Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Opinie o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda

Krzysztof Mozar

Znajomy polecił mi zakup w tej firmie wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie samochodem cieszę się już rok Serdecznie Pozdrawiam

Władysław Myszoń

Witam, znajomi polecili mi ten autokomis przyjechałem kupić Audi A4 B8 z 2014r, samochód był z USA po wypadkowy, za to bardzo ładnie naprawiony, dostałem wyciąg z Serwisu o przeglądzie po wypadkowym tego samochodu oraz Gwarancję na rok, po przeczytaniu opinii na początku wahałem się lecz pomyślałem że warto pojechać i z ludźmi porozmawiać bo w internecie nawet konkurencja może wypisywać głupoty, na miejscu okazało się że obsługa jest bardzo sympatyczna sprzedający sam zaproponował sprawdzenie samochodu w Żorskiej auto klinice (duży serwis samochodowy) lub oględziny na okręgowej stacji kontroli pojazdów, oczywiście skorzystałem sprawdziliśmy samochód, auto bez żadnych wad technicznych. Było wcześniej uszkodzone widziałem zdjęcia lecz po przeczytaniu opinii sam ściągnąłem z internetu raport i okazało się że wszystko co mówił sprzedający ani trochę nie minęło się z prawdą. Samochód kupowałem na Leasing, firma załatwiła wszystko musiałem tylko przyjąć ofertę banku która była zadowalająca. Pan Sławomir bardzo poszedł mi na rękę gdyż bardzo potrzebowałem samochodu na weekend a on prawnie samochód mógł wydać tylko po otrzymaniu przelewu od Banku. Po wyjaśnieniu mojej sytuacji wydał mi samochód i powiedział że, życzy wszystkiego dobrego i szerokiej drogi oraz żebym o nim pamiętał. Poleciłem znajomym tą firmę zdziwiłem się gdyż powiedzieli że ma 2-3 złe opinie, lecz wygląda mi to wszystko na przejaw konkurencji gdyż wiele członków mojej rodziny wymienia tam samochody i tak jak w moim wypadku są bardzo zadowoleni. Dziś właśnie o Panu pamiętałem Panie Sławku bardzo mi Pan wtedy pomógł Pozdrawiam Serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. Władysław Myszoń

Marzena Zaborska

Dzień dobry państwu, Serdecznie Polecam tan autokomis wymieniam tu samochody regularnie w przedziale cenowym 100-150 tyś złotych samochody są zawsze w świetnym stanie z Gwarancją na ROK w cenie. W moim przypadku jeszcze nie miałam okazji skorzystać z Gwarancji ponieważ samochody jeżdżą bezawaryjnie. Właściciel to na prawdę w porządku człowiek bez problemu można się dogadać. Kilka lat temu jak kupowałam samochód jeszcze bez Gwarancji po miesiącu miałam mały problem z czujnikiem ciśnienia oleju, Pan Sławomir bez problemu naprawił moją usterkę oraz dał samochód zastępczy na czas naprawy od tamtej pory jestem stałą klientką serdecznie POLECAM cieplutko, Pozdrawiam.

sławek

sprzedajemy około 200 samochodów rocznie i nikt nie ma zastrzeżeń ale jeden się zawsze znajdzie pewnie kąkuręcja

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda - Żory

• Jak się pracuje w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 11 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Auto Komis Sprinter 2 Sławomir Habzda