąsić (kolejki) i wrócić na czas. Również jesteśmy tylko ludźmi i po 7-8 godzinach intensywnej pracy może nastąpić znużenie, zmęczenie - więc pozostały czas niekoniecznie jest intensywny --- ale ONI mają to gdzieś bo robol ma robić . Ot taka specyfika - więc pora zwijać manatki

Sorry - ale chyba sama/sam (tu możesz być kimkolwiek) jesteś idiotycznym pajacem . Ukraińcy są OK ( co nie można powiedzieć o niektórych Polakach) a kierownictwo robi to co ma zlecone "z góry" . Ot tyle w tym temacie

Zostaw merytoryczną opinię o DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. - Krosno Odrzańskie

• Jak się pracuje w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DIRKS Service Krosno Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 83.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DIRKS Service Krosno Sp. z o.o.