opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Wojas

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 2071 ocen
Opinie(4726)
Dodaj opinię
Aktualności(5)

Opinie(4726)

Dodaj opinię
Aktualności(5)
Logo
  • O nas
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Sprzedaż/Oferta
  • .
  • Kontakt

O nas

Nagrody i wyróżnienia

Sprzedaż/Oferta

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kraków
  • Tarnów
  • Bielsko-Biała
  • Nowy Sącz
  • Skawina
  • Oświęcim
  • Nowy Targ
  • Zakopane
  • Chrzanów
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Nowy Targ
  • Waksmund
  • Ludźmierz
  • Zaskale
  • Ostrowsko
  • Trute
  • Lasek
  • Krauszów
  • Klikuszowa
  • Gronków
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Wojas Trade
Bielsko-Biała - Wojas Trade
Bydgoszcz - Wojas Trade
Cieszyn - Wojas
Dębica - Wojas Trade
Elbląg - Wojas
Ełk - Wojas
Gdańsk - Wojas Trade
Gdynia - Wojas Trade
Gliwice - Wojas Trade
Gorlice - Wojas Trade
Gorzów Wielkopolski - Wojas Trade
Grudziądz - Wojas Trade
Iława - Wojas Trade
Katowice - Wojas Trade
Kąty Wrocławskie - Wojas
Kielce - Wojas Trade
Kłodzko - Wojas Trade
Konin - Wojas Trade
Koszalin - Wojas Trade

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Nowy Targ
  4. /
  5. Opinie o Wojas S.A.

Opinie

Opinie o Wojas Nowy Targ

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 48

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Wojas S.A.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Dorota

    12.05.2025 17:29

    Były pracownik

    Najniższa krajowa, praca cały dzień na nogach, kamery wszędzie, jesteś sprawdzany. Premia marna 100-200zł max w Warszawie. Obowiązki, niemili klienci nie rozumiejący że nie przyjmujemy zwrotów w Salonach i narzekający na jakość, cenę. Praca depresyjna bez możliwości rozwoju czy jakiejkolwiek satysfakcji. Grafiki zmieniane regularnie bo co chwile ktoś chory, opieka na dziecko, kiero zachlała etc, nie masz czasu wolnego tylko pracę. Wszędzie indziej będzie Ci lepiej, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    Renata Torz

    03.05.2025 22:03

    Inne

    Zamówiłam buty rozmiar 36. Otrzymałam pudełko z rozmiarem 36 ale buty z rozmiarem 37. Tak prostej czynności nie potrafią wykonać. Bezpłatny zwrot trudny, z rejestracją itp. Nie lubię tej firmy i po raz kolejny jestem zawiedziona. Jasne podeszwy butów, innych wcześniej zakupionych,gumowe, trudne w utrzymaniu czystości a łatwo się brudzą.
    ReviewUserIcon
    Aha

    08.05.2025 08:04

    Inne

    Pomyłki się zdarzają. A jak ktoś chce samodzielnie zrobić zwrot to go zrobi, wystarczy wykazać wolę by poczytać od deski do deski przed zakupem by potem nie być sfrustrowanym "bo ja nie wiedziałem/am".
    ReviewUserIcon
    Magenta

    28.04.2025 12:38

    Pracownik

    Najgorsza praca jaką w życiu miałam, z całego serca nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.03.2025 09:36

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dosia

    24.03.2025 18:49

    Inne

    nie przesadzajmy, każdy życie zna, a jak nie, to zobaczą dzięki temu jak to kiedyś nasi rodzice sobie radzić musieli bez internetu heh :)
    ReviewUserIcon
    brunetka

    01.04.2025 13:49

    Kandydat

    raczej nie, ale niech każdy sobie robi jak chce
    ReviewUserIcon
    anonim

    20.01.2025 10:23

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    abi

    23.03.2025 19:05

    Kandydat

    To prawda...teraz mega trudno znaleźć coś sensownego....
    ReviewUserIcon
    brunetka

    01.04.2025 13:41

    Kandydat

    tutaj na goworku? nie zgadzam się, wystarczy trochę poszukać i zobaczysz, że większość tematów była już kiedyś poruszona
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.03.2025 08:42

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    niet

    31.03.2025 20:35

    Były pracownik

    ja odradzam pracę, kolka lat temu pracowałam i doświadczyłam mobingu także dalekim łukiem
    ReviewUserIcon
    Ewa

    04.03.2025 11:33

    Były pracownik

    Najniższa krajowa. Targety nie do wyrobienia, jakość butów jak z CCC, klienci marudzący. Premia 100-200zł za cały dziej stania. Za takie wynagrodzenie można znaleźć pracę wszędzie. Nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.01.2025 08:56

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Wix

    19.02.2025 20:05

    Inne

    Nikt ci na siłę tego przedłużać nie będzie, bo żaden w tym cel i sens
    ReviewUserIcon
    Gaba

    24.02.2025 09:51

    Kandydat

    ja to nawet nie wiedziałam że to jest jakkolwiek możliwe
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.02.2025 11:47

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nezuko

    16.02.2025 15:40

    Kandydat

    Każdy się musi nauczyć pracy w danej firmie, to wiadomo, że muszą być przygotowani, że ktoś popełni jakiś błąd na starcie.
    ReviewUserIcon
    Wix

    19.02.2025 20:03

    Inne

    Tydzień to nadal dość krótko, nie przesadzaj i ty
    ReviewUserIcon
    solar

    14.01.2025 15:20

    Kandydat

    czy te wszystkie oferty widoczne na stronie wojasa są aktualne?
    ReviewUserIcon
    Igno

    26.01.2025 13:36

    Kandydat

    Tego już przeliczać nikt nie będzie, po prostu widzę ogłoszenie to wysyłam cv i koniec.
    ReviewUserIcon
    viva

    30.01.2025 07:23

    Kandydat

    ty już swoje wysłałaś CV? czekasz już może na kontakt z ich strony czy jeszcze nie?
    ReviewUserIcon
    anonim

    05.03.2024 09:39

    Inne

    Szukałem ogłoszeń z okolicy i mi pokazało na doradcę klienta. Prosze o informację bo tam jest mowa o elastycznym grafiku - mam nadzieję, że to nie oznacza nadgodzin? U poprzedniego pracodawcy mojego niestety tak było.
    ReviewUserIcon
    Millenials

    05.08.2024 09:28

    Inne

    Spytaj osób, które zostają same na sklepie dlaczego czasem sprawdza na komputerze
    ReviewUserIcon
    Były kiero

    30.01.2025 01:14

    Były pracownik

    Oj widzę że nadal niektórzy zaślepieni bez końca.. Z tego co czytam nic się nie zmieniło, nadal wyzysk pracownika. W moim mieście w Wojasie nie dość, ze nie widać klientów, to i nawet sprzedawców nie widać. A jak juz sie pojawią, to nawet nie odpowiedzą 'Dzień dobry", nie wspomnę nawet o obsłudze, bo poprostu jej nie ma.
    ReviewUserIcon
    Anna W były kierownik @wojas

    24.01.2025 22:25

    Były pracownik

    Praca w sklepie obuwniczym Wojas, według wielu opinii, pozostawia wiele do życzenia, szczególnie jeśli chodzi o podejście do pracowników. Wiele osób wskazuje, że firma koncentruje się przede wszystkim na wynikach sprzedaży i tabelkach, a potrzeby i komfort zatrudnionych są ignorowane. Często podnoszony jest temat wyzysku – pracownicy muszą wykonywać wiele obowiązków, które wykraczają poza standardowy zakres ich stanowiska, bez odpowiedniego wynagrodzenia czy wsparcia. Atmosfera w pracy bywa napięta, ponieważ presja na osiąganie wyników sprzedażowych jest ogromna. Zdarza się, że przełożeni nie szanują pracowników, a oczekiwania wobec nich są nierealistycznie wysokie. Brakuje także realnych szans na rozwój czy docenienie wkładu w działalność sklepu. Dodatkowo niektórzy wskazują na brak odpowiedniego szkolenia, przez co nowi pracownicy są wrzucani na głęboką wodę bez przygotowania. Podsumowując, praca w Wojas może być dobrym wyborem dla osób, które potrafią funkcjonować pod presją i którym zależy wyłącznie na wynagrodzeniu, jednak dla osób oczekujących wsparcia, dobrej atmosfery i szacunku może być to frustrujące doświadczenie. Pozdrawiam Barbara Anna W!
    ReviewUserIcon
    Nina

    25.01.2025 13:05

    Inne

    Jakie obowiązki wykonywano ponad standardowy zakres?w jakim mieście pracowałaś? Kto wskazuje na brak szkolenia?czy to nie kierownik powinien szkolić nowych pracowników?
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.12.2024 08:29

    Pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Giovanna

    16.01.2025 09:45

    Kandydat

    I właśnie takiej pracy mi trzeba na dobry początek :)
    ReviewUserIcon
    Kleopatra

    21.01.2025 11:59

    Pracownik

    Coś za coś, nikt się nie będzie chyba spodziewał kokosów w tego typu pracy, zdziwiłabym się szczerze mówiąc i raczej każdy wie, w co się pakuje. Wiadomo, że trafiają się dni lżejsze i cięższe, ale nadal - nie są to kamieniołomy.
    ReviewUserIcon
    Marta

    14.01.2025 14:35

    Były pracownik

    Najniższa krajowa, targety praktycznie bez możliwości wyrobienia premii. Praca stojąca. Tyle w temacie. Atmosfera dobra, każdy ma wywalone na pitolenie biura bo znamy realia. Fajna, elastyczna praca dla studentów. Brak możliwości swansu.
    ReviewUserIcon
    Doja

    19.03.2024 13:17

    Kandydat

    Hej! Planuje rekrutować do Wojasa w najbliższym czasie i z chęcią poczytam jakieś aktualne opinie na temat atmosfery i warunków w pracy, oraz waszych subiektywnych opinii - czy polecacie w ogóle pracę tutaj? Pozdrawiam!
    ReviewUserIcon
    kleopatra

    26.09.2024 12:20

    Pracownik

    mogę cię zapewnić że nieskończoność to to nie trwa, a wręcz przeciwnie
    ReviewUserIcon
    Ahoj :)

    27.11.2024 13:15

    Kandydat

    Ja nawet nie planuję wysyłać CV, myślałam o tym, żeby po prostu podejść do sklepu, co myślicie może się udać w ten sposób czy niezbyt?
    ReviewUserIcon
    Ahoj :)

    27.11.2024 13:12

    Kandydat

    Ile trwa u was rekrutacja? Myślicie, że będzie szansa załapać się jeszcze na pracę przed świętami?
    ReviewUserIcon
    Ahoj :)

    27.11.2024 13:13

    Kandydat

    Tak sobie pomyślałam, że byłaby to fajna opcja, żeby dorobić, dlatego zależy mi na pracy na pół etatu. Bo w sumie przed świętami może być większe zapotrzebowanie na pracowników, prawda?
    ReviewUserIcon
    Szarak

    23.11.2024 07:16

    Inne

    Proszę zmienić siw i ten nowy program z grafikami tak by dzień wstecz nie można było dopisywać godzin bo nagminne są sytuacje że nie RKS a kadry odblokowują na prośbie kierownika harmonogram dnia 30 lub 31 i wtedy kierownik salonu dopisuje sobie godziny pracy w dniach w których w pracy go nie było ,lub wydłuża sobie godziny np pracował fizycznie od 12-18, a potem ostatniego dnia miesiąca poprawia se odblokowując harmonogram że był tego dnia od 9-21 ,dzięki czemu załoga pracuje a kierownik w każdym miesiącu ciągle ucina sobie godziny by dnia 31 sobie je dopisać
    ReviewUserIcon
    merman

    25.03.2024 10:49

    Kandydat

    hej dostane tu umowe zlecenie? zależy mi na szybkiej odpowiedzi, z góry dzięki.
    ReviewUserIcon
    Bonka

    19.11.2024 12:01

    Kandydat

    Chyba tak to powinno działać, ale w rekrutacji nigdy nie pracowałam więc kto to wie
    ReviewUserIcon
    lisik

    22.11.2024 11:24

    Kandydat

    na pewno tak, bo inaczej byłoby to bez sensu, nie popadajcie w paranoję
    ReviewUserIcon
    3Bit

    12.03.2024 11:33

    Kandydat

    Cześć, ktoś z pracujących mógłby powiedzieć po ile godzin się tutaj pracuje w salonie? jest opcja po 12 i więcej dni wolnych czy głównie jest 8 godzinny dzień pracy się tutaj praktykuje?
    ReviewUserIcon
    lisik

    22.11.2024 11:22

    Kandydat

    nawet nie zdziwię się, jeśli częściej jest więcej osób na sklepie niż mniej
    ReviewUserIcon
    lisik

    22.11.2024 11:22

    Kandydat

    a tym bardziej w takim sezonie jak teraz
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2024 08:19

    Kandydat

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.11.2024 12:17

    Inne

    Dostaniesz 2 koszulki z logo firmy. Resztę musisz ogarnąć sam. Koniecznie na czarno. Jak przepracujesz okres próbny to możesz kupić buty na zniżkę. Jednak jeśli chcesz pracować dla Janusza Polaczka biznesu to powodzenia. Nic tam nie dostaniesz "za darmo". Zero szkoleń, zero benefitów bo to przecież Pana Szefa kosztuje a mamy inflację a wakacje na Malediwach kosztują.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Wojas?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Wojas S.A.

    Szewska 8 34-400 Nowy Targ

    NIP:7352691202

    REGON:120415969

    KRS:0000276622

    https://wojas.pl
    Branże: Moda, projektowanie

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Piter

    12.08.2024 14:06

    Inne

    Cześć, widzę, że firma rekrutuje do centrali w Nowym Targu do działu e-commerce na stanowisko eksperta ds. seo oraz eksperta ds. performance marketingu. Czy ktoś z Was mógłby powiedzieć co nieco na temat pracy w tym dziale i ogólnie w biurze w Nowym Targu? Z góry dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Mofongo

    28.10.2024 10:37

    Kandydat

    To dobrze, bo już się wystraszyłam, że sama rekrutacja będzie trwała nie wiadomo ile
    ReviewUserIcon
    Kleopatra

    31.10.2024 12:44

    Pracownik

    dzwonią do ciebie, umawiacie się na rozmowę, a po rozmowie czekasz sobie na decyzję i tyyyle :)
    ReviewUserIcon
    Iza

    08.10.2024 12:34

    Kandydat

    Więc tak: dzwoni do mnie Pani regionalna z prośbą o spotkanie. Umówiłyśmy się na spotkanie w sobotę. Na spotkanie Pani nie przyszła tylko wysłała Panią kierownik i w sumie nie było by problemu, gdyby Pani kierownik nie umiała odpowiedzieć na żadne uwaga żadne moje pytanie. Więc że względu na brak konkretów poprosiłam o telefon w poniedziałek. Uwaga myślałam, że w poniedziałek zadzwoni do mnie Pani regionalna, jak się okazało wciąż rozmawiałam z kierowniczka, która dalej nie potrafiła mi odpowiedzieć na żadne pytanie. Więc jeszcze raz poprosiłam o telefon tłumacząc, że nie mogę podjąć decyzji o pracy bez najważniejszych dla mnie informacji. Pani regionalna nie zadzwoniła, a czy pracę dostałam ?? Nie wiem, bo rekrutacja zakończyła się w połowie bez konkretów.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    25.08.2024 13:19

    Inne

    zaczne od miasta:Wrocław/Wroclavia, kierowniczka p. Barbara ,ustala grafik pod siebie ,nie daje godzin ,kradnie klientów ,byle by tylko wyrobic norme, klima nie działa bo paniusie zaraz bedą chore.... przypominam ze upał jest.... jesli jestes studentem mozesz sobie poracowac miesiac ,zeby sobie zaprawowac na "waciki" bo kokosow nie zarobisz .....nawet wody nie ma do picia,musicie sobie kupic własną
    ReviewUserIcon
    Ewelina

    20.03.2024 10:26

    Inne

    Witam serdecznie, z tego co mi wiadomo jest wolny etat na stanowisku Ekspert ds Performance Marketingu. Oferują sporo — nagrody jubileuszowe, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju. Brakuje mi tylko konkretów, np. widełek, co ze ścieżką kariery, czy może stanowisko eksperta to już ściana w strukturze firmy. Ktoś wie więcej?
    ReviewUserIcon
    Piter

    12.08.2024 16:01

    Inne

    Dokładam się do Twojego pytania. Ogłoszenie wciąż można zobaczyć w sieci. Składałaś może CV??
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.03.2024 09:26

    Były pracownik

    Dodaje ten komentarz jako przestrogę dla osób, które chcą zacząć pracę albo w Gemini albo w sferze (Bielsko-Biała). Ludzi na umowę zlecenie traktują naprawdę beznadziejnie. Nawet jeśli masz mieć potem obietnice UoP. Kierowniczka w Gemini nie potrafi nawet w twarz powiedzieć, że nie przedłużają umowy i mówi to osobom postronnym by przekazali do zainteresowanych. Zwlekają z decyzją do ostatniej minuty (dosłownie), byle by Ci nie powiedzieć. Naprawdę dwa razy się zastanówcie czy chcecie być tak potraktowani, bo ja nie jestem jednostkowym przypadkiem.
    ReviewUserIcon
    nick

    04.07.2024 14:21

    Były pracownik

    dokładnie, tak samo byłam potraktowana w innym punkcie, musiałam się prosić o informację czy mam przychodzić na drugi dzień do pracy, oczywiście premia za cały miesiąc (pomimo zlecenia) nie wypłacona
    ReviewUserIcon
    Iza

    12.06.2024 14:38

    Były pracownik

    A czy coś się zmieniło w podejściu firmy do pracowników . Czy dalej brak szacunku i wyciskają jak cytryny ?
    ReviewUserIcon
    Wawa

    14.06.2024 16:45

    Pracownik

    Nie ma już Michała więc się zmienia, zobaczymy czy na lepsze :) częste zmiany rks w regionie naszym też o czymś świadczą
    ReviewUserIcon
    Nick

    04.05.2024 13:08

    Inne

    Najbardziej szkoda, że doradcy nie piszą sobie na swoich profilach, gdzie jest masa profili W. dla miast na tej stronie! Jak widzicie, tu jest Nowy Targ i to profil zakładu i biura, a nie sklepów z całej Polski. Chcę się zapytać o pracę jako obuwnik, a całe forum zawalone przez ludzi, co nie mają pojęcia o produkcji butów i pracy w zakładzie. Ile obuwnik z doświadczeniem zarabia?
    ReviewUserIcon
    wezner

    16.05.2024 22:44

    Pracownik

    nigdzie nie jest napisane od czego jest dokladnie to forum wiec nie dziw sie ze sa pytania o wszystkie stanowiska w firmie...
    ReviewUserIcon
    kurkuma

    27.11.2023 11:07

    Kandydat

    szukam pracy i wpadły mi w ręce oferty wojasa, może mógłby się ktoś podzielić wrażeniami? czy wypłaty są terminowe, jak ogólnie ludzie, których spotkaliście i czy te rabaty są rzeczywiście dobrą opcją? warto z nich korzystać?
    ReviewUserIcon
    Kier

    20.03.2024 22:26

    Pracownik

    Premie rks może zabrać, tak samo od obrotu, nie masz nigdzie w umowie zagwarantowanej takiej premii polecam czytać ze zrozumieniem umowę
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    07.05.2024 12:59

    Inne

    Jak się nie upomnisz o podwyżkę to nigdy jej nie dostaniesz a dwa musisz mieć określone wskaźniki. Za darmo nikt Ci nic nie da trzeba ostro harować żeby dostać podwyżkę jako kiero w tej firmie.
    ReviewUserIcon
    Życzliwy

    11.04.2024 21:18

    Pracownik

    Bardzo nie polecam tej firmy. Atmosfera jest bardzo niezdrowa. Najniższa krajowa +premię które nie są wcale wysoki, gdzie na rozmowie informacja o super zarobkach. Kierownik ciągle zabiera za coś premię, to za niski wskaźnik taki, to za taki. Każdy mówi co innego. Brak spójnej komunikacji w firmie i na sklepie.
    ReviewUserIcon
    Warsz

    12.04.2024 08:53

    Pracownik

    W jakim sklepie pracujesz? Nigdy się nie zdarzyło, żeby kierownik zabrał premię region Gda teraz waw tu pracuje. Jak zabrał to kto dostał ? Sobie doliczył ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    27.03.2024 17:39

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Były pracownik

    29.03.2024 14:00

    Były pracownik

    Co chwile się tam regionalny zmienia, bo w Warszawie ludzie mają w nosie utargi. Ciągłe zmiany w ludziach i nie wyrabiają obrotów.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.03.2024 12:22

    Były pracownik

    Nie znam drugiego miejsca w którym by firma podchodziła z tak dużym brakiem szacunku do swoich pracowników. Absolutnie nie polecam współpracy jeśli szanujecie swoje zdrowie psychiczne.
    ReviewUserIcon
    Milena

    02.03.2024 12:48

    Były pracownik

    Najgorszym doświadczeniem w pracy są reklamacje, nagminne, jak możecie się domyślać firma robi wszystko byle ich nie uznać. Klienci odbijają sobie agresję na sprzedawcach. Czasem sama jakość butów z roku na rok jest tragiczna, przyjmując reklamacje człowiek sam jest zaskoczony że tak źle to wygląda. Za takie pieniądze naprawdę nie opłaca się marnować tam zdrowia psychicznego.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    03.03.2024 08:10

    Pracownik

    Obowiązuje dwa lata gwarancji na obuwie i ludzie to wykorzystują przynoszą produkty zniszczone na maksa i zdziwieni że reklamacja została odrzucona.Najlepszym sposobem na wzburzonych klientów jest uśmiech i stoicki spokój????
    ReviewUserIcon
    @Milena

    18.03.2024 12:10

    Inne

    Dlatego studenciny nie powinny być zatrudniane na stanowisku sprzedawcy w sklepie obuwniczym. Nie macie ani psychy, ani wiedzy, ani doświadczenia, ani obycia z trudnym klientem i w sytuacjach kryzysowych. Do tego potrzeba LAT praktyki i znajomości przepisów handlowych. W Warszawie w sklepikach w galeriach handlowych pracują na stanowiskach kierowniczych same młode (usunięte przez administratora), które tego nie rozumieją. Jedna się tutaj pluje jak nawiedzona, zamiast przeprosić, że nie była ani profesjonalna ani rzetelna ani uczciwa w ostatnim procesie rekrutacyjnym, bo się bała o swój stołeczek. Przez takie dziewuszki z plakietkami kiero jak ta plujka moja ocena tej marki spadła do zera. Jaki pan, taki kram i takie wyroby.
    ReviewUserIcon
    Hanna

    30.01.2024 16:58

    Kandydat

    Hey, jakiego rzędu macie Plany Sprzedażowe do wypracowania ? Czy one są realne? Czy specjalnie tak nakładają żeby ich nie wyrobić? Jakiego typu premie są?
    ReviewUserIcon
    Eveli

    14.03.2024 18:46

    Inne

    W sumie jak tak na to patrzec to wtedy szybciej sie godziny wyrabia i moze wiecej dni wolnych jest?
    ReviewUserIcon
    Heheszka

    15.03.2024 09:52

    Pracownik

    Miałam okazję tak i tak, każda zmiana ma swoje plusy i minusy. Kiedy były obowiązkowe przerwy tylko traciło się z życia 16h miesięcznie, teraz częściej masz wolne, a 8h często leci tak że nie zauważasz, ale za to musisz być codziennie. Jednak jakbym miała dojeżdżać codziennie prawie 1h to wolałabym 12h zmiany
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.03.2024 23:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Warsz

    14.03.2024 20:44

    Pracownik

    Czemu nie zgłaszacie tego dla dyrektora ? Jest też rks, na co wy czekacie ? Względem was to jest nieuczciwe, ze mną jeden dzień by taki kierownik pracował
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.12.2023 01:17

    Inne

    A ja z innej paki, są jakieś fajne dodatki/zniżki dla pracowników ? Niekoniecznie jak się pracuje na sklepie ale np w biurze ? Zainteresowała mnie sprzedaż internetowa bo pracowałam już wcześniej w czymś takim i podali informacje ze można słać cv mimo braku oferty, to chyba spoko praca ? Typowo siedza przy biurku czy jaki jest zakres obowiązków ? Można z domu robić ?
    ReviewUserIcon
    Psst

    29.02.2024 11:07

    Kandydat

    Podbijam pytanie, nie ukrywam że inna forma zatrudnienia mnie nie interesuje
    ReviewUserIcon
    makarena

    01.03.2024 09:22

    Pracownik

    tak, jest umowa o pracę
    ReviewUserIcon
    Draka

    31.07.2023 09:08

    Kandydat

    Dają B2B? jest jakis okres probny na poczatek?
    ReviewUserIcon
    yey

    28.02.2024 11:20

    Kandydat

    Moim zdaniem mozna sie zglosic i wtedy sie okaze na rozmowie w razie cos czy jest mozliwosc sie dogadac na mniejszy etat
    ReviewUserIcon
    Psst

    29.02.2024 11:06

    Kandydat

    Też mi się tak wydaje, bezsensu się zgłaszać na ogłoszenie na full etat jak się nie chce tak pracować i tylko marnować czas swój i pracodawcy
    ReviewUserIcon
    Otwieranie CV

    23.02.2024 10:52

    Kandydat

    Prowadzicie Państwo rekrutację przez pracuj.pl do Warszawy do pewnej galerii handlowej. Problem w tym, że NIKT z Państwa nie otwiera nadesłanych CV! Kandydat może to sprawdzić, bo portal daje taką możliwość. O zatem co chodzi?
    ReviewUserIcon
    XYZ

    28.02.2024 10:45

    Inne

    To ile razy kandydat ma wysyłać na to samo ogłoszenie?! Skrajny nieprofesjonalizm RKS. Wystarczy wysłać RAZ. Wszędzie tak jest, że wystarczy wystarczy raz. Po prostu rekrutacja jest nieuczciwa. A może RKS usuwa aplikacje bez czytania, bo chce wsadzić konkretna osobę na miejsce i boi się, że ktoś kto aplikował mógłby mieć lepsze kwalifikacje od tej osoby? Czy firma ma jakieś kadry? Czy ktoś mógłby się temu procesowi przyjrzeć z poziomu kadr?
    ReviewUserIcon
    Goooocha

    29.02.2024 10:59

    Inne

    Tyle zamieszania o najniższą krajową i podawanie klientom butów. Po co dawać się tak upadlać jakiemuś Wojasowi? Co to za firemka? Jak chcę dobre buty, to gdzie indziej je kupuję.
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    24.01.2024 13:48

    Pracownik

    Czy u Was w sklepach jak jest zmiana VM to tez pracownicy którzy maja wolne są ściągani na sklep po zamknięciu żeby była "pełna obstawa"? Dodam ze te godziny nie są wpisywane w grafik, tylko później są odbierane "po cichu" co tez jest problemem bo kierownik nie chce ich oddawać
    ReviewUserIcon
    Wawa

    26.02.2024 18:27

    Pracownik

    Tak tu się robi nawet za ochroniarza bo nie ma żadnych zabezpieczeń i w razie braków pracownicy płacą za braki, ilość obowiązków jest nieadekwatna do pensji
    ReviewUserIcon
    smutek

    27.02.2024 13:54

    Pracownik

    głupoty opowiadasz, jak trzeba zostać coś zrobić to normalnie za to płacą, więc nie wiem co kombinujesz...???
    ReviewUserIcon
    Uber

    29.12.2023 08:40

    Kandydat

    Cześć to profil dla całej firmy wojas? Jestem z Wrocławia i chciałem się zapytać czy wiecie gdzie mogę znaleźć pracę? Gdzie teraz kogoś szukają? Ewentualnie przez jaką stronke mogę aktualne ogłoszenia wyszukiwać? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
    ReviewUserIcon
    Taaa

    19.02.2024 11:37

    Kandydat

    Jest szansa jakoś w miarę sprawnie przejść na nieokreślony jeśli chce się na dłużej zatrzymać?
    ReviewUserIcon
    Nie ma sensu wysyłać CV

    24.02.2024 13:13

    Inne

    Oni znaczy kierownicy sklepów nie otwierają tych CV przez pracuj.pl. Patrz wyżej już ktoś napisał. Sądząc po braku odzewu firmy na tamten wpis, oni to uznają za normę, że nie otwierają tych CV. Patrząc na to z boku to jest niepoważne te ich rekrutacje przez pracuj.pl. Pewnie oni od zarania dziejów robią tak, że kierowniczka sklepu gdzie jest wakat ściąga do sklepu swoich znajomych lub znajomych swoich sprzedawców. To by tłumaczyło, dlaczego nie otwierają tych CV. Dla mnie to masz czarno na białym napisane, że firma jest niepoważna. Jeśli jesteś osobą bez znajomości w Wojasie, to tylko stracisz czas. Lepiej wysłać w 10 innych miejsc.
    ReviewUserIcon
    Pitu_pitu

    19.02.2024 22:13

    Pracownik

    Czołem, dostaliście już na maila PIT? Wiem że do końca lutego mają czas ale miałam nadzieję że jednak na maila pójdzie szybciej.

    Zostaw merytoryczną opinię o Wojas S.A.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.