Woga Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woga Sp. z o. o.

Jestem zainteresowany praca w firmie na stanowisku kierowcy C+E. Czy firma zatrudnia kierowców tylko z bliskich okolic czy z całej Polski? Interesowałby mnie system 2/2. W który dzień tygodnia są wyjazdy w trasę?

@Kandydat

dzień dobry, zatrudniamy kierowców z całej Polski , system pracy do uzgodnienia ,wyjazdy z bazy Babimost /Wolsztyn , w celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu nr. telefonu

Sylwia

Obecnie firma rekrutuje osobę na stanowisko Spedytora. Wymagana jest znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. A jak wygląda rekrutacja, znaczy, czy podczas rekrutacji sprawdzają poziom tego języka?

@Sylwia

znajomość języka obcego jest Pani potrzebna do pracy ,aby móc komunikować się z klientem zagranicznym ( e-mailowo czy telefonicznie ) , sama weryfikacja nie jest potrzebna na etapie rekrutacji ponieważ ufamy ,że kandydat jest świadomy swoich umiejętności i aplikuje zapoznawszy się ze szczegółami oferty

Kamil96

Czy praca na kategorie C bez doświadczenia możliwa? W trakcie c+e

@Kamil96

Dzień dobry, po uzyskaniu uprawnień proszę o kontakt na numer telefonu podany w ogłoszeniu

Olga

Cześć, nie umknęła mi ta świeża oferta na specjalistę ds. spedycji. Słuchajcie, tylko na jakim poziomie dokładnie trzeba ten język znać, mógłby ktoś określić? Ostatnim razem uczyłam się w technikum niemieckiego, ale nie wiem, czy to wystarczy.

@Olga

Dzień dobry, umiejętność posługiwania się językiem obcym na poziomie komunikatywnym aby móc porozumieć się z zagranicznym klientem .

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Woga Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca -Kat.C+E w transporcie międzynarodowym?
Danuta

Widzę aktualne ogłoszenie na spedytora. Był ktoś na rozmowie? Trudno jest? Ktoś może powiedzieć jakiego typu pytania są zadawane i na jaką atmosferę się przygotować?

@Danuta

Proszę o kontakt telefoniczny a odpowiem na wszystkie pytania

Rafał
@Pracodawca

A nie można by się czegoś więcej dowiedzieć o warunkach tu na forum zanim będzie rozmowa rekrutacyjna? Trzeba znać jakiś język obcy? Angielski komunikatywny byłby wystarczający?

@Rafał

dzień dobry, jeśli chodzi o prace na stanowisku Spedytor to komunikatywna znajomość języka angielskiego czy niemieckiego lub francuskiego będzie wskazana do swobodnej komunikacji z zagranicznym kontrahentem .Zatrudnienie oparte jest na umowie o pracę gdzie mamy podstawę oraz system premiowy ,

Wanda
@Pracodawca

czy umowa o pracę to jedyna forma jaką firma obecnie proponuje? Co gdyby ktoś chciał przejść na b2b czy byłaby tego typu możliwość czy to zależy od stanowiska?

@Wanda

bardzo proszę o telefon pod wskazany numer w ogłoszeniu ,a odpowiemy na każde pytanie

Jest też możliwość zatrudniania na B2B

Damian
@Woga Sp. z o. o.

Po co znajomość języka obcego, bez tego się nie da pracować? Czy pracownik który ma podstawową znajomość języka może liczyć na pomoc w dalszej nauce ze strony firmy?

@Damian

na stanowisku Spedytor jest potrzebna znajomość jednego języka obcego do swobodnej komunikacji z kontrahentami zagranicznymi ,natomiast jeśli chodzi o inne stanowiska pracy to takiego wymogu nie ma

Grzegorz

Rozwiń poproszę

Interesuje mnie praca jako Kierowca Ciężarówki w firmie Woga Sp. z o. o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu nr. telefonu a udzielimy wszelkich informacji

Hanna

dzień dobry proszę o kontakt telefoniczny pod wskazanym w ogłoszeniu numer a udzielimy wszelkich informacji

Hanna

Dzień dobry proszę o kontakt telefoniczny pod wskazany w ogłoszeniu numer a udzielimy wszelkich informacji dotyczących pracy

Wojtys

Czy zatrudniane są osoby bez większego doświadczenia w spedycji? Jestem w trakcie studiów i myśle o rozpoczęciu pracy w kierunku.

@Wojtys

Dzień dobry, proszę o kontakt telefoniczny na podany w ogłoszeniu nr telefonu

Czy w Woga Sp. z o. o. pracuje się na open space?

Hanna

Dzień dobry, mamy duże i mniejsze pomieszczenia w zależności czy pracujesz w głównej siedzibie firmy czy w oddziale .

Mardrew

Witam jak wygląda praca kierowcy ce na międzynarodówce bo znalazłem ogłoszenie poniedziałek piątek powrot

@Mardrew

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt na podany w ogłoszeniu nr telefonu. System pracy jest do ustalenia z Szefem :)

Czy jest możliwość pracy w Fhu Woga na część etatu?

Hanna

proszę o kontakt telefoniczny lub pozostawienie danych do kontaktu

Witam, na serwisie OLX jest propozycja pracy w Woga jako kierowca ce. Proszę o info jak pracuje sie w tej firmie ??

@Gość

Bardzo proszę o kontakt na podany w ogłoszeniu nr. nr telefonu

Wanda

widzę, że słabo tutaj z odpowiedziami na pytania a też chciałabym się czegoś dowiedzieć. widzę, że szukają spedytora i ciekawa jestem aktualnych opinii na temat warunków pracy. Jak z warunkami i atmosferą? w ogłoszeniu też nie podano widełek, ktoś by się do zarobków odniósł?

@Wanda

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub pozostawienie swoich danych kontaktowych

Zostaw merytoryczną opinię o Woga Sp. z o. o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Woga Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woga Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woga Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woga Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Woga Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woga Sp. z o. o.