Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

czyrak

asystent (czarny koń)-tyle ile wynegocjujesz (powiem tak może być więcej niż specjalista w innym dziale), plus nieograniczone ilości kawy. oraz wody z kranu, pożądana cecha charakteru: uległość, bierność, mierność, nie wychylasz się = pracujesz, lepiej nie myśl za innych to szkodzi.

PrzygotowanyDoEwakuacji

Poszukajcie troszkę wyżej wierszu o mrówce. To kilka słów prawdy o tej firmie. Do hoh - działu eksportu szczególnie nie polecam, poczytaj historię tego forum to się dowiesz dlaczego. Kosmos - stabilne zatrudnienie? Faktycznie z kosmosu się musiałeś wsiąść.

Briz

Czemu zwolnili jednego bliźniaka? Co z drugim sie dzieje? Przecież to była taka ważna osobistość ?!

Uh
@Briz

No i to jest dóbr pytanie?! Kto wie coś?

?
@Uh

Wiem

płaca minimalna

Mój brat też się cieszył z podwyżki płacy minimalnej ale już nie pracuje, załatwił sobie rentę po tym jak go zwolnili. Teraz państwo zamiast dostawać podatki od niego to mu kasę daje i wszyscy zadowoleni, urzędnicy, mój brat i my. Ja też tak straciłem pracę i też złego słowa na płacę minimalną nie powiem, też jestem zadowolony żyjąc ja i moje dzieci na koszt państwa. Ja bym ją jeszcze podniósł jest za mała.

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
John Snow

Lepiej w Biedrze

Be to Ven

Chciałbym pracować w SKOFF albo u was ale widzę, że ta praca to nie przelewki. Gdzie lepiej/

Nim

Wiec świat ledów będzie miał się lepiej...

Nim

Wrócił projekt menago...zapomniałeś dodać

gość niedzielny

Drodzy mili Chyba jeszcze nikt nie podsumował marca, a mamy już kwiecień. Otóż zwolniła się kolejna osoba z zakupów. Teraz świat Ledów upadnie na głowę. Co ciekawe Menago ds reklamacji jednak zostaje. A tak psioczyła na wszystko jak złożyła wypowiedzenie. Ciekawe co się nagle zmieniło, że zostaje? Jakiś nowy trend w tej firmie. Zwolnili też Pana z projektowego. Cóż trudny to był przypadek. A tak na marginesie to udanego kwietnia życzę... Kto następny? Pozdr. dla Królowej Lod'ów

Konkret

Jeśli szukasz informacji o tej firmie, to poczytaj posty powyżej. Oczywiście z ominięciem tych ostatnich pierdół.

Andrzej Dupa

A tam forum jest super!

gość

Zero konkretów. Coraz bardziej żałosne jest to forum. Jedynie QWE napisał fakty.

Królowa lodu

Dzisiaj mnie zwolnił, bo słabo ciągnęłam... Nie dały nic tłumaczenia, że się przeziębiłam, że mam napuchnięte migdałki. Powiedział, że się zawiódł na mnie, i że kakaowe oczko nie wchodzi w grę, jeśli tak ciągnę to wylatuję... Dziewczyny nie idzcie tam!!!

Królowa lodu

Dzieci komuny.... Nie ma już tak, jak było za czasów waszych rodziców. Nie ma już ciepłych posad na lata. Nie ma i nie bedzie. Doceńcie co macie, jak nie doceniacie i chcecie inaczej to zmieńcie to czego nie chcecie albo idźcie tam gdzie to dostaniecie tak, jak zrobili to managerowie! Załóżcie własne i firmy i prowadźcie je tak, jak się Wam podoba! Co Was trzyma w tej firmie? Jeśli jest tak źle?

Bialy Miś
@Królowa lodu

Zastanawiam sie ktora to z moich bylych kolezanek ma az tak wyprany mozg skoro nie widzi tego co sie dzieje w firmie. Co prawda post jest z kwietnia ale temat jest jak najbardziej aktualny. Zastanawiam sie czy ta pseudo królowa lodu nadal uwaza tak samo. Nie jestem anonimowy ci co chca to po nicku mnie poznaja. Moge duzo wiecej opowiadac i to jie dlatego ze jestem sfrurstrowanym bylym pracownikiem. Nie jestem lemingiem. Tylko dlatego ze nie traktowano mnie powaznie szczegolnie sama gora odszedlem pomimo tego ze pracowalem z wspanialymi ludzmi.

qwe

Coraz mniej merytorycznie się robi na tym forum, ku pamięci: ""Nie wiem co się z ta firmą dzieje, ale to jakiś Korpokataklizm!!!!! W tej firmie nikt już dobry nie został, same jakieś niedobitki zostały. Co mądrzejsza kobitka uciekła na macierzyńskie chyba z 5 lasek na wychowawczym, a faceci odchodzą gdzieś indziej. Cały dział Led im spierdzielił, firma zajmuje się technologią led a nie mają ani pół specjalisty. Szkolenia prowadzą żółtodzioby bez jakiejkolwiek wiedzy!!! Managerowie uciekli gdzie pieprz rośnie: Manager stage studio - zwolnił się Manager od szpitalnych żarówek - zwolnił się Manager od ledów - zwolnił się Manager od samochodowych żarówek - zwolnienie Manager od klientów kluczowych - zwol Kierownik działu led - zwolnił się Zastępca kierownika działu led - zwolnił się Dodatkowo: Kierownik zakupów - zwolniła się, nowy (stary DOK) nie zna żadnego języka obcego Kierownik dz. reklamacji- zwolniła się Napisałbym o rotacji w dziale przedstawicieli handlowych ale sie już pogubiłem ilu zwolnili ilu samo odeszło. Ciagle sie to zmienia i wcale nie na lepsze. Moim zdaniem firma tonie, nie udźwignęła intensywnego rozwoju. Za szybko chcieli sie rozwinąć otaczając sie złymi doradcami. Czasem lepiej wolniej a solidniej." Mam propozycję napiszcie o kompetencjach bieżących kierowników, dyrektorów, Napiszcie w jaki sposób osiągneli swoje stanowiska w tej firemce, może to być ciekawy wątek, napiszcie co się dzieje w domku grilowym za firmą, Wróćmy do meritum spraw, a nie spamowania pod panią dyr. (krolowa lodu od wielu bereł).

paź Królowej

Hahahahah... Królowa rządzi...

Królowa lodów

To módl się na leżąco...

Królowa lod(ó)w

Bolą mnie już kolana :(...

Królowa lodu

wrrrr!!! Podszywać się pod Królową i jeszcze robić błędy ortograficzne w wypowiedzi... No naprawdę kpina!

Królowa lodu

Proszę się pode mnie nie podszywać! Bo znajdę i zlinczuje!

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń