HUTREM Sp. z o. o.

Dąbrowa górnicza

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 14 ocen.

Opinie o HUTREM Sp. z o. o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTREM Sp. z o. o.

Belf

Płaca typowa dla polskich firm, robota na hucie nie jest łatwa. Atmosfera ok, wypłata zawsze na czas i nie jest to 1500 z nadgodzinami.

Sławo
@Belf 19.10.2016, 23:06
Płaca typowa dla polskich firm, robota na hucie nie jest łatwa. Atmosfera ok, wypłata zawsze na czas i nie jest to 1500 z nadgo...

KPINA Nadgodziny za 4zł, etat za 1600zł. Pracy multum, premia, dodatek, czy jakiekolwiek pieniądze ponad podstawę to był by cud! Jeśli ktoś lubi być wyzyskiwany polecam, Ja się już zwolniłem i na takim samym stanowisku zarabiam ponad 2 razy tyle, mam premię i normalny czas pracy.

Sławo
@Belf 19.10.2016, 23:06
Płaca typowa dla polskich firm, robota na hucie nie jest łatwa. Atmosfera ok, wypłata zawsze na czas i nie jest to 1500 z nadgo...

Tylko 1600 + nadgodziny za 2 lub 3 zł. Kpina

Karolek

Kiepsko płacą. Rotacja duża. Żeby zarobić trzeba zrobić nadgodzin od groma. Kadrowa Kasia bardzo nieprzyjemna, arogancka i kompletny brak kultury. Nie polecam. Jedyny dobry kierownik Sławek ale podobno się już zwolnił. Jak dozór sam odchodzi to co tu gadać.

Hor

Wypłaty są ale za 195h w tym 45 nad dostałem 1589,71zł. Znam takich co za nadliczbowe dostają 4,5 zł. A soboty nie można wymienić na wolne.

Bol

Jeśli możecie znajdzie sobie inna pracę. Pracuje tam za 5zł, a nadgodziny 3zł. A pracy jest co niemiara.

bolo

wypłaty są oszukane kaśka nie uznaje wszystkich nad godzin a majstry robią razem zeswoimi synami i zięciami a sami nie mają pojęcia o robocie tylko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] grają i sie obijają każdy wie o którego majstra chodzi prawda?

PIETIA

co do wypłat to w terminie i... to tyle,"kariera" haha tylko przez...

Sławkòw

Ogólnie w skali do 10...to 3 mistrzowie o ile można nazwać ich tak,to większość zwykłe bydło, chamstwo,brak kultury, dwulicostwo itd...szkoda gadać... BHP w porządku oprócz jednego młodego pana... Co do pracowników to należy uważać co i do kogo się mówi....ogólnie jeden drugiemu kosa w plecy...porażka. ...wazeliny niesamowite Nie wiadomo czego od życia chcą...

Paweł

Witam, pracowałem w firmie Hutrem Serwis przez jakiś czas (nie istotne jak długo) Firma ogólnie rzecz biorąc rozwijająca sie w szybkim tempie, wypłaty w terminie zawsze na czas (bidne bo bidne) możliwość awansu poprzez znajomości :) Ogólnie rzecz biorąc zależy gdzie sie trafi na jaki wydział i pod jakiego mistrza... "Specjaliści" jak to ktoś sie wypowiedział to niektórzy gorzej niż z pod biedronki bo pod biedronka czasem mają kulturę :D Pozdrawiam

j
@Paweł 15.04.2015, 23:40
Witam, pracowałem w firmie Hutrem Serwis przez jakiś czas (nie istotne jak długo) Firma ogólnie rzecz biorąc rozwijająca sie w...

pracowałem i mnie oszukali

zenek

Co prawda to prawda wyplata w terminie zawsze tego dnia kiedy ma byc.. jesli chodzi o zarobki to kicha jak niewiem.. ludzie nieco dziwni nie z kazdym da sie pracowac, tak samo jesli chodzi o przelozonych moze z dwoch jest ok reszta do bani.. pozdro

bakbo

Moim zdaniem najlepszy podwykonawca huty.Można dobrze zarobić,wypłaty nie są oszukane,firma się prężnie rozwija.Wiadomo nikt nie chce specjalistów z pod biedronki.Polecam pracownik.

anohgf

Jeżeli chodzi o wypłaty wynagrodzeń to firma wypłaca w terminie, i to tyle małych plusów. Natomiast obóz pracy najlepiej wszystko robić za jak najmniej brak sprzętu, okłamywanie jeżeli chodzi o remonty,(usunięte przez administratora) jest kilku fajnych majstrów ale to za mało jednym słowem do bani.

Zostaw opinię o HUTREM Sp. z o. o. - Dąbrowa górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HUTREM Sp. z o. o.