Woga Sp. z o. o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woga Sp. z o. o.

Danuta

Widzę aktualne ogłoszenie na spedytora. Był ktoś na rozmowie? Trudno jest? Ktoś może powiedzieć jakiego typu pytania są zadawane i na jaką atmosferę się przygotować?

@Danuta

Proszę o kontakt telefoniczny a odpowiem na wszystkie pytania

Rafał
@Pracodawca

A nie można by się czegoś więcej dowiedzieć o warunkach tu na forum zanim będzie rozmowa rekrutacyjna? Trzeba znać jakiś język obcy? Angielski komunikatywny byłby wystarczający?

@Rafał

dzień dobry, jeśli chodzi o prace na stanowisku Spedytor to komunikatywna znajomość języka angielskiego czy niemieckiego lub francuskiego będzie wskazana do swobodnej komunikacji z zagranicznym kontrahentem .Zatrudnienie oparte jest na umowie o pracę gdzie mamy podstawę oraz system premiowy ,

Wanda
@Pracodawca

czy umowa o pracę to jedyna forma jaką firma obecnie proponuje? Co gdyby ktoś chciał przejść na b2b czy byłaby tego typu możliwość czy to zależy od stanowiska?

@Wanda

bardzo proszę o telefon pod wskazany numer w ogłoszeniu ,a odpowiemy na każde pytanie

Jest też możliwość zatrudniania na B2B

Damian Nowy wpis
@Woga Sp. z o. o.

Po co znajomość języka obcego, bez tego się nie da pracować? Czy pracownik który ma podstawową znajomość języka może liczyć na pomoc w dalszej nauce ze strony firmy?

@Damian

na stanowisku Spedytor jest potrzebna znajomość jednego języka obcego do swobodnej komunikacji z kontrahentami zagranicznymi ,natomiast jeśli chodzi o inne stanowiska pracy to takiego wymogu nie ma

Grzegorz

Rozwiń poproszę

Interesuje mnie praca jako Kierowca Ciężarówki w firmie Woga Sp. z o. o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

@Administrator

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt pod wskazanym w ogłoszeniu nr. telefonu a udzielimy wszelkich informacji

@Administrator

dzień dobry proszę o kontakt telefoniczny pod wskazanym w ogłoszeniu numer a udzielimy wszelkich informacji

@Administrator

Dzień dobry proszę o kontakt telefoniczny pod wskazany w ogłoszeniu numer a udzielimy wszelkich informacji dotyczących pracy

Wojtys
Kandydat

Czy zatrudniane są osoby bez większego doświadczenia w spedycji? Jestem w trakcie studiów i myśle o rozpoczęciu pracy w kierunku.

@Wojtys

Dzień dobry, proszę o kontakt telefoniczny na podany w ogłoszeniu nr telefonu

Rozmowa kwalifikacyjna
Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Fhu Woga. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Praca - Spedytor Międzynarodowy?

Czy w Woga Sp. z o. o. pracuje się na open space?

@Pytanie

Dzień dobry, mamy duże i mniejsze pomieszczenia w zależności czy pracujesz w głównej siedzibie firmy czy w oddziale .

Mardrew
Kandydat

Witam jak wygląda praca kierowcy ce na międzynarodówce bo znalazłem ogłoszenie poniedziałek piątek powrot

@Mardrew

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt na podany w ogłoszeniu nr telefonu. System pracy jest do ustalenia z Szefem :)

Czy jest możliwość pracy w Fhu Woga na część etatu?

@Pytanie

proszę o kontakt telefoniczny lub pozostawienie danych do kontaktu

Gość
Kandydat

Witam, na serwisie OLX jest propozycja pracy w Woga jako kierowca ce. Proszę o info jak pracuje sie w tej firmie ??

@Gość

Bardzo proszę o kontakt na podany w ogłoszeniu nr. nr telefonu

Wanda

widzę, że słabo tutaj z odpowiedziami na pytania a też chciałabym się czegoś dowiedzieć. widzę, że szukają spedytora i ciekawa jestem aktualnych opinii na temat warunków pracy. Jak z warunkami i atmosferą? w ogłoszeniu też nie podano widełek, ktoś by się do zarobków odniósł?

@Wanda

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny lub pozostawienie swoich danych kontaktowych

Czy w Fhu Woga wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Woga Sp. z o. o. - Wolsztyn

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Woga Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woga Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woga Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Woga Sp. z o. o.
Przejdź do nowych opinii