Woga Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Woga Sp. z o. o.

Artur 27pl
Kandydat

Jakie zarobki na aucie z kategorii b

IY Nowy wpis
Inne

Widziałem te ofertę na chłodnie na linku. Tutaj ludzie zadawali pytania na forum ale każą bezpośrednio się kontaktować. Ktoś próbował? Ja najpierw chce od was wstępnie wiedzieć czy warto na wasze oko aplikować? Liczę na dłuższą współpracę. Opiszecie trasy i stan aut?

Gracjan
Kandydat
 Pytanie

witam, czy bez doświadczenia kierowcy są mile widziani? Jakie są systemy pracy?

JH Nowy wpis
Inne
@Gracjan

Nic nie piszą w aktualnej ofercie pracy dla kierowcy kat. C+E o potrzebie doświadczenia. Wśród obowiązków jest wzmianka, że to transport międzynarodowy dla kogoś z kat. B, kat. C lub kat. C+E. A wymagają samodzielności, odpowiedzialności, chęci do pracy i wysokiego poziomu kultury oraz higieny osobistej. To ostatnie trochę mnie zaskoczyło, ale chyba dam radę i wymaganie spełnić. Chciałbym natomiast wiedzieć, w uzupełnieniu, o jakich kwotach możemy rozmawiać, jeśli chodzi o wynagrodzenie?

Nowy wpis

Pracodawca

@Gracjan

Dzień dobry, zatrudniamy również kierowców bez doświadczenia. W celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt pod numerem telefonu 512-168-450

Nowy wpis

Pracodawca

@JH

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 512-168-450

Pytanie
 Pytanie

Czy Woga Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Oferujemy umowę o pracę chyba ,ze kandydat życzy sobie inna formę zatrudnienia

Pracodawca

 Pytanie

Firma oferuję umowę o pracę, chyba że kandydat życzy sobie inna formą zatrudnienia. Jakie stanowisko Pana interesuje?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Woga Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca -Kat.C+E w transporcie międzynarodowym?
Julka
Kandydat

Niedawno skończył się nabór na stanowisko spedytora. Myślę, żeby złożyć CV na zaś, może akurat będą przyjęcia. Znajdę kogoś już po rozmowie rekrutacyjnej? Podpowiecie jakich pytań należy się spodziewać? Ile jest etapów takiego przyjęcia?

Pracodawca

@Julka

dzień dobry, cv można zawsze przesłać na maila biuro2@woga.pl

Paulina
Kandydat
@Woga Sp. z o. o.

A mogą Państwo tu odpowiedzieć czy jeśli nie ma akurat prowadzonej rekrutacji to warto zabierać sobie czas i przesyłać to cv? Jeśli zwalnia się dane stanowisko to Państwo oddzwaniają do tych osób, które w ciemno wysyłały swoje aplikacje?

Pracodawca

@Paulina

Aktualnie mamy aktywne ogłoszenie na stanowisko Spedytor .

Ignaś
Inne
@Woga Sp. z o. o.

Jednej z piszących tu osób odpowiedzieli Państwo, że wynagrodzenie na stanowisku spedytora nie jest zależne od umiejętności językowych. Od czego w takim razie zależy i w jakim zakresie można negocjować pensję zasadniczą u Państwa?

Pracodawca

@Ignaś

Wynagrodzenie jest stałe + premia od ilości zleceń spedycyjnych

MEG
Kandydat
 Pytanie

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczania? Czy są prowadzone jakieś szkolenia? Jestem ambitny i chciałbym spróbować swoich sił w spedycji.

Pracodawca

@MEG

Dzień dobry, proszę o przesłanie cv na adres mailowy biuro2@wga.pl

Danuta
Kandydat

Wczoraj tu dali ofertę na Spedytora, miałam szczęście, że akurat się rozglądałam. Ktoś powie jak ta praca wygląda? Dodam, że chodzi o język francuski, bo tutaj ktoś pisał, że zarobki się różnią w zależności od tego, w jakim języku się pracuje. Ile wyciągnę?

Pracodawca

@Danuta

wynagrodzenie nie jest zależne od umiejętności językowych

Dj
Kandydat
 Pytanie

Czy potrzebuja państwo osób do podwójnych obsad ? Mam roczne doświadczenie

Pracodawca
Pracodawca
@Dj

Dzień dobry, tak zatrudniamy kierowców do podwójnych obsad .

DJ
Pracownik
 Pytanie
@Pracodawca

A jak wygląda system w podwójnej obsadzie?

Pracodawca

@DJ

Bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 512-168-450

A
Inne

Cześć, mam pytanie o pracę spedytora, podali w ofercie, że oczekują znajomości angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Czy zarobki się różnią w zależności od tego, który język się zna?

Pracodawca

@A

Dzień dobry, język obcy jest Panu potrzeby by móc komunikować się z klientem /kontrahentem . Wysokość wynagrodzenia nie jest zależna od rodzaju języka którym Pan włada .

Doris
Inne
@Woga Sp. z o. o.

Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś kursy językowe, które finansuje firma? Czy jest tu szansa na doszkalanie i osiągnięcie lepszego poziomu poprzez kursy językowe? Jest taki benefit?

Marcin
Kandydat
 Pytanie

Czy macie swoje magazyny? Jak można aplikować?

Pracodawca

@Marcin

Dzień dobry ,jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe ale też mamy własny magazyn . Aplikować można poprzez załączenie cv pod konkretne ogłoszenie lub przesłanie aplikacji na maila biuro2@woga.pl

Teresa
Inne

Jak firma zapatruje się na zatrudnienie kobiet na stanowisko kierowcy kat. C+E? Jest to u was możliwe? bo nie wiem czy się zgłaszać na aktualne ogłoszenie. Pisali tam o zarobkach 10-12k, a jakies premie do tego czasem dochodzą? I czy auta są w dobrym stanie technicznym?

Pracodawca

@Teresa

dzień dobry , tak firma zatrudnia też kobiety na stanowisko Kierowcy . Auta są a bardzo dobrym stanie technicznym .

Mss
Kandydat
 Pytanie

Czy we wrześniu/październiku również będzie rekrutacja na stanowisko spedytora ?

Olga
Inne
@Mss

Teraz jest przecież ogłoszenie na spedytora, dlaczego pytasz o wrzesień i październik? Jeśli kogoś przyjmą, to czemu miałaby być kolejna rekrutacja? No chyba, że taką by mieli rotację. Ale czy tak jest?

Pracodawca

@Mss

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny na podany w ogłoszeniu nr .telefonu

Olga
Inne
@Woga Sp. z o. o.

Można prosić tylko o informacje, czy w końcu to ogłoszenie jest aktualne czy jednak nie? Bo widzę tutaj, że to niejasne jest, dla mnie też już w końcu. A w ogóle to można przejść zdalnie przez rozmowy i ew. szkolenie wstępne?

1

Pracodawca

@Olga

dzień dobry , wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie są na portalu .Aktualnie poszukujemy kandydatów na spedytora ,oczekiwania jak w ogłoszeniu , rozmowa wstępna może odbyć się online ,natomiast szkolenie już nie, ponieważ zarówno Pani jak i my musimy określić poziom umiejętności i zapoznać się z procedurami

Pracodawca
Pracodawca
@Mss

Proszę na bieżąco śledzić nasze stronę i ogłoszenia

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Woga Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Tak, udziela .

Kamil
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry czy na podwójna obsadę na przyuczenie bez doświadczenia Państwo przyjmują?

Pracodawca

@Kamil

Dzień dobry , jeśli posiada Pan uprawnienia Kat. CE to proszę o kontakt pod wskazany nr telefonu w ogłoszeniu

Dorota
Inne
@Woga Sp. z o. o.

A czy na spedycji osoby bez doświadczenia ale spełniające inne wymagania również mają szansę na pracę? Jest wtedy przeprowadzane jakieś szkolenie wstępne?

Pracodawca

@Dorota

Dzień dobry, tak jak najbardziej dla osób na wdrożeniu przeprowadzamy szkolenia i przez ten czas pracujesz po okiem doświadczonego kolegi

Jolanta
Inne

Z tego co wyczytałam, dopiero skończyła się rekrutacja na stanowisko spedytora w kilku miejscowościach. Był ktoś na rekrutacji i może opowiedzieć o jej przebiegu? Z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się na niej spodziewać? Jakie warunki zatrudnienia zostały przedstawione? Pomożecie?

Jolanta
Inne

Z tego co widzę niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko spedytora. Jak z rozmowa kwalifikacyjną? Z ilu etapów się składa? Jakie zarobki na początek? Dodatki pozapłacowe wpadają?

Pracodawca

@Jolanta

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana stanowiskiem Spedytora w naszej firmie to proszę o przesłanie aplikacji pod adres mailowy biuro2@woga.pl a my oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania

N.
Kandydat
 Pytanie

Przyjmują podwójną obsade?

Pracodawca

@N.

dzień dobry , tak przyjmujemy podwójne obsady

Nowy
Kandydat
 Pytanie

Praca tylko na CE czy na kat C tez?

Pracodawca

@Nowy

Dzień dobry, na te chwilę poszukujemy kierowców z Kat. CE

Kandydat
Kandydat
 Pytanie

Jestem zainteresowany praca w firmie na stanowisku kierowcy C+E. Czy firma zatrudnia kierowców tylko z bliskich okolic czy z całej Polski? Interesowałby mnie system 2/2. W który dzień tygodnia są wyjazdy w trasę?

Pracodawca

@Kandydat

dzień dobry, zatrudniamy kierowców z całej Polski , system pracy do uzgodnienia ,wyjazdy z bazy Babimost /Wolsztyn , w celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu nr. telefonu

Sylwia
Inne

Obecnie firma rekrutuje osobę na stanowisko Spedytora. Wymagana jest znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. A jak wygląda rekrutacja, znaczy, czy podczas rekrutacji sprawdzają poziom tego języka?

Pracodawca

@Sylwia

znajomość języka obcego jest Pani potrzebna do pracy ,aby móc komunikować się z klientem zagranicznym ( e-mailowo czy telefonicznie ) , sama weryfikacja nie jest potrzebna na etapie rekrutacji ponieważ ufamy ,że kandydat jest świadomy swoich umiejętności i aplikuje zapoznawszy się ze szczegółami oferty

Zostaw merytoryczną opinię o Woga Sp. z o. o. - Wolsztyn

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Woga Sp. z o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Woga Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Woga Sp. z o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Woga Sp. z o. o.?

    Kandydaci do pracy w Woga Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woga Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii