Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Rezydent

Ostatnio mówili w mediach publicznych, że w Olkuszu ludzie nie mogą się myć i pić wody dostarczanej przez przedsiębiorstwo wodociągowe, ciekawe jak sobie radzą, a wiecie że w jedną stronę Katowice-Olkusz jest 43km, dojazd musi być drogi ...

Rada

Czyli bracia B działają, boja sie o pracę, nie dziwi mnie to. Przecież kiedys ich pracodawca sie dowie ze nie pracują tylko udają. Posty sa usuwane na ich życzenie pewnie mejlują do go work z przerażeniem i ściskiem du€y

Kbx

Widzę, że wierszyk już zniknął:( Po co istnieje taka strona jak gowork jak można tak bezkarnie usuwać posty. ŻENUJĄCE.

Kampa

Nie wiem, czy piszesz jako były, obecny czy przyszły pracownik. Ale nie masz pojęcia o czym piszesz.

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ciao

Nie sadzę, jeden ciapa drugi sknerus... Chyba, że laski postawiłaby firma

Archiwum X

Niestety nikogo fantazja nie poniosła. Dwa lenie i obiboki!!! Ukróciły im sie wyjazdy do hoteli ws. rekrutacji. Żarli i pili za firmowe dwa darmozjady cholerne. Nic nie robią. Każdy to widzi

ciekawski
@Archiwum X

a dziewuszki na godziny też były aaa?

Coś tu brzydko pachnie

Specjalista z językiem francuskim/hiszpańskim? To który już sort? Trzeci, czwarty? Na tych stanowiskach ludzie pracowali po góra 4 miesiące... Skoro firma się rozwija tak jak twierdzisz oleksy, to dlaczego nie ma nowych stanowisk pracy, a wciąż jest rotacja na tych samych istniejących? Jak myślisz co jest tego powodem?

ten_co_twoży

bardzo jest dobsze w nasej firmie, teraz na "gwalt" potszebojemy pracownikuw na stanowizko: pszedstawiciel chandlowy, zaprasam, morzemy wynegocjowc cot wiecej nisz najnisza krajowa, zapraszaam

4rt5u

odeszli także pracownik magazynowy, sprzątaczka i nie długu pracownik gospodarczy więc jest na co wysyłać, aha i przydałby się pracownik ochrony, asystentka do zadań specjalnych w dziale DOK, handlowcy, pracownicy do przepakowań palet i żarówek, potrzebujemy pracowników ds reklamacji, asystentów eksportu,nadzorcy pracy, nowego vice, dyr. prod., kilku kierowników, doradców inwestycyjnych, właściwie dla każdego coś się znajdzie za prawie najniższą krajową

Jeżyk-i
@4rt5u

Wypas! Gdzie jeż moze(my) aplikować?! Bo prawie robi spora różnicę...

ehhh

Generalnie pracuje się tam coraz gorzej. Co z tego że są nowe oferty pracy? Firma daje coraz niższe wynagrodzenia. Starzy doświadczeni pracownicy odchodzą. Np kierownik zakupow. Wielka szkoda. Za chwilę będą tam same świeżaki za minimalną krajową i nikomu nie będzie się chciało tam robić.

powodzenia

Grudzień był wyjątkowo mocny nawet jak na tę firmę. Zatrudniono dyrektora ds produkcji. Fajny gość, konkretny. Popracował 3 tyg i podziękował. Pod koniec grudnia zwolniła się kierownik zakupów. Fajna i rzeczowa kobieta. Szok dla wszystkich. Teraz na jej miejsce przesunęli kierownika z DOKu. Życzymy mu powodzenia, ale kompletnie nikt się nie spodziewał takiej decyzji. Powinni dać kogoś doświadczonego z zewnątrz bądź obecnego zastępcę z działu. Cóż. dziwna decyzja. Na koniec zmarł główny doradca firmy. Na szczęście nie będzie już składał cudownych rad zarządowi. Życzmy wszystkim powodzenia - będzie im potrzebne.

Nie rób tego! z tej firmy już nawet kierownicy uciekają.

życzenia

Wszystkim Pracownikom i sobie życzę by w nadchodzącym roku było nam lepiej,życze Wam premii rocznej (tylko życze-bo i tak nie bedzie/bo wyniku niema), życze Wam i sobie by zaczeli nas doceniać, życze by nierobów w końcu zwolnili (np. braci bliźniaków B), z jednego mogę się cieszyć w tym kończącym się roku - zniesiono kontrolę GPS!! jedyna fajna sprawa - brak kontroli, jeżdżę gdzie chce i mam w d..ie nadajnik - bo go niema, nikt nie kontroluje wizyt bo i niema narzędzia, mimo wszystko dziwnie-w poprzednich firmach zawsze był, a tu mimo wszystko dzięki paliwku na boku jestem dodatkowo premiowany.

EHHH
@życzenia

ŻYCZ PRZEDE WSZYSTKIM SOBIE UCZCIWOŚCI BO DLA OSZUSTÓW PRACY NIE MA ANI W TEJ ANI W ŻADNEJ INNEJ PRACY, CO DO GPS SĄ I MAM NADZIEJĘ ,ŻE PO TYM POŚCIE CIĘ POJADĄ PO TEJ DODATKOWEJ PREMII CO JEJ PONOC SIĘ WYROBIC NIE DA

pamietaj

""Chciałym się z Wami podzielić wg. mnie dziwną formą premiowania. Jestem pracownikiem tejże firmy -(nie handlowcem "za szybko odchodzą"). Kiedyś miałem wyższą pensję podstawową, ale wymyślono !!premie za cele!! podobno 10% wartości wynagrodzenia, a co to jest może zapyać pracownik (od magazyniera po "menagera"). Załóżmy że zarabiam 2000zł brutto (byłoby to sporo), czyli netto powinno wyjść 1440zł, a zatem powiecie że premia powinna być 200zł brutto. Nic mylnego, wg.firmy premie nalicza się z wartości (1440zł już brutto) czyli jeżeli spełniło się cele wyznaczone przez kierownika działu daje wartość - 144zł brutto co daje nam wartość 103,68zł netto. Reasumując przy założeniu pensji 2000zł brutto, premia max wykonania wszystkich celów(10%) wynosi 103,68zł netto. Mamy okres jesienny, złóżmy że zachorowałeś na grype - Więc zwolnienie lekarskie na 7dni. W związku z tym nie dostaniesz premii za np. 22 dnie robocze a za 15. Niezależnie od tego czy zrobiłeś całe czy część. Wasz przełożony powie wam tłumacząc ten system "będzie Pan zadowolony". Większość kierownictwa nie ma żadnego pomysłu na cele więc na początku miesiąca każdy siedzi i mysli co by tu wpisać bo przecież cele powinny być rozwijające stanowisko. tak wygąda system wysokich premii na stanowiskach w firmie, system premiowania przedstawicieli handlowych też zapewne jest ciekawy." Z wykasowanych wpisów:" zatrudnia się przede wszystkim kobiety bo są tańsze i łatwiej nimi manipulować, firemka daje umowy na okres do dwóch lat na waunkach zbliżnych do najższej krajowej. Kobietom które zajdą w ciążę firemka przedłuża umowy tyklo do Dnia Porodu!!" "zwalnia się pracowników przynoszących wartość dodaną, a awansuje ludzi z magazynu na stanowiska kierownicze lub znajomków" były także wpisy bezpośrednio piętnujące dział marketingu i eksportu - opisane w jaki ciekawy sposób niektore osoby awansowały dość wysoko.""

ciekawy ph

krawaciarz-idiota?

Papek

To zabrzmiało jak cytat z "Wojny magazynowe" - nie wie w co się pakuje, ale "Chyba złożę ofertę".

Nie nie warto - rzadko kto tam wytrzymuje dłużej niż 6 miesięcy.

mala mi

od miesiąca wisi ogłoszenie o specjalste do spraw exportu z hiszpanskim lub francuskim. Ktos cos wie? Warto aplikowac??

Thx

No co ty piszesz?! Eksport z Vickiem!!!! Dawaj więcej informacji, bo to fajne

K

Hahaha, albo firma składa się z lemingów, albo posty piszą sflustrowani hejterzy, nie znam prywatnych firm które zwalniają za wyniki.

Sialka
@K

K - nie chodzi o wyniki... Możesz mieć najlepsze pomysły, najlepsze rozwiązania, ale co z tego, jak nie masz pleców. Jeżeli nie masz "wsparcia" niczego nie zrealizujesz :) Jeżeli masz wyniki, to bonusem za to jest po prostu dalasza współpraca... Było też wiele osób, którym raz powinęła się noga (zdarza się) i pomimo wcześniejszej udanej pracy zostali zwolnieni.

znawca firm
@Sialka

rotacja pehowców karwa jak na karuzeli w wesołym miasteczku!!!

Sialka
@znawca firm

Widać nie mają wyników, albo nie mogą mieć z tymi narzędziami, którymi dysponują :). Każdy to sobie może tłumaczyć jak chce... Są również osoby, które za niesubordynację dostają w nagrodę kwiaty... Co zrobisz - nic nie zrobisz

Kontrola

Pracowałam tam jakiś czas temu -było źle. Ale to co wychodzi z powyższych postów, to jakaś masakra. Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tam dalej pracować? Zdesperowanym lemingiem??

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń