Opinie o HUTREM Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie HUTREM Sp. z o. o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HUTREM Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUTREM Sp. z o. o. w Dąbrowa Górnicza

Jakie wartości są cenione w HUTREM Sp. z o. o.?

Załoga Nowy wpis

Firma (usunięte przez administratora) załogę daje najniższą płace i jeszcze nie płaci na czas.

Jak w HUTREM Sp. z o. o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

ajajaj

A jakie stanowisko uważasz za "wyższe" ? Dla jednych brygadzista, to już wyższe stanowisko, a dla innych dyrektor.

@ajajaj

tu można na dyrektora awansować? zazwyczaj biorą z zewnątrz to pytam. ale donośnie brygadzisty skoro już przytaczasz jaka na to jest pespektywa? ciekawi mnie także zmiana specyfiki warunków zatrudnienia przy przeskakiwaniu ze stanowiska. jak to wpłynie na zarobki?

Blabla Nowy wpis
@Zofia

Brygadzista tutaj, to żadna szycha... Po prostu chłop dostaje parę groszy dodatku, ma na głowie biały kask, zamiast zielonego i to w zasadzie tyle. Pracuje fizycznie, jak wszyscy, bo wiecznie brakuje ludzi do pracy, a dodatkowo jest obciążony odpowiedzialnością za brygadę, za dokumenty itd. W razie przypału, on leci pierwszy... Nie polecam tego stanowiska w tej firmie.

Czy HUTREM Sp. z o. o. zatrudnia studentów?

Oni chyba każdego zatrudniają

Jerzy

Znasz firmę od środka z tego co widzę, może powiesz mi czego konkretnie wymaga się tu od pracowników i na jaką stawkę godzinową może tu liczyć nowa osoba? Czekam na jakieś informacje w tej sprawie, daj znać!

@Jerzy

2 ręce i 2 nogi najlepiej w miarę sprawne. 2800-3000brtt

Dorota

serio nie trzeba miec jakiegos wyksztalcenia, chociaz matury?

Blabla Nowy wpis
@Dorota

Wykształcenia? Za 3000 brutto nikt z jakimkolwiek wykształceniem się tu nie zjawi. Po drugie tu nie ma żadnej selekcji, zatrudniają kompletnie wszystkich : emerytów bez pojęcia o niczym, alkoholików, ludzi, którzy wylecieli z innych firm za bumelki czy alkohol.... Po prostu wszystkich! Przychodzisz i jesteś przyjęty od razu.

Brygadzista

Brak

Biorą każdego kto pracuje poniżej 1800

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca

Jaki jest styl zarządzania w HUTREM Sp. z o. o.?

Abcd

Tu nie ma w ogóle zarządzania człowieku ???? Każdy robi co chce, nikt nic nie nie wie, organizacja pracy, logistyka oraz zaopatrzenie leży na łopatkach. Niejednokrotnie na robocie trzeba było używać znalezionego kawałka metalu, bo nie było młotka. Lub często się słyszy "Musisz sobie poradzić" lub "załatw sobie". Pseudomagazyn jest pusty, nie ma w nim nic.

Czy zdarzają się nadgodziny w HUTREM Sp. z o. o.?

NoName

Owszem. Jest ich od groma, tylko zadaj sobie pytanie, czy jesteś gotów spędzać cały swój czas plus weekendy, żeby zarobić 5000

Joanna
@NoName

To firmie nie lepiej zatrudnić kogoś aby nie było ich tak dużo? One są obowiązkowe czy dobrowolne?

@Joanna

Właśnie tu jest paradoks... Oficjalnie nie są obowiązkowe, teoretycznie nikt Cię nie zmusza. W praktyce jednak na pracowników nakładana jest presja, która objawia się tym, że jeśli odmówisz nadgodzin, to odrazu ze strony przełożonych jest foch, odgrywanie się na innych robotach, brak premii itd. Czyli niby nie musisz, ale musisz... A wynika to z braku ludzi na obsadzenie robót, które "góra" bierze bez opamiętania, co jakimś cudem nie przekłada się na finanse pracowników.

Ilona
@NoName

A płacą chociaz dobrze za te nadgodziny?

ajajaj
@Ilona

Płacą tzw. 50tki za nadgodziny w tygodniu i 100tki za weekendy. Wysokość stawki godzinowej danego pracownika decyduje, ile ostatecznie wychodzi za nadgodzinę, co jest oczywiste. A że stawki są niskie, to i szału nie ma. Jeśli ktoś lubi siedzieć w robocie na okrągło - zapraszamy! :D

Nie polecam absolutnie nikomu.

Kamila

Cześć, czy możesz napisać dlaczego nie polecasz pracy w HUTREM nikomu? Do takiego wpisu warto by było dodać jakieś argumenty czy wyjaśnienie swoich słów. Nie wiadomo nawet co przyczyniło się do tego, że masz takie zdanie o pracy w firmie. Wyjaśnisz?

Pawel
@Kamila

Uwaga ta firma jest Dłużnikiem | Hutrem serwis S. A nie wywiązała się ze swoich obowiązków. Nie Polecam.

@Kamila

Jasne że odpowiem, pracuje tu jeszcze... Wypłaty śmiech.. spóźnione o 2, 3, 5 dni a i zderzyło się że nie było jej przez miesiąc. Premia regulaminowa 16.6% nie widać jej od grudnia ;) przed każdym 10tym myślisz czy będzie w terminie czy nie będzie, premia będzie czy nie będzie. także goła podstawa i (usunięte przez administratora). Kontakt z "górą" graniczy z cudem. Wieczne zapewniane już będzie lepiej. Już się robi lepiej. Zaraz będzie lepiej i tak w koło. Odradzam

@Kamila

Podłączam się do pytania. Pracuję tu niestety już ładnych parę lat i wszyscy z moim i większym stażem pracy mogą potwierdzić, że wraz z śmiercią dyrektora kilka lat temu rozpoczął się upadek firmy... Pracy jest multum jak zwykle, co nie przekłada się na zarobki. Stawki niskie, a żeby cokolwiek zarobić trzeba spędzić w pracy cały swój czas. Wypłaty nie zawsze na czas, wieczna niepewność. Odeszło masę dobrych ludzi, wysokiej klasy fachowców i nadal odchodzą. Prezes olewa wszystko, nie interesuje go totalnie nic podobnie jak nowego, odklejonego od rzeczywistości dyrektora. Firma chyli się ku upadkowi, zero socjalu, premie zależą od widzimisię majstra, ciężko napisać cokolwiek dobrego o tym zakładzie. Nie polecam i ostrzegam każdego przed zatrudnieniem tutaj.

@NoName

Serio wygląda to źle. Ale to co ten dyrektor takiego niby tutaj robi, skoro twierdzisz, że go nic nie interesuje? Bo jednak musi przecież cokolwiek nadzorować czy coś, za darmo pensji nie dostanie

@Zofia

Sam się właśnie nad tym zastanawiam. Dramat po prostu się dzieje na naszych oczach i tyle. Ci, którzy pracują długo i widzieli, jak to wszystko funkcjonowało kiedyś, teraz nie mogą uwierzyć jak to strasznie zeszło na psy. A szkoda.

@NoName

A jest jakaś możliwość, żeby na to wpłynąć i poprawić całą tę sytuację? No bo skoro kiedyś było ok to raczej znowu tak może być?

@Zofia

Niestety muszę Cię rozczarować... Tak, jak było dawniej, nigdy już nie będzie z prostego powodu - ś. p. dyrektor Wiesław miał kapitalne podejście do zwykłych, szarych pracowników, którego to podejścia brak u naszego prezesa i tzw. dyrektora... Umiał wynagrodzić za ciężką, dodatkową pracę i zawsze człowiek wiedział, że taka praca popłaca. Sytuacja firmy była stabilna, wypłaty zawsze na czas, pracowało wielu świetnych chłopaków i z Hutremem każdy się liczył. A teraz? Kryzys, "będzie kiedyś lepiej", "wychodzimy na prostą" itd. Wystarczy zadać sobie pytanie ilu ostatnio przyjęliśmy pracowników? Mam na myśli fachowców. Nie garną się ludzie niestety, bo opinia o firmie poszła w świat - ciężko na to pracuje nasz kochany zarząd.

Czy wypłaty są teraz o czasie, czy nadal przesuwane? Czy zatrudnić się, czy odpuścić?

Pawel

Uwaga ta firma jest Dłużnikiem | Hutrem serwis S. A Dług firmy Hutrem serwis S. A. 192 116 zł

Krzysiek

Przeglądając informacje na temat Hutrem Seriws zauważyłem, że (usunięte przez administratora) Wcześniej był jeszcze Hutrem Sp. z o.o. ale obecnie jest w likwidacji. Czasy nie są obecnie dobre więc nie przypuszczam, żeby im się poprawiło. Co do pracowników słyszałem, że płacą z opóźnieniem ale to tylko zasłyszane informacje. Niemniej ja bym się bał wiedząc, że ścigają ich firmy windykacyjne, to niczego dobrego nie wróży. Jeden Hutrem już jest wlikwidacji.

Krzysiek

I po "wygooglowaniu" pierwszy wpis to taki że firma jest dłużnikiem

Ramirez

Firma jest w likwidacji , szkoda że tak musiała się zakończyć działalność firmy.

Hustonmamyptoplem
@Ramirez

Skad takie info?

Hustonmamyptoplem

A wiesz co to jest umowa? Jest napisane ze wynagrodzenie płatne do 10 każdego miesiąca? A poźniej: "tato pożycz bo wyplaty nie dostalem..."

Tylko w innych firmach wypłaty są na czas A nie od pół roku wieczne spóźnienia dosyć że marna kasa .

Pracownikkk

Nie pasuje? Zwolnij się :-) Skoro kasa marna, nie na czas, to przecież jest tyle alternatyw, że ''hoho''. zdrowiej dla Ciebie, zdrowiej dla firmy.

@Pracownikkk

A tobie to płacą za pozytywne opinie .czy jesteś z tych co kierownikowi (usunięte przez administratora) wchodzą i podpierdalaja innych takich sie tam szanuje .

Dzisiaj mija 11 dni jak brak wypłaty nikt nie informuje kiedy będzie mają ludzi za nic . Od kilku miesięcy można zapomnieć i wypłacie w terminie

Czy wiecie kiedy będą zaległe pensje ?

Czy można liczyć w HUTREM Sp. z o. o. na prywatną opiekę medyczną?

Jan

Nie ma tam noc oprócz najniższe pensji !

Chętny do pracy

Jaka jest przyczyna tej ciszy na wątku?

Belf

Płaca typowa dla polskich firm, robota na hucie nie jest łatwa. Atmosfera ok, wypłata zawsze na czas i nie jest to 1500 z nadgodzinami.

ROCK
@Belf

TO JAK PLACOM ZA NADGODZINY 50% I WYCHODZI 8ZL ZA KARZDOM NADGODZINE TO ZLODZIEJSTWO W BIALY DZIEN SZUKAJĄ TAKICH KTÓRZY NIEPOTRAFIĄ LICZYĆ I NIEZNAJĄ SIĘ NA ZEGARKU NA PASKU NIEMA WYSZCZEGULNIONYCH NADGODZIN TAKŻE NIETRUDNO SIĘ DOMYŚLAĆ JAKIE KRĘCOĄ LODY ;

Sławo
@Belf

KPINA Nadgodziny za 4zł, etat za 1600zł. Pracy multum, premia, dodatek, czy jakiekolwiek pieniądze ponad podstawę to był by cud! Jeśli ktoś lubi być wyzyskiwany polecam, Ja się już zwolniłem i na takim samym stanowisku zarabiam ponad 2 razy tyle, mam premię i normalny czas pracy.

Sławo

Tylko 1600 + nadgodziny za 2 lub 3 zł. Kpina

Karolek

Kiepsko płacą. Rotacja duża. Żeby zarobić trzeba zrobić nadgodzin od groma. Kadrowa Kasia bardzo nieprzyjemna, arogancka i kompletny brak kultury. Nie polecam. Jedyny dobry kierownik Sławek ale podobno się już zwolnił. Jak dozór sam odchodzi to co tu gadać.

Hor

Wypłaty są ale za 195h w tym 45 nad dostałem 1589,71zł. Znam takich co za nadliczbowe dostają 4,5 zł. A soboty nie można wymienić na wolne.

Bol

Jeśli możecie znajdzie sobie inna pracę. Pracuje tam za 5zł, a nadgodziny 3zł. A pracy jest co niemiara.

Zostaw merytoryczną opinię o HUTREM Sp. z o. o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w HUTREM Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy HUTREM Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUTREM Sp. z o. o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HUTREM Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w HUTREM Sp. z o. o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HUTREM Sp. z o. o.
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Kasprzaka 19
    41-303 Dąbrowa Górnicza