Opinie o LCC Łukasz Łęcki w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy LCC Łukasz Łęcki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w LCC Łukasz Łęcki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCC Łukasz Łęcki w Warszawa

Były prawownik Nowy wpis

Akurat szef LCC jest wporządku ... nie to co jego ojczulek. Ojciec, wydziera sie, traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) wynieś podaj pozmiataj ... niby ma oddzielna firme ale prubuje rzadzic wszystkimi wokolo. Mlody na szczescie jest zupelnie inny

Były pracownik Nowy wpis

Ojciec z synem prowadzą firmę w której myślą że pracownik jest głupkiem i ma być na jego zawołanie. Nie licz na klarowne zasady pracy bo możesz liczyć dowiedzieć się że masz umyć czy posprzątać szefa auto. Sytuacja z umowami zalicza się do pipu w której nie liczy się z pracownikiem i jego zraniem. Tak to jest u prywaciarza który ciuła na swoje jachty i mówi że w firmie jest rodzinna atmosfera. Atmosfera może i jest w ludziach co pracują ale wrogo nastawiona do swojego pracodawcy bo uważają go za kup (usunięte przez administratora)

nic sie nie zmienilo Nowy wpis

tak samo jak w orix print nic sie nie zmieniło. Nadal umowa zlecenie... a umowa o pracę = najniższa krajowa + umowa zlecenie + dodatkowe zadania, typu umyj właścicielowi auto, albo wyrzuć (usunięte przez administratora) XD

byly pracownik1

(usunięte przez administratora) wieczne pretensje i masa dodatkowych prac, typu odkurz tatusiowi kierownika samochód, to będziesz mógł wyjść 15 minut wcześniej XD XD XD Odmowilem to wydarl sie na mnie i zagrozil mi zwolnieniem. Zastanawiam sie, czy sprawy nie zglosic do sadu pracy.

@byly pracownik1

Życie jest za krótkie, żeby się nad czymkolwiek zastanawiać! Rób co czujesz! Ja już widzę te nagłówki w gazetach "został zwolniony, bo nie odkurzył furki ojca szefa" .xd Ale nie wiem czy sąd tego jako żart nie odbierze, co myślisz?

byly pracownik1
@Karolina

myślę, że nie, skoro ktoś się drze na ciebie na oczach innych pracowników. Poza tym znam duzo "śmieszniejsze" przypadki, gdzie ludzie otrzymywali odszkodowania

@byly pracownik1

Mówisz? A nie chcesz ich tu opowiedzieć? Bo ciekawe to może być

byly pracownik1 Nowy wpis
@Karolina

poczekaj na inne opinie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w LCC Łukasz Łęcki odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Odradzam. Kasa słaba. O podwyżki trzeba się prosić, a i tak nie dostaniesz więcej niż 200zl. Ojciec i syn wykorzystują pracowników do sprzątania np prywatnego samochodu i innych prywatnych spraw. Wieczne pretensje, robienie "dziadostwa", oszczędzanie na czym się da,robienie z pracowników głupków. Najchętniej płaciliby wszystko pod stołem. Najlepszy pracownik to taki który nie ma własnego zdania lub boi się je powiedzieć. Lcc i Orix to ta sama firma. Poza fajnym zespołem brak pozytywów.

była pracownica

Pracowałam kilkanaście miesiecy w tej firmie. Ogólnie żenada. O wszytsko trzeba sie prosic. w lato jak jest goraco klima na czas, zima jak jest zimno ogrzewanie na czas. Wiec albo bylo mega goraco albo mega zimno. Pensje dramat. A tatus i syn potrafia tylko krzyczec na pracownikow bo w zyciu im nie wyszlo

@była pracownica

No z tą klimą to kobiecie nigdy nie dogodzisz przecież. :// A to zdradzisz jaka pensja czy przez klawiaturę ten dramat Ci nie przejdzie? ;)

Piotrek

widziałem jak traktowani są pracownicy! nie polecam nikomu! Firma Orix Print i LCC Łukasz Łęcki to ci sami ludzie!

Lala

Zakład zagłady ludzi Pracownicy bardziej przezroczyści niz białe ściany Chwile pracowałam Nie polecam, umowy nie dostałam a sekretarka rozpowszechniła smsem moje dane wrażliwe!!!!

OPEK
@Lala

potwierdzam. Szansa na tzw. stałą umowę jest po 2 albo 3 latach męczarni. Aczkolwiek wtedy dostaje się 2 umowy - pierwszą o pracę na najniższą krajową jaka może być - najlepiej na pół albo 1/4 etatu - drugą na zlecenie lub o dzieło. Nie polecam nikomu.

Zostaw merytoryczną opinię o LCC Łukasz Łęcki - Warszawa

• Jak się pracuje w LCC Łukasz Łęcki?

Zobacz opinie na temat firmy LCC Łukasz Łęcki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCC Łukasz Łęcki?

LCC Łukasz Łęcki
  • Na Uboczu 28 lok. UC1