Opinie o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Wojnarowscy Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojnarowscy Sp. z o.o. w Toruń

Krem Nivea

Większość opinii na tym forum należy do ludzi, którzy siedzą na (usunięte przez administratora) nic nie robią i później marudzą - jak to jest źle, jak niedobrze, jestem niedoceniana/na. Ci wszyscy to darmozjady, którzy wyżej sraja niż d**ę maja :) i później zonk, ze zarabiam ledwo 2 tys. na rączkę. Jestem pracownikiem Firmy i nie uważam, ze jest źle tzn. zawsze by mogło być lepiej, ale tak jest w każdym przedsiębiorstwie. Robię swoje, angażuje się w prace, mam pomysły i zarabiam prawie 3,5 tys na rękę. A najepsze jest to, ze nadal mam możliwość rozwoju i większych zarobków. Ze swojej strony mogę napisać tak: Ludzie, ruszcie (usunięte przez administratora) przestańcie się nad sobą użalać i weźcie się do pracy. Niszczycie tylko dobra atmosferę (DOK z tego wyłączam bo tam jej nigdy nie było).

tulipan
@Krem Nivea

No tak tylko ludzi, którzy zmieniają prace nie przekonuje 3500 zł. Jeśli ktoś decyduje się na zmianę pracy to takie same zarobki lub mniejsze nie są motywujące. Jeśli w 2019 roku komuś z własnymi, dobrymi i skutecznymi pomysłami w pracy to wystarczy - jego sprawa. Firma ma potencjał i rozwojową strukturę, ale nie jest konkurencyjna dla pracownika, który zna realiua rynku pracy. Dokładając do tego dziwne decyzje menedżerskie - jest to jej największy problem :(

Zawiedziony
@Krem Nivea

Wazelinko ale ludzie odchodząc z tej firmy nie zawsze już szukają większej kasy a stabilności i normalności.

Exmonter
@Krem Nivea

(usunięte przez administratora)? Wiele razy na montażu siedziałam nawet godzine więcej bo komuś sie wspomnialo ze zlecenie mialo wyjechac a nawet nie jest zrobione

smiech
@Exmonter

Czarna mamba se poradzi.

Hmmmm

Akademia Spektrum Led. Czemu firma w ofercie pracy w tytule nie podaje swojej nazwy. Ta informacja jest w wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych. Dla mnie osobiście jest to bardzo dziwne. Firma wstydzi się napisać w nagłówku swojej nazwy. Oto link jaki jest do oferty. (usunięte przez administratora) Jest to dziwne.

Zawiedziony
@Hmmmm

No tak bo tam dają 2200 brutto to faktycznie wstyd. Lepiej poszukaj coś innego.

Pracaaaa
@Zawiedziony

BO SIE WSTYDZĄ SWOJEJ NAWET NAZWY

koenic

Mam nową prace. Może Wojnarowscy byli lepsi pod względem warunków bo nie trzeba mieć swojej wody herbety. Tutaj natomiast brak chamstwa. Uczą tłumaczą powtarzają. Karzą wielokrotnie pytać o to samo. Co chwile pytają sprawdzają. Tu tego nei było. I co z tego ze moloch (pracuje ok 1 000 osób )

Zuzanna

Wojnarowscy organizują Akademię Spectrum LED. Jest to cykl szkoleń, które w dowolnym miejscu i czasie są dostępne dla wszystkich. Podczas nich pokazywane są zastosowania opraw Spectrum LED, które można przetestować na żywo. Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikat oraz materiały dydaktyczne. Po odbyciu trzech szkoleń można otrzymać stosowny certyfikat Ambasadora Marki. Czy braliście w nich udział? Jak oceniacie ich przebieg?

@Zuzanna

Akademia Spectrumled dawno temu umarła śmiercią naturalną. Zuzanna skąd masz takie informacje?

cikawski
@Piotr

A firma żyje jeszcze ? Czy też umiera ?

cikawski
@Zuzanna

Mobbing – prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Termin wywodzi się od angielskiego czasownika to mob (nagabywać, napadać, zaczepiać) i rzeczownika mob (motłoch, tłum). W języku angielskim termin ma szersze znaczenie, które nie dotyczy wyłącznie miejsca pracy; odpowiednikiem polskiego mobbingu po angielsku jest na ogół workplace bullying lub workplace harassment. Workplace mobbing używany jest w tym znaczeniu jedynie w literaturze naukowej. Terminu mobbing w odniesieniu do zachowań występujących w grupach społecznych użył jako pierwszy szwedzki naukowiec Peter-Paul Heinemann. Mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Istotnym zagadnieniem jest odróżnienie mobbingu od łamania zasady równego traktowania w zatrudnieniu. Międzynarodowa Organizacja Pracy definiuje pojęcie mobbingu jako obraźliwe zachowanie poprzez mściwe, okrutne, złośliwe lub upokarzające usiłowanie zaszkodzenia jednostce lub grupie pracowników[1] Obejmuje ono sprzysięganie się lub mobbing przeciwko wybranemu pracownikowi, który staje się przedmiotem psychicznego dręczenia. Mobbing charakteryzuje się stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji.

Przedstawiciel Handlowy

Poziom żenujący, brak merytorycznych pytań, cwaniactwo, cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Wolę nie przytaczać. Najwięcej miała do powiedzenia pani skwarek:) Ilość pytań równa zero

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
poki_co_nie_mam_zdania

Atmosfera na hali jest słaba. Może lepiej iść gdzieś indziej. 2200 brutto podstawy czyli 1599 zł Ile oni potem dają za składanie tych opraw potem ? Warto się męczyć czy zmienić kierunek. Mam propozycję za 2200 brutto podstawy plus 700 brutto premia Katowice. Jestem tu od 3 dni :P

lumen
@poki_co_nie_mam_zdania

Wynagrodzenie było tajemnicą podczas procesu rektrutacji ? Nie jest problemem w dzisiejszych czasach dostać dużo lepszą ofertę w okolicach Katowic...

Janek
@poki_co_nie_mam_zdania

Przyjałeś w Katowicach pracę za 2200 brutto? Ściemniasz?

Pożegnanie
@Janek

Mnie tam już na szczęście nie ma. Teraz mam prace za więcej.

2017 to pierwszy rok kiedy odnotowano straty sprzedaży...ciekawe dlaczego? Może za dużo nowych dyrektorów? Doradców? A za mało towaru. Wybór żaden na tle konkurencji a problemy z dostępnością od lat te same. Wina oczywiście po stronie handlowców. ..za mała aktywność! Fakty są takie że jest dużo nowych osób jak co roku. Dlaczego? Bo poprzedni odeszli. Sami. Odchodzą nawet ikony z działu inwestycji. Nikt ich nie chce zatrzymać.... PH...podstawa 2000 netto Premia to 5,5% od marży ale po przekroczeniu minimalnego progu który w niektórych przypadkach stanowi 4/5 całego planu. Np.plan 25.000 a premia dopiero od 20.000. Firma robi wszystko by zrównać zarobki ph z innymi działami W laboratorium ludzie po studiach na poczatek dostają niecałe 2000 netto ReklamacjeR podobnie. W dziale obsługi klienta prawie same młode studentki bez dzieci rodziny to im kasy starcza. Na magazynie nie jest stabilnie. Były nowe zatrudnienia ale potem duże redukcje. Dział exportu jest owiany mgłą tajemnicy ale była tam kiedyś afera mobbingowa z kierowniczką W administracji atmosfera jest miła i fajnie ale kasa nie powala O produkcji było wiele wpisów...8zł/h Dział zakupów....najlepsi odeszli do innych firm. Zostali ci co lubią 3000 zarabiać Jak ktoś bezrobotny niech idzie Wakaty będą na pewno bo tu każdy szuka roboty kwestia tylko tego kiedy się zwolni Jak ktoś szuka czegoś lepszego niż ma to średni temat Socjal niektórzy chwalą. Fakt. Jest. Ale jako ciekawostka dodatek urlopowy z 750 stów ucieli do 500 w tym roku. Powód? Nieznany. Ludzi jest 10 osób mniej niż w zeszłym roku. Dobrze mają lizusy i ci co po palcu w t wchodzą yesmeni bijący brawo jak masz swoje zdanie lepiej zachowaj je dla siebie, tu nikogo ono nie interesuje. Na szczycie siedzi często ktoś bez wiedzy studiów czy kompetencji albo nie zna kompletnie branży realiów czy nawet produktów i bije pałką dół. Tu by się Dyzma odnalazł. Dobry bajer lepszy niż kompetencje. Tyle. Może się komuś opinia przyda jak administrator nie usunie bo wiele mocnych wpisów zostało usuniętych. Spadam szukać pracy.

Momo
@Anonim

Zapomniałeś napisać o kierowcy którego bez slowa wywalił.

@Momo

Po ponad 20 latach pracy!!!

śruba
@Anonim

To co napisał Anonim to cała prawda o tej firmie.

Ciekawska
@Anonim

A o co chodziło z aferą mobbingową :)? Długo już nie pracuję u Wojnarowskich, ale z tą... hmm kobietą, miałam same problemy...

EX
@Ciekawska

Ja też miałam z nią problemy i też mnie ciekawość zżera co to była za akcja haha

zaciekawiony
@EX

A o jaką kobietę chodzi ? Jaki dział. Gdzie urzęduje osoba nieprzyjemna ?

Zuzanna

Na swojej stronie internetowej http://www.spectrumled.pl/pl/48,dolacz-do-nas.html zachęcając do aplikowania w szeregi Wojnarowscy firma pisze m.in., że oferuje skuteczną komunikację z różnych pozycji. Czy komunikacja wewnętrzna w firmie rzeczywiście stoi na wysokim poziomie? Jednocześnie firma pisze, że oferuje swoim pracownikom pakiet socjalny, możliwość poszerzania wiedzy i doskonalenia zawodowego, wspaniałą atmosferę pracy, program rozrywkowy obejmujący wspólne wycieczki, kręgle czy… winobrania! Potwierdźcie, proszę te informacje. Wskazują one, że mająca ostatnimi czasu coraz większe znaczenie atmosfera pracy w firmie Wojnarowscy jest zadowalająca.

@Zuzanna

Najbardziej podoba mi się stwierdzenie "wspaniała atmosfera w pracy" - dowcip czy nowe określenie absurdu i paranoi? Komunikacja wewnętrzna leży, ludzie przestali ze sobą współpracować, szkoda pisać :(

????
@Oleksy

To odejdź, znajdź lepszą robotę i przestań hejterzyc. Żałosne, siedzicie i biadolicie... (usunięte przez administratora) gdzieś, gdzie Ci bedzie lepiej, załóż swoją firmę. Serio nie jestes niezastąpiony... spadaj

@????

Zostaw go, prawdę pisze!

pozegnanie
@Oleksy

Wspaniała atmosfera w pracy - Każdego dnia mnie (usunięte przez administratora) bierze jak tam idę i spędzam czas.

LED
@pozegnanie

to kiedy pożegnanie ?

Pożegnanie
@LED

Po okresie wypowiedzenia. :)

gadka
@Oleksy

Najwspanialsza atmosfera była na produkcji opraw. Hmmm Taka cudowna, że ........... otworzyłem portal olx.pl z nowymi ofertami pracy ;)

Cień

Firma ma coraz słabszą pozycje. Tworzą ją ludzie a nie produkty. Wiedzy i doświadczenia nie zastąpisz Prezesie niczym. Nie długo zostaną sami praktykanci za najniższą krajową. Kiedyś super firma teraz cień własnej świetności. Szkoda że tak nisko upadła. Ten kto coś znaczył już dawno odszedł. Ci co zostali już za wiele nie mają do zaproponowania. Przykre ale prawdziwe.

Ktoś

Jak wiadomo firmę tworzą ludzie , niestety w tej firmie nie ma zasad , nie ma procedur. Jeden drugiemu wilkiem. Spychologia , jeden ważniejszy od drugiego, każdy zadziera nosa i dołki pod innymi kopie. Atmosfera fatalna , profesjonalnych ludzi na palcach jednej ręki można zliczyć . Jeśli ktoś kieruje się zasadami i wartościami w życiu , nie polecam . Jeśli jesteś cwaniakiem i burakiem powinieneś się odnaleźć . Firma handlowa , która nie szanuje klientów .Są gorsze firmy na rynku , ale czy ktoś chce porównywać się z najgorszymi?

Yolo
@Ktoś

Chętnie się dowiem o jakich profesjonalistach mówisz :) a tak poza tym, masz dużo racji w tym co piszesz

Ger
@Ktoś

Troszkę ludzi odchodzi, jeśli komuś coś nie pasuje to droga wolna.

Jasiek

Jak się komuś rozchodzą drogi z pracą w dobrej firmie to pisze takie bzdury?

@Jasiek

Co nazywasz bzdurą? Bo ja tu jeszcze pracuję i praktycznie wszystko o czym się tu pisze, jest zgodne z prawdą. Absurd goni absurd.

Rit
@Jasiek

a kogoś zwolnili ostatnio ? Raczej brakuje pracowników

@Rit

Za chwilę będzie brakowało handlowców. Sporo chce uciec i są skutecznie do tego motywowani.

nie

nie wiem

Waldi

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

@Waldi

Daj sobie spokój - chyba że lubisz pracę w oparach absurdu.

Zuzanna

Przypominam wszystkim użytkownikom o obowiązującym na forum regulaminie - https://www.gowork.pl/regulamin - mimo że wypowiadacie się anonimowo to wciąż obowiązują Was zasady kultury oraz polskie prawo. Publikujecie komentarze na forum publicznym, na którym nie można używać obraźliwych określeń wobec nikogo.

Pozdrowienia

Jak to się mówi? żal. pl Szkoda zachodu dla tej firmy, żałuję że już tyle lat tam pracuje. Jak lizesz (usunięte przez administratora) prezesowi i sypiesz na kolegów to jest ok. A po raz kolejny zatrudnienie Szwajcara to jest masakra. Niby miał wcześniej pomoc ale firma wcale nie ma teraz się lepiejm

Zuzanna

@Ciekawska, skoro jesteś byłym pracownikiem to podziel się również i swoją opinią. Jak ci się pracowało? Jak wspominasz pracę w Wojnarowscy? Czekamy na więcej opinii. Jaka jest umowa dla nowych pracowników?

Zuzanna

@WujekDobraRada, napiszesz coś więcej o firmie? Dlaczego nie polecasz? Czy firma daje umowę o pracę od pierwszego dnia? Ile czasu trwa okres próbny. Podzielcie się proszę opiniami.

Iza

Jeszcze nie słyszałam żeby wszyscy byli zadowoleni!

@Iza

A słyszałaś, żeby (prawie) wszyscy byli nie zadowoleni? A tu tak jest.

Nikos

Firma coraz bardziej się chyli ku upadkowi. Niestety nieco autystyczny Prezes bez poczucia humoru nie ogarnia sytuacji. Zatrudnianie turbo doradcy wielokrotnie czarujacego cyferkami w końcu sprawi że razem ze starym vel nowym ERPem firma padnie. Potrzeba świeżej krwi, kogoś kto zreformuje firmę od podstaw. Bez tego większość z nas będzie musiała poszukać gdzie indziej swojego miejsca. Smutne ale prawdziwe.

Stella

Tak rzadko piszecie, że nasuwa się myślę iż dobrze wam jest w firmie?

@Stella

Cha cha cha, Stella co to za składnia zdaniowa? Rzadko piszemy bo na pracuj.pl siedzimy ;-)

@Stella

Mam wrażenie, że wszystko zostało już napisane. Wystarczy poczytać wcześniejsze posty. Chyba jesteśmy na etapie sowy (bajka o pracowitej mrówce do znalezienia poniżej)

Obecny pracownik

Raz jest lepiej raz gorzej. Nie ma idealnej firmy i wystarczy dobra praca i spokój.

@Obecny pracownik

Lepiej już było

Młody gniewny

Haloooo Henryk, lampki świecą? ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wojnarowscy Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wojnarowscy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wojnarowscy Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Wojnarowscy Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wojnarowscy Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 562 ocen.
  • Gospodarcza 16
    40-432 Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042