Opinie o Instal Kraków SA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Instal Kraków SA. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instal Kraków SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instal Kraków SA w Kraków

zibi

instal znam juz bardzo dlugo ale mam negatywne opinie chodzi o ten niby hotel we frankfurcie ubojnia pelno szczurow i syf ale co wymagac jak ktos ma za to obrywy wiadomo o kogo chodzi a w dodatku gaciowy Larczynski szuja jakich malo zdaje fajne pokoje a pobiera odrapane i z grzybem a w dodatku za zalatwienie lepszego pokoju zada tzw.flachy czy kierownik Kasperski ma zacme na oczach bo juz by go dawno wywalil A jak chodzi o zarobki to jak sie wcisnie kierownikowi entre

prezesss

Szczepan,poluzuj majty i przestań studiować w domu rysunki!Ludzie na BP1 polewają,z ciebie!

pijanyzdzisiooooo!

Napiszcie coś o warsztacie ,na hali w Krakowie!Podobno jest tam nieciekawie!!!tzn. z kasą, i tym dziwnym współczynnikiem!?

bielpij

Mam takie pytanko,czy ten pan ,na hali w Krakowie na Bp1 na emeryturze dalej tnie na pile?!

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OCZYSZCZACZ ODLEWÓW w firmie Instal Kraków SA? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
wszałek

Do "młodego"omijaj szerokim łukiem INSTAL KRAKÓW!!!

@wszałek

Dzięki za info, ale możesz powiedzieć coś więcej czemu omijać? Mała kasa, nie płacą na czas czy ogólne złe warunki pracy? Zależy mi bardzo, aby gdziekolwiek iść spawać, a bez doświadczenia pewnie domyślasz się jak wygląda moje szukanie pracy :/

młody

No to ja może się jeszcze wstrzymam ze złożeniem cv do instalu... może trafi mi się coś lepszego. Najbardziej bym chciał na początek wbić się na balustrady z nierdzewki i obył się z uchwytem spawalniczym...

info

kazdy ma szanse sie zatrudnic tylko jak to zrobic zeby byc pociatkiem bo Ci maja dobrze mniej robia wiecej z zarowki wala i jest dobrze a dozor na podwojnym gazie odlewy rozwozi i jest ok . Dobrze jest a inni musza zapierniczac na tych i przyszlych pocitkow a kierownik widzi i nic nie widzi bo nie wypada

młdoy

jaką stawkę są w stanie zaoferowac spawaczowi bez doświadczenia, dopiero po kursie?

Daro

Znowu wykiwali,co po niektórych pracowników na robocie w Łęgu, ale to przecież normalka w Instalu!

xxxxx

Jak tam na warsztacie w Krakowie?"Wandal",dalej udaje najlepszego spawacza?Dalej przyjmują leszczy ,którzy nie mają zielonego pojęcia o ROBOCIE?!

hihi

Jasne "młody",że masz szansę dostać się do Instalu!Tam zatrudniają każdego,nieważne czy coś potrafi,czy nie!!!Ha,Ha,Ha!

młody

Witam kolegów. Jestem świeżo po kursie spawania TIG hl045, ryry nierdzewne. Czy mam szanse dostać się do instalu? Zależy mi aby gdzieś zdobyć praktykę bo wiadomo po kursie moje umiejętności można powiedzieć że są małe :) z góry dziękuję za odpowiedz i pozdrawiam :)

Kenu

(usunięte przez administratora)wielcy znawcy, od roboty, której sami robić nie potrafią. Niech się za szlifierkę lub za kontrol wezmą to im mózgi wywietrzeją już do końca.Pozdrawiam

obeznany

Kicha,kicha ijeszcze raz kicha!!!

@obeznany

Rozwiń ten temat "kicha" bo nie rozumie

pimpek

Witamy we Frapolu i czekamy na nowych kolegów od teściowych i wujków i nowych lampiarzy ha ha

pimpek

Widocznie panu który tym wszystkim kieruje odpowiada ze ma takich mózgów i nie ważne co napiszesz bo on mu robi robotę ,tylko zeby ten kierujący zobaczył jakimi ludzmi, bo swoją rodziną mózg nie będzie robił i (usunięte przez administratora) z instalu,ale jak to napisałeś szkoda słów

PIMPEK

100% PRAWDY KOLEGO

Z tego co czytam w Krakowie też dzieje się to samo co na odlewni w bad windsheim. Tam jedynym porządnym człowiekiem z ludzi którzy kierują tym wszystkim jest pan (usunięte przez administratora)ki. Podziwiam go za wytrwałość, i współczuje mu współpracy z pewnymi osobami którzy mają się za mózgi tego kontraktu...ogólnie nie polecam nikomu,kasa na kolana nie powala, premi zero, a o warunkach mieszkalnych w jakich przyszło mi bytować na niby willi to już szkoda słów.

kulejący nierdzewnik

Teraz się cieszą na hali,bo mają robotę i w miarę dobrze zarabiają,ale polityka INSTALU jest taka,że i tak to sobie odbiją! PS.Marketing w tej firmie pozostawia wiele do życzenia!,ale jak to się mówi czy się stoi czy się leży tłusta pensijka się należy!!!

?

Pracowałem, tam kilka lat(na hali)i ,w pewnej chwili zrozumiałem,że nie będę jak te wszystkie barany i po prostu znalazłem sobie lepszą pracę!!!PS.Pozdrowienia dla tych wszystkich,którzy liczą na to ,że w następnym miesiącu będzie większy WSPÓŁCZYNNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Instal Kraków SA - Kraków

• Jak się pracuje w Instal Kraków SA?

Zobacz opinie na temat firmy Instal Kraków SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Instal Kraków SA
2.7/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Konstantego Brandla 1

Instal Kraków SA