Woga Sp. z o. o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Woga Sp. z o. o.

Czy Woga Sp. z o. o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Oferujemy umowę o pracę chyba ,ze kandydat życzy sobie inna formę zatrudnienia

Firma oferuję umowę o pracę, chyba że kandydat życzy sobie inna formą zatrudnienia. Jakie stanowisko Pana interesuje?

@Woga Sp. z o. o.

Zwykle na jaki czas zawierane są pierwsze umowy? Macie jakiś okres próbny, który także oparty jest na uop? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby podpisać umowę na stałe, jest to w ogóle możliwe?

Nowy wpis

@Marta

Dzień dobry, pierwsza umowa na okres próbny zawierana jest na 3 miesiące. Następnie z pracownikiem podpisywana jest umowa na 30 miesięcy a kolejna na stałe.

PN Nowy wpis
@Woga Sp. z o. o.

I każdy musi przejść okres próbny, nawet doświadczeni kierowcy? Jak trzeba się wykazać podczas tego czasu żeby dostać kolejną umowę? Jak ktoś wybierze przykładowo zleceniówkę to czas umów jest ten sam?

Damian Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Dzień dobry. Czy zatrudniają państwo podwójne obsady? Czy tylko pojedyncze?

Woga Sp. z o. o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca Międzynarodowy.

Artur 27pl

Jakie zarobki na aucie z kategorii b

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Woga Sp. z o. o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Kierowca -Kat.C+E w transporcie międzynarodowym?
IY

Widziałem te ofertę na chłodnie na linku. Tutaj ludzie zadawali pytania na forum ale każą bezpośrednio się kontaktować. Ktoś próbował? Ja najpierw chce od was wstępnie wiedzieć czy warto na wasze oko aplikować? Liczę na dłuższą współpracę. Opiszecie trasy i stan aut?

Gracjan

witam, czy bez doświadczenia kierowcy są mile widziani? Jakie są systemy pracy?

JH
@Gracjan

Nic nie piszą w aktualnej ofercie pracy dla kierowcy kat. C+E o potrzebie doświadczenia. Wśród obowiązków jest wzmianka, że to transport międzynarodowy dla kogoś z kat. B, kat. C lub kat. C+E. A wymagają samodzielności, odpowiedzialności, chęci do pracy i wysokiego poziomu kultury oraz higieny osobistej. To ostatnie trochę mnie zaskoczyło, ale chyba dam radę i wymaganie spełnić. Chciałbym natomiast wiedzieć, w uzupełnieniu, o jakich kwotach możemy rozmawiać, jeśli chodzi o wynagrodzenie?

@Gracjan

Dzień dobry, zatrudniamy również kierowców bez doświadczenia. W celu uzyskania szczegółów proszę o kontakt pod numerem telefonu 512-168-450

@JH

Dzień dobry, w celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 512-168-450

Julka

Niedawno skończył się nabór na stanowisko spedytora. Myślę, żeby złożyć CV na zaś, może akurat będą przyjęcia. Znajdę kogoś już po rozmowie rekrutacyjnej? Podpowiecie jakich pytań należy się spodziewać? Ile jest etapów takiego przyjęcia?

@Julka

dzień dobry, cv można zawsze przesłać na maila biuro2@woga.pl

Paulina
@Woga Sp. z o. o.

A mogą Państwo tu odpowiedzieć czy jeśli nie ma akurat prowadzonej rekrutacji to warto zabierać sobie czas i przesyłać to cv? Jeśli zwalnia się dane stanowisko to Państwo oddzwaniają do tych osób, które w ciemno wysyłały swoje aplikacje?

@Paulina

Aktualnie mamy aktywne ogłoszenie na stanowisko Spedytor .

Ignaś
@Woga Sp. z o. o.

Jednej z piszących tu osób odpowiedzieli Państwo, że wynagrodzenie na stanowisku spedytora nie jest zależne od umiejętności językowych. Od czego w takim razie zależy i w jakim zakresie można negocjować pensję zasadniczą u Państwa?

@Ignaś

Wynagrodzenie jest stałe + premia od ilości zleceń spedycyjnych

MEG

Czy firma zatrudnia osoby bez doświadczania? Czy są prowadzone jakieś szkolenia? Jestem ambitny i chciałbym spróbować swoich sił w spedycji.

@MEG

Dzień dobry, proszę o przesłanie cv na adres mailowy biuro2@wga.pl

Danuta

Wczoraj tu dali ofertę na Spedytora, miałam szczęście, że akurat się rozglądałam. Ktoś powie jak ta praca wygląda? Dodam, że chodzi o język francuski, bo tutaj ktoś pisał, że zarobki się różnią w zależności od tego, w jakim języku się pracuje. Ile wyciągnę?

@Danuta

wynagrodzenie nie jest zależne od umiejętności językowych

Dj

Czy potrzebuja państwo osób do podwójnych obsad ? Mam roczne doświadczenie

@Dj

Dzień dobry, tak zatrudniamy kierowców do podwójnych obsad .

DJ
@Pracodawca

A jak wygląda system w podwójnej obsadzie?

@DJ

Bardzo proszę o kontakt pod nr tel. 512-168-450

A

Cześć, mam pytanie o pracę spedytora, podali w ofercie, że oczekują znajomości angielskiego, francuskiego lub niemieckiego. Czy zarobki się różnią w zależności od tego, który język się zna?

@A

Dzień dobry, język obcy jest Panu potrzeby by móc komunikować się z klientem /kontrahentem . Wysokość wynagrodzenia nie jest zależna od rodzaju języka którym Pan włada .

Doris
@Woga Sp. z o. o.

Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś kursy językowe, które finansuje firma? Czy jest tu szansa na doszkalanie i osiągnięcie lepszego poziomu poprzez kursy językowe? Jest taki benefit?

Czy macie swoje magazyny? Jak można aplikować?

@Marcin

Dzień dobry ,jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe ale też mamy własny magazyn . Aplikować można poprzez załączenie cv pod konkretne ogłoszenie lub przesłanie aplikacji na maila biuro2@woga.pl

Teresa

Jak firma zapatruje się na zatrudnienie kobiet na stanowisko kierowcy kat. C+E? Jest to u was możliwe? bo nie wiem czy się zgłaszać na aktualne ogłoszenie. Pisali tam o zarobkach 10-12k, a jakies premie do tego czasem dochodzą? I czy auta są w dobrym stanie technicznym?

@Teresa

dzień dobry , tak firma zatrudnia też kobiety na stanowisko Kierowcy . Auta są a bardzo dobrym stanie technicznym .

Mss

Czy we wrześniu/październiku również będzie rekrutacja na stanowisko spedytora ?

Olga
@Mss

Teraz jest przecież ogłoszenie na spedytora, dlaczego pytasz o wrzesień i październik? Jeśli kogoś przyjmą, to czemu miałaby być kolejna rekrutacja? No chyba, że taką by mieli rotację. Ale czy tak jest?

@Mss

dzień dobry, bardzo proszę o kontakt telefoniczny na podany w ogłoszeniu nr .telefonu

Olga
@Woga Sp. z o. o.

Można prosić tylko o informacje, czy w końcu to ogłoszenie jest aktualne czy jednak nie? Bo widzę tutaj, że to niejasne jest, dla mnie też już w końcu. A w ogóle to można przejść zdalnie przez rozmowy i ew. szkolenie wstępne?

@Olga

dzień dobry , wszystkie aktualne oferty pracy w naszej firmie są na portalu .Aktualnie poszukujemy kandydatów na spedytora ,oczekiwania jak w ogłoszeniu , rozmowa wstępna może odbyć się online ,natomiast szkolenie już nie, ponieważ zarówno Pani jak i my musimy określić poziom umiejętności i zapoznać się z procedurami

@Mss

Proszę na bieżąco śledzić nasze stronę i ogłoszenia

Czy firma Woga Sp. z o. o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Tak, udziela .

Kamil

Dzień dobry czy na podwójna obsadę na przyuczenie bez doświadczenia Państwo przyjmują?

@Kamil

Dzień dobry , jeśli posiada Pan uprawnienia Kat. CE to proszę o kontakt pod wskazany nr telefonu w ogłoszeniu

Dorota
@Woga Sp. z o. o.

A czy na spedycji osoby bez doświadczenia ale spełniające inne wymagania również mają szansę na pracę? Jest wtedy przeprowadzane jakieś szkolenie wstępne?

@Dorota

Dzień dobry, tak jak najbardziej dla osób na wdrożeniu przeprowadzamy szkolenia i przez ten czas pracujesz po okiem doświadczonego kolegi

Jolanta

Z tego co wyczytałam, dopiero skończyła się rekrutacja na stanowisko spedytora w kilku miejscowościach. Był ktoś na rekrutacji i może opowiedzieć o jej przebiegu? Z ilu etapów się składa? Jakich pytań można się na niej spodziewać? Jakie warunki zatrudnienia zostały przedstawione? Pomożecie?

Jolanta

Z tego co widzę niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko spedytora. Jak z rozmowa kwalifikacyjną? Z ilu etapów się składa? Jakie zarobki na początek? Dodatki pozapłacowe wpadają?

@Jolanta

Dzień dobry, jeśli jest Pani zainteresowana stanowiskiem Spedytora w naszej firmie to proszę o przesłanie aplikacji pod adres mailowy biuro2@woga.pl a my oddzwonimy i udzielimy odpowiedzi na nurtujące pytania

N.

Przyjmują podwójną obsade?

@N.

dzień dobry , tak przyjmujemy podwójne obsady

Praca tylko na CE czy na kat C tez?

@Nowy

Dzień dobry, na te chwilę poszukujemy kierowców z Kat. CE

Zostaw merytoryczną opinię o Woga Sp. z o. o. - Wolsztyn

• Jak się pracuje w Woga Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Woga Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Woga Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Woga Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Woga Sp. z o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Woga Sp. z o. o.